1
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Kasper Ahl MMA Imatra
Joakim Ojanen Takado
2
2009-2008 synt. -25 kg Final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
3
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Simi Liukka MMA Imatra
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
4
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Roni Mustonen MMA Imatra
5
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Joona Sairanen Total Center Lahti
Hugo Alve Hipko
6
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
7
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Alvari Vehmainen Takado
8
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Leevi Lehtinen Pankration Gym
Aapo Haataja Barreto Helsinki
9
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Ville Seppä MMA Imatra
10
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Valtonen Takado
11
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Rasmus Hukka MMA Imatra
Joakim Ojanen Takado
12
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Ilona Piispa MMA Imatra
Ervin Leibonen Orion's Belt
13
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Walkover
Miiko Pellinen MMA Imatra
Oliver Töns MMA Imatra
14
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Lenni Lehtinen Pankration Gym
Martta Kainulainen MMA Imatra
15
2009-2008 synt. -25 kg Final
Points
Jesse Kymäläinen MMA Imatra
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
16
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Ekku Kylmälä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
17
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Hugo Alve Hipko
18
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
19
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Miro Hytönen MMA Imatra
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
20
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Aapo Haataja Barreto Helsinki
21
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Ville Seppä MMA Imatra
Aleksi Valtonen Takado
22
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
German Gildemann Orion's Belt
23
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Leonid Fokin MMA Imatra
Mika Aurala MMA Imatra
24
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Ervin Leibonen Orion's Belt
25
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Oliver Töns MMA Imatra
Martta Kainulainen MMA Imatra
26
2009-2008 synt. -25 kg Final
Points
Jesse Kymäläinen MMA Imatra
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
27
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Eeka Räsänen MMA Imatra
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
28
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Edvin Pihlak Orion's Belt
29
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Veeti Harju Pankration Gym
30
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
Oliver Rautiala Takado
31
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
32
2009-2008 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Ville Seppä MMA Imatra
33
2009-2008 synt. -35 kg Final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Aleksi Valtonen Takado
34
2009-2008 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Mika Aurala MMA Imatra
35
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Oliver Töns MMA Imatra
36
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Joakim Ojanen Takado
Martta Kainulainen MMA Imatra
37
2009-2008 synt. 35+ kg Final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Leonid Fokin MMA Imatra
38
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
39
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Judges Decision
Sara Haaparanta MMA Imatra
Nelli Koskinen Gracie Barra Kouvola
40
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Nooa Tuomikoski MMA Imatra
Peppi Reiman Gracie Barra Kouvola
41
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Aimo Partanen MMA Imatra
42
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Akseli Honkanen MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
43
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ava Paajanen Gracie Barra Kouvola
Emil Ketola MMA Imatra
44
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Susanna Jauhiainen Gracie Barra Kouvola
Emma Moilanen MMA Imatra
45
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Iida Suvanto MMA Imatra
Adrian Canta Barreto Helsinki
46
2009-2008 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Oliver Rautiala Takado
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
47
2009-2008 synt. -30 kg Final
Points
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
48
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
49
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Anttoni Nyman MMA Imatra
50
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Jami Käkränen MMA Imatra
51
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Vili Saarinen Gracie Barra Kouvola
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
52
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Nelli Koskinen Gracie Barra Kouvola
53
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Nooa Tuomikoski MMA Imatra
Aimo Partanen MMA Imatra
54
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Emil Ketola MMA Imatra
55
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Iida Suvanto MMA Imatra
56
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Roni Toiviainen Gracie Barra Kouvola
57
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Kuutti Saarenpää Gracie Barra Kouvola
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
58
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Aaron Albrecht Takado
