1
Men Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Points
sami perhonen Ippon Loimaa
Lasse Rahkolin Sisu Gym
2
Men Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Points
Tino Korpela Kajaanin Ju-Jutsuseura
Jesse Kuusi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
3
Men Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Armbar
Antti Pukkila Skeletor Wrestling
Samu Alén Polar Jiu Jitsu Team
4
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
Choke
Abdullah El-nachar Delariva Finland/Salini Sport Center
Miika Autioniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
5
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
Jouni Ollikainen Finnfighters Gym
6
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Points
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Arvi Luotonen Lohjan Kamppailukeskus
7
Women Valkovyöt -58.5 kg Semi-final
Points
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
8
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Points
Ville Hyttinen Kamppailu Center
Juhani Rinne Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
9
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Points
Tero Salonen Finnfighters Gym
Leo Suhonen Tampereen Jujutsukoulu
10
Men Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Ismo Manninen MMA Team 300
Lasse Rahkolin Sisu Gym
11
Men Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Tino Korpela Kajaanin Ju-Jutsuseura
Samu Alén Polar Jiu Jitsu Team
12
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Choke
Mika Mäntyvaara Kushin-Kan ry
Abdullah El-nachar Delariva Finland/Salini Sport Center
13
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Points
Karri Uusi-Äijö Hipko
Gleb Tatichek Delariva Finland/Salini Sport Center
14
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Jouni Ollikainen Finnfighters Gym
15
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Armbar
Taneli Palkki Sisu Gym
Aleksandr Cassén Orion's Belt
16
Women Valkovyöt -58.5 kg Semi-final
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
17
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Points
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Juhani Rinne Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
18
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Armbar
Marko Koskinen Lohjan Kamppailukeskus
Leo Suhonen Tampereen Jujutsukoulu
19
Men Valkovyöt -64 kg Bronze Fight
Points
Lasse Rahkolin Sisu Gym
Samu Alén Polar Jiu Jitsu Team
20
Men Valkovyöt -64 kg Final
Triangle
Ismo Manninen MMA Team 300
Tino Korpela Kajaanin Ju-Jutsuseura
21
Men Valkovyöt -70 kg Bronze Fight
Armbar
Mika Mäntyvaara Kushin-Kan ry
Gleb Tatichek Delariva Finland/Salini Sport Center
22
Men Valkovyöt -70 kg Final
Choke
Abdullah El-nachar Delariva Finland/Salini Sport Center
Karri Uusi-Äijö Hipko
23
Men Värivyöt -70 kg Bronze Fight
Walkover
Jouni Ollikainen Finnfighters Gym
Taneli Palkki Sisu Gym
24
Men Värivyöt -70 kg Final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Aleksandr Cassén Orion's Belt
25
Women Valkovyöt -58.5 kg Final
Points
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
26
Men Valkovyöt -76 kg Bronze Fight
Choke
Mikael Suonpää Tampereen Jujutsukoulu
Leo Suhonen Tampereen Jujutsukoulu
27
Men Valkovyöt -76 kg Final
Triangle
Juhani Rinne Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Marko Koskinen Lohjan Kamppailukeskus
28
Men Valkovyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Heikki Jalonen Tampereen Jujutsukoulu
Juuda Tamminen Hipko
29
Men Valkovyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
30
Men Värivyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Tommy Vähänen BJJ Vaasa
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
31
Men Värivyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
32
Men Värivyöt -82.3 kg 16th-final
Armbar
Antti Alaluusua Tampereen Jujutsukoulu
Aleksandr Gratschov Sisu Gym
33
Women Valkovyöt -69 kg Quarter-final
Walkover
Satu Jokela Finnfighters Gym
Tiia-Marja Haikkonen MMA Team 300
34
Women Valkovyöt -69 kg Quarter-final
Points
Emilia Liipo Hipko
Roosa Kemppilä MMA Team 300
35
Women Valkovyöt -69 kg Quarter-final
Collar Choke
Charlotte Pettersson-Fernholm Porin Kamppailu-urheilukeskus
Laura Virtanen Turun Ju-jutsuseura
36
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Ville Pitkänen WFC Warriors
Heikki Jalonen Tampereen Jujutsukoulu
37
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rami Vainio Gracie Barra Kouvola
38
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Jarkko Kuivaniemi Tampereen Jujutsukoulu
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
39
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Vesa Rockas Sisu Gym
Jussi Pyykkö Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
40
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Henri Valkama Tampereen Jujutsukoulu
Tommy Vähänen BJJ Vaasa
41
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Samuli Rajalahti Sali24
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
42
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Ville-valtteri Leppälä Porin Kamppailu-urheilukeskus
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
43
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Joonas Kääriäinen Gracie Barra Kouvola
Antti Alaluusua Tampereen Jujutsukoulu
44
Women Valkovyöt -69 kg Semi-final
Points
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tiia-Marja Haikkonen MMA Team 300
45
Women Valkovyöt -69 kg Semi-final
Choke
Emilia Liipo Hipko
Laura Virtanen Turun Ju-jutsuseura
46
Men Valkovyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Heikki Jalonen Tampereen Jujutsukoulu
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
47
Men Valkovyöt -82.3 kg Semi-final
Choke
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Vesa Rockas Sisu Gym
48
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Armbar
Johan Jaumain Loop Jiu-Jitsu
Tatu Korkiamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
49
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Wille Väärä Crest - Professional Fighting Center
Victor Knieling Finnfighters Gym
50
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Walkover
Pyry Sulonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
51
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Markus Ruotanen MMA Rovaniemi
