1
2010 synt. ja nuoremmat +25 kg Final
Points
Max Strömnes GB Gym
Ahti Tuomainen Hipko
2
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
William Hilden Hangon Hyrskyt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
3
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
luka korhonen Hangon Hyrskyt
Joakim Ojanen Takado
4
2010 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Veelis Bäckman Hangon Hyrskyt
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
5
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Leo Tuomainen Hipko
6
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Väinö Arveli Hipko
7
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Otto Turunen Ahjo Training Center
8
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Pinja Määttänen Hipko
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
9
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oscar Ståhle Hipko
10
2009-2008 synt. -25 kg Final
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Eela Bäckman Hangon Hyrskyt
11
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Sonja Schroderus Lahden Gentai
12
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Triangle
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
13
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
William Hilden Hangon Hyrskyt
luka korhonen Hangon Hyrskyt
14
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Joakim Ojanen Takado
15
2010 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
Veelis Bäckman Hangon Hyrskyt
16
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
Leo Tuomainen Hipko
17
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
William Procopé Hipko
German Gildemann Orion's Belt
18
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Walkover
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
19
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Otto Turunen Ahjo Training Center
Pinja Määttänen Hipko
20
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oscar Ståhle Hipko
21
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
22
2005-2004 synt. Tytöt Bronze Fight
Armbar
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
23
2005-2004 synt. Tytöt Final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
24
2003-2002 synt. Tytöt Final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Salla Simola-obs Hangon Hyrskyt
25
2010 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
26
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Kevin Kunttu Hilti Raasepori
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
27
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Sara Määttänen Hipko
Ivetta Pihlak Orion's Belt
28
2009-2008 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Leo Tuomainen Hipko
William Procopé Hipko
29
2009-2008 synt. 35+ kg Final
Points
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
German Gildemann Orion's Belt
30
2009-2008 synt. -35 kg Bronze Fight
Walkover
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Otto Turunen Ahjo Training Center
31
2009-2008 synt. -35 kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Pinja Määttänen Hipko
32
2009-2008 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Oscar Ståhle Hipko
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
33
2009-2008 synt. -30 kg Final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oliver Rautiala Takado
34
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Edvin Pihlak Orion's Belt
35
2007-2006 synt. +40 kg Quarter-final
Points
Aaron Albrecht Takado
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
36
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kevin Kunttu Hilti Raasepori
37
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
india korhonen Hangon Hyrskyt
Ivetta Pihlak Orion's Belt
38
2003-2002 synt. 70+ kg Final
Armbar
Roope Uski MMA Team 300
Renny Poutanen Barreto Helsinki
39
2003-2002 synt.  -58 kg Quarter-final
Americana
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
40
2003-2002 synt.  -58 kg Quarter-final
Triangle
Juho Ihalainen Heracles
Henry Suntio Pankration Gym
41
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
42
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
43
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Hugo Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
44
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Edvin Pihlak Orion's Belt
45
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Walkover
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Matias Schroderus Lahden Gentai
46
2007-2006 synt. +40 kg Semi-final
Judges Decision
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
47
2007-2006 synt. +40 kg Semi-final
Walkover
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
48
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Kevin Kunttu Hilti Raasepori
india korhonen Hangon Hyrskyt
49
2007-2006 synt. -35 kg Final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ivetta Pihlak Orion's Belt
50
2003-2002 synt.  -58 kg Semi-final
Armbar
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
51
2003-2002 synt.  -58 kg Semi-final
Kimura
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Henry Suntio Pankration Gym
52
2005-2004 synt. -53 kg Bronze Fight
Armbar
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
53
2005-2004 synt. -53 kg Final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
54
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Joona Salonen Heracles
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
55
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Tommy Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
Sonja Schroderus Lahden Gentai
56
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Choke
Asko Nikula Oulun Kamppailuklubi
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
57
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Judges Decision
Juho Kuparinen Heracles
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
58
2007-2006 synt. -40 kg Bronze Fight
Walkover
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
59
2007-2006 synt. -40 kg Final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Matias Schroderus Lahden Gentai
60
2007-2006 synt. +40 kg Bronze Fight
Walkover
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
61
2007-2006 synt. +40 kg Final
Judges Decision
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Julius Wirlander Ahjo Training Center
62
2003-2002 synt.  -58 kg Bronze Fight
Armbar
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
63
2003-2002 synt.  -58 kg Final
Armbar
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
Henry Suntio Pankration Gym
64
Men White Belts -70 kg 16th-final
Collar Choke
Paiwand Zahid Hilti Raasepori
Arttu Rekola Järvenpään Kehäkarhut
65
Men White Belts -70 kg 16th-final
Armbar
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
66
Men White Belts -70 kg 16th-final
Bow and Arrow
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
Tanel Veskus Polar Jiu Jitsu Team
67
Men White Belts -70 kg 16th-final
Triangle
Julius Pelkonen Sisu Gym
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
68
Men White Belts -70 kg 16th-final
Points
Pasi Ruotsalainen Ahjo Training Center
Erik Wikström Tampereen Jujutsukoulu
69
Men White Belts -70 kg 16th-final
Points
Lasse Koivistoinen MMA Imatra
Atte Lehtonen Sisu Gym
70
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Triangle
Joona Salonen Heracles
Tommy Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
71
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
72
Men White Belts -76 kg 16th-final
Points
Teppo Saarenpää Turun Ju-jutsuseura
Teemu Saukonoja Polar Jiu Jitsu Team
73
Men White Belts -76 kg 16th-final
Walkover
Mikael Sormunen RNC Sport Club
Harri Saaranen Combat Academy of Finland
74
Men White Belts -76 kg 16th-final
Bow and Arrow
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Anton Stenroos Sisu Gym
75
Men White Belts -76 kg 16th-final
Ankle Lock
Fjor Morante Hipko
Arttu Pönni Delariva Finland
76
Men White Belts -76 kg 16th-final
Judges Decision
Tuomas Kujala Polar Jiu Jitsu Team
Artturi Ketonen Loop Jiu-Jitsu
77
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Points
Adrian Pesqueira DOJO ry.
