1
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Eela Bäckman Hangon Hyrskyt
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
2
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
Antti Isomäki Tampereen Jujutsukoulu
3
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Gabriel Pitkänen Pankration Gym
Alvari Vehmainen Takado
4
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Otto Turunen Ahjo Training Center
Alpo Ketola MMA Imatra
5
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Martta Kinnunen Proeliator Jiu-Jitsu
Juuso Hämäläinen Sisu Gym
6
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
Riina Myllylä Barreto Helsinki
7
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Joona Eerola Total Center Lahti
8
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Atte Kautonen MMA Imatra
Jasmiina Niemi Proeliator Jiu-Jitsu
9
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Valtteri Siistonen Proeliator Jiu-Jitsu
Sofia Palin Hipko
10
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Paavo Heilimö Finnfighters Gym
Tuomas Rantala MMA Imatra
11
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Ivetta Pihlak Orion's Belt
12
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
santeri suomela Barreto Helsinki
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
13
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Minnea Da Silva Barreto Helsinki
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
14
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Julia Mytty Pankration Gym
Polina Pauliina Serova Orion's Belt
15
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Alec Lindblom Takado
Renne Fager Barreto Helsinki
16
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
Aada Harju Pankration Gym
17
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
18
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
19
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Aleksi Fager Barreto Helsinki
Alvari Vehmainen Takado
20
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Walkover
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
21
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Alpo Ketola MMA Imatra
22
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Aapo Kanerva Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Väinö Arveli Hipko
23
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Daniel Pitkänen Pankration Gym
Lucas Kondratjeff MMA Imatra
24
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Pinja Määttänen Hipko
25
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Polina Pauliina Serova Orion's Belt
26
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Alec Lindblom Takado
Aada Harju Pankration Gym
27
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
28
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Alvari Vehmainen Takado
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
29
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Martta Kinnunen Proeliator Jiu-Jitsu
Riina Myllylä Barreto Helsinki
30
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
DQ
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Atte Kautonen MMA Imatra
31
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Valtteri Siistonen Proeliator Jiu-Jitsu
Tuomas Rantala MMA Imatra
32
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
33
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Väinö Arveli Hipko
34
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Lucas Kondratjeff MMA Imatra
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
35
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Alec Lindblom Takado
36
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
37
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
38
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Aapo Haataja Barreto Helsinki
39
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Veeti Harju Pankration Gym
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
40
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Joona Saarinen Hipko
41
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
42
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Benjamin Elo Ahjo Training Center
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
43
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
44
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Walkover
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tihon Tiounni Hipko
45
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Aaron Ahmed Barreto Helsinki
46
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Lenni Kallio Tampereen Jujutsukoulu
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
47
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Riihelä Heracles
48
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Aleksi Lehtimäki Takado
49
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
50
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Alec Lindblom Takado
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
51
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Oliver Rautiala Takado
Lucas Kondratjeff MMA Imatra
52
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Väinö Arveli Hipko
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
53
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Atte Kautonen MMA Imatra
54
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Points
Tuomas Rantala MMA Imatra
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
55
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Patrick Loobas Ahjo Training Center
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
56
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Veeti Harju Pankration Gym
57
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Jesse Bamberg Sports Academy No. 1
Onni Heilimö Finnfighters Gym
58
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
59
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
60
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
61
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Voitto Kaalikoski Proeliator Jiu-Jitsu
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
62
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Elias Riihelä Heracles
Aleksi Lehtimäki Takado
63
2006-2005 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Atte Kautonen MMA Imatra
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
64
2006-2005 synt. -35 kg Final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Tuomas Rantala MMA Imatra
65
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Veeti Kudjoi Heracles
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
66
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
