1
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Alexander Eremin Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
2
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Ekku Kylmälä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alvari Vehmainen Takado
3
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Sani Albrecht Takado
Oiva Väinölä Porin Kamppailu-urheilukeskus
4
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Aapo Kanerva Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Fager Barreto Helsinki
5
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Walkover
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Turunen Ahjo Training Center
6
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
7
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Miko Soinne Kuopion Gladiator Factory
Väinö Arveli Hipko
8
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Jesse Jalonen Total Center Lahti
Freija Rauvanto Heracles
9
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Walkover
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
10
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Joel Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ervin LEIBONEN Orion's Belt
11
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Max Eronen Barreto Helsinki
Moona Laitila Heracles
12
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Aino Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
13
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Tomas Välkkilä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sisu Hannula Total Center Lahti
14
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Renne Fager Barreto Helsinki
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
15
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
16
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Helmeri Riihelä Heracles
17
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Simi Liukka MMA Imatra
Alvari Vehmainen Takado
18
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Hugo Alve Hipko
Sani Albrecht Takado
19
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Aapo Kanerva Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
20
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Otto Turunen Ahjo Training Center
21
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Ervin LEIBONEN Orion's Belt
22
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Judges Decision
Moona Laitila Heracles
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
23
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
24
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Helmeri Riihelä Heracles
25
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Ville Seppä MMA Imatra
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
26
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Väinö Arveli Hipko
Freija Rauvanto Heracles
27
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Alvari Vehmainen Takado
Hugo Alve Hipko
28
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Judges Decision
Oliver Rautiala Takado
Alpo Ketola MMA Imatra
29
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Aimo Partanen MMA Imatra
Aaro Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
30
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Cecilia Hirvelä Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Eronen Barreto Helsinki
31
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Walkover
Anton Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kasimir Perälä Tampereen Jujutsukoulu
32
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
petteri eberhardt Takado
33
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Moona Laitila Heracles
34
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
35
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Alvari Vehmainen Takado
Oliver Rautiala Takado
36
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Väinö Arveli Hipko
37
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Aimo Partanen MMA Imatra
38
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alyna Malone Orion's Belt
39
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Cecilia Hirvelä Tampereen Jujutsukoulu
40
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aatu Valli Takado
Maksim Eremin Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
41
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Anton Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
42
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
43
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Vili Aaltonen Tampereen Jujutsukoulu
Rasmus Rintee MMA Imatra
44
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
45
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Moona Laitila Heracles
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
46
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Ilja Pekonen Porin Kamppailu-urheilukeskus
47
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Vilho Naskali Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Voitto Kaalikoski Proeliator Jiu-Jitsu
48
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Viljami Mäenpää Porin Kamppailu-urheilukeskus
Elias Riihelä Heracles
49
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Aimo Partanen MMA Imatra
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
50
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Cecilia Hirvelä Tampereen Jujutsukoulu
Aatu Valli Takado
51
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Aapo Haataja Barreto Helsinki
52
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
53
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Iida Suvanto MMA Imatra
54
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
55
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Jeremias Räikkönen Heracles
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
56
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Luca Ekman Tampereen Jujutsukoulu