Paiwand Zahid Hilti Raasepori
78
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Points
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Tanel Veskus Polar Jiu Jitsu Team
79
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Points
Teemu Pauha Delariva Finland
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
80
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Points
Pasi Ruotsalainen Ahjo Training Center
Lasse Koivistoinen MMA Imatra
81
2005-2004 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Tommy Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
82
2005-2004 synt. -47 kg Final
Triangle
Joona Salonen Heracles
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
83
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Points
Myagmarnaran Adiya Dragon Jiu-Jitsu
Teppo Saarenpää Turun Ju-jutsuseura
84
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Triangle
Mikael Sormunen RNC Sport Club
Renny Poutanen Barreto Helsinki
85
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Ankle Lock
Kasper Portin GB Gym
Arttu Pönni Delariva Finland
86
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Armbar
Carlos Marquez Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Kujala Polar Jiu Jitsu Team
87
Men White Belts -82.3 kg 32nd-final
Points
Harri Eho Järvenpään Kehäkarhut
Jarmo Hirvonen Crest - Professional Fighting Center
88
Men White Belts -82.3 kg 32nd-final
Armbar
Timo Vainionpää Takado
Henri Särkkä Gracie Barra Kouvola
89
Men White Belts -70 kg Semi-final
Points
Paiwand Zahid Hilti Raasepori
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
90
Men White Belts -70 kg Semi-final
Armbar
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
Pasi Ruotsalainen Ahjo Training Center
91
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Walkover
Santeri Posa Kamppailu Center
Jonne Soidinaho Tampereen Jujutsukoulu
92
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Points
Pietari Saurama Kokkolan Budo
Joonas Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
93
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Points
Tommi Lindeman Hipko
Otto Kokki Combat Academy of Finland
94
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Armbar
Aki Pakarinen Hangon Hyrskyt
Topias Rekola Finnfighters Gym
95
Men White Belts -88.3 kg 16th-final
Walkover
Alexander Lemström Combat Academy of Finland
Manu Sutela Dragon Jiu-Jitsu
96
Men White Belts -76 kg Semi-final
Choke
Myagmarnaran Adiya Dragon Jiu-Jitsu
Renny Poutanen Barreto Helsinki
97
Men White Belts -76 kg Semi-final
Ankle Lock
Arttu Pönni Delariva Finland
Tuomas Kujala Polar Jiu Jitsu Team
98
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Points
Miika Laitinen Sports Academy No.1
Harri Eho Järvenpään Kehäkarhut
99
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Points
Toni Kvick Hilti Raasepori
Ismo Liimatainen Ahjo Training Center
100
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Points
Wilhelm Lindevall Takado
Konsta Korkiamäki Espoon Kehähait
101
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Injury
Heikki Riihimäki Turun Ju-jutsuseura
Oskari Puntila Helsingin Paini-Miehet
102
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Armbar
Jaakko Kaikuluoma Combat Academy of Finland
Henri Särkkä Gracie Barra Kouvola
103
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Triangle
Erik Lagerroos Hilti Raasepori
juha lindvall Järvenpään Kehäkarhut
104
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Points
Lassi Lääveri Jyväskylän Fight Club
Niklas Ovaska Turun Ju-jutsuseura
105
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Points
Eetu Elonen Espoon Kehähait
Ilkka Koikkalainen Takado
106
Men White Belts -70 kg Bronze Fight
Kimura
Paiwand Zahid Hilti Raasepori
Pasi Ruotsalainen Ahjo Training Center
107
Men White Belts -70 kg Final
Points
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
108
Men White Belts -76 kg Bronze Fight
Triangle
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Tuomas Kujala Polar Jiu Jitsu Team
109
Men White Belts -76 kg Final
Ankle Lock
Myagmarnaran Adiya Dragon Jiu-Jitsu
Arttu Pönni Delariva Finland
110
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Kimura
Petri Nieminen Combat Academy of Finland
Jonne Soidinaho Tampereen Jujutsukoulu
111
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Joonas Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
Tommi Lindeman Hipko
112
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Choke
