1
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Semi-final
Points
Neea Tervanen GB Gym
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
2
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Semi-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
3
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg 16th-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Hugo Hänninen GB Gym
4
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg 16th-final
Points
Eliel Lyyra GB Gym
Iida Suvanto MMA Imatra
5
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg 16th-final
Points
Elton Hole Sports Academy No.1
Daniel Sutt Helsingin NMKY ry
6
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Emil Jokinen Barreto Helsinki
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
7
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Emil Ketola MMA Imatra
Vilho Silvennoinen Heracles
8
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joose Leiponen Heracles
9
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Walkover
Genrih Kireev GB Gym
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
10
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Aaron Albrecht Takado
Joika Partti GB Gym
11
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Vinnie Hakkarainen Sports Academy No.1
Emilia Ojanen Takado
12
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Eero Ihalainen Heracles
Janessa Hiltunen MMA Imatra
13
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
14
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Bronze Fight
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
German Gildemann Orion's Belt
15
ennen 2006 synt. (<8v) -25kg Final
Points
Neea Tervanen GB Gym
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
16
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Jesse Tuovinen Takado
Henri Kantanen Hipko
17
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
18
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Oliver Gustafsson Hipko
Iida Suvanto MMA Imatra
19
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elton Hole Sports Academy No.1
20
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Emil Jokinen Barreto Helsinki
Vilho Silvennoinen Heracles
21
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
22
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Joika Partti GB Gym
Vinnie Hakkarainen Sports Academy No.1
23
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Janessa Hiltunen MMA Imatra
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
24
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Kaapo Kvick Heracles
Roni Tuovinen Takado
25
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Semi-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
26
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Semi-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Elton Hole Sports Academy No.1
27
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 32nd-final
Points
Miko Vuoma Oulun Kamppailuklubi
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
28
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 32nd-final
Walkover
Juho Ihalainen Heracles
Mattis Vaks Finnfighters Gym
29
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 32nd-final
Points
Samuel Nyyssönen GB Gym
Verneri Raunio Tampereen Jujutsukoulu
30
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
31
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Judges Decision
Joika Partti GB Gym
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
32
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Roni Tuovinen Takado
33
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
34
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Jesse Mertanen Helsingin NMKY ry
Elias Donner Takado
35
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Verner Valojarvi Hipko
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
36
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Bronze Fight
Points
Henri Kantanen Hipko
Elton Hole Sports Academy No.1
37
ennen 2006 synt. (<8v) +25kg Final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Iida Suvanto MMA Imatra
38
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Bronze Fight
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Joika Partti GB Gym
39
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
40
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
41
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Walkover
Tuukka Tikkanen MMA Imatra
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
42
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Walkover
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Noah Ekholm Finnfighters Gym
43
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Anton Lyyra GB Gym
44
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Nelly Poutanen Barreto Helsinki
Juho Ihalainen Heracles
45
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Justus Hiltunen MMA Imatra
46
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Samuel Nyyssönen GB Gym
47
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Salonen Heracles
48
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
49
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Judges Decision
Elias Donner Takado
Verner Valojarvi Hipko
50
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Bronze Fight
Points
Matias Laitila Heracles
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
51
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Walkover
Selene Leinonen Barreto Helsinki
Milla Kostamo MMA Imatra
52
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Judges Decision
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
53
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
54
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Eetu Miettinen Heracles
55
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Leevi Oksanen GB Gym
56
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Samuel Nyyssönen GB Gym
Joona Salonen Heracles
57
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Bronze Fight
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Verner Valojarvi Hipko