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
59
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
60
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Riina Myllylä Barreto Helsinki
61
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Vili Saarinen Gracie Barra Kouvola
62
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Judges Decision
Sebastian Nyman MMA Imatra
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
63
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
64
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Nooa Tuomikoski MMA Imatra
65
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Iida Suvanto MMA Imatra
66
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Points
Miro Tauru Proeliator Jiu-Jitsu
Atte Kautonen MMA Imatra
67
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Choke
Antero Nyman MMA Imatra
Sonja Schroderus Lahden Gentai
68
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Points
Venla Ylitalo Total Center Lahti
Miika Miettinen MMA Imatra
69
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Walkover
Eetu Pulkki Gracie Barra Kouvola
Pavel Podkovin MMA Imatra
70
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Matias Schroderus Lahden Gentai
71
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Vili Saarinen Gracie Barra Kouvola
72
2007-2006 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Roni Toiviainen Gracie Barra Kouvola
Kuutti Saarenpää Gracie Barra Kouvola
73
2007-2006 synt. -45 kg Final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
74
2007-2006 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Sebastian Nyman MMA Imatra
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
75
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Nooa Tuomikoski MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
76
2007-2006 synt. -35 kg Final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Iida Suvanto MMA Imatra
77
2007-2006 synt. +45 kg Final
Points
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
78
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Justus Hiltunen MMA Imatra
Atte Kautonen MMA Imatra
79
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Niklas Redsven Gracie Barra Kouvola
Sonja Schroderus Lahden Gentai
80
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
DQ
Jessi Lehtonen Lahden Gentai
Venla Ylitalo Total Center Lahti
81
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Eetu Pulkki Gracie Barra Kouvola
82
2007-2006 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Vili Saarinen Gracie Barra Kouvola
83
2007-2006 synt. -40 kg Final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Riina Myllylä Barreto Helsinki
84
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Silja Piironen MMA Imatra
85
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Antti Honko Gracie Barra Kouvola
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
86
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Americana
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
Miina Lindeman Pankration Gym
87
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Igor Kalina MMA Imatra
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
88
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
89
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Joni Nykänen MMA Imatra
Milo Kinnunen Sisu Gym
90
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Justus Räikkönen Takado
Juho Suvanto MMA Imatra
91
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Justus Hiltunen MMA Imatra
Sonja Schroderus Lahden Gentai
92
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Venla Ylitalo Total Center Lahti
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
93
2005-2004 synt. tytöt 16th-final
Points
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Maiju Aurala MMA Imatra
94
2005-2004 synt. tytöt 16th-final
Armbar
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Miina Lindeman. Pankration Gym
95
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Arttu Raatikainen Takado
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
96
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Kimura
Otto Pulkki Gracie Barra Kouvola
Pette Uski Barreto Helsinki
97
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Hilla Järviö Oulun Kamppailuklubi
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
98
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Sofi Fono CFO Grappling Team
99
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Americana
Santeri Tahkokallio MMA Imatra
Miina Lindeman Pankration Gym
100
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Collar Choke
Jimmy Salama Barreto Helsinki
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
101
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
RNC
Oliver Laine Takado
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
102
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Points
Milo Kinnunen Sisu Gym
Juho Suvanto MMA Imatra
103
2005-2004 synt. -41 kg Bronze Fight
Americana
Justus Hiltunen MMA Imatra
Venla Ylitalo Total Center Lahti
104
2005-2004 synt. -41 kg Final
Points
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
105
2005-2004 synt. tytöt Quarter-final
Armbar
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Maiju Aurala MMA Imatra
106
2005-2004 synt. tytöt Quarter-final
Judges Decision
Sofi Fono. CFO Grappling Team
Minja Lehtinen-obs Polar Jiu Jitsu Team
107
2005-2004 synt. tytöt Quarter-final
Armbar
Silja Piironen MMA Imatra
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
108
2005-2004 synt. tytöt Quarter-final
Points
Hilla Järviö. Oulun Kamppailuklubi
