1
Masters -82.3 kg Quarter-final
Points
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
Jari Peuhkurinen Oulun Kamppailuklubi
2
Masters -82.3 kg Quarter-final
Choke
Teemu Kähkönen Kuopion Gladiator Factory
Tero Salonen Finnfighters Gym
3
Masters 100.5+ kg Quarter-final
Walkover
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
Harri Partanen Rajamäen Kamppailijat Ry
4
2007-2006 35+ kg Semi-final
Points
Samuli Härkönen Oulun Kamppailuklubi
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
5
2005-2004 synt. (10-11v) 45+ kg Final
Points
Hilla Järviö Oulun Kamppailuklubi
Martti Härkönen CFO Grappling Team
6
1999-1998 synt. (16-17v) -64 kg Semi-final
Points
Adeliina Paloniemi Oulun Kamppailuklubi
Heidi Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
7
Women white belts -64 kg Final
Guillotine
Heidi Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
Maria Niemelä Sisu Gym
8
Masters -82.3 kg Semi-final
Points
Karri Jarva Kajaanin Ju-Jutsuseura
Jari Peuhkurinen Oulun Kamppailuklubi
9
Masters -82.3 kg Semi-final
Points
Petri Onnela Oulun Kamppailuklubi
Teemu Kähkönen Kuopion Gladiator Factory
10
Masters 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Ari Ylipalo Combat Society
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
11
Masters 100.5+ kg Semi-final
RNC
Marko Härkönen CFO Grappling Team
Mikko Vehmas Polar Jiu Jitsu Team
12
2007-2006 35+ kg Semi-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Samuli Härkönen Oulun Kamppailuklubi
13
1999-1998 synt. (16-17v) -64 kg Semi-final
Choke
Roope Kairamo Oulun Kamppailuklubi
Heidi Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
14
Women white belts 64+ kg Semi-final
Armbar
Adeliina Paloniemi Oulun Kamppailuklubi
Ulla Murisoja Tornion Jujutsuseura
15
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Armbar
Tero Salonen Finnfighters Gym
Jouni Holappa Polar Jiu Jitsu Team
16
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Walkover
Iiro Koskinen Rajamäen Kamppailukeskus
Joona Posa MMA Vantaa
17
Masters -82.3 kg Final
Points
Karri Jarva Kajaanin Ju-Jutsuseura
Teemu Kähkönen Kuopion Gladiator Factory
18
Masters 100.5+ kg Final
Choke
Ari Ylipalo Combat Society
Marko Härkönen CFO Grappling Team
19
2007-2006 35+ kg Final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
20
1999-1998 synt. (16-17v) -64 kg Final
Points
Adeliina Paloniemi Oulun Kamppailuklubi
Roope Kairamo Oulun Kamppailuklubi
21
Women white belts 64+ kg Semi-final
Points
Mira Kuusisto BJJ Vaasa
Adeliina Paloniemi Oulun Kamppailuklubi
22
Men White Belts -76 kg Semi-final
Points
Petri Jalonen Oulun Kamppailuklubi
Jouni Holappa Polar Jiu Jitsu Team
23
Men White Belts -76 kg Semi-final
Choke
Rami Sarajärvi Oulun Kamppailuklubi
Iiro Koskinen Rajamäen Kamppailukeskus
24
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Americana
Tero Boström Oulun Kamppailuklubi
joni puranen Rajamäen Kamppailijat Ry
25
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Wrist Lock
Harri Partanen Rajamäen Kamppailijat Ry
Sampsa Toivonen Oulun Kamppailuklubi
26
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Walkover
Victor Knieling Finnfighters Gym
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
27
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Armbar
Rekaut Abdulkhalek Oulun Kamppailuklubi
Alexey Savolainen Hipko
28
Women white belts 64+ kg Final
Points
Ulla Murisoja Tornion Jujutsuseura
Mira Kuusisto BJJ Vaasa
29
Men White Belts 100.5+ kg Final
Points
Sami Heikkilä Nurmijärven Kamppailijat
Arto Valkama Nurmijärven Kamppailijat
30
Men White Belts -76 kg Final
Armbar
Jouni Holappa Polar Jiu Jitsu Team
Iiro Koskinen Rajamäen Kamppailukeskus
31
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Points
Sauli Tiirola Oulun Kamppailuklubi
Tero Boström Oulun Kamppailuklubi
32
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Armbar
Jari Peuhkurinen Oulun Kamppailuklubi
Juho Kaisanlahti Oulun Kamppailuklubi
33
Men White Belts -88.3 kg Final
RNC
Sampsa Toivonen Oulun Kamppailuklubi
Victor Knieling Finnfighters Gym
34
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Triangle
Henrik Nygren Ags
Rekaut Abdulkhalek Oulun Kamppailuklubi
35
Women Blue Belts 64+ kg Semi-final
Walkover
Clara Sánchez Pérez Oulun Kamppailuklubi
Maria Tikka MMA Rovaniemi
36
Women Blue Belts 64+ kg Semi-final