58
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Donner Takado
59
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Matias Laitila Heracles
Milla Kostamo MMA Imatra
60
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
61
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
62
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Sebastian Virtanen Heracles
Oskari Lindelöf Sports Academy No.1
63
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Eetu Miettinen Heracles
64
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Joona Salonen Heracles
65
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Quarter-final
Judges Decision
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Niklas Tuovinen GB Gym
66
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Quarter-final
Judges Decision
Mikael Pelander Sports Academy No.1
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
67
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg 16th-final
Armbar
Juuso Nieminen Heracles
Anna-Sofia Kyrola Tampereen Jujutsukoulu
68
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg 16th-final
Walkover
Sabrina Väinölä Störsvik BJJ
Aku Mertanen Barreto Helsinki
69
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Points
Matias Laitila Heracles
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
70
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Sebastian Virtanen Heracles
71
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Bronze Fight
Points
Eetu Miettinen Heracles
Leevi Oksanen GB Gym
72
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Joona Salonen Heracles
73
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Semi-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Niklas Tuovinen GB Gym
74
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Semi-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
75
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Points
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
76
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Jacob Boström Polar Jiu Jitsu Team
77
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Virtanen Heracles
78
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Kimura
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Juuso Nieminen Heracles
79
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Points
Veeti Pakonen Oulun Kamppailuklubi
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
80
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Walkover
Thomas Jämsen Tampereen Jujutsukoulu
Sabrina Väinölä Störsvik BJJ
81
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Quarter-final
Points
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
82
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Bronze Fight
Points
Niklas Tuovinen GB Gym
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
83
2004-2003 synt. (10-11v) -47kg Final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Juho Suvanto MMA Imatra
84
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Bronze Fight
Points
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Jacob Boström Polar Jiu Jitsu Team
85
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Final
Points
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
86
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Americana
Konsta Koivisto GB Gym
Rasmus Kettunen Störsvik BJJ
87
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Walkover
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Anton Tuomola GB Gym
88
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Ronja Kemppinen Barreto Helsinki
89
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Walkover
Saana Onnela Oulun Kamppailuklubi
Noel Lyyra GB Gym
90
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Semi-final
Judges Decision
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
91
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Semi-final
Points
Thomas Jämsen Tampereen Jujutsukoulu
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
92
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg 16th-final
Armbar
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
Markus Tarma GB Gym
93
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg 16th-final
Walkover
Neea Haataja Barreto Helsinki
Emil Ekholm Finnfighters Gym
94
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Points
Jasu Tervanen GB Gym
Lotta Marttila Finnfighters Gym
95
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Walkover
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
96
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Choke
Aaro Eliasson GB Gym
Robin Leino Finnfighters Gym
97
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Bow and Arrow
Konsta Koivisto GB Gym
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
98
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Noel Lyyra GB Gym
99
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Bronze Fight
Armbar
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Thomas Jämsen Tampereen Jujutsukoulu
100
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
101
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Armbar
Salla Simola Finnfighters Gym
Markus Tarma GB Gym
102
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Walkover
Juha Tarvainen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Robin Pajunen Vantaan Jukara
103
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Americana
Joe Liimatainen GB Gym
Neea Haataja Barreto Helsinki
104
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Points
Tino Kiviranta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Roosa Saarinen Tampereen Jujutsukoulu
105
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Bronze Fight
Points
Olli Näsinkoski Porin Kamppailu-urheilukeskus
Renny Poutanen Barreto Helsinki
106
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Noel Lyyra GB Gym
107
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Americana
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lotta Marttila Finnfighters Gym
108
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Walkover