57
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jean Hollmérus Tampereen Jujutsukoulu
Vilho Naskali Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
58
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Veeti Kudjoi Heracles
59
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Riihelä Heracles
60
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Tyyne Manninen Hipko
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
61
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Points
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Cecilia Hirvelä Tampereen Jujutsukoulu
62
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Rasmus Rintee MMA Imatra
63
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Karri Kalske Finnfighters Gym
64
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
German Gildemann Orion's Belt
65
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
Iida Suvanto MMA Imatra
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
66
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Edvin Pihlak Orion's Belt
67
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Vilho Naskali Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emma Moilanen MMA Imatra
68
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Elias Riihelä Heracles
Tyyne Manninen Hipko
69
2008-2007 synt. -30 kg Final
Points
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rasmus Rintee MMA Imatra
70
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
71
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
72
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Oliver Aho Barreto Helsinki
German Gildemann Orion's Belt
73
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
74
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
75
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Judges Decision
Emma Moilanen MMA Imatra
Elias Riihelä Heracles
76
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Samuel Nummela Tampereen Jujutsukoulu
Paavo Heilimö Finnfighters Gym
77
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
78
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ivetta Pihlak Orion's Belt
79
2008-2007 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
80
2008-2007 synt. 35+ kg Semi-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Verneri Vehmainen Takado
81
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Eros Häkkinen Heracles
82
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Emma Moilanen MMA Imatra
83
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Juuso Hämäläinen Sisu Gym
Paavo Heilimö Finnfighters Gym
84
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Vili Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Adrian Canta Barreto Helsinki
85
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
86
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
Atte Kautonen MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
87
2008-2007 synt. 35+ kg Final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
German Gildemann Orion's Belt
88
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
89
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Aaron Albrecht Takado
Emma Naskali Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
90
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Arttu Syysmäki Heracles
Veikko Kaalikoski Proeliator Jiu-Jitsu
91
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Riina Myllylä Barreto Helsinki
92
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Points
Paavo Heilimö Finnfighters Gym
Adrian Canta Barreto Helsinki
93
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Ivetta Pihlak Orion's Belt
94
2006-2005 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kerkko Kalske Finnfighters Gym
95
2006-2005 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Teemu Pokkinen Total Center Lahti
96
2006-2005 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
97
2006-2005 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Gabriel Santos Barreto Helsinki
Kaapo Kvick Heracles
98
2006-2005 synt. -40 kg Semi-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Aaron Albrecht Takado
99
2006-2005 synt. -40 kg Semi-final
Points
Arttu Syysmäki Heracles
Riina Myllylä Barreto Helsinki
100
2006-2005 synt. -35 kg Final
Points
Paavo Heilimö Finnfighters Gym
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
101
2006-2005 synt. -45 kg Semi-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
102
2006-2005 synt. -45 kg Semi-final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
103
2006-2005 synt. +45 kg Semi-final
Points
Jimmy Salama Barreto Helsinki
Maiju Aurala MMA Imatra
104
2006-2005 synt. +45 kg Semi-final
Points
Matias Behm Total Center Lahti
Gabriel Santos Barreto Helsinki
105
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
106
2006-2005 synt. -40 kg Final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Riina Myllylä Barreto Helsinki
107
2004-2003 synt. -47 kg 16th-final
Points
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
108
2004-2003 synt. -53 kg 16th-final
Judges Decision
Juho Suvanto MMA Imatra
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
109
2006-2005 synt. -45 kg Final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
110
2004-2003 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Jimi Nyman Sisu Gym
Matti Aurala MMA Imatra
111
2004-2003 synt. +53 kg Quarter-final
Americana
Oliver Laine Takado
Kirill Zuravlev MMA Imatra
112
2004-2003 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Milo Kinnunen Sisu Gym
Eetu Miettinen Heracles
113
2006-2005 synt. +45 kg Final
Points
Jimmy Salama Barreto Helsinki
Matias Behm Total Center Lahti
114
2004-2003 synt. -41 kg Semi-final
Bow and Arrow
Nelly Poutanen Barreto Helsinki
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
115
2004-2003 synt. -41 kg Semi-final
Triangle
Milla Jerohin BJJ Vaasa
Joona Salonen Heracles
116