Mikko Hyvärinen Brazilian Jiu-jitsu Academy
52
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Bow and Arrow
Tommy Vähänen BJJ Vaasa
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
53
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Armbar
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Antti Alaluusua Tampereen Jujutsukoulu
54
Men Valkovyöt -82.3 kg Bronze Fight
Points
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vesa Rockas Sisu Gym
55
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Collar Choke
Heikki Jalonen Tampereen Jujutsukoulu
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
56
Women Valkovyöt -69 kg Bronze Fight
Choke
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emilia Liipo Hipko
57
Women Valkovyöt -69 kg Final
Choke
Tiia-Marja Haikkonen MMA Team 300
Laura Virtanen Turun Ju-jutsuseura
58
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Armbar
Johan Jaumain Loop Jiu-Jitsu
Wille Väärä Crest - Professional Fighting Center
59
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Injury
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
Markus Ruotanen MMA Rovaniemi
60
Men Värivyöt -82.3 kg Bronze Fight
Points
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
61
Men Värivyöt -82.3 kg Final
Armbar
Tommy Vähänen BJJ Vaasa
Antti Alaluusua Tampereen Jujutsukoulu
62
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Denis J. Cesar Gracie Barra Helsinki
Janne Kotiranta Kamppailu Center
63
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Walkover
Sigurvin Edvardsson Loop Jiu-Jitsu
Toni Aaltonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
64
Women Valkovyöt 69+ kg Final
Walkover
Maikku Piiparinen Delariva Finland
Hanna Suurpää Brazilian Jiu-jitsu Academy
65
Men Valkovyöt -94.3 kg Final
Armbar
Alexey Savolainen Hipko
Antero Hänninen Porin Kamppailu-urheilukeskus
66
Men Valkovyöt -88.3 kg Bronze Fight
Walkover
Wille Väärä Crest - Professional Fighting Center
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
67
Men Valkovyöt -88.3 kg Final
Points
Johan Jaumain Loop Jiu-Jitsu
Markus Ruotanen MMA Rovaniemi
68
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Ville Ponkilainen Tampereen Jujutsukoulu
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
69
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Akseli Piilola WFC Warriors
Petri Ahola Hipko
70
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Balazs Feher Tampereen Jujutsukoulu
Janne Kotiranta Kamppailu Center
71
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Kimura
Juha Piirainen Sisu Gym
Toni Aaltonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
72
Men Valkovyöt -100.5 kg Semi-final
Kimura
Juha Leino Ippon Loimaa
Jarno Lukinmaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
73
Men Valkovyöt -100.5 kg Semi-final
Points
teemu aalto Kushin-Kan ry
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
74
Men Värivyöt -100.5 kg Semi-final
Points
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juha Karvinen MMA Vantaa
75
Men Valkovyöt 100.5+ kg Quarter-final
Points
Sami Varis Hipko
Niko Ahlroos Turun Ju-jutsuseura
76
Men Värivyöt -94.3 kg Bronze Fight
Points
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Petri Ahola Hipko
77
Men Värivyöt -94.3 kg Final
Points
Ville Ponkilainen Tampereen Jujutsukoulu
Akseli Piilola WFC Warriors
78
Men Värivyöt -88.3 kg Bronze Fight
Triangle
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Juha Piirainen Sisu Gym
79
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Choke
Balazs Feher Tampereen Jujutsukoulu
Toni Aaltonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
80
Men Valkovyöt -100.5 kg Bronze Fight
Kimura
Jarno Lukinmaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
81
Men Valkovyöt -100.5 kg Final
Collar Choke
Juha Leino Ippon Loimaa
teemu aalto Kushin-Kan ry
82
Men Värivyöt -100.5 kg Semi-final
Choke
Timo-Pekka Niiranen Hipko
Juha Karvinen MMA Vantaa
83
Men Valkovyöt 100.5+ kg Semi-final
Armbar
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
Niko Ahlroos Turun Ju-jutsuseura
84
Men Valkovyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Ari Lappalainen Loop Jiu-Jitsu
Sami Heikkilä Nurmijärven Kamppailijat
85
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juho Kyynäräinen Finnfighters Gym
86
Men Värivyöt -100.5 kg Final
Collar Choke
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juha Karvinen MMA Vantaa
87
Men Valkovyöt 100.5+ kg Bronze Fight
Walkover
Niko Ahlroos Turun Ju-jutsuseura
Sami Heikkilä Nurmijärven Kamppailijat
88
Men Valkovyöt 100.5+ kg Final
Choke
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
Ari Lappalainen Loop Jiu-Jitsu
89
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
Juho Kyynäräinen Finnfighters Gym
90
Men Värivyöt 100.5+ kg Final
Points
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
307
Women Valkovyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Hanna Suurpää Brazilian Jiu-jitsu Academy
Charlotte Pettersson-Fernholm Porin Kamppailu-urheilukeskus
308
Women Valkovyöt Open weight Quarter-final
Points
Roosa Kemppilä MMA Team 300
Emilia Liipo Hipko
309
Women Valkovyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Satu Jokela Finnfighters Gym
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
310
Women Valkovyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
311
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Sigurvin Edvardsson Loop Jiu-Jitsu
312
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Akseli Piilola WFC Warriors
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
313
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Points
Petri Ahola Hipko
Balazs Feher Tampereen Jujutsukoulu
314
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Samuli Rajalahti Sali24
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
315
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
316
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Tommy Vähänen BJJ Vaasa
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
317
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Points
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
318
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Armbar
Antti Alaluusua Tampereen Jujutsukoulu
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
319
