1
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Quarter-final
Points
Meri Salonen Heracles
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
2
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Quarter-final
Injury
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Daniel Tulander Heracles
3
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 32nd-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
4
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 32nd-final
Points
Elias Riihelä Heracles
Teo Sarivaara Hipko
5
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 32nd-final
Points
Tuure Swanljung Loop Jiu-Jitsu
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 32nd-final
Points
Vinnie Hakkarainen Sports Academy No.1
Kethujan Vimalathasan Barreto Helsinki
7
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 32nd-final
Points
Eikka Röcke GB Gym
Elias Jokinen Takado
8
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 32nd-final
Points
Veeti Mäkeläinen Barreto Helsinki
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
9
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 32nd-final
Points
Leevi Holmström Heracles
Eliel Eriksson Hipko
10
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 32nd-final
Points
Emil Mäki-Korte Takado
Kaapo Kvick Heracles
11
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 32nd-final
Points
Verner Valojarvi Hipko
Santeri Heikkilä Takado
12
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 32nd-final
Points
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
Aatu Nyman Sali24
13
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 32nd-final
Points
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Topi Kemppinen Takado
14
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Semi-final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
15
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Semi-final
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aapo Haataja Barreto Helsinki
16
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
17
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Viljami Rauvanto Heracles
18
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oliver Gustafsson Hipko
19
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
20
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Atte Perasto Loop Jiu-Jitsu
Teo Sarivaara Hipko
21
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
German Gildemann Orion's Belt
22
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
23
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg 16th-final
Points
Niilo Anttila Hipko
Jesse Tuovinen Takado
24
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Bronze Fight
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
25
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) -25kg Final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aapo Haataja Barreto Helsinki
26
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Daniel Hietaharju GB Gym
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
27
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Ville Rekola Sali24
28
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Genrih Kireev GB Gym
29
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Neea Tervanen GB Gym
Daniel Sutt Barreto Helsinki
30
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Elton Hole Sports Academy No.1
Joona Karppi Sali24
31
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Lucas Nevalainen GB Gym
Alex Nyberg Barreto Helsinki
32
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emilia Ojanen Takado
33
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg 16th-final
Points
Tuomas Rantala MMA Imatra
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
34
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Henri Kantanen Hipko
35
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
36
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Atte Perasto Loop Jiu-Jitsu
German Gildemann Orion's Belt
37
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Niilo Anttila Hipko
38
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Riina Myllylä Barreto Helsinki
39
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Neea Tervanen GB Gym
40
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Elton Hole Sports Academy No.1
Alex Nyberg Barreto Helsinki
41
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Quarter-final
Points
Emilia Ojanen Takado
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
42
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Judges Decision
Evi Sarivaara Hipko
Vinnie Hakkarainen Sports Academy No.1
43
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Elias Jokinen Takado
44
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Roni Tuovinen Takado
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
45
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Leevi Holmström Heracles
46
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Anton Kalmi Lohjan Kamppailukeskus
Kaapo Kvick Heracles
47
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Verner Valojarvi Hipko
48
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Sini Rinnet Takado
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
49
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg 16th-final
Points
Riine Anttila Hipko
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
50
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Semi-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
51
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Semi-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Niilo Anttila Hipko
52
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
53
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Semi-final
Points
Elton Hole Sports Academy No.1
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
54
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Vinnie Hakkarainen Sports Academy No.1
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
55
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Leevi Holmström Heracles
56
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Anton Kalmi Lohjan Kamppailukeskus
Verner Valojarvi Hipko
57
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Quarter-final
Points
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
58
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Bronze Fight
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
German Gildemann Orion's Belt
59
2007 synt. ja nuoremmat (<8v) +25kg Final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Niilo Anttila Hipko
60
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Bronze Fight
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elton Hole Sports Academy No.1
61
2006-2005 synt. (8-9v) -31kg Final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
62
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Noah Ekholm Finnfighters Gym
Kaisla Koivisto GB Gym
63
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
benjamin palsa Sali24
Mattis Vaks Finnfighters Gym
64
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Nelly Poutanen Barreto Helsinki
65
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
66
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Semi-final
Points
Anton Kalmi Lohjan Kamppailukeskus
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
67
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
68
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
69
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Oskari Lindelöf Sports Academy No.1
70
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg 16th-final
Points
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Juho Mäki Sali24
71
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Kaisla Koivisto GB Gym
