1
Men Valkovöiset -64 kg Quarter-final
Armbar
Tero Juntunen Lahden Gentai
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
2
Men Valkovöiset -70 kg Quarter-final
Triangle
Samuel Muuronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Denis Lamchenko Costa Estima bjj
3
Men Valkovöiset -82.3 kg Semi-final
Judges Decision
Joni Lipiäinen Loop Jiu-Jitsu
Tomi Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
4
Men Valkovöiset -82.3 kg Semi-final
Armbar
Mikko Annila Crest - Professional Fighting Center
Ville Härkö Lahden Gentai
5
Men Valkovöiset -88.3 kg Semi-final
Collar Choke
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
Men Valkovöiset 100.5+ kg Semi-final
Choke
Evgeni Rozov Orion's Belt
Sami Lindman MMA Kotka
7
Women Valkovöiset -63 kg Semi-final
Points
Jade Kotilainen Finnfighters Gym
Salla Simola Finnfighters Gym
8
Women Valkovöiset -63 kg Semi-final
Americana
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Susanna Sairanen Lahden Gentai
9
Men Värivöiset -70 kg Quarter-final
Points
Mika Leikkola BJJ Kouvola
Eppu Riihelä Lahden Gentai
10
Men Värivöiset -70 kg Quarter-final
Triangle
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Andrea Patanè Crest - Professional Fighting Center
11
Men Värivöiset -70 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Janne Lipiäinen Barreto Helsinki
Mikko Mäkelä GB Gym
12
Men Värivöiset -70 kg Quarter-final
Walkover
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
13
Men Valkovöiset -64 kg Semi-final
Points
Miika Hakalahti MMA Kotka
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
14
Men Valkovöiset -64 kg Semi-final
Points
Jalmari Vilminko Polar Jiu Jitsu Team
Mikko Blom Crest - Professional Fighting Center
15
Men Valkovöiset -70 kg Semi-final
Points
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
Samuel Muuronen Helsingin Ju-jutsuklubi
16
Men Valkovöiset -70 kg Semi-final
Armbar
Mikko Niemi MMA Kotka
Hamza Rostedt Pankration Gym
17
Men Valkovöiset -82.3 kg Bronze Fight
Points
Tomi Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
Ville Härkö Lahden Gentai
18
Men Valkovöiset -82.3 kg Final
RNC
Joni Lipiäinen Loop Jiu-Jitsu
Mikko Annila Crest - Professional Fighting Center
19
Men Valkovöiset -88.3 kg Semi-final
Points
Joona Kerola Barreto Helsinki
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
20
Men Valkovöiset 100.5+ kg Semi-final
Judges Decision
Lassi Siltanen Heracles
Evgeni Rozov Orion's Belt
21
Women Valkovöiset -63 kg Bronze Fight
Points
Jade Kotilainen Finnfighters Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
22
Women Valkovöiset -63 kg Final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Susanna Sairanen Lahden Gentai
23
Men Värivöiset -70 kg Semi-final
Points
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Andrea Patanè Crest - Professional Fighting Center
24
Men Värivöiset -70 kg Semi-final
Bow and Arrow
Mikko Mäkelä GB Gym
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
25
Men Valkovöiset -64 kg Bronze Fight
DQ
Miika Hakalahti MMA Kotka
Mikko Blom Crest - Professional Fighting Center
26
Men Valkovöiset -64 kg Final
Judges Decision
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
Jalmari Vilminko Polar Jiu Jitsu Team
27
Men Valkovöiset -70 kg Bronze Fight
Points
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
Mikko Niemi MMA Kotka
28
Men Valkovöiset -70 kg Final
Points
Samuel Muuronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Hamza Rostedt Pankration Gym
29
Men Valkovöiset -88.3 kg Final
Collar Choke
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
Joona Kerola Barreto Helsinki
30
Men Valkovöiset 100.5+ kg Final
Choke
Sami Lindman MMA Kotka
Evgeni Rozov Orion's Belt
31
Men Värivöiset -76 kg Semi-final
Armbar
Petri Veskoniemi BJJ Kouvola
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
32
Men Värivöiset -76 kg Semi-final
Points
Joni Buddas Polar Jiu Jitsu Team
Jani Määttä Barreto Helsinki
33
Men Värivöiset -82.3 kg Quarter-final
Choke
Vesa Rockas Sisu Gym
Jonas Smeds Buli Jiu-Jitsu
34
