1
2009 synt. ja nuoremmat -25kg 16th-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Renne Fager Barreto Helsinki
2
2009 synt. ja nuoremmat -25kg 16th-final
Points
Aleksi Fager Barreto Helsinki
Iiris Metsätalo MMA Imatra
3
2009 synt. ja nuoremmat -25kg 16th-final
Points
Jasmiini Elomaa MMA Imatra
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
4
2009 synt. ja nuoremmat +25kg Quarter-final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Alpo Ketola MMA Imatra
5
2009 synt. ja nuoremmat +25kg Quarter-final
Walkover
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Leevi Lehtinen Pankration Gym
6
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Nelli Koskinen Gracie Barra Kouvola
Joona Sairanen Total Center Lahti
7
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Meri Salonen Heracles
8
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
9
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aimo Partanen MMA Imatra
Jori Turunen Kuopion Gladiator Factory
10
2009 synt. ja nuoremmat -25kg Quarter-final
Points
Aaro Isotalo MMA Imatra
Ervin Leibonen Orion's Belt
11
2009 synt. ja nuoremmat -25kg Quarter-final
Walkover
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Polina Pauliina Serova Orion's Belt
12
2009 synt. ja nuoremmat -25kg Quarter-final
Points
Daniel Pitkänen Pankration Gym
Aleksi Fager Barreto Helsinki
13
2009 synt. ja nuoremmat -25kg Quarter-final
Points
Gabriel Pitkänen Pankration Gym
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
14
2009 synt. ja nuoremmat +25kg Semi-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
15
2009 synt. ja nuoremmat +25kg Semi-final
Points
Santeri Kontiainen MMA Imatra
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
16
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Jonne Turunen Kuopion Gladiator Factory
Nelli Koskinen Gracie Barra Kouvola
17
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Iida Suvanto MMA Imatra
18
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
19
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Aimo Partanen MMA Imatra
20
2009 synt. ja nuoremmat -25kg Semi-final
Points
Aaro Isotalo MMA Imatra
Polina Pauliina Serova Orion's Belt
21
2009 synt. ja nuoremmat -25kg Semi-final
Points
Daniel Pitkänen Pankration Gym
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
22
2009 synt. ja nuoremmat +25kg Bronze Fight
Points
Oliver Rautiala Takado
Santeri Kontiainen MMA Imatra
23
2009 synt. ja nuoremmat +25kg Final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
24
2008-2007 synt. -35kg Quarter-final
Points
Veeti Kudjoi Heracles
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
25
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Points
Nelli Koskinen Gracie Barra Kouvola
Iida Suvanto MMA Imatra
26
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Aapo Haataja Barreto Helsinki
27
2008-2007 synt. +35kg Semi-final
Judges Decision
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Henri Kantanen Hipko
28
2009 synt. ja nuoremmat -25kg Bronze Fight
Points
Aaro Isotalo MMA Imatra
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
29
2009 synt. ja nuoremmat -25kg Final
Points
Polina Pauliina Serova Orion's Belt
Daniel Pitkänen Pankration Gym
30
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Atte Kautonen MMA Imatra
31
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Walkover
Niklas Redsven Gracie Barra Kouvola
Emil Ketola MMA Imatra
32
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
Ivetta Pihlak Orion's Belt
33
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Tuomas Rantala MMA Imatra
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
34
2008-2007 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Nelli Koskinen Gracie Barra Kouvola
Aapo Haataja Barreto Helsinki
35
2008-2007 synt. -30 kg Final
DQ
Iida Suvanto MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
36
2008-2007 synt. -35kg Semi-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
37
2008-2007 synt. -35kg Semi-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Helmi Vaahtovuo Pankration Gym
38
2008-2007 synt. +35kg Semi-final
Judges Decision
Jesse Tuovinen Takado
Henri Kantanen Hipko
39
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Emil Ketola MMA Imatra
40
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Tuomas Rantala MMA Imatra
41
2006-2005 synt. -40kg Quarter-final
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
42
2006-2005 synt. -40kg Quarter-final
Points
Elias Jokinen Takado
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
43
2006-2005 synt. +40kg Quarter-final
Points
Hilla Järviö Oulun Kamppailuklubi
Roni Tuovinen Takado
44
2006-2005 synt. +40kg Quarter-final
Points
Aleksi Tolvanen Takado
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
45
2008-2007 synt. -35kg Bronze Fight
Points
German Gildemann Orion's Belt
Helmi Vaahtovuo Pankration Gym
46
2008-2007 synt. -35kg Final
Judges Decision
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
47
2008-2007 synt. +35kg Final
Points
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Henri Kantanen Hipko
48
2006-2005 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Emil Ketola MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
49
2006-2005 synt. -35 kg Final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Tuomas Rantala MMA Imatra
50
2006-2005 synt. -40kg Semi-final
Points
Jami Käkränen MMA Imatra
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
51
2006-2005 synt. -40kg Semi-final
Judges Decision
Silja Piironen MMA Imatra
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
52
2006-2005 synt. +40kg Semi-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Roni Tuovinen Takado
53
2006-2005 synt. +40kg Semi-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
54
2006-2005 synt. -40kg Bronze Fight
Points
Jami Käkränen MMA Imatra
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
55
2006-2005 synt. -40kg Final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Silja Piironen MMA Imatra
56
2006-2005 synt. +40kg Bronze Fight
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
57
2006-2005 synt. +40kg Final
Judges Decision
Roni Tuovinen Takado
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki