1
Master -76 kg Semi-final
Walkover
Tero Salonen Finnfighters Gym
Marko Hakkarainen Oulun Kamppailuklubi
2
Master 100+ kg Quarter-final
RNC
Mikko Vehmas Polar Jiu Jitsu Team
Marko Härkönen CFO Grappling Team
3
Master 100+ kg Quarter-final
Injury
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
Seppo Niemi Proeliator Jiu-Jitsu
4
Men Amateur -70 kg 16th-final
Walkover
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Juha-Matti Salo Delariva Finland/Salini Sport Center
5
Men Amateur -76 kg 16th-final
Points
Petri Jalonen Oulun Kamppailuklubi
Ville Hyttinen Kamppailu Center
6
Men Amateur -76 kg 16th-final
Points
Valtteri Sipola KBT Oulu
Tero Salonen Finnfighters Gym
7
Men Amateur -76 kg 16th-final
Triangle
Joona Posa MMA Vantaa
Iiro Koskinen Rajamäen Kamppailukeskus
8
Master -76 kg Semi-final
Walkover
Timo Viinikainen Lahden Gentai
Marko Hakkarainen Oulun Kamppailuklubi
9
Master 100+ kg Semi-final
RNC
Harri Partanen Rajamäen Kamppailijat Ry
Marko Härkönen CFO Grappling Team
10
Master 100+ kg Semi-final
RNC
Ari Ylipalo Combat Society
Seppo Niemi Proeliator Jiu-Jitsu
11
Men Amateur -70 kg Quarter-final
Points
Sebastian Raisio Tornion Jujutsuseura
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
12
Men Amateur -70 kg Quarter-final
Points
Samuel Onnela Oulun Kamppailuklubi
John Tedeschi Polar Jiu Jitsu Team
13
Men Amateur -70 kg Quarter-final
Points
Petri Onnela Oulun Kamppailuklubi
Jouni Holappa Polar Jiu Jitsu Team
14
Men Amateur -70 kg Quarter-final
Figure Four
Miro Pentti Submission Tampere
Johannes Vähänikkilä MMA Rovaniemi
15
Master -76 kg Final
Ankle Lock
Tero Salonen Finnfighters Gym
Timo Viinikainen Lahden Gentai
16
Men Amateur -76 kg Quarter-final
Guillotine
Olli-Pekka Puisto Oulun Kamppailuklubi
Petri Jalonen Oulun Kamppailuklubi
17
Men Amateur -76 kg Quarter-final
Ankle Lock
Jukka-Pekka Lönnqvist MMA Rovaniemi
Jari Ylimäinen Oulun Kamppailuklubi
18
Men Amateur -76 kg Quarter-final
Points
Niko Gallenius Vieskan Voima
Valtteri Sipola KBT Oulu
19
Men Amateur -76 kg Quarter-final
Points
Jaakko Rahkola Oulun Kamppailuklubi
Joona Posa MMA Vantaa
20
Master 100+ kg Final
Points
Marko Härkönen CFO Grappling Team
Seppo Niemi Proeliator Jiu-Jitsu
21
Men Amateur -70 kg Semi-final
Injury
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
John Tedeschi Polar Jiu Jitsu Team
22
Men Amateur -70 kg Semi-final
Figure Four
Jouni Holappa Polar Jiu Jitsu Team
Miro Pentti Submission Tampere
23
Men Amateur -83 kg Quarter-final
Armbar
Matti Heinonen Gracie Barra Lappeenranta
Ilpo Oja Oulun Kamppailuklubi
24
Men Amateur -83 kg Quarter-final
Walkover
Jaakko Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
Sigurvin Edvardsson Loop Jiu-Jitsu
25
Men Amateur -83 kg Quarter-final
Points
Niko Rotko Skeletor Wrestling
Juhani Nordman Helsingin Paini-Miehet
26
Men Amateur -83 kg Quarter-final
Points
joni puranen Rajamäen Kamppailijat Ry
Jussi Pirttikangas Sisu Gym
27
Men Amateur -76 kg Semi-final
Points
Olli-Pekka Puisto Oulun Kamppailuklubi
Jukka-Pekka Lönnqvist MMA Rovaniemi
28
Men Amateur -76 kg Semi-final
Points
Valtteri Sipola KBT Oulu
Joona Posa MMA Vantaa
29
Men Amateur -70 kg Final
Triangle
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Miro Pentti Submission Tampere
30
Men Amateur -91 kg Quarter-final
RNC
Sampsa Toivonen Oulun Kamppailuklubi
Victor Knieling Finnfighters Gym
31
Men Amateur -91 kg Quarter-final
Injury
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
Harri Partanen Rajamäen Kamppailijat Ry
32
Men Amateur -83 kg Semi-final
Lock
Matti Heinonen Gracie Barra Lappeenranta
Jaakko Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
33
Men Amateur -83 kg Semi-final
Points
Juhani Nordman Helsingin Paini-Miehet
Jussi Pirttikangas Sisu Gym
34
Men Amateur 100+ kg Semi-final
Americana
Jukka Hietala Oulun Kamppailuklubi
Arto Valkama Nurmijärven Kamppailijat
35
Men Amateur -76 kg Final
Ankle Lock
Jukka-Pekka Lönnqvist MMA Rovaniemi
Valtteri Sipola KBT Oulu
36
Women Amateur 65+ kg Quarter-final
Armbar
Maria Niemelä Sisu Gym
Elisa Koivupuu Ahjo Training Center
37
Men Amateur -91 kg Semi-final
Triangle
Tuomas Vesterlund MMA Rovaniemi
Victor Knieling Finnfighters Gym
38
Men Amateur -91 kg Semi-final
Injury
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Harri Partanen Rajamäen Kamppailijat Ry
39
Women Professional 65+ kg Semi-final
Points
Laura Heikkinen Helsingin Paini-Miehet
Elvira Karppinen MMA Team 300
40
Men Amateur -83 kg Final
Points
Matti Heinonen Gracie Barra Lappeenranta
Jussi Pirttikangas Sisu Gym
41
Men Amateur 100+ kg Semi-final
Points
Marko Härkönen CFO Grappling Team
Jukka Hietala Oulun Kamppailuklubi
42
Men Professional -76 kg Semi-final
Walkover
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Marcus Nigeus Allmänna Grapplingsällskapet
43
Men Professional -76 kg Semi-final
Points
Jarno Levonperä Oulun Kamppailuklubi
Henri Hanhirova Tornion Jujutsuseura
44
Women Amateur 65+ kg Semi-final
Armbar
Iina Kolvanki Oulun Kamppailuklubi
Elisa Koivupuu Ahjo Training Center
45
Women Amateur 65+ kg Semi-final
Points
Sini Paaso KBT Oulu
Ulla Murisoja Tornion Jujutsuseura
46
Men Amateur -91 kg Final
Points
Tuomas Vesterlund MMA Rovaniemi
Janne Kotiranta Kamppailu Center
47
Women Professional 65+ kg Semi-final
DQ
Clara Sánchez Pérez Oulun Kamppailuklubi
Laura Heikkinen Helsingin Paini-Miehet
48
Men Amateur 100+ kg Final
Injury
Arto Valkama Nurmijärven Kamppailijat
Marko Härkönen CFO Grappling Team
49
Men Professional -83 kg 16th-final
Triangle
William Harila AGS
Mikko Ahmala Loop martial arts
50
Men Professional -76 kg Final
Figure Four
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Henri Hanhirova Tornion Jujutsuseura
51
Men Professional -91 kg Quarter-final
Choke
Ari Ylipalo Combat Society
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
52
Women Amateur 65+ kg Final
Armbar
Iina Kolvanki Oulun Kamppailuklubi
Ulla Murisoja Tornion Jujutsuseura
53
Men Professional 100+ kg Final
Points
Sami Heikkilä Nurmijärven Kamppailijat
Juho Kyynäräinen Finnfighters Gym
54
Women Professional 65+ kg Final
Ankle Lock
Elvira Karppinen MMA Team 300
Clara Sánchez Pérez Oulun Kamppailuklubi
55
Men Professional -83 kg Quarter-final
Kimura
Miikka Niemelin Oulun Kamppailuklubi
William Harila AGS
56
Men Professional -83 kg Quarter-final
Points
Frej Levin Allmänna Grapplingsällskapet
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
57
Men Professional -83 kg Quarter-final
Armbar
Lauri Karppinen MMA Team 300
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
58
Men Professional -83 kg Quarter-final
Figure Four
Evgueni Tchubykalo Oulun Kamppailuklubi
Kristjan Mäe GB Gym
59
Men Professional -91 kg Semi-final
Points
Atte Sipola Oulun Kamppailuklubi
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
60
Men Professional -91 kg Semi-final
Ankle Lock
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
Mikko Vehmas Polar Jiu Jitsu Team
61
Men Professional -83 kg Semi-final
Guillotine
William Harila AGS
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
62
Men Professional -83 kg Semi-final
Points
Lauri Karppinen MMA Team 300
Kristjan Mäe GB Gym
63
Men Professional -91 kg Final
Points
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
64
Men Professional -83 kg Final
Figure Four
William Harila AGS
Lauri Karppinen MMA Team 300