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
Markus Vaks Finnfighters Gym
109
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Collar Choke
Maiken Halme GB Gym
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
110
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Walkover
Maxim Roudak Barreto Helsinki
Robin Leino Finnfighters Gym
111
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
Points
Markus Tarma GB Gym
Robin Pajunen Vantaan Jukara
112
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
Americana
Joe Liimatainen GB Gym
Tino Kiviranta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
113
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg 16th-final
Collar Choke
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
114
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg 16th-final
Armbar
Elias Ihalainen Heracles
Lucas Jämsen Tampereen Jujutsukoulu
115
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg 16th-final
Americana
Aarne Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jesse Mutikainen MMA Imatra
116
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Americana
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Markus Vaks Finnfighters Gym
117
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Collar Choke
Maiken Halme GB Gym
Robin Leino Finnfighters Gym
118
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Quarter-final
Collar Choke
Kim Arola Porin Kamppailu-urheilukeskus
Samuli Soininen Heracles
119
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Quarter-final
Collar Choke
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Arttu Laaksonen Turun Urheilijat
120
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Quarter-final
Walkover
Roope Laihinen Heracles
Santeri Pitkänen Loop Jiu-Jitsu
121
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Bronze Fight
Armbar
Markus Tarma GB Gym
Tino Kiviranta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
122
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Final
Points
Robin Pajunen Vantaan Jukara
Joe Liimatainen GB Gym
123
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Armbar
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
124
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Collar Choke
Aleksi Björn Turun Urheilijat
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
125
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Armbar
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Elias Ihalainen Heracles
126
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Judges Decision
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Mutikainen MMA Imatra
127
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Bronze Fight
Points
Markus Vaks Finnfighters Gym
Robin Leino Finnfighters Gym
128
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Final
Armbar
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Maiken Halme GB Gym
129
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Semi-final
Walkover
Matias Malinen Heracles
Kim Arola Porin Kamppailu-urheilukeskus
130
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Semi-final
Bow and Arrow
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Santeri Pitkänen Loop Jiu-Jitsu
131
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Semi-final
Triangle
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
132
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Semi-final
Walkover
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jalmari Höök Heracles
133
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Semi-final
Points
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
134
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Semi-final
Points
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Jesse Mutikainen MMA Imatra
135
1998-1997 synt. (16-17v) -64kg Quarter-final
Walkover
Eelis Siponen Barreto Helsinki
Santeri Puurunen Heracles
136
1998-1997 synt. (16-17v) -64kg Quarter-final
Collar Choke
Christian Hakala Tampereen Jujutsukoulu
Joona Ihalainen Heracles
137
1998-1997 synt. (16-17v) -64kg Quarter-final
Armbar
Joonas Saukkoriipi Oulun Kamppailuklubi
Elias Luokkanen Heracles
138
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Bronze Fight
Walkover
Matias Malinen Heracles
Santeri Pitkänen Loop Jiu-Jitsu
139
2000-1999 synt. (14-15v) -70kg Final
Armbar
Kim Arola Porin Kamppailu-urheilukeskus
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
140
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Bronze Fight
Walkover
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jalmari Höök Heracles
141
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Bronze Fight
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Mutikainen MMA Imatra
142
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Final
Points
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
143
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Final
Points
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
144
1998-1997 synt. (16-17v) -64kg Semi-final
Points
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Santeri Puurunen Heracles
145
1998-1997 synt. (16-17v) -64kg Semi-final
Points
Joona Ihalainen Heracles
Elias Luokkanen Heracles
146
1998-1997 synt. (16-17v) -76kg Quarter-final
Points
Roosa Hirvonen MMA Imatra
Jan Matinniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
147
1998-1997 synt. (16-17v) -64kg Bronze Fight
Choke
Santeri Puurunen Heracles
Joona Ihalainen Heracles
148
1998-1997 synt. (16-17v) -64kg Final
Choke
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Elias Luokkanen Heracles
149
1998-1997 synt. (16-17v) -76kg Semi-final
Armbar
Mika Nieminen Finnfighters Gym
Jan Matinniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
150
1998-1997 synt. (16-17v) -76kg Semi-final
Armbar
Jonne Rasa Loop Jiu-Jitsu
Vesa Heikkilä Heracles
151
1998-1997 synt. (16-17v) -76kg Bronze Fight
Points
Jan Matinniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vesa Heikkilä Heracles
152
1998-1997 synt. (16-17v) -76kg Final
Triangle
Mika Nieminen Finnfighters Gym
Jonne Rasa Loop Jiu-Jitsu