1
2008 synt. ja nuoremmat -30 16th-final
Aatu Kemppainen Sotkamon Tsuyoi
Leevi Pääkkö Sotkamon Tsuyoi
2
2008 synt. ja nuoremmat -30 16th-final
Elias Manninen Oulun Kamppailuklubi
Vili Klemetti Sotkamon Tsuyoi
3
2007-2006 synt. 35+ kg Quarter-final
Eemil Happo Kajaanin Ju-Jutsuseura
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
4
2007-2006 synt. 35+ kg Quarter-final
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
5
2007-2006 synt. 35+ kg Quarter-final
Jori Turunen Kuopion Gladiator Factory
Nea Tuikka Sotkamon Tsuyoi
6
2005-2004 synt. +45 kg Semi-final
Olli Koskiniemi Sotkamon Tsuyoi
Martti Moilanen Kajaanin Ju-Jutsuseura
7
2005-2004 synt. +45 kg Semi-final
Artturi Hiljanen Sotkamon Tsuyoi
Riku Herranen Sotkamon Tsuyoi
8
2008 synt. ja nuoremmat -30 Quarter-final
Eeli Manninen Oulun Kamppailuklubi
Fighter from the fight number 1
9
2008 synt. ja nuoremmat -30 Quarter-final
Aarre Väisänen Sotkamon Tsuyoi
Panu Ahonen Sotkamon Tsuyoi
10
2008 synt. ja nuoremmat -30 Quarter-final
Jerry Heikkinen Sotkamon Tsuyoi
Fighter from the fight number 2
11
2008 synt. ja nuoremmat -30 Quarter-final
Jonne Turunen Kuopion Gladiator Factory
Vikke Klemetti Sotkamon Tsuyoi
12
2007-2006 synt. 35+ kg Semi-final
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
Fighter from the fight number 3
13
2007-2006 synt. 35+ kg Semi-final
Fighter from the fight number 4
Fighter from the fight number 5
14
2005-2004 synt. +45 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 6
Fighter from the fight number 7
15
2005-2004 synt. +45 kg Final
Fighter from the fight number 6
Fighter from the fight number 7
16
2002-2003 synt +53 Quarter-final
Tuisku Jauhiainen Sotkamon Tsuyoi
Niko Kananen Sotkamon Tsuyoi
17
2002-2003 synt +53 Quarter-final
Pyry Jauhiainen Sotkamon Tsuyoi
Eetu Niskanen Sotkamon Tsuyoi
18
2008 synt. ja nuoremmat -30 Semi-final
Fighter from the fight number 8
Fighter from the fight number 9
19
2008 synt. ja nuoremmat -30 Semi-final
Fighter from the fight number 10
Fighter from the fight number 11
20
2007-2006 synt. 35+ kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 12
Fighter from the fight number 13
21
2007-2006 synt. 35+ kg Final
Fighter from the fight number 12
Fighter from the fight number 13
22
Men Master +35 +82.3 Semi-final
Niko Rotko Skeletor Wrestling
Pauli Takanen Vieskan Voima
23
Men Master +35 +82.3 Semi-final
Marko Rinne-Kanto MMA Rovaniemi
Mika Heinonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
24
2002-2003 synt +53 Semi-final
Joni Keränen Sotkamon Tsuyoi
Fighter from the fight number 16
25
2002-2003 synt +53 Semi-final
Konsta Kuvaja Sotkamon Tsuyoi
Fighter from the fight number 17
26
2008 synt. ja nuoremmat -30 Bronze Fight
Fighter from the fight number 18
Fighter from the fight number 19
27
2008 synt. ja nuoremmat -30 Final
Fighter from the fight number 18
Fighter from the fight number 19
28
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Antti Kautonen Kuopion Gladiator Factory
Sami Mappes Oulun Kamppailuklubi
29
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Akseli Haapaniemi MMA Rovaniemi
Karri Itkonen GB Gym
30
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Matti Hyvärinen Kuopion Gladiator Factory
Niko Gallenius Vieskan Voima
31
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Mikael Lehtimäki Kuopion Gladiator Factory
Thiago Viana Hipko
32
2002-2003 synt +53 Bronze Fight
Fighter from the fight number 24
Fighter from the fight number 25
33
2002-2003 synt +53 Final
Fighter from the fight number 24
Fighter from the fight number 25
34
Men Master +35 +82.3 Bronze Fight
Fighter from the fight number 22
Fighter from the fight number 23
35
Men Master +35 +82.3 Final
Fighter from the fight number 22
Fighter from the fight number 23
36
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Lauri Nurminen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Mikhail Remsku NHB Iisalmi
36
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
Mikk Engman Hipko
Adlan Kurakaev Kajaanin Ju-Jutsuseura
37
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Mikk Engman Hipko
Tuukka Nissilä Oulun Kamppailuklubi
38
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
jani röytiö Vieskan Voima
Adlan Kurakaev Kajaanin Ju-Jutsuseura
39
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Kasper Karvinen Polar Jiu Jitsu Team
Ville Heikkinen Kajaanin Ju-Jutsuseura
40
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Fighter from the fight number 28
