1
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Quarter-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samuel Nummela Tampereen Jujutsukoulu
2
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Quarter-final
Points
Teo Sarivaara Hipko
Neea Tervanen GB Gym
3
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Quarter-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Nooa Kuparinen Heracles
4
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg 16th-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Oliver Gustafsson Hipko
5
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg 16th-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Points
Kaapo Blackwell MMA Imatra
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
7
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Points
Emil Jokinen Barreto Helsinki
Riine Anttila Hipko
8
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Aaron Albrecht Takado
9
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Points
Henna Kantanen Hipko
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
10
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Semi-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
11
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Semi-final
Points
Neea Tervanen GB Gym
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
12
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
13
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Niilo Anttila Hipko
Elton Hole Sports Academy No.1
14
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Henri Kantanen Hipko
15
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Walkover
Daniel Sutt Helsingin NMKY ry
Iida Suvanto MMA Imatra
16
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Emilia Ojanen Takado
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
17
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Santtu Nieminen Heracles
18
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Riine Anttila Hipko
19
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Emil Ketola MMA Imatra
Genrih Kireev GB Gym
20
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Eliel Eriksson Hipko
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
21
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Vinnie Hakkarainen Sports Academy No.1
Joose Leiponen Heracles
22
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Elias Jokinen Takado
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
23
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Walkover
Janessa Hiltunen MMA Imatra
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
24
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Bronze Fight
Points
German Gildemann Orion's Belt
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
25
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Tervanen GB Gym
26
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Niilo Anttila Hipko
27
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Semi-final
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Iida Suvanto MMA Imatra
28
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
29
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Choke
Riine Anttila Hipko
Genrih Kireev GB Gym
30
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Joose Leiponen Heracles
31
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
32
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Evi Sarivaara Hipko
Pyry Kuparinen Heracles
33
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 32nd-final
Walkover
Rasmus Niemi Tampereen Jujutsukoulu
Eeli Takila Helsingin NMKY ry
34
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Bronze Fight
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Iida Suvanto MMA Imatra
35
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Final
Points
Niilo Anttila Hipko
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
36
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Selene Leinonen Barreto Helsinki
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
37
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Oskari Lindelöf Sports Academy No.1
Matias Laitila Heracles
38
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Milla Kostamo MMA Imatra
39
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Virtanen Heracles
40
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Riine Anttila Hipko
41
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Points
Joose Leiponen Heracles
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
42
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Jesse Mertanen Helsingin NMKY ry
Evi Sarivaara Hipko
43
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Lukas Hyytiäinen Sports Academy No.1
Elias Donner Takado
44
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Judges Decision
Verner Valojarvi Hipko
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
45
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
46
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Rasmus Niemi Tampereen Jujutsukoulu
47
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Nelly Poutanen Barreto Helsinki
Pette Uski Sports Academy No.1
48
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Justus Hiltunen MMA Imatra
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
49
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Samuel Nyyssönen GB Gym
Noah Ekholm Finnfighters Gym
50
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
51
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
52
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
53
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Mattis Vaks Finnfighters Gym
Joona Salonen Heracles
54
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Bronze Fight
Points
Riine Anttila Hipko
Joose Leiponen Heracles
55
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
56
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Points
Evi Sarivaara Hipko
Elias Donner Takado
57
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Points
Verner Valojarvi Hipko
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
58
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Pette Uski Sports Academy No.1
59
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Justus Hiltunen MMA Imatra
Samuel Nyyssönen GB Gym
60
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
61
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Joona Salonen Heracles
62
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Matias Laitila Heracles
63
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Virtanen Heracles
64
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Bronze Fight
Points
Evi Sarivaara Hipko
Verner Valojarvi Hipko
65
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Final
Points
Elias Donner Takado
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
66
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Semi-final
Walkover
Santeri Pyykkönen Helsingin NMKY ry
Joakim Majuri Helsingin NMKY ry
67
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Semi-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Pietari Valli Tampereen Jujutsukoulu
68
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Samuel Nyyssönen GB Gym
69
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Leevi Oksanen GB Gym
70
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Bronze Fight
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
71
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Final
Points
Matias Laitila Heracles
Sebastian Virtanen Heracles
72
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
73
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Armbar
Anna-Sofia Kyrola Tampereen Jujutsukoulu
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
74
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Chanon Alijärvi Takado
75
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Armbar
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Juuso Nieminen Heracles
76
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Bronze Fight
Points
Samuel Nyyssönen GB Gym
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
77
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Leevi Oksanen GB Gym
78
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Bronze Fight
Walkover
Santeri Pyykkönen Helsingin NMKY ry
Pietari Valli Tampereen Jujutsukoulu
79
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Final
Points
Joakim Majuri Helsingin NMKY ry
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
80
