1
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
Points
Miika Lohtander Sport academy no.1
Mauri-Matti Lahti MMA Team 300
2
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
Walkover
Jani Merkkiniemi Sali24
Ville Manninen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
3
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Walkover
Janne Lipiäinen Barreto Helsinki
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
4
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Points
Joni Lipiäinen Loop jiujitsu
Henri Koukkunen Jyväskylän Fight Club
5
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Miro Pentti Submission Tampere
Mikko Hyvärinen Brazilian Jiu-jitsu Academy
6
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Pyry Palosaari Tampereen Jujutsukoulu
Kasper Ahonen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
7
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Endre Prágai Kokkolan Budo
Jukka Katajamäki GB Gym
8
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Collar Choke
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miika Lohtander Sport academy no.1
9
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Points
Mika Joukainen Kokkolan Budo
Jani Merkkiniemi Sali24
10
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Ankle Lock
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Janne Lipiäinen Barreto Helsinki
11
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Points
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
Joni Laikko Brazilian Jiu-jitsu Academy
12
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
DQ
Aleksi Suominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Joni Lipiäinen Loop jiujitsu
13
Men Valkovyöt -82.3 kg Semi-final
Triangle
Timo Sivula Kokkolan Budo
Miro Pentti Submission Tampere
14
Men Valkovyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Pyry Palosaari Tampereen Jujutsukoulu
Jukka Katajamäki GB Gym
15
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Timo Ahola WFC Warriors
Tero Kolmonen Kushin-Kan ry
16
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
Adrian Muyau Tampereen Jujutsukoulu
17
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
18
Men Valkovyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Rami Achek Loop Jiu-Jitsu
Janne Gustafsson Barreto Helsinki
19
Men Valkovyöt -70 kg Bronze Fight
Armbar
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jani Merkkiniemi Sali24
20
Men Valkovyöt -70 kg Final
Armbar
Miika Lohtander Sport academy no.1
Mika Joukainen Kokkolan Budo
21
Men Värivyöt -70 kg Bronze Fight
RNC
Janne Lipiäinen Barreto Helsinki
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
22
Men Värivyöt -70 kg Final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Joni Laikko Brazilian Jiu-jitsu Academy
23
Men Valkovyöt -76 kg Final
Points
Henri Koukkunen Jyväskylän Fight Club
Aleksi Suominen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
24
Men Valkovyöt -82.3 kg Bronze Fight
Points
Timo Sivula Kokkolan Budo
Pyry Palosaari Tampereen Jujutsukoulu
25
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Bow and Arrow
Miro Pentti Submission Tampere
Jukka Katajamäki GB Gym
26
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Choke
Tero Kolmonen Kushin-Kan ry
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
27
Men Valkovyöt -88.3 kg Semi-final
Bow and Arrow
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
Janne Gustafsson Barreto Helsinki
28
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Samuli Rajalahti Sali24
Paulo Estudillo Lestelä GB Gym
29
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Triangle
Josef Gullmets Buli Jiu-Jitsu
Sami Mehamedi Sisu Gym
30
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Choke
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
Joni Buddas Polar Jiu Jitsu Team
31
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Kimmo Ojanpää Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
32
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Armbar
Petri Portaankorva Sisu Gym
Ali Aalto Heracles
33
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Judges Decision
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
Vesa Rockas Sisu Gym
34
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Eetu Wallius Tampereen Jujutsukoulu
Harri Kettunen Sisu Gym
35
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Markus Haapalainen RNC Sport Club
Joni Kainulainen Brazilian Jiu-jitsu Academy
36
Men Valkovyöt -88.3 kg Bronze Fight
Points
Tero Kolmonen Kushin-Kan ry
Janne Gustafsson Barreto Helsinki
37
Men Valkovyöt -88.3 kg Final
Points
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
38
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Triangle
Paulo Estudillo Lestelä GB Gym
Sami Mehamedi Sisu Gym
39
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Armbar
Joni Buddas Polar Jiu Jitsu Team
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
40
Men Valkovyöt -100.5 kg Semi-final
Walkover
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
Juho Rämö Ahjo Training Center
41
Men Valkovyöt -100.5 kg Semi-final
Points
Olli Ukkonen Barreto Helsinki
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
42
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Ali Aalto Heracles
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
43
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Harri Kettunen Sisu Gym
Joni Kainulainen Brazilian Jiu-jitsu Academy
44
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Walkover
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Matti Auvinen Buli Jiu-Jitsu
45
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Triangle
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Juha Piirainen Sisu Gym
46
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Ville Tolonen Jyväskylän Fight Club
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
47
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Judges Decision
Tatu Verta RNC Sport Club
Otto Saari GB Gym
48
Men Värivyöt -76 kg Bronze Fight
Bow and Arrow
Paulo Estudillo Lestelä GB Gym
Joni Buddas Polar Jiu Jitsu Team
49
Men Värivyöt -76 kg Final
Points
Sami Mehamedi Sisu Gym