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Points
Toni Aaltonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Ville Ponkilainen Tampereen Jujutsukoulu
320
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Aleksandr Gratschov Sisu Gym
321
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
Denis J. Cesar Gracie Barra Helsinki
322
Men Värivyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Arvi Luotonen Lohjan Kamppailukeskus
323
Women Valkovyöt Open weight Semi-final
Armbar
Charlotte Pettersson-Fernholm Porin Kamppailu-urheilukeskus
Emilia Liipo Hipko
324
Women Valkovyöt Open weight Semi-final
Bow and Arrow
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
325
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Ville-valtteri Leppälä Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sigurvin Edvardsson Loop Jiu-Jitsu
326
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Triangle
Akseli Piilola WFC Warriors
Petri Ahola Hipko
327
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Juho Kyynäräinen Finnfighters Gym
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
328
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
329
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Joonas Kääriäinen Gracie Barra Kouvola
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
330
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Antti Alaluusua Tampereen Jujutsukoulu
Ville Ponkilainen Tampereen Jujutsukoulu
331
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Timo-Pekka Niiranen Hipko
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
332
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
Janne Kotiranta Kamppailu Center
333
Women Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Walkover
Emilia Liipo Hipko
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
334
Women Valkovyöt Open weight Final
Points
Charlotte Pettersson-Fernholm Porin Kamppailu-urheilukeskus
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
335
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
Karri Uusi-Äijö Hipko
336
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Sami Heikkilä Nurmijärven Kamppailijat
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
337
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Johan Jaumain Loop Jiu-Jitsu
Mikko Hyvärinen Brazilian Jiu-jitsu Academy
338
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Triangle
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Vesa Rockas Sisu Gym
339
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Jarno Lukinmaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
340
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Pyry Sulonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Alexey Savolainen Hipko
341
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Gleb Tatichek Delariva Finland/Salini Sport Center
teemu aalto Kushin-Kan ry
342
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Juha Leino Ippon Loimaa
Ville Hyttinen Kamppailu Center
343
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Choke
Sami Varis Hipko
Victor Knieling Finnfighters Gym
344
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Antero Hänninen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Rami Vainio Gracie Barra Kouvola
345
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Juuda Tamminen Hipko
Niko Ahlroos Turun Ju-jutsuseura
346
Men Valkovyöt Open weight 32nd-final
Walkover
Abdullah El-nachar Delariva Finland/Salini Sport Center
Markus Ruotanen MMA Rovaniemi
347
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Ville-valtteri Leppälä Porin Kamppailu-urheilukeskus
Petri Ahola Hipko
348
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
349
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Injury
Joonas Kääriäinen Gracie Barra Kouvola
Antti Alaluusua Tampereen Jujutsukoulu
350
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
351
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Guillotine
Tero Salonen Finnfighters Gym
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
352
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Points
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
Mikko Hyvärinen Brazilian Jiu-jitsu Academy
353
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
354
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Armbar
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
Alexey Savolainen Hipko
355
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Ville Pitkänen WFC Warriors
teemu aalto Kushin-Kan ry
356
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Points
Juha Leino Ippon Loimaa
Sami Varis Hipko
357
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Points
Wille Väärä Crest - Professional Fighting Center
Antero Hänninen Porin Kamppailu-urheilukeskus
358
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Walkover
Juuda Tamminen Hipko
Markus Ruotanen MMA Rovaniemi
359
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Choke
Petri Ahola Hipko
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
360
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Armbar
Antti Alaluusua Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
361
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Choke
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
362
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
363
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Points
Ville Pitkänen WFC Warriors
Juha Leino Ippon Loimaa
364
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Points
Antero Hänninen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juuda Tamminen Hipko
365
Men Värivyöt Open weight Bronze Fight
Walkover
Petri Ahola Hipko
Antti Alaluusua Tampereen Jujutsukoulu
366
Men Värivyöt Open weight Final
Armbar
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
367
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Collar Choke
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
368
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Juha Leino Ippon Loimaa
Juuda Tamminen Hipko
369
Men Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Collar Choke
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
Juha Leino Ippon Loimaa
370
Men Valkovyöt Open weight Final
Armbar
Aki Kortetmäki Tampereen Jujutsukoulu
Juuda Tamminen Hipko