1
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -25 kg 16th-final
Points
Meri Salonen Heracles
Matias Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
2
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -30 kg Quarter-final
Points
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Siiri Kyrölä Tampereen Jujutsukoulu
3
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -30 kg Quarter-final
Points
Hugo Rossi Tampereen Jujutsukoulu
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
4
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg 16th-final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
5
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg 16th-final
Points
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
6
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg 16th-final
Points
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
7
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg 16th-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
8
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg 16th-final
Points
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
9
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -25 kg Quarter-final
Points
Jesse Bamberg Sports Academy No. 1
Meri Salonen Heracles
10
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -25 kg Quarter-final
Points
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
Aapo Haataja Barreto Helsinki
11
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -25 kg Quarter-final
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
12
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -25 kg Quarter-final
Points
Onni Marjamäki Tampereen Jujutsukoulu
Nooa Kuparinen Heracles
13
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -30 kg Semi-final
Points
Jennika Kivimki Tampereen Jujutsukoulu
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
14
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -30 kg Semi-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
15
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg Quarter-final
Points
Benjamin Pyörälä Tampereen Jujutsukoulu
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
16
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg Quarter-final
Points
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
17
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg Quarter-final
Points
Samuel Nummela Tampereen Jujutsukoulu
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
18
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg Quarter-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
19
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -25 kg Semi-final
Points
Meri Salonen Heracles
Aapo Haataja Barreto Helsinki
20
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -25 kg Semi-final
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Nooa Kuparinen Heracles
21
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -30 kg Bronze Fight
Points
Jennika Kivimki Tampereen Jujutsukoulu
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
22
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -30 kg Final
Points
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
23
2007-2006 synt. (8-9v) -35 kg Quarter-final
Points
Iida Kyrölä Tampereen Jujutsukoulu
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
24
2007-2006 synt. (8-9v) -35 kg Quarter-final
Points
Kuutti Väänänen Tampereen Jujutsukoulu
Riina Myllylä Barreto Helsinki
25
2007-2006 synt. (8-9v) -35 kg Quarter-final
Points
Joona Karppi Sali24
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
26
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg Semi-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
27
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg Semi-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
28
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -25 kg Bronze Fight
Points
Meri Salonen Heracles
Nooa Kuparinen Heracles
29
2008 synt. ja nuoremmat (<8v) -25 kg Final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
30
2007-2006 synt. (8-9v) 35+ kg Quarter-final
Points
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
Kaapo Kvick Heracles
31
2007-2006 synt. (8-9v) 35+ kg Quarter-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Aatu Nyman Sali24
32
2007-2006 synt. (8-9v) -35 kg Semi-final
Points
Arvo Nukarinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
33
2007-2006 synt. (8-9v) -35 kg Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
34
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg Bronze Fight
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
35
2007-2006 synt. (8-9v) -30 kg Final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
36
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg 32nd-final
Points
Kaisla Koivisto GB Gym
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
37
2007-2006 synt. (8-9v) 35+ kg Semi-final
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
38
2007-2006 synt. (8-9v) 35+ kg Semi-final
Points
Veeti Mäkeläinen Barreto Helsinki
Aatu Nyman Sali24
39
2005-2004 synt. (10-11v) -40 kg 16th-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Donner Takado
40
2007-2006 synt. (8-9v) -35 kg Bronze Fight
Walkover
