1
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Armbar
Sami Sorjonen Jyväskylän Fight Club
Toni Tauru MMA Utti
2
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Points
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Antti Kautonen Kuopion Gladiator Factory
3
Men Värivyöt -76 kg 16th-final
Points
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
4
Men Värivyöt -76 kg 16th-final
Walkover
Kari Tarhonen Mikkelin Full Contact
Marko Tani Gracie Barra Kouvola
5
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Americana
Max Kallio Savonlinnan Fighters House
Mikko Niemi MMA Kotka
6
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Figure Four
Olli Toikkanen Kuopion Gladiator Factory
Juuso Metsola MMA Kotka
7
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Points
Adlan Kurakaev Kajaanin Ju-Jutsuseura
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
8
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Tomi Kallio Savonlinnan Fighters House
Jani Kuukkanen Proeliator Jiu-Jitsu
9
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Judges Decision
Paavo Haimila Turun Ju-jutsuseura
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
10
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Petri Portaankorva Sisu Gym
Rami Vainio Gracie Barra Kouvola
11
Men Värivyöt -70 kg Bronze Fight
Armbar
Sami Sorjonen Jyväskylän Fight Club
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
12
Men Värivyöt -70 kg Final
Points
Toni Tauru MMA Utti
Antti Kautonen Kuopion Gladiator Factory
13
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Janne Häkkinen Gracie Barra Kouvola
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
14
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Joona Posa MMA Vantaa
Karri Jarva Kajaanin Ju-Jutsuseura
15
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Eero Rauramaa Kuopion Gladiator Factory
Marko Tani Gracie Barra Kouvola
16
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Mikko Haaja Kajaanin Ju-Jutsuseura
Niko Kariluoma Jyväskylän Fight Club
17
Men White Belts -70 kg Semi-final
Triangle
Ismo Manninen MMA Team 300
Mikko Niemi MMA Kotka
18
Men White Belts -70 kg Semi-final
Judges Decision
Olli Toikkanen Kuopion Gladiator Factory
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
19
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Points
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
Jani Kuukkanen Proeliator Jiu-Jitsu
20
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Judges Decision
Paavo Haimila Turun Ju-jutsuseura
Rami Vainio Gracie Barra Kouvola
21
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Injury
Jani Ketolainen MMA Kotka
Jesse Pölkki Jyväskylän Fight Club
22
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Points
Janne Häkkinen Gracie Barra Kouvola
Joona Posa MMA Vantaa
23
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Points
Eero Rauramaa Kuopion Gladiator Factory
Niko Kariluoma Jyväskylän Fight Club
24
Men Värivyöt 82.3+ kg Quarter-final
Points
Mikko Palander Jyväskylän Fight Club
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
25
Men Värivyöt 82.3+ kg Quarter-final
Collar Choke
Samuli Törmikoski GB Gym
Jussi Asikainen Kuopion Gladiator Factory
26
Men White Belts -70 kg Bronze Fight
Points
Mikko Niemi MMA Kotka
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
27
Men White Belts -70 kg Final
Points
Ismo Manninen MMA Team 300
Olli Toikkanen Kuopion Gladiator Factory
28
Men White Belts -82.3 kg Bronze Fight
Points
Jani Kuukkanen Proeliator Jiu-Jitsu
Paavo Haimila Turun Ju-jutsuseura
29
Men White Belts -82.3 kg Final
Walkover
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
Rami Vainio Gracie Barra Kouvola
30
Men Värivyöt -76 kg Bronze Fight
Triangle
Joona Posa MMA Vantaa
Eero Rauramaa Kuopion Gladiator Factory
31
Men Värivyöt -76 kg Final
Kimura
Janne Häkkinen Gracie Barra Kouvola
Niko Kariluoma Jyväskylän Fight Club
