1
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
2
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
Helmeri Riihelä Heracles
3
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Renne Fager Barreto Helsinki
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
4
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Max Eronen Barreto Helsinki
Sisu Hannula Total Center Lahti
5
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Hugo Alve Hipko
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Simi Liukka MMA Imatra
Santeri Ikonen Heracles
7
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Alvari Vehmainen Takado
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
8
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Vertti Puurtinen Total Center Lahti
9
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
10
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Walkover
Pinja Määttänen Hipko
Tatu Kärkkäinen Lohjan Kamppailukeskus
11
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Minnea Da Silva Barreto Helsinki
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
12
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Joona Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
13
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Antonova Vasilisa Action Sport Center
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
14
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Moona Laitila Heracles
Sisu Hannula Total Center Lahti
15
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Jesse Jalonen Total Center Lahti
16
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Points
Miko Soinne Kuopion Gladiator Factory
Väinö Arveli Hipko
17
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Quarter-final
Judges Decision
Freija Rauvanto Heracles
Lucas Kondratjeff MMA Imatra
18
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Aleksi Fager Barreto Helsinki
Hugo Alve Hipko
19
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Simi Liukka MMA Imatra
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
20
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Otto Turunen Ahjo Training Center
Vertti Puurtinen Total Center Lahti
21
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Judges Decision
Alpo Ketola MMA Imatra
Pinja Määttänen Hipko
22
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Sebastian Eronen Barreto Helsinki
Vili Aaltonen Tampereen Jujutsukoulu
23
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Benjamin Elo Ahjo Training Center
24
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Joona Saarinen Hipko
Joona Sairanen Total Center Lahti
25
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Jesse Bamberg Sports Academy No. 1
Nooa Kuparinen Heracles
26
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aimo Partanen MMA Imatra
27
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Veeti Harju Pankration Gym
28
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Leo Kerminen Tampereen Jujutsukoulu
29
2008-2007 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Maksim Antonov Maksim sport scool #2 Spb
30
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
31
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Moona Laitila Heracles
32
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Aleksi Fager Barreto Helsinki
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
33
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Vertti Puurtinen Total Center Lahti
Alpo Ketola MMA Imatra
34
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
35
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Väinö Arveli Hipko
Freija Rauvanto Heracles
36
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Vili Aaltonen Tampereen Jujutsukoulu
37
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Konrad Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
38
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
DQ
Patrick Loobas Ahjo Training Center
Joona Sairanen Total Center Lahti
39
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jesse Bamberg Sports Academy No. 1
40
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Lukas Mieskonen Polar Jiu Jitsu Team
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
41
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Veeti Harju Pankration Gym
42
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Anton Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
43
2008-2007 synt. -30 kg 16th-final
Points
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Aapo Haataja Barreto Helsinki
44
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Moona Laitila Heracles
45
2009 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
46
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Aleksi Fager Barreto Helsinki
Alpo Ketola MMA Imatra
47
2009 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
Vertti Puurtinen Total Center Lahti
48
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Bronze Fight
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Freija Rauvanto Heracles
49
2009 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Väinö Arveli Hipko
50
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
51
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Patrick Loobas Ahjo Training Center
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
52
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Veeti Harju Pankration Gym
53
2008-2007 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Aapo Haataja Barreto Helsinki
54
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Walkover
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Magomed Ugurchiev Sambo Helsinki
55
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Oliver Aho Barreto Helsinki
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
56
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Viljami Rauvanto Heracles
Edvin Pihlak Orion's Belt
57
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Walkover
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
58
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Oliver Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
Veeti Kudjoi Heracles
59
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
Onni Piensoho Heracles
60
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Jennika Kivimäki Tampereen Jujutsukoulu
Viljami Mäenpää Porin Kamppailu-urheilukeskus
61
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Judges Decision
Elias Riihelä Heracles
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
62
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Patrick Loobas Ahjo Training Center
63
2008-2007 synt. -30 kg Semi-final
Points
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aapo Haataja Barreto Helsinki
64
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Judges Decision
Jeremias Räikkönen Heracles