Fighter from the fight number 29
41
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Fighter from the fight number 30
Fighter from the fight number 31
42
Women Valkovyöt 69+ kg Semi-final
Venla Nivala Hipko
Jenny Heikkinen Kajaanin Ju-Jutsuseura
43
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Lassi Siltanen Heracles
Oskari Nikkinen Kajaanin Ju-Jutsuseura
44
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Pauli Takanen Vieskan Voima
Simo Komulainen Kuopion Gladiator Factory
45
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
jani röytiö Vieskan Voima
Fighter from the fight number 36
45
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Fighter from the fight number 36
Fighter from the fight number 37
46
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Tuukka Nissilä Oulun Kamppailuklubi
Mikhail Remsku NHB Iisalmi
46
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Fighter from the fight number 38
Fighter from the fight number 39
47
Men Valkovyöt -94.3 kg Semi-final
Ilja Nykänen Kuopion Gladiator Factory
Anssi Miettinen Barreto Helsinki
48
Men Värivyöt -76 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 40
Fighter from the fight number 41
49
Men Värivyöt -76 kg Final
Fighter from the fight number 40
Fighter from the fight number 41
50
Women Valkovyöt 69+ kg Semi-final
Heidi Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
Fighter from the fight number
51
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Anton Saukkonen Jyväskylän Fight Club
Fighter from the fight number 43
52
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Juraj Kyppö MMA Rovaniemi
Fighter from the fight number 44
53
Men Valkovyöt -76 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 45
Fighter from the fight number 46
53
Men Valkovyöt -70 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 45
Fighter from the fight number 46
54
Men Valkovyöt -70 kg Final
Fighter from the fight number 45
Fighter from the fight number 46
54
Men Valkovyöt -76 kg Final
Fighter from the fight number 45
Fighter from the fight number 46
55
Men Valkovyöt -94.3 kg Semi-final
Sampsa Toivonen Oulun Kamppailuklubi
Fighter from the fight number
56
Men Valkovyöt 100.5+ kg Semi-final
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Peetu Drockila MMA Vantaa
57
Men Valkovyöt 100.5+ kg Semi-final
Mika Heinonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Niko Piittisjärvi MMA Rovaniemi
58
Women Valkovyöt 69+ kg Final
Fighter from the fight number 42
Fighter from the fight number 50
59
Men Valkovyöt -88.3 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 51
Fighter from the fight number 52
60
Men Valkovyöt -88.3 kg Final
Fighter from the fight number 51
Fighter from the fight number 52
61
Women Värivyöt 69+ kg Quarter-final
Maria Tikka MMA Rovaniemi
Tiia-Mari Herva Oulun Kamppailuklubi
62
Men Valkovyöt -94.3 kg Final
Fighter from the fight number 47
Fighter from the fight number 55
63
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
Mikko Haaja Kajaanin Ju-Jutsuseura
64
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Miikka Niemelin Oulun Kamppailuklubi
Pekka Ijäs MMA Joensuu
65
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Aleksi Lohi Oulun Kamppailuklubi
Henri Torvinen Polar Jiu Jitsu Team
66
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Antti Rantaeskola MMA Joensuu
Jaakko Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
67
Men Valkovyöt 100.5+ kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 56
Fighter from the fight number 57
68
Men Valkovyöt 100.5+ kg Final
Fighter from the fight number 56
Fighter from the fight number 57
69
Women Värivyöt 69+ kg Semi-final
Clara Sánchez Pérez Oulun Kamppailuklubi
Fighter from the fight number 61
70
Women Värivyöt 69+ kg Semi-final
Maria Mappes Oulun Kamppailuklubi
Sanna Kamppi Kajaanin Ju-Jutsuseura
71
Men Värivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Niko Rotko Skeletor Wrestling
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
72
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Fighter from the fight number 63
Fighter from the fight number 64
73
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Fighter from the fight number 65
Fighter from the fight number 66
74
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Anton Saukkonen Jyväskylän Fight Club
Tuukka Nissilä Oulun Kamppailuklubi
75