32
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
RNC
Topi Piispanen Pieksämäki Fight Club
Jani Ketolainen MMA Kotka
33
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Americana
Ville Aapajärvi Kuopion Gladiator Factory
Jimi Miettinen MMA Joensuu
34
Men Värivyöt 82.3+ kg Semi-final
Points
Juho Ojala Kuopion Gladiator Factory
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
35
Men Värivyöt 82.3+ kg Semi-final
Points
Teemu Anttonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
Samuli Törmikoski GB Gym
36
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Triangle
Janne Dillström Gracie Barra Varkaus
Teemu Tilli Gracie Barra Kouvola
37
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Armbar
Teemu Turunen Kuopion Gladiator Factory
Miro Pentti Submission Tampere
38
Women White Belts valkoiset Semi-final
Points
Paula Ruokonen Kuopion Gladiator Factory
Sanna Rantala Tampereen Jujutsukoulu
39
Women White Belts valkoiset Semi-final
Ankle Lock
Sanna Hyvönen Kuopion Gladiator Factory
Katja Vironen Lohjan Kamppailukeskus
40
Men Värivyöt -82.3 kg Bronze Fight
Armbar
Topi Piispanen Pieksämäki Fight Club
Ville Aapajärvi Kuopion Gladiator Factory
41
Men Värivyöt -82.3 kg Final
Points
Jani Ketolainen MMA Kotka
Jimi Miettinen MMA Joensuu
42
Men Värivyöt 82.3+ kg Bronze Fight
Points
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
Teemu Anttonen Kajaanin Ju-Jutsuseura
43
Men Värivyöt 82.3+ kg Final
Armbar
Juho Ojala Kuopion Gladiator Factory
Samuli Törmikoski GB Gym
44
Men White Belts -76 kg Semi-final
DQ
Kimi Porthan MMA Team 300
Janne Dillström Gracie Barra Varkaus
45
Men White Belts -76 kg Semi-final
Armbar
Matti Suomalainen Crest - Professional Fighting Center
Miro Pentti Submission Tampere
46
Women White Belts valkoiset Bronze Fight
Judges Decision
Paula Ruokonen Kuopion Gladiator Factory
Sanna Hyvönen Kuopion Gladiator Factory
47
Women White Belts valkoiset Final
Choke
Sanna Rantala Tampereen Jujutsukoulu
Katja Vironen Lohjan Kamppailukeskus
48
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
Jami Nyholm Gracie Barra Kouvola
49
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Lapel Choke
Antero Liimatainen Jyväskylän Fight Club
Jari Löppönen Savonlinnan Fighters House
50
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Marko Ahonen Proeliator Jiu-Jitsu
Ilkka Niemi Hipko
51
Women Värivyöt värivyöt Semi-final
Armbar
OBS-Helene Vanninen Kuopion Gladiator Factory
Sanna Kattelus MMA Team 300
52
Men White Belts -76 kg Bronze Fight
Armbar
Kimi Porthan MMA Team 300
Matti Suomalainen Crest - Professional Fighting Center
53
Men White Belts -76 kg Final
Triangle
Janne Dillström Gracie Barra Varkaus
Miro Pentti Submission Tampere
54
Men White Belts 88.3+ kg Semi-final
Points
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Sami Lindman MMA Kotka
55
Men White Belts 88.3+ kg Semi-final
Walkover
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Juho Rämö Ahjo Training Center
56
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
RNC
Lassi Siltanen Heracles
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
57
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Triangle
Antero Liimatainen Jyväskylän Fight Club
Marko Ahonen Proeliator Jiu-Jitsu
58
Women Värivyöt värivyöt Semi-final
Walkover
Roosa Kemppilä MMA Team 300
OBS-Helene Vanninen Kuopion Gladiator Factory
59
Men White Belts 88.3+ kg Bronze Fight
Walkover
Sami Lindman MMA Kotka
Juho Rämö Ahjo Training Center
60
Men White Belts 88.3+ kg Final
Points
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
61
Men White Belts -88.3 kg Bronze Fight
Points
Lassi Siltanen Heracles
Marko Ahonen Proeliator Jiu-Jitsu
62
Men White Belts -88.3 kg Final
Points
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
Antero Liimatainen Jyväskylän Fight Club
63
Women Värivyöt värivyöt Final
Points
Sanna Kattelus MMA Team 300
OBS-Helene Vanninen Kuopion Gladiator Factory