1
Men Ammattilaiset -65,9kg 16th-final
marko jukarainen MMA Vantaa
Tuomas Kokkonen GB Gym
2
Men Ammattilaiset -65,9kg 16th-final
Marko Oikarainen MMA Rovaniemi
Eppu Riihelä Lahden Gentai
3
Men Ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Samu Hämäläinen BJJ Kouvola
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
4
Men Ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Juuso Halme MMA Imatra
Joona Posa MMA Vantaa
5
Men Ammattilaiset -87,9kg 16th-final
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Markus Särkkä Espoon Kehähait
6
Men Ammattilaiset -98,9kg Quarter-final
Joni Lempinen Submission Tampere
Jouko Loikkanen Tampereen Jujutsukoulu
7
Men Ammattilaiset +99kg Quarter-final
Aki Teräväinen Tampereen Jujutsukoulu
Ville Saari Total Center Lahti
8
Men Ammattilaiset -65,9kg Quarter-final
Severi Nenonen Total Center Lahti
Fighter from the fight number 1
9
Men Ammattilaiset -65,9kg Quarter-final
Simo Penttila Lahden Gentai
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
10
Men Ammattilaiset -65,9kg Quarter-final
Jari Illikainen MMA Imatra
Fighter from the fight number 2
11
Men Ammattilaiset -65,9kg Quarter-final
Mikko Gunnar BJJ Kouvola
Vili Kiviluoma WFC Warriors
12
Men Ammattilaiset -76,9kg Quarter-final
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Fighter from the fight number 3
13
Men Ammattilaiset -76,9kg Quarter-final
Tuomas Niiranen Tampereen Jujutsukoulu
Toni Toivanen Monkey Grip
14
Men Ammattilaiset -76,9kg Quarter-final
Sebastian Nybom MMA Kotka
Fighter from the fight number 4
15
Men Ammattilaiset -76,9kg Quarter-final
Eetu Wallius Tampereen Jujutsukoulu
Jouni Holappa Polar Jiu Jitsu Team
16
Men Ammattilaiset -87,9kg Quarter-final
Tomi Kuusisto MMA Team 300
Fighter from the fight number 5
17
Men Ammattilaiset -87,9kg Quarter-final
Petrus Haverinen Oulun Kamppailuklubi
Milo Pirttinen Polar Jiu Jitsu Team
18
Men Ammattilaiset -87,9kg Quarter-final
Pekka Virtanen MMA Vantaa
Sami Knihtilä MMA Vantaa
19
Men Ammattilaiset -87,9kg Quarter-final
Petteri Vuorinen MMA Seinäjoki
Olli Santalahti Finnfighters Gym
20
Men Ammattilaiset -65,9kg Semi-final
Fighter from the fight number 8
Fighter from the fight number 9
21
Men Ammattilaiset -65,9kg Semi-final
Fighter from the fight number 10
Fighter from the fight number 11
22
Men Ammattilaiset -76,9kg Semi-final
Fighter from the fight number 12
Fighter from the fight number 13
23
Men Ammattilaiset -76,9kg Semi-final
Fighter from the fight number 14
Fighter from the fight number 15
24
Men Ammattilaiset -98,9kg Semi-final
Lauri Taalikka WFC Warriors
Fighter from the fight number 6
25
Men Ammattilaiset -98,9kg Semi-final
Timo Suhonen Polar Jiu Jitsu Team
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
26
Men Ammattilaiset -87,9kg Semi-final
Fighter from the fight number 16
Fighter from the fight number 17
27
Men Ammattilaiset -87,9kg Semi-final
Fighter from the fight number 18
Fighter from the fight number 19
28
Men Ammattilaiset -65,9kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 20
Fighter from the fight number 21
29
Men Ammattilaiset -65,9kg Final
Fighter from the fight number 20
Fighter from the fight number 21
30
Men Ammattilaiset -76,9kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 22
Fighter from the fight number 23
31
Men Ammattilaiset -76,9kg Final
Fighter from the fight number 22
Fighter from the fight number 23
32
Men Ammattilaiset -98,9kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 24
Fighter from the fight number 25
33
Men Ammattilaiset -98,9kg Final
Fighter from the fight number 24
Fighter from the fight number 25
34
Men Ammattilaiset -87,9kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 26