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Ilja Nykänen Kuopion Gladiator Factory
Peetu Drockila MMA Vantaa
76
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Adlan Kurakaev Kajaanin Ju-Jutsuseura
Lassi Siltanen Heracles
77
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Anssi Miettinen Barreto Helsinki
Simo Komulainen Kuopion Gladiator Factory
78
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Niko Piittisjärvi MMA Rovaniemi
Ville Heikkinen Kajaanin Ju-Jutsuseura
79
Women Värivyöt 69+ kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 69
Fighter from the fight number 70
80
Women Värivyöt 69+ kg Final
Fighter from the fight number 69
Fighter from the fight number 70
81
Men Värivyöt -82.3 kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 72
Fighter from the fight number 73
82
Men Värivyöt -82.3 kg Final
Fighter from the fight number 72
Fighter from the fight number 73
83
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
Fighter from the fight number 71
84
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Jukka Hietala Oulun Kamppailuklubi
Juha-Matti Kariniemi MMA Rovaniemi
85
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Juraj Kyppö MMA Rovaniemi
Fighter from the fight number 74
86
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Fighter from the fight number 75
Fighter from the fight number 76
87
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Sampsa Toivonen Oulun Kamppailuklubi
Fighter from the fight number 77
88
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Fighter from the fight number 78
89
Women Värivyöt Open weight Semi-final
Tiia-Mari Herva Oulun Kamppailuklubi
Maria Tikka MMA Rovaniemi
90
Women Värivyöt Open weight Semi-final
Clara Sánchez Pérez Oulun Kamppailuklubi
Maria Mappes Oulun Kamppailuklubi
91
Men Värivyöt 100.5+ kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 83
Fighter from the fight number 84
92
Men Värivyöt 100.5+ kg Final
Fighter from the fight number 83
Fighter from the fight number 84
93
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Matti Hyvärinen Kuopion Gladiator Factory
Jaakko Knuutinen Oulun Kamppailuklubi
94
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Miikka Niemelin Oulun Kamppailuklubi
Mikko Haaja Kajaanin Ju-Jutsuseura
95
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
Antti Kautonen Kuopion Gladiator Factory
96
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
Jukka Hietala Oulun Kamppailuklubi
97
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Mikael Lehtimäki Kuopion Gladiator Factory
Sami Mappes Oulun Kamppailuklubi
98
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
Juha-Matti Kariniemi MMA Rovaniemi
99
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Karri Itkonen GB Gym
Thiago Viana Hipko
100
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Fighter from the fight number 85
Fighter from the fight number 86
101
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Fighter from the fight number 87
Fighter from the fight number 88
102
Women Värivyöt Open weight Bronze Fight
Fighter from the fight number 89
Fighter from the fight number 90
103
Women Värivyöt Open weight Final
Fighter from the fight number 89
Fighter from the fight number 90
104
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Aleksi Lohi Oulun Kamppailuklubi
Fighter from the fight number 93
105
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Fighter from the fight number 94
Fighter from the fight number 95
106
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Fighter from the fight number 96
Fighter from the fight number 97
107
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Fighter from the fight number 98
Fighter from the fight number 99
108
Men Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Fighter from the fight number 100
Fighter from the fight number 101
109
Men Valkovyöt Open weight Final
Fighter from the fight number 100
Fighter from the fight number 101
110
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Fighter from the fight number 104
Fighter from the fight number 105
111
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Fighter from the fight number 106
Fighter from the fight number 107
112
Men Värivyöt Open weight Bronze Fight
Fighter from the fight number 110
Fighter from the fight number 111
113
Men Värivyöt Open weight Final
Fighter from the fight number 110
Fighter from the fight number 111