1
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Veikka Passila Tampereen Jujutsukoulu
Ervin Leibonen Orion's Belt
2
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Renne Fager Barreto Helsinki
3
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Joonas Uosukainen Takado
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
4
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
5
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Rikhard Kallioniemi Hipko
Aleksi Fager Barreto Helsinki
6
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Siiri Kyrölä Tampereen Jujutsukoulu
7
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
8
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Meri Salonen Heracles
9
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Hugo Rossi Tampereen Jujutsukoulu
10
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Lenni Kallio Tampereen Jujutsukoulu
11
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jean Hollmérus Tampereen Jujutsukoulu
12
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
Jennika Kivimki Tampereen Jujutsukoulu
13
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Veikka Passila Tampereen Jujutsukoulu
14
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
15
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
16
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rikhard Kallioniemi Hipko
17
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
18
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Meri Salonen Heracles
19
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
20
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Viljami Mäenpää Porin Kamppailu-urheilukeskus
Lenni Kallio Tampereen Jujutsukoulu
21
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
22
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
23
2007-2006 synt. -30 kg 32nd-final
Walkover
Kasimir Perälä Tampereen Jujutsukoulu
Veeti Kudjoi Heracles
24
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jesse Tuovinen Takado
25
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Santeri Suomela Barreto Helsinki
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
26
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Veikka Passila Tampereen Jujutsukoulu
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
27
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
Rikhard Kallioniemi Hipko
28
2007-2006 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Eero Uosukainen Takado
Iida Kyrölä Tampereen Jujutsukoulu
29
2007-2006 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Veeti Kurhela Sisu Gym
30
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Meri Salonen Heracles
31
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lenni Kallio Tampereen Jujutsukoulu
32
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Bronze Fight
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
33
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Judges Decision
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
German Gildemann Orion's Belt
34
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Veeti Kudjoi Heracles
35
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Injury
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
36
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
37
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Miska Suominen Tampereen Jujutsukoulu
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
38
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vili Passila Tampereen Jujutsukoulu
39
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Edvin Pihlak Orion's Belt
40
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
Samuel Nummela Tampereen Jujutsukoulu
41
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Tuomas Rantala MMA Imatra
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
42
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
43
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Veikka Passila Tampereen Jujutsukoulu
Rikhard Kallioniemi Hipko
44
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Meri Salonen Heracles
Lenni Kallio Tampereen Jujutsukoulu
45
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
46
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Tuovinen Takado
47
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Joona Rantala Tampereen Jujutsukoulu
48
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Walkover
Luca Ekman Tampereen Jujutsukoulu
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
49
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Injury
Oliver Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
50
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
51
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Miska Suominen Tampereen Jujutsukoulu
52
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
53
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Samuel Nummela Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Rantala MMA Imatra
54
2007-2006 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Eero Uosukainen Takado
55
2007-2006 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
56
2007-2006 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Luca Lepistö Porin Kamppailu-urheilukeskus
Veeti Kurhela Sisu Gym
57
2007-2006 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Axel Tarkka Finnfighters Gym
58
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
59
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
60
2001-2000 synt. Tytöt Semi-final
Bow and Arrow
Juulia Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Salla Simola-obs Hangon Hyrskyt
61
2001-2000 synt. Tytöt Semi-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Haataja Barreto Helsinki
62
2007-2006 synt. -30 kg Semi-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Ivetta Pihlak Orion's Belt
63
2007-2006 synt. -30 kg Semi-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Tuomas Rantala MMA Imatra
64
2007-2006 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
65
2007-2006 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Veeti Kurhela Sisu Gym
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
66
2005-2004 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
67
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Points
Juho Kuparinen Heracles
Ida Kurhela RNC Sport Club
68
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Points
Patrik Päiviö Heracles
Noah Ekholm Finnfighters Gym
69
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Walkover
Veeti Mäkeläinen Barreto Helsinki
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
70
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Points
Nico Hämäläinen Proeliator Jiu-Jitsu
Nooa Stenberg Sali24
71
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Points
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Riku Kinnunen BJJ Vaasa
72
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Walkover
Joona Salonen Heracles
Markus Laitinen Barreto Helsinki
73
2005-2004 synt. -40 kg 16th-final
Points
Aaron Perkiökangas Porin Kamppailu-urheilukeskus
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
74
