1
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Aleksi Fager Barreto Helsinki
2
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Sani Albrecht Takado
Veikka Passila Tampereen Jujutsukoulu
3
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
4
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Meri Salonen Heracles
5
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Siiri Kyrölä Tampereen Jujutsukoulu
7
2007-2006 synt. -30 kg 32nd-final
Judges Decision
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
8
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Elton Hole Polar Jiu Jitsu Team
Jami Käkränen MMA Imatra
9
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jesse Tuovinen Takado
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
10
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Samuli Härkönen Oulun Kamppailuklubi
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
11
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Iida Kyrölä Tampereen Jujutsukoulu
Genrih Kireev GB Gym
12
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Sani Albrecht Takado
13
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Aleksi Fager Barreto Helsinki
Veikka Passila Tampereen Jujutsukoulu
14
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
15
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aapo Haataja Barreto Helsinki
16
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
17
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Santeri Suomela Barreto Helsinki
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
18
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
19
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Emilia Kekkonen Oulun Kamppailuklubi
Tuomas Rantala MMA Imatra
20
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Vili Passila Tampereen Jujutsukoulu
Vilho Silvennoinen Heracles
22
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Otso Karakorpi Oulun Kamppailuklubi
23
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aaron Albrecht Takado
24
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Bronze Fight
Points
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Aapo Haataja Barreto Helsinki
25
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
26
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Elton Hole Polar Jiu Jitsu Team
27
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
28
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Sauli Haitto Heracles
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
29
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Genrih Kireev GB Gym
30
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
31
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Rantala MMA Imatra
32
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vilho Silvennoinen Heracles
33
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Aaron Albrecht Takado
34
2007-2006 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Veeti Kurhela Sisu Gym
35
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
36
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Sauli Haitto Heracles
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
37
2005-2004 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
38
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
39
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Points
Leevi Oksanen GB Gym
Roni Tuovinen Takado
40
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Veeti Mäkeläinen Barreto Helsinki
Pette Uski Barreto Helsinki
41
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Points
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
42
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Luukas Majlander Barreto Helsinki
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
43
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Points
Ida Kurhela RNC Sport Club
Riku Kinnunen BJJ Vaasa
44
2007-2006 synt. -30 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Rantala MMA Imatra
45
2007-2006 synt. -30 kg Semi-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Iida Suvanto MMA Imatra
46
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Sauli Haitto Heracles
47
2007-2006 synt. -35 kg Final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
48
2007-2006 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Veeti Kurhela Sisu Gym
49
2005-2004 synt. -35 kg 16th-final
Judges Decision
Noah Ekholm Finnfighters Gym
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
50
2005-2004 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Lucas Nevalainen GB Gym
Julius Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
51
2005-2004 synt. -35 kg 16th-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Justus Hiltunen MMA Imatra
52
2005-2004 synt. -35 kg 16th-final
Points
Toivo Mäkinen Proeliator Jiu-Jitsu
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
53
2005-2004 synt. -35 kg 16th-final
Points
Veikka Tölli Polar Jiu Jitsu Team
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
54
2005-2004 synt. -35 kg 16th-final
Points
Atte Kautonen MMA Imatra
Joona Salonen Heracles
55
2005-2004 synt. -35 kg 16th-final
Points
Mattis Vaks Finnfighters Gym
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
56
2005-2004 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Nico Hämäläinen Proeliator Jiu-Jitsu
57
2007-2006 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Vilho Silvennoinen Heracles
58
2007-2006 synt. -30 kg Final
Points
Tuomas Rantala MMA Imatra
Iida Suvanto MMA Imatra
59
2007-2006 synt. 35+ kg Final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
60
2005-2004 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lucas Nevalainen GB Gym
61
2005-2004 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
62
2005-2004 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Veikka Tölli Polar Jiu Jitsu Team
Joona Salonen Heracles
63
2005-2004 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Mattis Vaks Finnfighters Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
64
2005-2004 synt. -40 kg Quarter-final
Judges Decision
