1
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
2
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Sani Albrecht Takado
Jesse Bamberg Sports Academy No. 1
3
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Aleksi Fager Barreto Helsinki
4
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Meri Salonen Heracles
Aapo Haataja Barreto Helsinki
5
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
6
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Edvin Pihlak Orion's Belt
7
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Elias Riihelä Heracles
Vili Passila Tampereen Jujutsukoulu
8
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
9
2007-2006 synt. -30 kg 16th-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
10
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Veikka Passila Tampereen Jujutsukoulu
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
11
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Jesse Bamberg Sports Academy No. 1
Aleksi Fager Barreto Helsinki
12
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Aapo Haataja Barreto Helsinki
13
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
14
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Tuomas Rantala MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
15
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
Elias Riihelä Heracles
16
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Veeti Kudjoi Heracles
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
17
2007-2006 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
18
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Fager Barreto Helsinki
19
2008 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Veikka Passila Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Bamberg Sports Academy No. 1
20
2008 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Meri Salonen Heracles
Aapo Haataja Barreto Helsinki
21
2008 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
German Gildemann Orion's Belt
22
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Judges Decision
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
23
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Genrih Kireev GB Gym
Isabel Hämäläinen Hipko
24
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Aaron Albrecht Takado
25
2007-2006 synt. -30 kg Semi-final
Points
Tuomas Rantala MMA Imatra
Elias Riihelä Heracles
26
2007-2006 synt. -30 kg Semi-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Iida Suvanto MMA Imatra
27
2007-2006 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Aatu Nyman Sali24
28
2007-2006 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
29
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
Henri Kantanen Hipko
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
30
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oona Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
31
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Genrih Kireev GB Gym
32
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Karppi Sali24
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
33
2007-2006 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Elias Riihelä Heracles
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
34
2007-2006 synt. -30 kg Final
Points
Tuomas Rantala MMA Imatra
Iida Suvanto MMA Imatra
35
2007-2006 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
36
2007-2006 synt. 35+ kg Final
Points
Aatu Nyman Sali24
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
37
2005-2004 synt. -35 kg Quarter-final
Walkover
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
Veikka Tölli Polar Jiu Jitsu Team
38
2005-2004 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Patrik Päiviö Heracles
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
39
2005-2004 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
40
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
41
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
42
2005-2004 synt. -40 kg Semi-final
Points
Veeti Mäkeläinen Barreto Helsinki
Oskari Lindelöf Polar Jiu Jitsu Team
43
2005-2004 synt. -40 kg Semi-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Markus Laitinen Barreto Helsinki
44
2005-2004 synt. -45 kg Semi-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
45
2005-2004 synt. -45 kg Semi-final
Judges Decision
Luukas Majlander Barreto Helsinki
Pette Uski Barreto Helsinki
46
2005-2004 synt. -35 kg Semi-final
Points
Joona Salonen Heracles
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
47
2005-2004 synt. -35 kg Semi-final
Points
Patrik Päiviö Heracles
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
48
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
49
2007-2006 synt. -35 kg Final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Riina Myllylä Barreto Helsinki
50
2005-2004 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Veeti Mäkeläinen Barreto Helsinki
Markus Laitinen Barreto Helsinki
51
2005-2004 synt. -40 kg Final
Points
Oskari Lindelöf Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
52
2005-2004 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Pette Uski Barreto Helsinki
53
2005-2004 synt. -45 kg Final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Luukas Majlander Barreto Helsinki
54
2005-2004 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
Patrik Päiviö Heracles
55
2005-2004 synt. -35 kg Final
Points
Joona Salonen Heracles
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
56
2005-2004 synt. +45 kg Final
Points
Rasmus Rissanen Tampereen Jujutsukoulu
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
57
2001-2000 synt. Tytöt Final
Bow and Arrow
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Salla Simola-obs Hangon Hyrskyt
58
2003-2002 synt. -41 kg Final
RNC
Roni Lempinen Barreto Helsinki
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
59
2003-2002 synt. -47 kg 16th-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Benjamin Flinck Polar Jiu Jitsu Team
60
2003-2002 synt. -47 kg 16th-final
Choke
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Fredrik Malmström Hipko
61
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
62
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Jacob Boström Polar Jiu Jitsu Team
63
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Kimura
Roope Uski MMA Team 300
Neea Haataja Barreto Helsinki
64
2003-2002 synt. +53 kg Quarter-final
Collar Choke
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Salla Simola Finnfighters Gym
65
2001-2000 synt. -58 kg Semi-final
Bow and Arrow
Konsta Koivisto GB Gym
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
66
2003-2002 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Benjamin Flinck Polar Jiu Jitsu Team
67
2003-2002 synt. -47 kg Quarter-final
Kimura
Eetu Miettinen Heracles
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
68
2003-2002 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
69
2003-2002 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Chanon Alijärvi Takado
70
2003-2002 synt. +53 kg Semi-final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
71
2003-2002 synt. +53 kg Semi-final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
72
2001-2000 synt. -58 kg Semi-final
Collar Choke
Jasper Björs Barreto Helsinki
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
73
2001-2000 synt. -64 kg Semi-final
Armbar
Jesse Mutikainen MMA Imatra
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
74
2001-2000 synt. -64 kg Semi-final
Points
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
Joe Liimatainen GB Gym
75
2003-2002 synt. -47 kg Semi-final
Bow and Arrow
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
76
2003-2002 synt. -47 kg Semi-final
Armbar
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
77
2001-2000 synt. 70+ kg Final
Points
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Rasmus Sundvik Polar Jiu Jitsu Team
78
2003-2002 synt. +53 kg Bronze Fight
Points
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Roope Uski MMA Team 300
79
2003-2002 synt. +53 kg Final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
80
2001-2000 synt. -58 kg Final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
81
2001-2000 synt. -64 kg Bronze Fight
Triangle
Jesse Mutikainen MMA Imatra
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
82
2001-2000 synt. -64 kg Final
Points
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Joe Liimatainen GB Gym
83
2003-2002 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
84
2003-2002 synt. -47 kg Final
Armbar
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki