1
Men Master(miehet yli 35v) -76 Final
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
Karri Jarva Kajaanin Ju-Jutsuseura
2
Men Master(miehet yli 35v) +100.5 Final
Marko Härkönen CFO Grappling Team
Seppo Niemi Proeliator Jiu-Jitsu
6
Men White Belts -82.3kg Quarter-final
Roope Leskinen Pieksämäki Fight Club
Gleb Arkhipov Oulun Kamppailuklubi
7
Men White Belts -82.3kg Quarter-final
Anton Saukkonen Jyväskylän Fight Club
Riku Hynynen Kajaanin Ju-Jutsuseura
8
Women White Belts +69kg Quarter-final
Iina Kolvanki Oulun Kamppailuklubi
OBS-Helene Vanninen Kuopion Gladiator Factory
9
Men White Belts +100.5kg Semi-final
Jussi Turunen Kuopion Gladiator Factory
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
10
Men White Belts +100.5kg Semi-final
Teemu Jäntti MMA Vantaa
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
13
Men White Belts -82.3kg Semi-final
Niko Gallenius Vieskan Voima
Fighter from the fight number 6
14
Men White Belts -82.3kg Semi-final
Sauli Tiirola Oulun Kamppailuklubi
Fighter from the fight number 7
15
Women White Belts +69kg Semi-final
Ulla Murisoja Tornion Jujutsuseura
Fighter from the fight number 8
16
Women White Belts +69kg Semi-final
Henna Huopainen Oulun Kamppailuklubi
Paula Jaakola Oulun Kamppailuklubi
17
Men White Belts +100.5kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 9
Fighter from the fight number 10
18
Men White Belts +100.5kg Final
Fighter from the fight number 9
Fighter from the fight number 10
21
Men White Belts -82.3kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 13
Fighter from the fight number 14
22
Men White Belts -82.3kg Final
Fighter from the fight number 13
Fighter from the fight number 14
23
Women White Belts +69kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 15
Fighter from the fight number 16
24
Women White Belts +69kg Final
Fighter from the fight number 15
Fighter from the fight number 16
25
Men White Belts -88.3kg Quarter-final
Sampsa Toivonen Oulun Kamppailuklubi
janne mertala Kajaanin Ju-Jutsuseura
26
Men Blue Belts + ylemmät -76kg 16th-final
Jarno Levonperä Oulun Kamppailuklubi
Olli-Pekka Saloniemi Oulun Kamppailuklubi
27
Men Blue Belts + ylemmät -76kg 16th-final
Jaakko Rahkola Oulun Kamppailuklubi
Simo Sipinen Pieksämäki Fight Club
28
Women Blue Belts + ylemmät +69kg Quarter-final
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Maria Mappes Oulun Kamppailuklubi
29
Men Blue Belts + ylemmät -82.3kg 16th-final
Niko Rotko Skeletor Wrestling
Jussa Lohi (ei seuraa)
30
Men Blue Belts + ylemmät -88.3kg Quarter-final
Markus Ronkainen Sotkamon Tsuyoi
Tuomas Vesterlund MMA Rovaniemi
31
Men Blue Belts + ylemmät -88.3kg Quarter-final
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
Jaakko Hynninen Kuopion Gladiator Factory
32
Men Blue Belts + ylemmät -88.3kg Quarter-final
Markus Pääkkönen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Juha-Matti Kariniemi MMA Rovaniemi
33
Men White Belts -88.3kg Semi-final
Ville Aapajärvi Kuopion Gladiator Factory
Fighter from the fight number 25
34
Men White Belts -88.3kg Semi-final
Oskari Nikkinen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Riku Ovaskainen Kuopion Gladiator Factory
35
Men Blue Belts + ylemmät -76kg Quarter-final
Teemu Anttonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Fighter from the fight number 26
36
Men Blue Belts + ylemmät -76kg Quarter-final
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
Antti Kautonen Kuopion Gladiator Factory
37
Men Blue Belts + ylemmät -76kg Quarter-final
Marko Oikarainen MMA Rovaniemi
Fighter from the fight number 27
38
Men Blue Belts + ylemmät -76kg Quarter-final
Joni Haataja BJJ Kouvola
Eero Rauramaa Kuopion Gladiator Factory
39
Women Blue Belts + ylemmät +69kg Semi-final
Sanna Kamppi Kajaanin Ju-Jutsuseura
