1
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Kimura
Tuomas Kokkonen GB Gym
Marko Tani Gracie Barra Kouvola
2
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Kari Tarhonen Mikkelin Full Contact
Antti Kautonen Kuopion Gladiator Factory
3
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Points
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
4
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Points
Jami Nyholm Gracie Barra Kouvola
Niko Koskelainen Crest - Professional Fighting Center
5
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Ankle Lock
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
Teemu Räisänen Gracie Barra Varkaus
6
Men White Belts -76 kg 16th-final
Points
Olli Toikkanen Kuopion Gladiator Factory
Petri Aaltonen Polar Jiu Jitsu Team
7
Men White Belts -76 kg 16th-final
Points
Joona Posa MMA Vantaa
Kasper Karvinen Polar Jiu Jitsu Team
8
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Kimura
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
Tuomas Kokkonen GB Gym
9
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Lapel Choke
Joonas Nykopp Polar Jiu Jitsu Team
Antti Kautonen Kuopion Gladiator Factory
10
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Tomi Kallio Savonlinnan Fighters House
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
11
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Joni Buddas Polar Jiu Jitsu Team
Jukka Katajamäki GB Gym
12
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Jari Löppönen Savonlinnan Fighters House
Niko Koskelainen Crest - Professional Fighting Center
13
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Abdul-Rahman Dzhukaev Polar Jiu Jitsu Team
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
14
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Points
Riku Väärä GB Gym
Olli Toikkanen Kuopion Gladiator Factory
15
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Triangle
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Max Kallio Savonlinnan Fighters House
16
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Walkover
Andrei Sidorik Savonlinnan Fighters House
Joona Posa MMA Vantaa
17
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Walkover
Max Lönn Crest - Professional Fighting Center
Janne Dillström Gracie Barra Varkaus
18
Men Värivyöt -76 kg Bronze Fight
Points
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
Joonas Nykopp Polar Jiu Jitsu Team
19
Men Värivyöt -76 kg Final
Kimura
Tuomas Kokkonen GB Gym
Antti Kautonen Kuopion Gladiator Factory
20
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Americana
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
Jukka Katajamäki GB Gym
21
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Points
Niko Koskelainen Crest - Professional Fighting Center
Abdul-Rahman Dzhukaev Polar Jiu Jitsu Team
22
Men Värivyöt -82.3 kg 16th-final
Walkover
Samuli Törmikoski GB Gym
Toni Täppinen Polar Jiu Jitsu Team
23
Men White Belts -76 kg Semi-final
Bow and Arrow
Olli Toikkanen Kuopion Gladiator Factory
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
24
Men White Belts -76 kg Semi-final
Points
Joona Posa MMA Vantaa
Max Lönn Crest - Professional Fighting Center
25
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Jussi Turunen Kuopion Gladiator Factory
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
26
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Juho Ojala Kuopion Gladiator Factory
Antti Kinnunen Loop Jiu-Jitsu
27
Men Värivyöt -94.3 kg Quarter-final
Walkover
Denis J. Cesar Gracie Barra Helsinki
Teemu Toropainen Function X Jiu Jitsu
28
Men White Belts -88.3 kg Bronze Fight
Points
Jukka Katajamäki GB Gym
Niko Koskelainen Crest - Professional Fighting Center
29
Men White Belts -88.3 kg Final
Armbar
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
Abdul-Rahman Dzhukaev Polar Jiu Jitsu Team
30
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Samuli Törmikoski GB Gym
31
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Antti Rantaeskola MMA Joensuu
Ville Aapajärvi Kuopion Gladiator Factory
32
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
Tuomas Hänninen Jyväskylän Fight Club
33
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Tatu Piispanen GB Gym
Jimi Miettinen MMA Joensuu
34
Men White Belts -76 kg Bronze Fight
Bow and Arrow
Olli Toikkanen Kuopion Gladiator Factory
Max Lönn Crest - Professional Fighting Center
35
Men White Belts -76 kg Final
Points
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Joona Posa MMA Vantaa
36
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Jussi Asikainen Kuopion Gladiator Factory
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
37
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Antti Kinnunen Loop Jiu-Jitsu
Teemu Toropainen Function X Jiu Jitsu
38
Men White Belts 100.5+ kg Quarter-final
Kimura
Niklas Ojatalo Jyväskylän Fight Club
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
39
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Samuli Törmikoski GB Gym
Antti Rantaeskola MMA Joensuu
40
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
Tatu Piispanen GB Gym
41
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Points
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
Tobias Olenius Loop Martial Arts
42
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Walkover
Matti Hyvärinen Kuopion Gladiator Factory
Arvi Luotonen Lohjan Kamppailukeskus
43
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Walkover
Sigurvin Edvardsson Loop Jiu-Jitsu
Teemu Kähkönen Oulun Kamppailuklubi
44
Men Värivyöt -94.3 kg Bronze Fight
Points
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
Antti Kinnunen Loop Jiu-Jitsu
45
Men Värivyöt -94.3 kg Final
Collar Choke
Jussi Asikainen Kuopion Gladiator Factory
Teemu Toropainen Function X Jiu Jitsu
46
Men White Belts 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Henri Haromo Savonlinnan Fighters House
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
47
Men White Belts 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Juuso Neuvonen Savonlinnan Shikata
Joel Paakkinen MMA Vantaa
48
Men Värivyöt -82.3 kg Bronze Fight
Ankle Lock
Antti Rantaeskola MMA Joensuu
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
49
Men Värivyöt -82.3 kg Final
Points
Samuli Törmikoski GB Gym
Tatu Piispanen GB Gym
50
Men Värivyöt -70 kg Bronze Fight
Walkover
Tobias Olenius Loop Martial Arts
Matti Hyvärinen Kuopion Gladiator Factory
51
Men Värivyöt -70 kg Final
Walkover
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
Arvi Luotonen Lohjan Kamppailukeskus
52
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Walkover
Henri Eskelinen Pieksämäki Fight Club
Teemu Kähkönen Oulun Kamppailuklubi
53
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Juha Karvinen MMA Vantaa
Heikki Natunen Savonlinnan Fighters House
54
Men White Belts 100.5+ kg Bronze Fight
Walkover
Henri Haromo Savonlinnan Fighters House
Joel Paakkinen MMA Vantaa
55
Men White Belts 100.5+ kg Final
Americana
Pasi Raatikainen Crest - Professional Fighting Center
Juuso Neuvonen Savonlinnan Shikata
56
Women Värivyöt 69+ kg Semi-final
Walkover
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Sanna Merta MMA Lappeenranta
57
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Walkover
Sigurvin Edvardsson Loop Jiu-Jitsu
Henri Eskelinen Pieksämäki Fight Club
58
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Jyri Manninen Buli Jiu-Jitsu
Juha Karvinen MMA Vantaa
59
Women Värivyöt 69+ kg Semi-final
Walkover
Kati Kosonen Savonlinnan Fighters House
Sanna Merta MMA Lappeenranta
60
Men Värivyöt 100.5+ kg Final
Wrist Lock
Heikki Natunen Savonlinnan Fighters House
Jyri Manninen Buli Jiu-Jitsu
61
Women Värivyöt 69+ kg Final
Points
Marika Vainola Sigma Jiu-Jitsu
Kati Kosonen Savonlinnan Fighters House