Men Värivöiset -70 kg Bronze Fight
Kimura
Eppu Riihelä Lahden Gentai
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
35
Men Värivöiset -70 kg Final
Choke
Andrea Patanè Crest - Professional Fighting Center
Mikko Mäkelä GB Gym
36
Men Värivöiset -88.3 kg Semi-final
Collar Choke
Akram Farah Hipko
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa
37
Men Valkovöiset Open weight 16th-final
Points
Ville Härkö Lahden Gentai
Lassi Siltanen Heracles
38
Men Valkovöiset Open weight 16th-final
Choke
Sami Lindman MMA Kotka
Joni Lipiäinen Loop Jiu-Jitsu
39
Men Valkovöiset Open weight 16th-final
Points
Miika Hakalahti MMA Kotka
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
40
Men Värivöiset -100.5 kg Final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Tommy Hamström Polar Jiu Jitsu Team
41
Men Värivöiset Open weight 16th-final
Points
Petri Veskoniemi BJJ Kouvola
Vesa Rockas Sisu Gym
42
Men Värivöiset Open weight 16th-final
Points
Joni Heinonen Ahjo Training Center
Mikko Mäkelä GB Gym
43
Men Värivöiset Open weight 16th-final
Walkover
Tommy Hamström Polar Jiu Jitsu Team
Mika Leikkola BJJ Kouvola
44
Men Värivöiset Open weight 16th-final
Choke
Akram Farah Hipko
Janne Toivanen Sisu Gym
45
Men Värivöiset -76 kg Bronze Fight
Collar Choke
Petri Veskoniemi BJJ Kouvola
Joni Buddas Polar Jiu Jitsu Team
46
Men Värivöiset -76 kg Final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Jani Määttä Barreto Helsinki
47
Men Värivöiset -82.3 kg Semi-final
Points
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
Jonas Smeds Buli Jiu-Jitsu
48
Men Värivöiset -82.3 kg Semi-final
Choke
Ali Aalto Heracles
Janne Haataja Barreto Helsinki
49
Men Värivöiset -88.3 kg Semi-final
Injury
Joni Heinonen Ahjo Training Center
Akram Farah Hipko
50
Men Valkovöiset Open weight Quarter-final
Armbar
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
Lassi Siltanen Heracles
51
Men Valkovöiset Open weight Quarter-final
Guillotine
Evgeni Rozov Orion's Belt
Mikko Niemi MMA Kotka
52
Men Valkovöiset Open weight Quarter-final
Walkover
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
Sami Lindman MMA Kotka
53
Men Valkovöiset Open weight Quarter-final
Walkover
Joona Kerola Barreto Helsinki
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
54
Men Värivöiset Open weight Quarter-final
Choke
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa
Vesa Rockas Sisu Gym
55
Men Värivöiset Open weight Quarter-final
Wrist Lock
Janne Haataja Barreto Helsinki
Joni Heinonen Ahjo Training Center
56
Men Värivöiset Open weight Quarter-final
Walkover
Andrea Patanè Crest - Professional Fighting Center
Mika Leikkola BJJ Kouvola
57
Men Värivöiset Open weight Quarter-final
Choke
Ali Aalto Heracles
Janne Toivanen Sisu Gym
58
Men Värivöiset -82.3 kg Bronze Fight
Collar Choke
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
Janne Haataja Barreto Helsinki
59
Men Värivöiset -82.3 kg Final
Points
Jonas Smeds Buli Jiu-Jitsu
Ali Aalto Heracles
60
Men Värivöiset -88.3 kg Final
Collar Choke
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa
Joni Heinonen Ahjo Training Center
61
Men Valkovöiset Open weight Semi-final
Points
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
Mikko Niemi MMA Kotka
62
Men Valkovöiset Open weight Semi-final
Points
Sami Lindman MMA Kotka
Joona Kerola Barreto Helsinki
63
Men Värivöiset Open weight Semi-final
Armbar
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa
Joni Heinonen Ahjo Training Center
64
Men Värivöiset Open weight Semi-final
Collar Choke
Mika Leikkola BJJ Kouvola
Janne Toivanen Sisu Gym
65
Men Valkovöiset Open weight Bronze Fight
Points
Mikko Niemi MMA Kotka
Sami Lindman MMA Kotka
66
Men Valkovöiset Open weight Final
Judges Decision
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
Joona Kerola Barreto Helsinki
67
Men Värivöiset Open weight Bronze Fight
Points
Joni Heinonen Ahjo Training Center
Mika Leikkola BJJ Kouvola
68
Men Värivöiset Open weight Final
Collar Choke
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa
Janne Toivanen Sisu Gym