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
65
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
66
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Edvin Pihlak Orion's Belt
67
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emma Kari Hilti Raasepori
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
68
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Teo Sarivaara Hipko
Oliver Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
69
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
70
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Voitto Kaalikoski Proeliator Jiu-Jitsu
Viljami Mäenpää Porin Kamppailu-urheilukeskus
71
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
72
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Lassi Riihelä Heracles
Viivi Lindström Hipko
73
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Jemina Matilainen Total Center Lahti
74
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Jesse Tuovinen Takado
75
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Walkover
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Säynäjärvi Ahjo Training Center
76
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Nooa Niskanen Ahjo Training Center
77
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Oliver Gustafsson Hipko
German Gildemann Orion's Belt
78
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Judges Decision
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
79
2008-2007 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Henri Kantanen Hipko
80
2008-2007 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Patrick Loobas Ahjo Training Center
Aapo Haataja Barreto Helsinki
81
2008-2007 synt. -30 kg Final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
82
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emma Moilanen MMA Imatra
83
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
84
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Teo Sarivaara Hipko
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
85
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Viljami Mäenpää Porin Kamppailu-urheilukeskus
Iida Suvanto MMA Imatra
86
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Viivi Lindström Hipko
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
87
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Otto Säynäjärvi Ahjo Training Center
88
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Nooa Niskanen Ahjo Training Center
German Gildemann Orion's Belt
89
2008-2007 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Henri Kantanen Hipko
90
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Muhammad Sakalov Sambo Helsinki
Cassandra obs-Hietalahti Hipko
91
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
Vili Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
92
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Tuomas Rantala MMA Imatra
Tanzila Dolakova Sambo Helsinki
93
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Valtteri Siistonen Proeliator Jiu-Jitsu
94
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Eelis Rajala Kuopion Gladiator Factory
95
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
Ivetta Pihlak Orion's Belt
96
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Adrian Canta Barreto Helsinki
97
2006-2005 synt. -35 kg 16th-final
Points
Luukas Järvinen Ahjo Training Center
Atte Kautonen MMA Imatra
98
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
99
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
Iida Suvanto MMA Imatra
100
2008-2007 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
101
2008-2007 synt. 35+ kg Semi-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Henri Kantanen Hipko
102
2006-2005 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Jami Käkränen MMA Imatra
103
2006-2005 synt. -45 kg 16th-final
Points
Teemu Pokkinen Total Center Lahti
Roni Tuovinen Takado
104
2006-2005 synt. -45 kg 16th-final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
105
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Cassandra obs-Hietalahti Hipko
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
106
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Tuomas Rantala MMA Imatra
Vilho Silvennoinen Heracles
107
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Ivetta Pihlak Orion's Belt
108
2006-2005 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Atte Kautonen MMA Imatra
109
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Otto Riekkinen Kuopion Gladiator Factory
110
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Iida Suvanto MMA Imatra
111
2008-2007 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
German Gildemann Orion's Belt
112
2008-2007 synt. 35+ kg Final
Judges Decision
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Henri Kantanen Hipko
113
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Arttu Syysmäki Heracles
Jami Käkränen MMA Imatra
114
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Veikko Kaalikoski Proeliator Jiu-Jitsu
115
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Aaron Albrecht Takado
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
116
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
117
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Tommy Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
Riina Myllylä Barreto Helsinki
118
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Victor Gustafsson Takado
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
119
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Rino Vask Sambo Helsinki
Leevi Holmström Heracles
120
2006-2005 synt. -40 kg 16th-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Hugo Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
121
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Points
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
Vilho Silvennoinen Heracles
122
2006-2005 synt. -35 kg Semi-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Atte Kautonen MMA Imatra
123
2006-2005 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Roni Tuovinen Takado
124
2006-2005 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Veeti Kurhela Sisu Gym
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
125
2006-2005 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Silja Piironen MMA Imatra
126
2006-2005 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Anton Alekseenko Polar Jiu Jitsu Team
Ivan Rogozin Delariva Finland/Salini Sport Center
127
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Arttu Syysmäki Heracles
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
128
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
129
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Victor Gustafsson Takado
130
2006-2005 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Rino Vask Sambo Helsinki