Arvo Nukarinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
41
2007-2006 synt. (8-9v) -35 kg Final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Riina Myllylä Barreto Helsinki
42
2001-2000 synt. (14-15v) Tytöt Quarter-final
Points
Juulia Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
43
2001-2000 synt. (14-15v) Tytöt Quarter-final
Walkover
Roosa Saarinen Tampereen Jujutsukoulu
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
44
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg 16th-final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Kaisla Koivisto GB Gym
45
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg 16th-final
Points
Leevi Holmström Heracles
Vili Räsänen Tampereen Jujutsukoulu
46
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg 16th-final
Points
Julia Tuuri Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
47
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Noah Ekholm Finnfighters Gym
48
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg 16th-final
Points
Joona Salonen Heracles
Elias Jokinen Takado
49
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg 16th-final
Points
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
50
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg 16th-final
Walkover
Mattis Vaks Finnfighters Gym
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
51
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg 16th-final
Points
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Anton Alekseenko Polar Jiu Jitsu Team
52
2007-2006 synt. (8-9v) 35+ kg Bronze Fight
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Aatu Nyman Sali24
53
2007-2006 synt. (8-9v) 35+ kg Final
Points
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
Veeti Mäkeläinen Barreto Helsinki
54
2005-2004 synt. (10-11v) -40 kg Quarter-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
55
2005-2004 synt. (10-11v) -40 kg Quarter-final
Points
Pette Uski Barreto Helsinki
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
56
2005-2004 synt. (10-11v) -40 kg Quarter-final
Points
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aaro Ruisvaara Sali24
57
2005-2004 synt. (10-11v) -40 kg Quarter-final
Injury
Matias Laitila Heracles
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
58
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg Quarter-final
Points
Kaisla Koivisto GB Gym
Leevi Holmström Heracles
59
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg Quarter-final
Points
Julia Tuuri Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
60
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg Quarter-final
Points
Joona Salonen Heracles
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
61
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg Quarter-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
62
2001-2000 synt. (14-15v) Tytöt Semi-final
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
63
2001-2000 synt. (14-15v) Tytöt Semi-final
Armbar
Anette Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
64
2005-2004 synt. (10-11v) -40 kg Semi-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
65
2005-2004 synt. (10-11v) -40 kg Semi-final
Judges Decision
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Matias Laitila Heracles
66
1999-1998 synt. (16-17v) Valk. Tytöt Semi-final
Armbar
Siina Siuvo Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Isabella Herrlin Hangon Hyrskyt
67
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg Semi-final
Points
Kaisla Koivisto GB Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
68
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg Semi-final
Points
Joona Salonen Heracles
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
69
2003-2002 synt. (12-13v) -41 kg Quarter-final
Armbar
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Juho Ihalainen Heracles
70
2001-2000 synt. (14-15v) Tytöt Bronze Fight
Kimura
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Anette Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
71
2001-2000 synt. (14-15v) Tytöt Final
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
72
2005-2004 synt. (10-11v) -40 kg Bronze Fight
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
73
2005-2004 synt. (10-11v) -40 kg Final
Judges Decision
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Matias Laitila Heracles
74
1999-1998 synt. (16-17v) Valk. Tytöt Semi-final
Points
Johanna Bäckman Finnfighters Gym
Siina Siuvo Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
75
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg Bronze Fight
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
76
2005-2004 synt. (10-11v) -35 kg Final
Points
Kaisla Koivisto GB Gym
Joona Salonen Heracles
77
2003-2002 synt. (12-13v) -41 kg Semi-final
Americana
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Juho Ihalainen Heracles
78
2003-2002 synt. (12-13v) -41 kg Semi-final
RNC
Emma Vellonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
79
2003-2002 synt. (12-13v) -47 kg Quarter-final
Points
Ismo Vauhkonen Proeliator Jiu-Jitsu
Chanon Alijärvi Takado
80
2003-2002 synt. (12-13v) -53 kg Quarter-final
Americana
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pyry Silvennoinen Finnfighters Gym
81