72
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Walkover
Samuel Nyyssönen GB Gym
Joona Salonen Heracles
73
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Mattis Vaks Finnfighters Gym
74
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Quarter-final
Points
Pette Uski Sports Academy No.1
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
75
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Bronze Fight
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Anton Kalmi Lohjan Kamppailukeskus
76
2006-2005 synt. (8-9v) +31kg Final
Points
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
77
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Matias Laitila Heracles
Leevi Oksanen GB Gym
78
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Judges Decision
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
79
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Eetu Miettinen Heracles
80
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Quarter-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
81
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Joona Salonen Heracles
82
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Pette Uski Sports Academy No.1
83
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Quarter-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Jacob Boström Polar Jiu Jitsu Team
84
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Quarter-final
Points
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
85
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Lapel Choke
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anton Tuomola GB Gym
86
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Semi-final
Collar Choke
Anna-Sofia Kyrola Tampereen Jujutsukoulu
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
87
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Points
Matias Laitila Heracles
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
88
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Semi-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
89
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Bronze Fight
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Pette Uski Sports Academy No.1
90
2004-2003 synt. (10-11v) -35kg Final
Points
Joona Salonen Heracles
Joonatan Kujanhaara GB Gym
91
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Juho Suvanto MMA Imatra
92
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Semi-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
93
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Bronze Fight
Lapel Choke
Anton Tuomola GB Gym
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
94
2002-2001 synt. (12-13v) -47kg Final
Points
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anna-Sofia Kyrola Tampereen Jujutsukoulu
95
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Bronze Fight
Points
Matias Laitila Heracles
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
96
2004-2003 synt. (10-11v) -41kg Final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Eetu Miettinen Heracles
97
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Collar Choke
Atte willberg Sali24
Robin Pajunen GB Gym
98
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Quarter-final
Points
Jere Päivinen Barreto Heinola
Renny Poutanen Barreto Helsinki
99
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Bronze Fight
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
100
2004-2003 synt. (10-11v) +47kg Final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
101
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Points
Markus Vaks Finnfighters Gym
Emil Ekholm Finnfighters Gym
102
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Armbar
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
Neea Haataja Barreto Helsinki
103
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Armbar
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
104
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Armbar
Roope Uski Sports Academy No.1
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
105
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg 16th-final
Points
Jasu Tervanen GB Gym
Lotta Marttila Finnfighters Gym
106
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Robin Pajunen GB Gym
107
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Semi-final
Judges Decision
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Renny Poutanen Barreto Helsinki
108
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Quarter-final
Points
Jesse Mutikainen MMA Imatra
Alessandro Rivera GB Gym
109
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Points
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Markus Vaks Finnfighters Gym
110
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Points
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
111
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Armbar
Robin Leino Finnfighters Gym
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
112
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Quarter-final
Walkover
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
Jasu Tervanen GB Gym
113
2000-1999 synt. (14-15v) -64kg Final
Walkover
Arttu Vilenius Total Center Lahti
Linus Tiitinen GB Gym
114
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Bronze Fight
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Renny Poutanen Barreto Helsinki
115
2002-2001 synt. (12-13v) -53kg Final
Bow and Arrow
Robin Pajunen GB Gym
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
116
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Semi-final
Walkover
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Mutikainen MMA Imatra
117
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Semi-final
RNC
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
118
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Armbar
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
119
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Semi-final
Armbar
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
Jasu Tervanen GB Gym
120
2000-1999 synt. (14-15v) +70kg Final
Armbar
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Santeri Pitkänen Loop Jiu-Jitsu
121
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Quarter-final
Armbar
Ilari Sirola Loop Jiu-Jitsu
Jani Purovirta Barreto Heinola
122
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Quarter-final
Triangle
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Teemu Leppiaho Fight For Fun
123
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Quarter-final
Walkover
Eelis Siponen Barreto Helsinki
Jonne Rasa Loop Jiu-Jitsu
124
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Bronze Fight
Walkover
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
125
2000-1999 synt. (14-15v) -58kg Final
Armbar
Jesse Mutikainen MMA Imatra
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
126
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Bronze Fight
Points
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Jasu Tervanen GB Gym
127
2002-2001 synt. (12-13v) +53kg Final
Kimura
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Nicolas Hanner Barreto Helsinki
128
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Semi-final
RNC
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Ilari Sirola Loop Jiu-Jitsu
129
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Semi-final
Walkover
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
Jonne Rasa Loop Jiu-Jitsu
130
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Bronze Fight
Walkover
Ilari Sirola Loop Jiu-Jitsu
Aleksi Elomaa Crest - Professional Fighting Center
131
1998-1997 synt. (16-17v) -70kg Final
Points
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Jonne Rasa Loop Jiu-Jitsu