1
Men White Belts -79,5 kg 16th-final
Armbar
Rami Vainio Gracie Barra Kouvola
Roni Silvennoinen Function X Jiu Jitsu
2
Men Värivyöt -79,5 kg Quarter-final
Walkover
Marko Tani Gracie Barra Kouvola
Jani Ketolainen MMA Kotka
3
Men Värivyöt -79,5 kg Quarter-final
Judges Decision
Jussi Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Janne Häkkinen Gracie Barra Kouvola
4
Men Värivyöt -79,5 kg Quarter-final
Points
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Jimi Miettinen MMA Joensuu
5
Men Värivyöt -79,5 kg Quarter-final
Walkover
Toni Tauru MMA Utti
Sami Knihtilä MMA Joensuu
6
Men White Belts -73,5 kg Quarter-final
Triangle
Kimi Porthan MMA Team 300
Teemu Turunen Kuopion Gladiator Factory
7
Men White Belts -73,5 kg Quarter-final
Armbar
Tommi Myller WFC Warriors
Miro Pentti Submission Tampere
8
Men White Belts -79,5 kg Quarter-final
Armbar
Jani Kuukkanen Proeliator Jiu-Jitsu
Rami Vainio Gracie Barra Kouvola
9
Men White Belts -79,5 kg Quarter-final
Points
Jere Pitko Savonlinnan Fighters House
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
10
Men White Belts -79,5 kg Quarter-final
Armbar
Akseli Juvonen Combat Academy of Finland
Tomi Kallio Savonlinnan Fighters House
11
Men White Belts -79,5 kg Quarter-final
Guillotine
Ville Mertanen Skeletor Wrestling
Teemu Tilli Gracie Barra Kouvola
12
Men Värivyöt -79,5 kg Semi-final
Points
Jani Ketolainen MMA Kotka
Janne Häkkinen Gracie Barra Kouvola
13
Men Värivyöt -79,5 kg Semi-final
Points
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Toni Tauru MMA Utti
14
Men White Belts -73,5 kg Semi-final
Armbar
Matti Suomalainen Crest - Professional Fighting Center
Kimi Porthan MMA Team 300
15
Men White Belts -73,5 kg Semi-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Miro Pentti Submission Tampere
16
Men White Belts -85,5 kg Quarter-final
Points
Marko Ahonen Proeliator Jiu-Jitsu
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
17
Men White Belts -85,5 kg Quarter-final
Kimura
Lassi Siltanen Heracles
Jami Nyholm Gracie Barra Kouvola
18
Men White Belts -79,5 kg Semi-final
Points
Rami Vainio Gracie Barra Kouvola
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
19
Men White Belts -79,5 kg Semi-final
Points
Akseli Juvonen Combat Academy of Finland
Ville Mertanen Skeletor Wrestling
20
Men Värivyöt -79,5 kg Bronze Fight
Points
Janne Häkkinen Gracie Barra Kouvola
Toni Tauru MMA Utti
21
Men Värivyöt -79,5 kg Final
Points
Jani Ketolainen MMA Kotka
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
22
Men White Belts -73,5 kg Bronze Fight
Ankle Lock
Matti Suomalainen Crest - Professional Fighting Center
Miro Pentti Submission Tampere
23
Men White Belts -73,5 kg Final
Choke
Kimi Porthan MMA Team 300
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
24
Men White Belts -85,5 kg Semi-final
Triangle
Jari Löppönen Savonlinnan Fighters House
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
25
Men White Belts -85,5 kg Semi-final
Armbar
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
Jami Nyholm Gracie Barra Kouvola
26
Men White Belts -79,5 kg Bronze Fight
Ankle Lock
Tony Kiander Polar Jiu Jitsu Team
Akseli Juvonen Combat Academy of Finland
27
Men White Belts -79,5 kg Final
Guillotine
Rami Vainio Gracie Barra Kouvola
Ville Mertanen Skeletor Wrestling
28
Men White Belts -67,5 kg Quarter-final
Points
Wiljami Silvonen Hipko
Ismo Manninen MMA Team 300
29
Men White Belts 85,5+ kg Semi-final
Points
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Sami Lindman MMA Kotka
30
Men Värivyöt 80+ kg Semi-final
Points
Topi Piispanen Pieksämäki Fight Club
Jussi Asikainen Kuopion Gladiator Factory
31
Women White Belts avoin Final
Injury
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
Katja Vironen Lohjan Kamppailukeskus
32
Men White Belts -85,5 kg Bronze Fight
Walkover
Jari Löppönen Savonlinnan Fighters House
Jami Nyholm Gracie Barra Kouvola
33
Men White Belts -85,5 kg Final
Choke
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
Heikki Huttunen Kachi-Kan ry
34
Men White Belts -67,5 kg Semi-final
Armbar
Juuso Metsola MMA Kotka
Ismo Manninen MMA Team 300
35
Men White Belts -67,5 kg Semi-final
RNC
Max Kallio Savonlinnan Fighters House
Mikko Niemi MMA Kotka
36
Men White Belts 85,5+ kg Semi-final
Points
Petri Mättölä MMA Kotka
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
37
Men Värivyöt 80+ kg Semi-final
Choke
Jaakko Lindroos Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jussi Asikainen Kuopion Gladiator Factory
38
Men White Belts -67,5 kg Bronze Fight
Choke
Juuso Metsola MMA Kotka
Max Kallio Savonlinnan Fighters House
39
Men White Belts -67,5 kg Final
Points
Ismo Manninen MMA Team 300
Mikko Niemi MMA Kotka
40
Men White Belts 85,5+ kg Final
Points
Sami Lindman MMA Kotka
Petri Mättölä MMA Kotka
41
Men Värivyöt 80+ kg Final
Kimura
Topi Piispanen Pieksämäki Fight Club
Jaakko Lindroos Nokian Kamppailu-Urheilijat ry