Fighter from the fight number 28
40
Women Blue Belts + ylemmät +69kg Semi-final
Clara Sánchez Pérez Oulun Kamppailuklubi
Heli Siltala Jyväskylän Fight Club
41
Men White Belts -88.3kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 33
Fighter from the fight number 34
42
Men White Belts -88.3kg Final
Fighter from the fight number 33
Fighter from the fight number 34
43
Men Blue Belts + ylemmät -82.3kg Quarter-final
Aleksi Lohi Oulun Kamppailuklubi
Fighter from the fight number 29
44
Men Blue Belts + ylemmät -82.3kg Quarter-final
Miikka Niemelin Oulun Kamppailuklubi
Jesse Pölkki Jyväskylän Fight Club
45
Men Blue Belts + ylemmät -82.3kg Quarter-final
Ilari Matinolli Oulun Kamppailuklubi
Toni Lähteenmäki CFO Grappling Team
46
Men Blue Belts + ylemmät -82.3kg Quarter-final
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
Aake Piispanen Pieksämäki Fight Club
47
Men Blue Belts + ylemmät -76kg Semi-final
Fighter from the fight number 35
Fighter from the fight number 36
48
Men Blue Belts + ylemmät -76kg Semi-final
Fighter from the fight number 37
Fighter from the fight number 38
49
Women Blue Belts + ylemmät +69kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 39
Fighter from the fight number 40
50
Women Blue Belts + ylemmät +69kg Final
Fighter from the fight number 39
Fighter from the fight number 40
51
Men Blue Belts + ylemmät -88.3kg Semi-final
Henri Eskelinen Pieksämäki Fight Club
Fighter from the fight number 30
52
Men Blue Belts + ylemmät -88.3kg Semi-final
Fighter from the fight number 31
Fighter from the fight number 32
53
Men Blue Belts + ylemmät -82.3kg Semi-final
Fighter from the fight number 43
Fighter from the fight number 44
54
Men Blue Belts + ylemmät -82.3kg Semi-final
Fighter from the fight number 45
Fighter from the fight number 46
55
Men Blue Belts + ylemmät -76kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 47
Fighter from the fight number 48
56
Men Blue Belts + ylemmät -76kg Final
Fighter from the fight number 47
Fighter from the fight number 48
57
Men Blue Belts + ylemmät -94.3kg Quarter-final
Juho Ojala Kuopion Gladiator Factory
Andreas Nordin BJJ Vaasa
58
Men Blue Belts + ylemmät +100.5kg Quarter-final
Marko Härkönen CFO Grappling Team
Mika Auvinen Pieksämäki Fight Club
59
Men Blue Belts + ylemmät +100.5kg Quarter-final
Jason Dickson Oulun Kamppailuklubi
Jukka Hietala Oulun Kamppailuklubi
60
Men Blue Belts + ylemmät -88.3kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 51
Fighter from the fight number 52
61
Men Blue Belts + ylemmät -82.3kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 53
Fighter from the fight number 54
62
Men Blue Belts + ylemmät -82.3kg Final
Fighter from the fight number 53
Fighter from the fight number 54
63
Men Blue Belts + ylemmät -88.3kg Final
Fighter from the fight number 51
Fighter from the fight number 52
64
Men Blue Belts + ylemmät -94.3kg Semi-final
Atte Sipola Oulun Kamppailuklubi
Fighter from the fight number 57
65
Men Blue Belts + ylemmät -94.3kg Semi-final
Jari Repo Oulun Kamppailuklubi
Seppo Niemi Proeliator Jiu-Jitsu
66
Men Blue Belts + ylemmät +100.5kg Semi-final
Mikko Takalo GB Gym
Fighter from the fight number 58
67
Men Blue Belts + ylemmät +100.5kg Semi-final
Janne Maunonen Jyväskylän Fight Club
Fighter from the fight number 59
68
Men Blue Belts + ylemmät -94.3kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 64
Fighter from the fight number 65
69
Men Blue Belts + ylemmät -94.3kg Final
Fighter from the fight number 64
Fighter from the fight number 65
70
Men Blue Belts + ylemmät +100.5kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 66
Fighter from the fight number 67
71
Men Blue Belts + ylemmät +100.5kg Final
Fighter from the fight number 66
Fighter from the fight number 67