Jessi Lehtonen. Lahden Gentai
109
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Armbar
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Pette Uski Barreto Helsinki
110
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
RNC
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
111
2005-2004 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Santeri Tahkokallio MMA Imatra
Jimmy Salama Barreto Helsinki
112
2005-2004 synt. -53 kg Final
RNC
Miina Lindeman Pankration Gym
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
113
2005-2004 synt. +53 kg Bronze Fight
Walkover
Oliver Laine Takado
Milo Kinnunen Sisu Gym
114
2005-2004 synt. +53 kg Final
Points
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
Juho Suvanto MMA Imatra
115
2003-2002 synt. -52 kg Quarter-final
Points
Joonas Haikulainen MMA Imatra
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
116
2003-2002 synt. -52 kg Quarter-final
Collar Choke
Justus Vesala MMA Imatra
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
117
2005-2004 synt. tytöt Semi-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minja Lehtinen-obs Polar Jiu Jitsu Team
118
2005-2004 synt. tytöt Semi-final
Points
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Hilla Järviö. Oulun Kamppailuklubi
119
2003-2002 synt. -58 kg 16th-final
Points
kristian miettinen Hipko
Veeti Maksimainen MMA Imatra
120
2005-2004 synt. -47 kg Bronze Fight
Armbar
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
121
2005-2004 synt. -47 kg Final
Points
Pette Uski Barreto Helsinki
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
122
2003-2002 synt. -64 kg Semi-final
Points
Daniel Forsell MMA Imatra
Chanon Alijärvi Takado
123
2003-2002 synt. -64 kg Semi-final
Walkover
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Kirill Zuravlev MMA Imatra
124
2003-2002 synt. +64 kg Quarter-final
Armbar
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Kimi Haakana MMA Imatra
125
2003-2002 synt. -52 kg Semi-final
Points
German Petenberg Barreto Helsinki
Joonas Haikulainen MMA Imatra
126
2003-2002 synt. -52 kg Semi-final
Armbar
Valtteri Lehikoinen MMA Imatra
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
127
2003-2002 synt. tytöt Quarter-final
Armbar
Satu Honko Gracie Barra Kouvola
Myrskytuuli Mäkelä Sisu Gym
128
2005-2004 synt. tytöt Bronze Fight
Points
Minja Lehtinen-obs Polar Jiu Jitsu Team
Hilla Järviö. Oulun Kamppailuklubi
129
2005-2004 synt. tytöt Final
Armbar
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
130
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Armbar
Eemeli Leppälä Polar Jiu Jitsu Team
Veeti Maksimainen MMA Imatra
131
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Points
Elli Harju MMA Rovaniemi
Tiia Takkinen MMA Imatra
132
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Points
Jimi Nyman Sisu Gym
Artem Filatov Orion's Belt
133
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Points
Juho Suvanto-obs MMA Imatra
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
134
2003-2002 synt. -64 kg Bronze Fight
Points
Daniel Forsell MMA Imatra
Kirill Zuravlev MMA Imatra
135
2003-2002 synt. -64 kg Final
Lapel Choke
Chanon Alijärvi Takado
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
136
2003-2002 synt. -52 kg Bronze Fight
Triangle
Joonas Haikulainen MMA Imatra
Valtteri Lehikoinen MMA Imatra
137
2003-2002 synt. -52 kg Final
Collar Choke
German Petenberg Barreto Helsinki
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
138
2003-2002 synt. +64 kg Semi-final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
139
2003-2002 synt. +64 kg Semi-final
DQ
Maksim Fokin MMA Imatra
Renny Poutanen Barreto Helsinki
140
2003-2002 synt. tytöt Semi-final
Armbar
Elli Harju Pankration Gym
Myrskytuuli Mäkelä Sisu Gym
141
2003-2002 synt. tytöt Semi-final
Americana
Tiia Takkinen MMA Imatra
Neea Haataja Barreto Helsinki
142
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Armbar
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Elli Harju MMA Rovaniemi
143
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Points
Jimi Nyman Sisu Gym
Juho Suvanto-obs MMA Imatra
144
2001-2000 synt. -64 kg Quarter-final
Judges Decision
Pekka Nummela Polar Jiu Jitsu Team
Valtteri Kivistö MMA Imatra
145
2001-2000 synt. -70 kg Final
Choke
Miko Schadewitz MMA Imatra
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
146
2003-2002 synt. +64 kg Bronze Fight
Armbar
Roope Uski MMA Team 300
Maksim Fokin MMA Imatra
147
2003-2002 synt. +64 kg Final
Kimura
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Renny Poutanen Barreto Helsinki
148
2003-2002 synt. tytöt Bronze Fight
Armbar
Myrskytuuli Mäkelä Sisu Gym
Tiia Takkinen MMA Imatra
149
2003-2002 synt. tytöt Final
Armbar
Elli Harju Pankration Gym
Neea Haataja Barreto Helsinki
150
2003-2002 synt. -58 kg Bronze Fight
Points
Elli Harju MMA Rovaniemi
Jimi Nyman Sisu Gym
151
2003-2002 synt. -58 kg Final
Points
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Juho Suvanto-obs MMA Imatra
152
2001-2000 synt. -64 kg Semi-final
Armbar
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Pekka Nummela Polar Jiu Jitsu Team
153
2001-2000 synt. -64 kg Semi-final
Points
Roni Luukkanen MMA Imatra
Roope Nuorento Ahjo Training Center
154
2001-2000 synt. -70 kg Final
Kimura
Sebastian Miettinen Hipko
Miko Schadewitz MMA Imatra
155
2001-2000 synt. -64 kg Bronze Fight
Points
Pekka Nummela Polar Jiu Jitsu Team
Roni Luukkanen MMA Imatra
156
2001-2000 synt. -64 kg Final
Choke
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Roope Nuorento Ahjo Training Center
157
2001-2000 synt. -70 kg Final
Points
Sebastian Miettinen Hipko
Kalle Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team