1
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Quarter-final
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
2
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Quarter-final
Points
Daniel Tulander Heracles
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
3
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
4
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
5
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
6
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
German Gildemann Orion's Belt
7
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Aleksis Niemi Tampereen Jujutsukoulu
Neea Tervanen GB Gym
8
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
9
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Emilia Ojanen Takado
Samuel Nummela Tampereen Jujutsukoulu
10
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Joona Karppi Sali24
Genrih Kireev GB Gym
11
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Semi-final
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
12
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Semi-final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
13
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
14
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
15
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
16
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Quarter-final
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
17
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Roni Vuoma Oulun Kamppailuklubi
Neea Tervanen GB Gym
18
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Elias Jokinen Takado
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
19
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Emilia Ojanen Takado
20
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Genrih Kireev GB Gym
21
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Bronze Fight
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
22
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Final
Points
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
23
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Semi-final
Points
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
24
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Semi-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
25
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Walkover
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
26
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Elias Donner Takado
27
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Anton Laine Sali24
Asko Nikula Oulun Kamppailuklubi
28
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Olavi Tomminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
29
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Judges Decision
Ninni Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Hilla Järviö Oulun Kamppailuklubi
30
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Eero Kotilainen GB Gym
Aatu Nyman Sali24
31
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jalo Lintukorpi Sali24
32
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Julia Tuuri Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
33
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Bronze Fight
Points
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
Henri Kantanen Hipko
34
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Final
Judges Decision
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
35
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Points
Neea Tervanen GB Gym
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
36
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Points
Emilia Ojanen Takado
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
37
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Elias Donner Takado
38
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Asko Nikula Oulun Kamppailuklubi
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
39
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Hilla Järviö Oulun Kamppailuklubi
Aatu Nyman Sali24
40
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Julia Tuuri Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
41
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Mattis Vaks Finnfighters Gym
42
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Noah Ekholm Finnfighters Gym
Nelly Poutanen Barreto Helsinki
43
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
benjamin palsa Sali24
44
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Bronze Fight
Points
Neea Tervanen GB Gym
Emilia Ojanen Takado
45
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
46
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Points
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
47
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Points
Aatu Nyman Sali24
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
48
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Leevi Oksanen GB Gym
49
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Joona Salonen Heracles
Miko Vuoma Oulun Kamppailuklubi
50
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Noah Ekholm Finnfighters Gym
51
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Jami Vähäsaari Oulun Kamppailuklubi
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
52
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Points
Oskari Lindelöf Sports Academy No.1
Rasmus Niemi Tampereen Jujutsukoulu
53
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
54
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
55
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Points
Joni Palomäki CFO Grappling Team
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
56
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Bronze Fight
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Aatu Nyman Sali24
57
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Final
Points
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
58
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Judges Decision
Leevi Oksanen GB Gym
Joona Salonen Heracles
59
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
60
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Matias Laitila Heracles
Oskari Lindelöf Sports Academy No.1
61
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
62
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Benjamin Flinck Polar Jiu Jitsu Team
Eetu Miettinen Heracles
63
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
64
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Quarter-final
Points
Caiman Kuronen-Neves Tampereen Jujutsukoulu
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
65
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Quarter-final
Points
Jacob Boström Polar Jiu Jitsu Team
Juho Suvanto MMA Imatra
66
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Quarter-final
Points
Ismo Vauhkonen Proeliator Jiu-Jitsu
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
67
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Bronze Fight
Points
Joona Salonen Heracles
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
68
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Joonatan Kujanhaara GB Gym
69
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Judges Decision
Matias Laitila Heracles
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
70
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Points
Benjamin Flinck Polar Jiu Jitsu Team
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
71
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Semi-final
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Chanon Alijärvi Takado
72
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Points
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
73
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
74
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Quarter-final
Points
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Chanon Alijärvi Takado
75
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Points
Anette Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Saana Onnela Oulun Kamppailuklubi
76
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Collar Choke
Anton Tuomola GB Gym
Salla Simola Finnfighters Gym
77
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Triangle
kia anttonen Sports Academy No.1
Juulia Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
78
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Armbar
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Konsta Koivisto GB Gym
79
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Bronze Fight
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Benjamin Flinck Polar Jiu Jitsu Team
80
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Final
Points
Matias Laitila Heracles
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
81
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Bronze Fight
Points
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
Juho Suvanto MMA Imatra
82
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Final
Points
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
83
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Semi-final
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Fighter from the fight number
84
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Points
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Chanon Alijärvi Takado
85
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Judges Decision
Atte willberg Sali24
Anna-Sofia Kyrola Tampereen Jujutsukoulu
86
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
Points
Anette Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Salla Simola Finnfighters Gym
87
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
Armbar
Juulia Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Konsta Koivisto GB Gym
88
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Points
Nuutti Niskanen Proeliator Jiu-Jitsu
Markus Vaks Finnfighters Gym
89
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Armbar
Lotta Marttila Finnfighters Gym
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
90
2002-2001 synt. (12-13v) -41kg Final
Fighter from the fight number 71
Fighter from the fight number 83
91
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Mutikainen MMA Imatra
92
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Points
Roope Kairamo Oulun Kamppailuklubi
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
93
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Americana
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
94
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Bronze Fight
Points
Chanon Alijärvi Takado
Atte willberg Sali24
95
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Final
Points
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anna-Sofia Kyrola Tampereen Jujutsukoulu
96
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Bronze Fight
Points
Anette Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juulia Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
97
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Final
Americana
Salla Simola Finnfighters Gym
Konsta Koivisto GB Gym
98
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Points
Robin Leino Finnfighters Gym
Markus Vaks Finnfighters Gym
99
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Points
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
100
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Injury
Emil Ekholm Finnfighters Gym
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
101
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Points
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
Jasu Tervanen GB Gym
102
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Semi-final
Points
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
103
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Semi-final
Armbar
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
104
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Quarter-final
Triangle
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
alessandro rivera GB Gym
105
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Final
Mika Nieminen Finnfighters Gym
Teemu Leppiaho Fight For Fun
106
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Choke
Robin Leino Finnfighters Gym
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
107
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Americana
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jasu Tervanen GB Gym
108
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Bronze Fight
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
109
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Final
Points
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
110
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Semi-final
Points
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
111
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Semi-final
Armbar
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
112
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Bronze Fight
Americana
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Jasu Tervanen GB Gym
113
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Final
Armbar
Robin Leino Finnfighters Gym
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
114
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Bronze Fight
Points
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
115
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Final
Armbar
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut