1
Men White belts -67.5 Quarter-final
Points
Akseli Hänninen MMA Imatra
Janne Poikonen Savonlinnan Fighters House
2
Men White belts -73.5 Quarter-final
Walkover
Niko Ahokainen MMA Imatra
jori hällsten MMA Kotka
3
Men White belts -73.5 Quarter-final
Points
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Mikael Bjong MMA Imatra
4
Men White belts -73.5 Quarter-final
Points
Jere Suomalainen Grappling Team Joensuu
Petri Veskoniemi BJJ Kouvola
5
Men White belts -79.5 Quarter-final
Triangle
perttu maksimainen Polar Jiu Jitsu Team
Markus Asell Finnfighters Gym
6
Men White belts -79.5 Quarter-final
Guillotine
Jussi Saarinen BJJ Kouvola
Jani Vento MMA Imatra
7
Men White belts -79.5 Quarter-final
Points
Santeri Peltonen MMA Imatra
Tuomas Klingberg Espoon Kehähait
8
Men White belts -79.5 Quarter-final
Armbar
Ville Hyttinen Kamppailu Center
Ville Matikainen MMA Joensuu
9
Men White belts -67.5 Semi-final
Points
Edward Walls MMA Lappeenranta
Janne Poikonen Savonlinnan Fighters House
10
Men White belts -67.5 Semi-final
Guillotine
Ville Isotalo MMA Imatra
eetu holopainen MMA Kotka
11
Men White belts -73.5 Semi-final
Armbar
Iiro Panula Skeletor Wrestling
Niko Ahokainen MMA Imatra
12
Men White belts -73.5 Semi-final
Points
Mikael Bjong MMA Imatra
Petri Veskoniemi BJJ Kouvola
13
Men White belts -91.5 16th-final
Armbar
Eetu Loikkanen MMA Imatra
Abdul-Rahman Dzhukaev Polar Jiu Jitsu Team
14
Men White belts -91.5 16th-final
Points
Tomi Hultman BJJ Kouvola
Janne Rantoila Total Center Lahti
15
Men White belts -91.5 16th-final
Kimura
Jonne Lappeteläinen Pieksämäki Fight Club
Toni Rikkola MMA Kotka
16
Men White belts -91.5 16th-final
Injury
Joni Heinonen Ahjo Training Center
Aki Kukkonen Gracie Barra Lappeenranta
17
Men White belts -67.5 Bronze Fight
Armbar
Janne Poikonen Savonlinnan Fighters House
eetu holopainen MMA Kotka
18
Men White belts -67.5 Final
Points
Edward Walls MMA Lappeenranta
Ville Isotalo MMA Imatra
19
Men White belts -73.5 Bronze Fight
Triangle
Niko Ahokainen MMA Imatra
Petri Veskoniemi BJJ Kouvola
20
Men White belts -73.5 Final
Points
Iiro Panula Skeletor Wrestling
Mikael Bjong MMA Imatra
21
Men White belts -79.5 Semi-final
Points
Markus Asell Finnfighters Gym
Jussi Saarinen BJJ Kouvola
22
Men White belts -79.5 Semi-final
Points
Tuomas Klingberg Espoon Kehähait
Ville Matikainen MMA Joensuu
23
Men White belts -91.5 Quarter-final
Points
Ollipekka Heino MMA Lappeenranta
Abdul-Rahman Dzhukaev Polar Jiu Jitsu Team
24
Men White belts -91.5 Quarter-final
Choke
Joonas Kuittinen MMA Joensuu
Janne Rantoila Total Center Lahti
25
Men White belts -91.5 Quarter-final
Guillotine
Eetu Tella MMA Imatra
Jonne Lappeteläinen Pieksämäki Fight Club
26
Men White belts -91.5 Quarter-final
Points
Veli-Juhani Sintonen MMA Karkkila
Aki Kukkonen Gracie Barra Lappeenranta
27
Men White belts +97.5 Semi-final
Points
Miika Laiho Polar Jiu Jitsu Team
Ari Sikiö MMA Imatra
28
Men White belts +97.5 Semi-final
Choke
Santeri Repo MMA Imatra
Juha Leino Loimaan kamppailu-urheilijat
29
Men White belts -79.5 Bronze Fight
Points
Markus Asell Finnfighters Gym
Tuomas Klingberg Espoon Kehähait
30
Men White belts -79.5 Final
Triangle
Jussi Saarinen BJJ Kouvola
Ville Matikainen MMA Joensuu
31
Men Blue-Purple-Brown-Black -67.5 Semi-final
Points
Severi Nenonen Total Center Lahti
Jari Illikainen MMA Imatra
32
Men Blue-Purple-Brown-Black -67.5 Semi-final
Armbar
Riku Forsell Pankration Gym
Jesse Saarinen Polar Jiu Jitsu Team
33
Men White belts -91.5 Semi-final
Points
Abdul-Rahman Dzhukaev Polar Jiu Jitsu Team
Joonas Kuittinen MMA Joensuu
34
Men White belts -91.5 Semi-final
Armbar
Jonne Lappeteläinen Pieksämäki Fight Club
Aki Kukkonen Gracie Barra Lappeenranta
35
Men White belts +97.5 Bronze Fight
Points
Miika Laiho Polar Jiu Jitsu Team
Juha Leino Loimaan kamppailu-urheilijat
36
Men White belts +97.5 Final
RNC
Ari Sikiö MMA Imatra
Santeri Repo MMA Imatra
37
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 16th-final
Judges Decision
Aleksi Savolainen MMA Imatra
Nikke Voutilainen Total Center Lahti
38
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 16th-final
Points
Toni Isomäki MMA Imatra
Joni Ahvenainen Mikkelin Full Contact
39
Men Blue-Purple-Brown-Black -67.5 Bronze Fight
RNC
Severi Nenonen Total Center Lahti
Riku Forsell Pankration Gym
40
Men Blue-Purple-Brown-Black -67.5 Final
Choke
Jari Illikainen MMA Imatra
Jesse Saarinen Polar Jiu Jitsu Team
41
Men White belts -91.5 Bronze Fight
Walkover
Joonas Kuittinen MMA Joensuu
Jonne Lappeteläinen Pieksämäki Fight Club
42
Men White belts -91.5 Final
Knee Bar
Abdul-Rahman Dzhukaev Polar Jiu Jitsu Team
Aki Kukkonen Gracie Barra Lappeenranta
43
Men Blue-Purple-Brown-Black -79.5 Quarter-final
Judges Decision
Teemu Laitinen Mikkelin Full Contact
Samu Hämäläinen BJJ Kouvola
44
Men Blue-Purple-Brown-Black -79.5 Quarter-final
Points
Roope Lehtinen Total Center Lahti
Ville Hentunen MMA Lappeenranta
45
Men Blue-Purple-Brown-Black -79.5 Quarter-final
Points
Kristjan Mäe GB Gym
Hannu Nylund Lahden Kamppailulajikeskus
46
Men Blue-Purple-Brown-Black -79.5 Quarter-final
Points
Isto Rokka Tampereen Jujutsukoulu
Antti Virtanen MMA Imatra
47
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 Quarter-final
Guillotine
Joonas Lehmonen Kombat Klubi Kouvola
Nikke Voutilainen Total Center Lahti
48
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 Quarter-final
Injury
Julius Granlund Loop Jiu-Jitsu
Pekka Rauramo GB Gym
49
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 Quarter-final
Points
Joonas Hesso Loop Jiu-Jitsu
Joni Ahvenainen Mikkelin Full Contact
50
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 Quarter-final
Judges Decision
Mika Leikkola BJJ Kouvola
Marko Tani Gracie Barra Kouvola
51
Men Blue-Purple-Brown-Black -85.5 16th-final
Walkover
Toni Lähteenmäki CFO Grappling Team
Jani Sommarberg BJJ Kouvola
52
Men Blue-Purple-Brown-Black -79.5 Semi-final
Points
Teemu Laitinen Mikkelin Full Contact
Roope Lehtinen Total Center Lahti
53
Men Blue-Purple-Brown-Black -79.5 Semi-final
Armbar
Kristjan Mäe GB Gym
Antti Virtanen MMA Imatra
54
Men Blue-Purple-Brown-Black +97.5 Quarter-final
Points
Mikael Alander MMA Vantaa
Antti Karpakka Fighters' House Savonlinna
55
Women White belts -56.5 Semi-final
Triangle
Inka Räty MMA Lappeenranta
Assi Savolainen MMA Vantaa
56
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 Semi-final
Judges Decision
Joonas Lehmonen Kombat Klubi Kouvola