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Walkover
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
81
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Semi-final
Collar Choke
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
82
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Semi-final
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
83
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg 16th-final
Points
Ronja Kemppinen Barreto Helsinki
Renny Poutanen Barreto Helsinki
84
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg 16th-final
Americana
Neea Haataja Barreto Helsinki
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
85
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg 16th-final
Americana
Joe Liimatainen GB Gym
Kia Anttonen Sports Academy No.1
86
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg 16th-final
Points
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
Roosa Saarinen Tampereen Jujutsukoulu
87
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg 16th-final
Collar Choke
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Emil Ekholm Finnfighters Gym
88
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
89
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Bronze Fight
Armbar
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
90
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Final
Points
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
91
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Points
Saana Onnela Oulun Kamppailuklubi
Renny Poutanen Barreto Helsinki
92
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Choke
Atte willberg Sali24
Aku Mertanen Barreto Helsinki
93
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Points
Anton Tuomola GB Gym
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
94
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Walkover
Tino Kiviranta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Konsta Koivisto GB Gym
95
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Americana
Robin Leino Finnfighters Gym
Joe Liimatainen GB Gym
96
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Walkover
Salla Simola Finnfighters Gym
William Vikatmaa Helsingin NMKY ry
97
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Walkover
Jasse Jukarainen Helsingin NMKY ry
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
98
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Collar Choke
Roope Uski Sports Academy No.1
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
99
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Points
Lotta Marttila Finnfighters Gym
Leo Enho Takado
100
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Points
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
artur Linner Takado
101
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Armbar
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Maiken Halme GB Gym
102
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Atte willberg Sali24
103
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Armbar
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Konsta Koivisto GB Gym
104
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
Choke
Joe Liimatainen GB Gym
Salla Simola Finnfighters Gym
105
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
Armbar
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
106
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Armbar
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lotta Marttila Finnfighters Gym
107
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Armbar
Markus Vaks Finnfighters Gym
Maxim Roudak Barreto Helsinki
108
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Points
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
109
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Lock
Viktor Herrlin Hangon Hyrskyt
Maiken Halme GB Gym
110
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Bronze Fight
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
111
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Final
Armbar
Atte willberg Sali24
Konsta Koivisto GB Gym
112
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Bronze Fight
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
113
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Final
Armbar
Joe Liimatainen GB Gym
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
114
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Points
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
Aarne Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
115
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
116
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Choke
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
117
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Walkover
Kim Arola Porin Kamppailu-urheilukeskus
Mitja Ismail Tampereen Jujutsukoulu
118
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Points
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Maxim Roudak Barreto Helsinki
119
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Points
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
Maiken Halme GB Gym
120
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Quarter-final
Points
Matias Malinen Heracles
Ville Hokkanen Takado
121
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Quarter-final
Choke
Samuli Soininen Heracles
Ville Kujala Tampereen Jujutsukoulu
122
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Semi-final
Armbar
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
123
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Semi-final
Points
Oliver Alakörkkö Loop Jiu-Jitsu
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
124
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Semi-final
Armbar
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
125
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Semi-final
Triangle
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Kim Arola Porin Kamppailu-urheilukeskus
126
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Bronze Fight
Points
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
127
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Final
Armbar
Maxim Roudak Barreto Helsinki
Maiken Halme GB Gym
128
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Semi-final
Armbar
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Matias Malinen Heracles
129
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Semi-final
Points
Roope Laihinen Heracles
Ville Kujala Tampereen Jujutsukoulu
130
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Bronze Fight
Lock
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
131
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Final
Armbar
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
Oliver Alakörkkö Loop Jiu-Jitsu
132
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Bronze Fight
Kimura
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
133
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Final
Points
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Kim Arola Porin Kamppailu-urheilukeskus
134
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Quarter-final
Points
Eelis Siponen Barreto Helsinki
Vesa Heikkilä Heracles
135
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Quarter-final
Points
Elias Luokkanen Heracles
Albert Rego Loop Jiu-Jitsu
136
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Bronze Fight
Collar Choke
Matias Malinen Heracles
Roope Laihinen Heracles
137
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Final
Points
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Ville Kujala Tampereen Jujutsukoulu
138
1998-1997 synt. (16-17v) +76kg Semi-final
Injury
Artturi Linna GB Gym
Matti Vepsä Helsingin NMKY ry
139
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Semi-final
Lapel Choke
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Vesa Heikkilä Heracles
140
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Semi-final
Collar Choke
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Albert Rego Loop Jiu-Jitsu
141
1998-1997 synt. (16-17v) +76kg Semi-final
Walkover
Mika Nieminen Finnfighters Gym
Artturi Linna GB Gym
142
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Bronze Fight
Points
Vesa Heikkilä Heracles
Albert Rego Loop Jiu-Jitsu
143
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Final
Armbar
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
144
1998-1997 synt. (16-17v) +76kg Final
Collar Choke
Matti Vepsä Helsingin NMKY ry
Mika Nieminen Finnfighters Gym