Fighter from the fight number 27
35
Men Ammattilaiset -87,9kg Final
Fighter from the fight number 26
Fighter from the fight number 27
36
Men Ammattilaiset +99kg Semi-final
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Fighter from the fight number 7
37
Men Ammattilaiset +99kg Semi-final
Kasper Virtanen Combat Society
Markku Mutanen Barreto Helsinki
38
Men Seniorit -70kg Semi-final
Miika Autioniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vesa Turunen Sisu Gym
39
Men Seniorit -70kg Semi-final
Sami Silvennoinen Heracles
Timo Viinikainen Lahden Gentai
40
Men Seniorit -76kg Quarter-final
Harri Kettunen Sisu Gym
Kalle Arvelin Lahden Kamppailulajikeskus
41
Men Seniorit -76kg Quarter-final
Jukka Panula Barreto Helsinki
Mika Ojansivu Lahden Kamppailulajikeskus
42
Men Seniorit -83kg Semi-final
Juha Piirainen Sisu Gym
Ali Aalto Heracles
43
Men Seniorit -83kg Semi-final
Markku Mutanen Barreto Helsinki
Mika Antikainen Lahden Kamppailulajikeskus
44
Men Ammattilaiset +99kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 36
Fighter from the fight number 37
45
Men Ammattilaiset +99kg Final
Fighter from the fight number 36
Fighter from the fight number 37
46
Men Seniorit -70kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 38
Fighter from the fight number 39
47
Men Seniorit -70kg Final
Fighter from the fight number 38
Fighter from the fight number 39
48
Men Seniorit -76kg Semi-final
Tom Hollström Hipko
Fighter from the fight number 40
49
Men Seniorit -76kg Semi-final
Tero Salonen Finnfighters Gym
Fighter from the fight number 41
50
Men Seniorit -83kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 42
Fighter from the fight number 43
51
Men Seniorit -83kg Final
Fighter from the fight number 42
Fighter from the fight number 43
52
Men Seniorit -91kg Semi-final
Harri Åström RNC Sport Club
Janne Toivanen Sisu Gym
53
Men Seniorit -91kg Semi-final
Christian Lindström Finnfighters Gym
Ari Ylipalo Combat Society
54
Men Seniorit -100kg Final
Timo Suhonen Polar Jiu Jitsu Team
Stefan Holmström Hipko
55
Women Ammattilaiset -60kg Semi-final
Vuokko Katainen GB Gym
Elvira Karppinen MMA Team 300
56
Women Ammattilaiset -60kg Semi-final
Milla Bahia Bahia Brazilian Jiu-jitsu Academy
Suvi Telivuo Hipko
57
Men Seniorit -76kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 48
Fighter from the fight number 49
58
Men Seniorit -76kg Final
Fighter from the fight number 48
Fighter from the fight number 49
59
Women Ammattilaiset +60kg Quarter-final
Laura Heikkinen Helsingin Paini-Miehet
Elina Ruuhinen Finnfighters Gym
60
Women Ammattilaiset +60kg Quarter-final
Maiju Suotama MMA Imatra
Outi Karhuvaara Finnfighters Gym
61
Women Ammattilaiset +60kg Quarter-final
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
Laura-Elina Halttu Fight For Fun
62
Men Seniorit -91kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 52
Fighter from the fight number 53
63
Men Seniorit -91kg Final
Fighter from the fight number 52
Fighter from the fight number 53
64
Women Ammattilaiset -60kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 55
Fighter from the fight number 56
65
Women Ammattilaiset -60kg Final
Fighter from the fight number 55
Fighter from the fight number 56
66
Women Ammattilaiset +60kg Semi-final
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
Fighter from the fight number 59
67
Women Ammattilaiset +60kg Semi-final
Fighter from the fight number 60
Fighter from the fight number 61
68
Women Ammattilaiset +60kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 66
Fighter from the fight number 67
69
Women Ammattilaiset +60kg Final
Fighter from the fight number 66
Fighter from the fight number 67