Julius Granlund Loop Jiu-Jitsu
57
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 Semi-final
Kimura
Joonas Hesso Loop Jiu-Jitsu
Mika Leikkola BJJ Kouvola
58
Men Blue-Purple-Brown-Black -85.5 Quarter-final
Points
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Toni Lähteenmäki CFO Grappling Team
59
Men Blue-Purple-Brown-Black -85.5 Quarter-final
RNC
Ari Ylipalo Combat Society
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
60
Men Blue-Purple-Brown-Black -85.5 Quarter-final
Points
Mikko Timonen Loop Jiu-Jitsu
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
61
Men Blue-Purple-Brown-Black -85.5 Quarter-final
Choke
Jani Ketolainen MMA Kotka
Esa Paukku Pieksämäki Fight Club
62
Men Blue-Purple-Brown-Black -79.5 Bronze Fight
Walkover
Teemu Laitinen Mikkelin Full Contact
Antti Virtanen MMA Imatra
63
Men Blue-Purple-Brown-Black -79.5 Final
Ankle Lock
Roope Lehtinen Total Center Lahti
Kristjan Mäe GB Gym
64
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 Bronze Fight
Walkover
Joonas Lehmonen Kombat Klubi Kouvola
Mika Leikkola BJJ Kouvola
65
Men Blue-Purple-Brown-Black -73.5 Final
Points
Julius Granlund Loop Jiu-Jitsu
Joonas Hesso Loop Jiu-Jitsu
66
Men Blue-Purple-Brown-Black +97.5 Semi-final
Judges Decision
Janne Kärhä MMA Imatra
Antti Karpakka Fighters' House Savonlinna
67
Men Blue-Purple-Brown-Black +97.5 Semi-final
Judges Decision
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Jussi Wacklin DOJO ry.
68
Men Blue-Purple-Brown-Black -85.5 Semi-final
RNC
Toni Lähteenmäki CFO Grappling Team
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
69
Men Blue-Purple-Brown-Black -85.5 Semi-final
Choke
Mikko Timonen Loop Jiu-Jitsu
Jani Ketolainen MMA Kotka
70
Women White belts -56.5 Semi-final
RNC
Jonna Pulkkinen MMA Joensuu
Inka Räty MMA Lappeenranta
71
Women White belts +66.5 Semi-final
Armbar
Kati Kosonen Savonlinnan Fighters House
Roosa Hirvonen MMA Imatra
72
Women Blue-Purple-Brown-Black -66.5 Semi-final
Points
Sara-Sofia Suovesi Lahden Gentai
Oona Mustonen GB Gym
73
Women Blue-Purple-Brown-Black -66.5 Semi-final
Ankle Lock
Eeva Siiskonen MMA Imatra
Sanna Haimi Tampereen Jujutsukoulu
74
Men Blue-Purple-Brown-Black +97.5 Bronze Fight
Points
Antti Karpakka Fighters' House Savonlinna
Jussi Wacklin DOJO ry.
75
Men Blue-Purple-Brown-Black +97.5 Final
Wrist Lock
Janne Kärhä MMA Imatra
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
76
Men Blue-Purple-Brown-Black -85.5 Bronze Fight
Triangle
Toni Lähteenmäki CFO Grappling Team
Mikko Timonen Loop Jiu-Jitsu
77
Men Blue-Purple-Brown-Black -85.5 Final
Points
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Jani Ketolainen MMA Kotka
78
Women White belts -56.5 Final
Triangle
Assi Savolainen MMA Vantaa
Inka Räty MMA Lappeenranta
79
Women White belts +66.5 Semi-final
Points
Daniela Björk Lahden Gentai
Kati Kosonen Savonlinnan Fighters House
80
Women Blue-Purple-Brown-Black -66.5 Bronze Fight
Guillotine
Oona Mustonen GB Gym
Sanna Haimi Tampereen Jujutsukoulu
81
Women Blue-Purple-Brown-Black -66.5 Final
Points
Sara-Sofia Suovesi Lahden Gentai
Eeva Siiskonen MMA Imatra
82
Women White belts +66.5 Final
Points
Roosa Hirvonen MMA Imatra
Daniela Björk Lahden Gentai