2003-2002 synt. (12-13v) -53 kg Quarter-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Renny Poutanen Barreto Helsinki
82
2003-2002 synt. (12-13v) -53 kg Quarter-final
Armbar
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Atte willberg Sali24
83
1999-1998 synt. (16-17v) Valk. Tytöt Final
Triangle
Isabella Herrlin Hangon Hyrskyt
Johanna Bäckman Finnfighters Gym
84
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg 16th-final
Armbar
Lotta Marttila Finnfighters Gym
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
85
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg 16th-final
Points
Neea Haataja Barreto Helsinki
Roope Uski MMA Team 300
86
2003-2002 synt. (12-13v) -41 kg Bronze Fight
Walkover
Juho Ihalainen Heracles
Emma Vellonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
87
2003-2002 synt. (12-13v) -41 kg Final
Points
Joonatan Kujanhaara GB Gym
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
88
2003-2002 synt. (12-13v) -47 kg Semi-final
Points
Benjamin Flinck Polar Jiu Jitsu Team
Chanon Alijärvi Takado
89
2003-2002 synt. (12-13v) -47 kg Semi-final
Americana
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Tyyne Hannukainen Proeliator Jiu-Jitsu
90
2003-2002 synt. (12-13v) -53 kg Semi-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
91
2003-2002 synt. (12-13v) -53 kg Semi-final
Armbar
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
92
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg Quarter-final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Lotta Marttila Finnfighters Gym
93
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg Quarter-final
Lapel Choke
Robin Leino Finnfighters Gym
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
94
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg Quarter-final
Points
Emil Ekholm Finnfighters Gym
Neea Haataja Barreto Helsinki
95
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg Quarter-final
Lapel Choke
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
Markus Vaks Finnfighters Gym
96
2003-2002 synt. (12-13v) -47 kg Bronze Fight
RNC
Benjamin Flinck Polar Jiu Jitsu Team
Tyyne Hannukainen Proeliator Jiu-Jitsu
97
2003-2002 synt. (12-13v) -47 kg Final
Armbar
Chanon Alijärvi Takado
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
98
2003-2002 synt. (12-13v) -53 kg Bronze Fight
Judges Decision
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
99
2003-2002 synt. (12-13v) -53 kg Final
Armbar
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
100
2001-2000 synt. (14-15v) -58 kg Quarter-final
Triangle
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
101
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg Semi-final
Collar Choke
Salla Simola Finnfighters Gym
Robin Leino Finnfighters Gym
102
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg Semi-final
Points
Emil Ekholm Finnfighters Gym
Markus Vaks Finnfighters Gym
103
2001-2000 synt. (14-15v) 70+ kg Final
Walkover
Elias Ihalainen Heracles
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
104
1999-1998 synt. (16-17v) Valk. -76 kg Quarter-final
Americana
Joel Nadav Finnfighters Gym
Isabella Herrlin Hangon Hyrskyt
105
1999-1998 synt. (16-17v) Valk. -76 kg Quarter-final
Walkover
Siina Siuvo Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alpo Laitinen Kuopion Gladiator Factory
106
1999-1998 synt. (16-17v) Väri. 76+ kg Quarter-final
Armbar
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
Jonne Rasa Loop Jiu-Jitsu
107
2001-2000 synt. (14-15v) -58 kg Semi-final
Bow and Arrow
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
108
2001-2000 synt. (14-15v) -58 kg Semi-final
Armbar
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
109
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg Bronze Fight
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Emil Ekholm Finnfighters Gym
110
2003-2002 synt. (12-13v) +53 kg Final
Points
Robin Leino Finnfighters Gym
Markus Vaks Finnfighters Gym
111
1999-1998 synt. (16-17v) Valk. -76 kg Semi-final
Points
Ilari Sirola Loop Jiu-Jitsu
Joel Nadav Finnfighters Gym
112
1999-1998 synt. (16-17v) Valk. -76 kg Semi-final
Walkover
Johanna Bäckman Finnfighters Gym
Siina Siuvo Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
113
1999-1998 synt. (16-17v) Väri. 76+ kg Semi-final
Points
Mika Nieminen Finnfighters Gym
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
114
1999-1998 synt. (16-17v) Väri. 76+ kg Semi-final
Armbar
Joona Ihalainen Heracles
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
115
2001-2000 synt. (14-15v) -58 kg Bronze Fight
Collar Choke
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
116
2001-2000 synt. (14-15v) -58 kg Final
RNC
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
117
1999-1998 synt. (16-17v) Valk. -76 kg Bronze Fight
Walkover
Joel Nadav Finnfighters Gym
Siina Siuvo Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
118
1999-1998 synt. (16-17v) Valk. -76 kg Final
Points
Ilari Sirola Loop Jiu-Jitsu
Johanna Bäckman Finnfighters Gym
119
1999-1998 synt. (16-17v) Väri. 76+ kg Bronze Fight
Bow and Arrow
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
Joona Ihalainen Heracles
120
1999-1998 synt. (16-17v) Väri. 76+ kg Final
Armbar
Mika Nieminen Finnfighters Gym
Samuel Westerlund Finnfighters Gym