Points
Elvira Karppinen MMA Team 300
Iina Kolvanki Oulun Kamppailuklubi
37
Men Blue Belts -70 kg Quarter-final
Walkover
Kari Katajamäki Oulun Kamppailuklubi
Johannes Vähänikkilä MMA Rovaniemi
38
Men Blue Belts -70 kg Quarter-final
Walkover
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
39
Men Blue Belts -70 kg Quarter-final
Points
Petri Aspegren Oulun Kamppailuklubi
Sampo Soininen Jyväskylän Fight Club
40
Men White Belts -82.3 kg Final
Armbar
Tero Boström Oulun Kamppailuklubi
Jari Peuhkurinen Oulun Kamppailuklubi
41
Men White Belts -94.3 kg Final
Injury
Alexey Savolainen Hipko
Rekaut Abdulkhalek Oulun Kamppailuklubi
42
Men Blue Belts -76 kg Semi-final
Armbar
Jarno Levonperä Oulun Kamppailuklubi
Samuli Suomela Oulun Kamppailuklubi
43
Men Blue Belts -76 kg Semi-final
Points
Jaakko Rahkola Oulun Kamppailuklubi
Jari Ylimäinen Oulun Kamppailuklubi
44
Women Blue Belts 64+ kg Final
Walkover
Maria Tikka MMA Rovaniemi
Elvira Karppinen MMA Team 300
45
Men Blue Belts -70 kg Semi-final
Kimura
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Kari Katajamäki Oulun Kamppailuklubi
46
Men Blue Belts -70 kg Semi-final
Bow and Arrow
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
Petri Aspegren Oulun Kamppailuklubi
47
Men Blue Belts -88.3 kg 16th-final
Ankle Lock
Niko Rotko Skeletor Wrestling
Niko Gallenius Vieskan Voima
48
Men Blue Belts 100.5+ kg Quarter-final
Choke
Juho Kyynäräinen Finnfighters Gym
Jukka Hietala Oulun Kamppailuklubi
49
Men Blue Belts 100.5+ kg Quarter-final
Collar Choke
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
Mikko Vehmas Polar Jiu Jitsu Team
50
Men Blue Belts -76 kg Final
Triangle
Jarno Levonperä Oulun Kamppailuklubi
Jari Ylimäinen Oulun Kamppailuklubi
51
Men Purple/Brown/Black Belts -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
Marcus Nigeus Allmänna Grapplingsällskapet
52
Men Purple/Brown/Black Belts -88.3 kg Semi-final
Points
Evgueni Tchubykalo Oulun Kamppailuklubi
Teemu Kähkönen Kuopion Gladiator Factory
53
Men Blue Belts -70 kg Final
Kimura
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
54
Men Blue Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Ari Ylipalo Combat Society
Niko Rotko Skeletor Wrestling
55
Men Blue Belts -88.3 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
Jaakko Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
56
Men Blue Belts -88.3 kg Quarter-final
Triangle
Tuomas Vesterlund MMA Rovaniemi
William Harila AGS
57
Men Blue Belts -88.3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Ilpo Oja Oulun Kamppailuklubi
58
Men Blue Belts 100.5+ kg Semi-final
Choke
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Juho Kyynäräinen Finnfighters Gym
59
Men Blue Belts 100.5+ kg Semi-final
Points
Marko Härkönen CFO Grappling Team
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
60
Men Purple/Brown/Black Belts -82.3 kg Semi-final
Points
Miikka Niemelin Oulun Kamppailuklubi
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
61
Men Purple/Brown/Black Belts -82.3 kg Semi-final
Points
Matti Heinonen Gracie Barra Lappeenranta
Kristjan Mäe GB Gym
62
Men Purple/Brown/Black Belts -88.3 kg Semi-final
Bow and Arrow
Jesse Vuorio GB Gym
Teemu Kähkönen Kuopion Gladiator Factory
63
Men Blue Belts -88.3 kg Semi-final
Injury
Niko Rotko Skeletor Wrestling
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
64
Men Blue Belts -88.3 kg Semi-final
Triangle
William Harila AGS
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
65
Men Purple/Brown/Black Belts -94.3 kg Semi-final
Points
Jussi Asikainen Kuopion Gladiator Factory
Seppo Niemi Proeliator Jiu-Jitsu
66
Men Blue Belts 100.5+ kg Final
Choke
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
67
Men Purple/Brown/Black Belts -82.3 kg Final
Points
Miikka Niemelin Oulun Kamppailuklubi
Kristjan Mäe GB Gym
68
Men Purple/Brown/Black Belts -88.3 kg Final
Bow and Arrow
Evgueni Tchubykalo Oulun Kamppailuklubi
Jesse Vuorio GB Gym
69
Men Blue Belts -88.3 kg Final
Triangle
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
William Harila AGS
70
Men Purple/Brown/Black Belts -94.3 kg Semi-final
Armbar
Atte Sipola Oulun Kamppailuklubi
Jussi Asikainen Kuopion Gladiator Factory
71
Men Purple/Brown/Black Belts -94.3 kg Final
Bow and Arrow
Seppo Niemi Proeliator Jiu-Jitsu
Atte Sipola Oulun Kamppailuklubi