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Daniel Hirvelä Tampereen Jujutsukoulu
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
117
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Joonas Haikulainen MMA Imatra
Pette Uski Barreto Helsinki
118
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Lock
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Alma Leikas Takado
119
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Juho Kuparinen Heracles
German Petenberg Barreto Helsinki
120
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Juho Suvanto MMA Imatra
121
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Miina Lindeman Pankration Gym
Eero Perttula Loop Jiu-Jitsu
122
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Justus Vesala MMA Imatra
Venla Viinikka Takado
123
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Artem Filatov Orion's Belt
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
124
2004-2003 synt. -41 kg Final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Joona Salonen Heracles
125
2004-2003 synt. -47 kg Semi-final
Points
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joonas Haikulainen MMA Imatra
126
2004-2003 synt. -47 kg Semi-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Juho Kuparinen Heracles
127
2004-2003 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
sampo koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Matti Aurala MMA Imatra
128
2004-2003 synt. +53 kg Semi-final
Points
Kirill Zuravlev MMA Imatra
Eetu Miettinen Heracles
129
2004-2003 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Juho Suvanto MMA Imatra
Miina Lindeman Pankration Gym
130
2004-2003 synt. -53 kg Semi-final
Points
Justus Vesala MMA Imatra
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
131
2002-2001 synt. -52 kg Quarter-final
Points
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
132
2002-2001 synt. -52 kg Quarter-final
Walkover
Elmeri Rajaniemi Porin Kamppailu-urheilukeskus
Ville Kemppainen Takado
133
2004-2003 synt. -47 kg Final
Judges Decision
Joonas Haikulainen MMA Imatra
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
135
2004-2003 synt. +53 kg Final
Points
Matti Aurala MMA Imatra
Kirill Zuravlev MMA Imatra
136
2002-2001 synt. -64 kg Quarter-final
Kimura
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Roope Nuorento Ahjo Training Center
137
2002-2001 synt. -64 kg Quarter-final
Armbar
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Petri Jerohin BJJ Vaasa
138
2004-2003 synt. -53 kg Final
RNC
Juho Suvanto MMA Imatra
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
139
2002-2001 synt. -52 kg Semi-final
Points
Sebastian Hirvelä Tampereen Jujutsukoulu
Veeti Maksimainen MMA Imatra
140
2002-2001 synt. -52 kg Semi-final
Judges Decision
Toivo Arkki Total Center Lahti
Ville Kemppainen Takado
143
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Choke
Niko Yrjölä Ippon Loimaa
Roope Nuorento Ahjo Training Center
144
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Triangle
Abdi Dekyi Barreto Helsinki
Renny Poutanen Barreto Helsinki
145
2002-2001 synt. -70 kg Quarter-final
Points
Robin Leino Finnfighters Gym
Sebastian Miettinen Hipko
146
2002-2001 synt. +70 kg Quarter-final
Choke
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
Eetu Aho BJJ Vaasa
147
2002-2001 synt. -52 kg Final
Armbar
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Ville Kemppainen Takado
148
2002-2001 synt. Tytöt Semi-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elli Harju MMA Rovaniemi
150
2000-1999 synt. Valk. -64 kg Final
Points
Uthman Ghannou Barreto Helsinki
Valtteri Kivistö MMA Imatra
151
2002-2001 synt. -64 kg Final
Armbar
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Renny Poutanen Barreto Helsinki
152
2002-2001 synt. -70 kg Semi-final
Americana
Otto Espo Barreto Helsinki
Robin Leino Finnfighters Gym
153
2002-2001 synt. -70 kg Semi-final
Points
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Max Hynninen Barreto Helsinki
154
2002-2001 synt. +70 kg Semi-final
Armbar
Roope Uski MMA Team 300
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
155
2002-2001 synt. +70 kg Semi-final
Collar Choke
Maksim Fokin MMA Imatra
Rikhard Nurro Finnfighters Gym
156
2002-2001 synt. Tytöt Semi-final
Triangle
Neea Haataja Barreto Helsinki
Elli Harju MMA Rovaniemi
157
2000-1999 synt. Valk. -70 kg Semi-final
Uthman Ghannou Barreto Helsinki
Miko Schadewitz MMA Imatra
158
2000-1999 synt. Valk. +76 kg Semi-final
Armbar
Arttu Väänänen Barreto Helsinki
Miko Schadewitz MMA Imatra
159
2000-1999 synt. Valk. +76 kg Semi-final
Uthman Ghannou Barreto Helsinki
Valtteri Kivistö MMA Imatra
160
2002-2001 synt. -70 kg Final
Points
Robin Leino Finnfighters Gym
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
161
2000-1999 synt. Väri. -64 kg Final
Armbar
Miro Honkanen MMA Imatra
Valtteri Tuhkanen MMA Kotka
162
2002-2001 synt. +70 kg Final
Americana
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
Maksim Fokin MMA Imatra
163
2002-2001 synt. Tytöt Final
Kimura
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Haataja Barreto Helsinki
164
2000-1999 synt. Valk. -70 kg Semi-final
Valtteri Kivistö MMA Imatra
Fighter from the fight number
165
Women 2004-2003 synt. Avoin Quarter-final
Armbar
Alma Leikas Takado
Milla Jerohin BJJ Vaasa
166
Women 2004-2003 synt. Avoin Quarter-final
Points
Miina Lindeman Pankration Gym
Venla Viinikka Takado
167
2000-1999 synt. Valk. +76 kg Final
Miko Schadewitz MMA Imatra
Fighter from the fight number 159
168
2000-1999 synt. Valk. -70 kg Final
Fighter from the fight number 157
Fighter from the fight number 164
169
Women 2004-2003 synt. Avoin Semi-final
Americana
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Milla Jerohin BJJ Vaasa
170
Women 2004-2003 synt. Avoin Semi-final
Judges Decision
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Venla Viinikka Takado
171
Women 2004-2003 synt. Avoin Final
Triangle
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team