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
131
2006-2005 synt. 45+ kg 16th-final
Points
Jimmy Salama Barreto Helsinki
Matias Behm Total Center Lahti
132
2006-2005 synt. 45+ kg 16th-final
Points
Gabriel Santos Barreto Helsinki
Kaapo Kvick Heracles
133
2006-2005 synt. 45+ kg 16th-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
134
2006-2005 synt. 45+ kg 16th-final
Points
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Sauli Haitto Heracles
135
2006-2005 synt. 45+ kg 16th-final
Points
Evi Sarivaara Hipko
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
136
2006-2005 synt. 45+ kg 16th-final
Points
Pyry Tiainen Ahjo Training Center
Igor Kalina MMA Imatra
137
2006-2005 synt. 45+ kg 16th-final
Points
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
Justus Räikkönen Takado
138
2006-2005 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Jade Heikkinen Kuopion Gladiator Factory
Ivetta Pihlak Orion's Belt
139
2006-2005 synt. -35 kg Final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Atte Kautonen MMA Imatra
140
2006-2005 synt. -40 kg Semi-final
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
141
2006-2005 synt. -40 kg Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
142
2006-2005 synt. -45 kg Semi-final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Veeti Kurhela Sisu Gym
143
2006-2005 synt. -45 kg Semi-final
Judges Decision
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ivan Rogozin Delariva Finland/Salini Sport Center
144
2006-2005 synt. 45+ kg Quarter-final
Points
Iiris Niskanen Ahjo Training Center
Matias Behm Total Center Lahti
145
2006-2005 synt. 45+ kg Quarter-final
Points
Gabriel Santos Barreto Helsinki
Maiju Aurala MMA Imatra
146
2006-2005 synt. 45+ kg Quarter-final
Points
Sauli Haitto Heracles
Evi Sarivaara Hipko
147
2006-2005 synt. 45+ kg Quarter-final
Points
Igor Kalina MMA Imatra
Justus Räikkönen Takado
148
2004-2003 synt. -41 kg 16th-final
Points
Platon Sidorov Stone Fight
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
149
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Walkover
Juho Kuparinen Heracles
Leevi Mieskonen Polar Jiu Jitsu Team
150
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Justus Vesala MMA Imatra
151
2004-2003 synt. -47 kg Quarter-final
Points
German Petenberg Barreto Helsinki
Pette Uski Barreto Helsinki
152
2006-2005 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Jonne Bamberg Sports Academy No. 1
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
153
2006-2005 synt. -40 kg Final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Riina Myllylä Barreto Helsinki
154
2006-2005 synt. -45 kg Bronze Fight
Walkover
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
155
2006-2005 synt. -45 kg Final
Points
Veeti Kurhela Sisu Gym
Ivan Rogozin Delariva Finland/Salini Sport Center
156
2006-2005 synt. 45+ kg Semi-final
Points
Matias Behm Total Center Lahti
Gabriel Santos Barreto Helsinki
157
2006-2005 synt. 45+ kg Semi-final
Judges Decision
Evi Sarivaara Hipko
Justus Räikkönen Takado
158
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Joona Salonen Heracles
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
159
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Nelly Poutanen Barreto Helsinki
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
160
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Collar Choke
Eetu Hopponen Järvenpään Kehäkarhut
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
161
2004-2003 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Joonas Haikulainen MMA Imatra
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
162
2004-2003 synt. -47 kg Semi-final
Armbar
Ida Kurhela RNC Sport Club
Juho Kuparinen Heracles
163
2004-2003 synt. -47 kg Semi-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
German Petenberg Barreto Helsinki
164
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Kimura
william rönn Polar Jiu Jitsu Team
Atte Puurtinen Total Center Lahti
165
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Venla Viinikka Takado
Juho Ihalainen Heracles
166
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Jimi Nyman Sisu Gym
167
2004-2003 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Miina Lindeman Pankration Gym
168
2006-2005 synt. 45+ kg Bronze Fight
Points
Gabriel Santos Barreto Helsinki
Justus Räikkönen Takado
169
2006-2005 synt. 45+ kg Final
Points
Matias Behm Total Center Lahti
Evi Sarivaara Hipko
170
2004-2003 synt. -41 kg Semi-final
Points
Joona Salonen Heracles
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
171
2004-2003 synt. -41 kg Semi-final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Joonas Haikulainen MMA Imatra
172
2004-2003 synt. 53+ kg Quarter-final
Armbar
Eetu Miettinen Heracles
Milo Kinnunen Sisu Gym
173
2004-2003 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Ida Kurhela RNC Sport Club
German Petenberg Barreto Helsinki
174
2004-2003 synt. -47 kg Final
Triangle
Juho Kuparinen Heracles
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
175
2004-2003 synt. Tytöt Quarter-final
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Mimosa Saareks Takado
176
2004-2003 synt. Tytöt Quarter-final
Armbar
Ida Kurhela RNC Sport Club
Alma Leikas Takado
177
2004-2003 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Venla Viinikka Takado
Miina Lindeman Pankration Gym
178
2004-2003 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Atte Puurtinen Total Center Lahti
Juho Ihalainen Heracles
179
2004-2003 synt. -53 kg Semi-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Juho Suvanto MMA Imatra
180
2004-2003 synt. -41 kg Bronze Fight
Points
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
181
2004-2003 synt. -41 kg Final
Points
Joona Salonen Heracles
Joonas Haikulainen MMA Imatra
182
2004-2003 synt. 53+ kg Semi-final
Points
Kirill Zuravlev MMA Imatra
Eetu Miettinen Heracles
183
2004-2003 synt. 53+ kg Semi-final
Points
Matti Aurala MMA Imatra
Amir Pugoev AYUB TEAM
184
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Armbar
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
185
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Americana
Ida Kurhela RNC Sport Club
Miina Lindeman Pankration Gym
186
2004-2003 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Atte Puurtinen Total Center Lahti
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
187
2004-2003 synt. -53 kg Final
Americana
Juho Ihalainen Heracles
Juho Suvanto MMA Imatra
188
2004-2003 synt. 53+ kg Bronze Fight
Points
Eetu Miettinen Heracles
Amir Pugoev AYUB TEAM
189
2004-2003 synt. 53+ kg Final
Points
Kirill Zuravlev MMA Imatra
Matti Aurala MMA Imatra
190
2004-2003 synt. Tytöt Bronze Fight
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Ida Kurhela RNC Sport Club
191
2004-2003 synt. Tytöt Final
Americana
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Miina Lindeman Pankration Gym