2007-2006 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
75
2007-2006 synt. -30 kg Final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Tuomas Rantala MMA Imatra
76
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
77
2007-2006 synt. -35 kg Final
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
78
2007-2006 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
79
2007-2006 synt. 35+ kg Final
Judges Decision
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Veeti Kurhela Sisu Gym
80
2001-2000 synt. Tytöt Bronze Fight
Points
Juulia Kinnunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Haataja Barreto Helsinki
81
2001-2000 synt. Tytöt Final
Bow and Arrow
Salla Simola-obs Hangon Hyrskyt
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
82
2005-2004 synt. -35 kg Semi-final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
83
2005-2004 synt. -35 kg Semi-final
Points
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
84
2005-2004 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Roni Tuovinen Takado
Juho Kuparinen Heracles
85
2005-2004 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Patrik Päiviö Heracles
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
86
2005-2004 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Nooa Stenberg Sali24
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
87
2005-2004 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Joona Salonen Heracles
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
88
2005-2004 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
89
2005-2004 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Luukas Majlander Barreto Helsinki
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
90
2005-2004 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Pette Uski Barreto Helsinki
Matias Laitila Heracles
91
2005-2004 synt. +45 kg Semi-final
Judges Decision
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
Miina Lindeman Pankration Gym
92
2003-2002 synt. -47 kg 16th-final
Points
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Veeti Helen Porin Kamppailu-urheilukeskus
93
2005-2004 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Milko Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mysi Reunamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
94
2005-2004 synt. -35 kg Final
Judges Decision
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
95
2003-2002 synt. -53 kg Semi-final
Collar Choke
Milja Suominen Tampereen Jujutsukoulu
Chanon Alijärvi Takado
96
2005-2004 synt. -40 kg Semi-final
Points
Juho Kuparinen Heracles
Patrik Päiviö Heracles
97
2005-2004 synt. -40 kg Semi-final
Points
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Salonen Heracles
98
2005-2004 synt. +45 kg Semi-final
Points
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
99
2005-2004 synt. -45 kg Semi-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
100
2005-2004 synt. -45 kg Semi-final
Judges Decision
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Matias Laitila Heracles
101
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
Armbar
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Roope Uski MMA Team 300
102
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
RNC
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
103
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
Choke
Neea Haataja Barreto Helsinki
Emil Ekholm Finnfighters Gym
104
2003-2002 synt. +53 kg 16th-final
Points
Lotta Marttila Finnfighters Gym
Renny Poutanen Barreto Helsinki
105
2005-2004 synt. +45 kg Final
Points
Miina Lindeman Pankration Gym
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
106
2003-2002 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
107
2003-2002 synt. -47 kg Quarter-final
RNC
Juho Suvanto MMA Imatra
Artem Filatov Orion's Belt
108
2003-2002 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
109
2003-2002 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Elmeri Rajaniemi Porin Kamppailu-urheilukeskus
Eetu Miettinen Heracles
110
2005-2004 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Patrik Päiviö Heracles
Joona Salonen Heracles
111
2005-2004 synt. -40 kg Final
Points
Juho Kuparinen Heracles
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
112
2005-2004 synt. -45 kg Bronze Fight
Choke
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Matias Laitila Heracles
113
2005-2004 synt. -45 kg Final
Judges Decision
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
114
2003-2002 synt. -53 kg Semi-final
Points
Elli Harju MMA Rovaniemi
Milja Suominen Tampereen Jujutsukoulu
115
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Markus Vaks Finnfighters Gym
Roope Uski MMA Team 300
116
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
117
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Robin Leino Finnfighters Gym
Emil Ekholm Finnfighters Gym
118
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Renny Poutanen Barreto Helsinki
119
2003-2002 synt. -47 kg Semi-final
Armbar
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Juho Suvanto MMA Imatra
120
2003-2002 synt. -47 kg Semi-final
Armbar
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Eetu Miettinen Heracles
121
2001-2000 synt. -58 kg Semi-final
Walkover
Santeri Kinnunen BJJ Vaasa
Jasper Björs Barreto Helsinki
122
2001-2000 synt. -64 kg Quarter-final
Points
Krizha Ruiz Finnfighters Gym
Santeri Kinnunen BJJ Vaasa
123
2001-2000 synt. 70+ kg Semi-final
RNC
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Werner Järvinen Barreto Helsinki
124
2003-2002 synt. -53 kg Final
Armbar
Chanon Alijärvi Takado
Elli Harju MMA Rovaniemi
125
2003-2002 synt. +53 kg Semi-final
Choke
Roope Uski MMA Team 300
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
126
2003-2002 synt. +53 kg Semi-final
RNC
Robin Leino Finnfighters Gym
Renny Poutanen Barreto Helsinki
127
2001-2000 synt. -58 kg Semi-final
Riina Sievälä Tampereen Jujutsukoulu
Santeri Kinnunen BJJ Vaasa
128
2003-2002 synt. -47 kg Bronze Fight
Judges Decision
Juho Suvanto MMA Imatra
Eetu Miettinen Heracles
129
2003-2002 synt. -47 kg Final
Americana
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
130
2001-2000 synt. 70+ kg Semi-final
Choke
Hamza Rostedt Pankration Gym
Werner Järvinen Barreto Helsinki
131
2001-2000 synt. -64 kg Semi-final
Walkover
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Santeri Kinnunen BJJ Vaasa
132
2001-2000 synt. -64 kg Semi-final
Triangle
Aleksi Björn Finnfighters Gym
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
133
2003-2002 synt. +53 kg Bronze Fight
Points
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
Renny Poutanen Barreto Helsinki
134
2003-2002 synt. +53 kg Final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Robin Leino Finnfighters Gym
135
2001-2000 synt. -58 kg Final
Jasper Björs Barreto Helsinki
Fighter from the fight number 127
136
2001-2000 synt. 70+ kg Final
Armbar
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Hamza Rostedt Pankration Gym
137
2001-2000 synt. -64 kg Bronze Fight
Walkover
Santeri Kinnunen BJJ Vaasa
Aleksi Björn Finnfighters Gym
138
2001-2000 synt. -64 kg Final
Collar Choke
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team