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
50
Men Värivyöt -82.3 kg Bronze Fight
Points
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
Harri Kettunen Sisu Gym
51
Men Värivyöt -82.3 kg Final
Points
Ali Aalto Heracles
Joni Kainulainen Brazilian Jiu-jitsu Academy
52
Men Valkovyöt -100.5 kg Bronze Fight
Walkover
Juho Rämö Ahjo Training Center
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
53
Men Valkovyöt -100.5 kg Final
Bow and Arrow
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
Olli Ukkonen Barreto Helsinki
54
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
55
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tatu Verta RNC Sport Club
56
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Walkover
Lauri Mattila Loop Jiu-Jitsu
Christian Lindström Finnfighters Gym
57
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Andreas Nordin BJJ Vaasa
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
58
Women Valkovyöt -69 kg Quarter-final
Walkover
Tímea Tipi Kokkolan Budo
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
59
Women Valkovyöt -69 kg Quarter-final
Points
Susanna Sairanen Lahden Gentai
Miia Piironen Takado
60
Women Valkovyöt -69 kg Quarter-final
Points
Satu Lamminpää Loop Jiu-Jitsu
Jenny Myllykoski Heracles
61
Women Valkovyöt 69+ kg Semi-final
Bow and Arrow
Silja Soukka WFC Warriors
Anne Paajanen Heracles
62
Women Valkovyöt 69+ kg Semi-final
Points
Ronja Hägert Loop Jiu-Jitsu
Nea Rantala Sali24
63
Men Värivyöt -88.3 kg Bronze Fight
Bow and Arrow
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Mikko Nieminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
64
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Choke
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Tatu Verta RNC Sport Club
65
Men Värivyöt -94.3 kg Bronze Fight
Walkover
Lauri Mattila Loop Jiu-Jitsu
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
66
Men Värivyöt -94.3 kg Final
Choke
Christian Lindström Finnfighters Gym
Andreas Nordin BJJ Vaasa
67
Women Valkovyöt -69 kg Semi-final
Points
Susanna Riiki Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
68
Women Valkovyöt -69 kg Semi-final
Choke
Susanna Sairanen Lahden Gentai
Jenny Myllykoski Heracles
69
Women Valkovyöt 69+ kg Bronze Fight
Points
Anne Paajanen Heracles
Nea Rantala Sali24
70
Women Valkovyöt 69+ kg Final
Points
Silja Soukka WFC Warriors
Ronja Hägert Loop Jiu-Jitsu
71
Women Värivyöt 69+ kg Final
Points
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
Laura Virtanen Turun Ju-jutsuseura
72
Men Valkovyöt 100.5+ kg Semi-final
Points
Miika Laiho Sali24
Teemu Mäkinen Kushin-Kan ry
73
Men Valkovyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Olli Koho Ahjo Training Center
Mika Wilson WFC Warriors
74
Men Värivyöt -100.5 kg Semi-final
Walkover
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Antti Kinnunen Loop Jiu-Jitsu
75
Women Valkovyöt -69 kg Bronze Fight
Points
Eili Ristimäki Finnfighters Gym
Jenny Myllykoski Heracles
76
Women Valkovyöt -69 kg Final
Armbar
Susanna Riiki Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Susanna Sairanen Lahden Gentai
77
Men Valkovyöt 100.5+ kg Bronze Fight
Walkover
Miika Laiho Sali24
Mika Wilson WFC Warriors
78
Men Valkovyöt 100.5+ kg Final
Points
Teemu Mäkinen Kushin-Kan ry
Olli Koho Ahjo Training Center
79
Men Värivyöt -100.5 kg Semi-final
Walkover
Santeri Soranta GB Gym
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
80
Men Värivyöt -100.5 kg Final
Walkover
Antti Kinnunen Loop Jiu-Jitsu
Santeri Soranta GB Gym
81
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Choke
Kasper Ahonen Uudenkaupungin Kamppailu-Urheilijat
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
82
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Adrian Muyau Tampereen Jujutsukoulu
Timo Ahola WFC Warriors
83
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Bow and Arrow
Miika Laiho Sali24
Timo Sivula Kokkolan Budo
84
Women Valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Nea Rantala Sali24
Ronja Hägert Loop Jiu-Jitsu
85
Women Valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Silja Soukka WFC Warriors
Satu Lamminpää Loop Jiu-Jitsu
86
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Choke
Otto Saari GB Gym
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
87
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
88
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Armbar
Endre Prágai Kokkolan Budo
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
89
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Americana
Adrian Muyau Tampereen Jujutsukoulu
Miika Laiho Sali24
90
Women Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Points
Nea Rantala Sali24
Satu Lamminpää Loop Jiu-Jitsu
91
Women Valkovyöt Open weight Final
Bow and Arrow
Ronja Hägert Loop Jiu-Jitsu
Silja Soukka WFC Warriors
92
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Triangle
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Otto Saari GB Gym
93
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Judges Decision
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Andreas Nordin BJJ Vaasa
94
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Wrist Lock
Ville Tolonen Jyväskylän Fight Club
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
95
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Choke
Josef Gullmets Buli Jiu-Jitsu
Christian Lindström Finnfighters Gym
96
Men Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Points
Endre Prágai Kokkolan Budo
Miika Laiho Sali24
97
Men Valkovyöt Open weight Final
Bow and Arrow
Ville Backman Turun Ju-jutsuseura
Adrian Muyau Tampereen Jujutsukoulu
98
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Points
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
99
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Points
Ville Tolonen Jyväskylän Fight Club
Christian Lindström Finnfighters Gym
100
Men Värivyöt Open weight Bronze Fight
Triangle
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Ville Tolonen Jyväskylän Fight Club
101
Men Värivyöt Open weight Final
Points
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Christian Lindström Finnfighters Gym