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
65
2005-2004 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Roni Tuovinen Takado
Pette Uski Barreto Helsinki
66
2005-2004 synt. -40 kg Quarter-final
Judges Decision
Oskari Lindelöf Polar Jiu Jitsu Team
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
67
2005-2004 synt. -40 kg Quarter-final
Wrist Lock
Jymy Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Riku Kinnunen BJJ Vaasa
68
2005-2004 synt. -45 kg Final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Aaro Ruisvaara Sali24
69
2005-2004 synt. -35 kg Semi-final
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
70
2005-2004 synt. -35 kg Semi-final
Points
Joona Salonen Heracles
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
71
2005-2004 synt. +45 kg Semi-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Martti Härkönen CFO Grappling Team
72
2003-2002 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
73
2005-2004 synt. -40 kg Semi-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Roni Tuovinen Takado
74
2005-2004 synt. -40 kg Semi-final
Points
Oskari Lindelöf Polar Jiu Jitsu Team
Riku Kinnunen BJJ Vaasa
75
2003-2002 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Ismo Vauhkonen Proeliator Jiu-Jitsu
Chanon Alijärvi Takado
76
2003-2002 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
77
2005-2004 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
78
2005-2004 synt. -35 kg Final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Joona Salonen Heracles
79
2005-2004 synt. +45 kg Semi-final
Points
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Martti Härkönen CFO Grappling Team
80
2003-2002 synt. -41 kg Semi-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
81
2003-2002 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
Matias Laitila Heracles
82
2005-2004 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Roni Tuovinen Takado
Oskari Lindelöf Polar Jiu Jitsu Team
83
2005-2004 synt. -40 kg Final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Riku Kinnunen BJJ Vaasa
84
2003-2002 synt. -53 kg Semi-final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Chanon Alijärvi Takado
85
2003-2002 synt. -53 kg Semi-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
86
2005-2004 synt. +45 kg Final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
87
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
Points
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
Roope Uski MMA Team 300
88
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
Points
Emil Ekholm Finnfighters Gym
Jacob Boström Polar Jiu Jitsu Team
89
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
Points
Markus Vaks Finnfighters Gym
Justus Holmila Sisu Gym
90
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
Walkover
Julia Liusvaara Finnfighters Gym
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
91
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
Triangle
Robin Leino Finnfighters Gym
Renny Poutanen Barreto Helsinki
92
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
Points
Lotta Marttila Finnfighters Gym
Neea Haataja Barreto Helsinki
93
2003-2002 synt. -41 kg Bronze Fight
Armbar
Eetu Miettinen Heracles
Matias Laitila Heracles
94
2003-2002 synt. -41 kg Final
Armbar
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
95
2003-2002 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Chanon Alijärvi Takado
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
96
2003-2002 synt. -53 kg Final
Armbar
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
97
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Injury
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
98
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Emil Ekholm Finnfighters Gym
Markus Vaks Finnfighters Gym
99
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Judges Decision
Jere Päivinen Barreto Heinola
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
100
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Triangle
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Lotta Marttila Finnfighters Gym
101
2001-2000 synt. -58 kg Semi-final
Walkover
Santeri Kinnunen BJJ Vaasa
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
102
2001-2000 synt. -64 kg Quarter-final
RNC
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Krisha Ruiz Finnfighters Gym
103
2001-2000 synt. -64 kg Quarter-final
Points
Arttu Vilenius Total Center Lahti
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
104
1999-1998 synt. Valk. 76+ kg Semi-final
Armbar
Elina Friman Proeliator Jiu-Jitsu
Jasmin Vuorio GB Gym
105
1999-1998 synt. Valk. 76+ kg Semi-final
Kimura
Terhi Nurminen Proeliator Jiu-Jitsu
Joel Nadav Finnfighters Gym
106
2003-2002 synt. +53 kg Semi-final
Triangle
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Markus Vaks Finnfighters Gym
107
2003-2002 synt. +53 kg Semi-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Renny Poutanen Barreto Helsinki
108
2001-2000 synt. -58 kg Semi-final
Walkover
Aleksi Björn Finnfighters Gym
Santeri Kinnunen BJJ Vaasa
109
2001-2000 synt. -64 kg Semi-final
Points
Jere Kinnunen BJJ Vaasa
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
110
2001-2000 synt. -64 kg Semi-final
Points
Väinö Nurminen Proeliator Jiu-Jitsu
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
111
1999-1998 synt. Valk. 76+ kg Bronze Fight
Injury
Jasmin Vuorio GB Gym
Terhi Nurminen Proeliator Jiu-Jitsu
112
1999-1998 synt. Valk. 76+ kg Final
Armbar
Elina Friman Proeliator Jiu-Jitsu
Joel Nadav Finnfighters Gym
113
2003-2002 synt. +53 kg Bronze Fight
Points
Markus Vaks Finnfighters Gym
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
114
2003-2002 synt. +53 kg Final
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Renny Poutanen Barreto Helsinki
115
2001-2000 synt. -58 kg Final
Triangle
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Björn Finnfighters Gym
116
2001-2000 synt. -64 kg Bronze Fight
Armbar
Jere Kinnunen BJJ Vaasa
Väinö Nurminen Proeliator Jiu-Jitsu
117
2001-2000 synt. -64 kg Final
Bow and Arrow
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team