German Gildemann Orion's Belt
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
67
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Peetu Pallasto Takado
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
68
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
69
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Jesse Miettinen Heracles
70
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Jennika Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
71
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jemina Matilainen Total Center Lahti
Iida Suvanto MMA Imatra
72
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
eetu siitonen Kuopion Gladiator Factory
Emma Moilanen MMA Imatra
73
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
74
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
75
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
Elias Riihelä Heracles
76
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
77
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
German Gildemann Orion's Belt
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
78
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Verneri Vehmainen Takado
79
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
Iida Suvanto MMA Imatra
80
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
81
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Arttu Syysmäki Heracles
82
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Viivi Lindström Hipko
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
83
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Tuovinen Takado
84
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Otto Säynäjärvi Ahjo Training Center
85
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Judges Decision
Emma Moilanen MMA Imatra
Onni Heilimö Finnfighters Gym
86
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Elias Riihelä Heracles
87
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
88
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Iida Suvanto MMA Imatra
89
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Kira Kondratjeva Hipko
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
90
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Arttu Syysmäki Heracles
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
91
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Nooa Niskanen Ahjo Training Center
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
92
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Judges Decision
Samuel Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Henri Kantanen Hipko
93
2008-2007 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Elias Riihelä Heracles
94
2008-2007 synt. -30 kg Final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
95
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Verneri Vehmainen Takado
96
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Iida Suvanto MMA Imatra
97
2004-2003 synt. Tytöt Quarter-final
Armbar
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Alma Leikas Takado
98
2004-2003 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Miina Lindeman Pankration Gym
Myrskytuuli Mäkelä Sisu Gym
99
2004-2003 synt. Tytöt Quarter-final
Walkover
Venla Viinikka Takado
Selene Leinonen Barreto Helsinki
100
2004-2003 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Ida Kurhela RNC Sport Club
101
2008-2007 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
Arttu Syysmäki Heracles
102
2008-2007 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
Henri Kantanen Hipko
103
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Luka Hietala Takado
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
104
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Veeti Kurhela Sisu Gym
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
105
2006-2005 synt. -45 kg Semi-final
Walkover
Luukas Majlander Barreto Helsinki
Matias Behm Total Center Lahti
106
2006-2005 synt. -45 kg Semi-final
Walkover
Verneri Onni Antero Pellonpää Proeliator Jiu-Jitsu
Roni Tuovinen Takado
107
2006-2005 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Iiris Niskanen Ahjo Training Center
Axel Tarkka Finnfighters Gym
108
2006-2005 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Michal Wrobel Turun Ju-jutsuseura
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
109
2008-2007 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
110
2008-2007 synt. 35+ kg Final
Points
Arttu Syysmäki Heracles
Henri Kantanen Hipko
111
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Miina Lindeman Pankration Gym
112
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Points
Venla Viinikka Takado
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
113
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
114
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Silja Piironen MMA Imatra
115
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Jami Käkränen MMA Imatra
Veeti Kurhela Sisu Gym
116
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Veikko Kaalikoski Proeliator Jiu-Jitsu
Henna Saarinen Hipko
117
2006-2005 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Luukas Majlander Barreto Helsinki
Verneri Onni Antero Pellonpää Proeliator Jiu-Jitsu
118
2006-2005 synt. -45 kg Final
Points
Matias Behm Total Center Lahti
Roni Tuovinen Takado
119
2006-2005 synt. +45 kg Semi-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Axel Tarkka Finnfighters Gym
120
2006-2005 synt. +45 kg Semi-final
Points
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
121
2002-2001 synt. Tytöt Quarter-final
Armbar
Neea Haataja Barreto Helsinki
Salla Simola Finnfighters Gym
122
2004-2003 synt. Tytöt Bronze Fight
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Venla Viinikka Takado
123
2004-2003 synt. Tytöt Final
Judges Decision
Miina Lindeman Pankration Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
124
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Noah Ekholm Finnfighters Gym
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
125
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Joonas Haikulainen MMA Imatra
126
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Juho Kuparinen Heracles
Suvi Kauppila RNC Sport Club
127
2006-2005 synt. -40 kg Semi-final
Judges Decision
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Silja Piironen MMA Imatra
128
2006-2005 synt. -40 kg Semi-final
Judges Decision
Veeti Kurhela Sisu Gym
Henna Saarinen Hipko
129
2006-2005 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Axel Tarkka Finnfighters Gym
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
130
2006-2005 synt. +45 kg Final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Gabriel Arcanjo Santos Barreto Helsinki
131
2002-2001 synt. Tytöt Semi-final
Points
Lotta Marttila Finnfighters Gym
Salla Simola Finnfighters Gym
132
2002-2001 synt. Tytöt Semi-final
Americana
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Minerva Vuoti Turun Ju-jutsuseura
133
2004-2003 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Joona Salonen Heracles
Noah Ekholm Finnfighters Gym
134
2004-2003 synt. -41 kg Semi-final
Triangle
Joonas Haikulainen MMA Imatra
Juho Kuparinen Heracles
135
2004-2003 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Ida Kurhela RNC Sport Club
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
136
2004-2003 synt. -53 kg 16th-final
Walkover
Jimi Nyman Sisu Gym
Venla Viinikka Takado
137
2002-2001 synt. -52 kg Semi-final
DQ
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
Toivo Arkki Total Center Lahti
138
2002-2001 synt. -52 kg Semi-final
Choke
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
139
2006-2005 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Henna Saarinen Hipko
140
2006-2005 synt. -40 kg Final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Veeti Kurhela Sisu Gym
141
2002-2001 synt. Tytöt Bronze Fight
Armbar
Lotta Marttila Finnfighters Gym
Minerva Vuoti Turun Ju-jutsuseura
142
2002-2001 synt. Tytöt Final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
143
2004-2003 synt. -41 kg Bronze Fight
Walkover
Noah Ekholm Finnfighters Gym
Joonas Haikulainen MMA Imatra
144
2004-2003 synt. -41 kg Final
Injury
Joona Salonen Heracles
Juho Kuparinen Heracles
145
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
146
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Choke
Pette Uski Barreto Helsinki
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
147
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Choke
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Joona Alaverronen Hangon Hyrskyt
148
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Alma Leikas Takado
Justus Vesala MMA Imatra
149
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Eetu Miettinen Heracles
Jimi Nyman Sisu Gym
150
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Collar Choke
Eero Perttula Tampereen Jujutsukoulu
Juho Suvanto MMA Imatra
151
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Milo Kinnunen Sisu Gym
Juho Ihalainen Heracles
152
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Artem Filatov Orion's Belt
Miina Lindeman Pankration Gym
153
2002-2001 synt. -52 kg Bronze Fight
DQ
Toivo Arkki Total Center Lahti
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
154
2004-2003 synt. -47 kg Semi-final
Points
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Pette Uski Barreto Helsinki
155
2004-2003 synt. -47 kg Semi-final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Justus Vesala MMA Imatra
156
2002-2001 synt. -52 kg Final
Collar Choke
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
157
2002-2001 synt.  -58 kg Semi-final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Henry Suntio Pankration Gym
158
2002-2001 synt.  -58 kg Semi-final
Collar Choke
Chanon Alijärvi Takado
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
159
2004-2003 synt. -53 kg Semi-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Juho Suvanto MMA Imatra
160
2004-2003 synt. -53 kg Semi-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Miina Lindeman Pankration Gym
161
2002-2001 synt. -64 kg Quarter-final
Points
Riku Pirinen Total Center Lahti
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
162
2004-2003 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Pette Uski Barreto Helsinki
Justus Vesala MMA Imatra
163
2004-2003 synt. -47 kg Final
Points
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
164
2002-2001 synt. -70 kg Semi-final
Triangle
Kimi Haakana MMA Imatra
Roope Uski MMA Team 300
165
2002-2001 synt.  -58 kg Bronze Fight
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
166
2002-2001 synt.  -58 kg Final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Chanon Alijärvi Takado
167
2004-2003 synt. -53 kg Bronze Fight
Choke
Juho Suvanto MMA Imatra
Juho Ihalainen Heracles
168
2004-2003 synt. -53 kg Final
Armbar
Eetu Miettinen Heracles
Miina Lindeman Pankration Gym
169
2002-2001 synt. 70+ kg Semi-final
Points
Alex Brown Turun Ju-jutsuseura
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
170
2000-1999 synt. -64 kg Semi-final
Armbar
Miro Honkanen MMA Imatra
Valtteri Tuhkanen MMA Kotka
171
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Bow and Arrow
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
172
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Lock
Joe Liimatainen GB Gym
Salla Simola-obs Hangon Hyrskyt
173
2002-2001 synt. -70 kg Semi-final
Points
artur Linner Takado
Kimi Haakana MMA Imatra
174
2000-1999 synt. -70 kg Quarter-final
Collar Choke
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
Topi Riikonen MMA Imatra
175
2000-1999 synt. 76+ kg Semi-final
Walkover
Elias Ihalainen Heracles
Werner Järvinen Barreto Helsinki
176
2000-1999 synt. 76+ kg Semi-final
Points
Hamza Rostedt Pankration Gym
Thomas Tuomi Loop Jiu-Jitsu
177
2002-2001 synt. 70+ kg Semi-final
Points
Emil Ekholm Finnfighters Gym
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
178
2000-1999 synt. -64 kg Semi-final
Points
Miko Schadewitz MMA Imatra
Valtteri Tuhkanen MMA Kotka
179
2000-1999 synt. Tytöt Final
Armbar
Riina Sievälä Tampereen Jujutsukoulu
Krizha Ruiz Finnfighters Gym
180
2002-2001 synt. -70 kg Final
Americana
Roope Uski MMA Team 300
artur Linner Takado
181
2000-1999 synt. -70 kg Semi-final
Points
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
182
2000-1999 synt. -70 kg Semi-final
Choke
Leevi Toivanen Proeliator Jiu-Jitsu
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
183
2002-2001 synt. -64 kg Bronze Fight
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Salla Simola-obs Hangon Hyrskyt
184
2002-2001 synt. -64 kg Final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Joe Liimatainen GB Gym
185
2002-2001 synt. 70+ kg Final
Points
Alex Brown Turun Ju-jutsuseura
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
186
2000-1999 synt. -64 kg Final
Guillotine
Miro Honkanen MMA Imatra
Miko Schadewitz MMA Imatra
187
2000-1999 synt. 76+ kg Bronze Fight
Walkover
Werner Järvinen Barreto Helsinki
Hamza Rostedt Pankration Gym
188
2000-1999 synt. 76+ kg Final
Armbar
Elias Ihalainen Heracles
Thomas Tuomi Loop Jiu-Jitsu
189
2000-1999 synt. -70 kg Bronze Fight
Points
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
Leevi Toivanen Proeliator Jiu-Jitsu
190
2000-1999 synt. -70 kg Final
Ankle Lock
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Samuel Westerlund Finnfighters Gym