Jeremie Karell Polar Jiu Jitsu Team
Topias Rekola Finnfighters Gym
113
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Olli Lahtinen Jyväskylän Fight Club
Manu Sutela Dragon Jiu-Jitsu
114
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Miika Laitinen Sports Academy No.1
Ismo Liimatainen Ahjo Training Center
115
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Konsta Korkiamäki Espoon Kehähait
Heikki Riihimäki Turun Ju-jutsuseura
116
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Henri Särkkä Gracie Barra Kouvola
Erik Lagerroos Hilti Raasepori
117
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Lassi Lääveri Jyväskylän Fight Club
Ilkka Koikkalainen Takado
118
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Walkover
Joni Lukin Total Center Lahti
Esa-pekka Syysmäki Porin Kamppailu-urheilukeskus
119
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Points
Vili Lehtinen Järvenpään Kehäkarhut
Jorge Paredes Oulun Kamppailuklubi
120
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Points
Eppu Suoniemi Lohjan Kamppailukeskus
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
121
Men White Belts +94,3kg Quarter-final
Points
Anssi Koivunen Tampereen Jujutsukoulu
Brayan Aspegren Loop Jiu-Jitsu
122
Men White Belts +94,3kg Quarter-final
Walkover
Simo Kesseli Tampereen Jujutsukoulu
Janne Turunen Combat Academy of Finland
123
Men White Belts +94,3kg Quarter-final
Points
Mikko Himanen Turun jujutsuseura, Alliance
Mikko Pouru Finnfighters Gym
124
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Points
Petri Nieminen Combat Academy of Finland
Joonas Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
125
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Kimura
Topias Rekola Finnfighters Gym
Manu Sutela Dragon Jiu-Jitsu
126
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Points
Miika Laitinen Sports Academy No.1
Konsta Korkiamäki Espoon Kehähait
127
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Points
Henri Särkkä Gracie Barra Kouvola
Ilkka Koikkalainen Takado
128
Men Siniset + ylemmät vyöt -70 kg Quarter-final
Triangle
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
129
Men Siniset + ylemmät vyöt -70 kg Quarter-final
Collar Choke
Tero Juntunen Lahden Gentai
Miska Liukkonen Ahjo Training Center
130
Men Siniset + ylemmät vyöt -70 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
131
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Points
Teemu Rieppo Helsingin Ju-jutsuklubi
Joni Lukin Total Center Lahti
132
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Judges Decision
Jorge Paredes Oulun Kamppailuklubi
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
133
Men White Belts +94,3kg Semi-final
Points
Johan Ståhle Hipko
Anssi Koivunen Tampereen Jujutsukoulu
134
Men White Belts +94,3kg Semi-final
Bow and Arrow
Janne Turunen Combat Academy of Finland
Mikko Himanen Turun jujutsuseura, Alliance
135
Men White Belts -88.3 kg Bronze Fight
Triangle
Petri Nieminen Combat Academy of Finland
Manu Sutela Dragon Jiu-Jitsu
136
Men White Belts -88.3 kg Final
Points
Joonas Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
Topias Rekola Finnfighters Gym
137
Men White Belts -82.3 kg Bronze Fight
Points
Miika Laitinen Sports Academy No.1
Henri Särkkä Gracie Barra Kouvola
138
Men White Belts -82.3 kg Final
Points
Konsta Korkiamäki Espoon Kehähait
Ilkka Koikkalainen Takado
139
Men Siniset + ylemmät vyöt -70 kg Semi-final
Triangle
Tero Vyyryläinen Takado
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
140
Men Siniset + ylemmät vyöt -70 kg Semi-final
Collar Choke
Tero Juntunen Lahden Gentai
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
141
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg 16th-final
Armbar
Oskari Auvinen Hipko
Petri Aaltonen Polar Jiu Jitsu Team
142
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg 16th-final
Collar Choke
Dick Söderholm Hilti Raasepori
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
143
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg 16th-final
Points
Viktor Lönnblad Hilti fightcenter Åland
Jyri Koponen Sisu Gym
144
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg 16th-final
Choke
Kristoffer Berglund Hilti Raasepori
Matias Niva Ahjo Training Center
145
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg 16th-final
Kimura
Ville Mankinen Finnfighters Gym
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
146
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg 16th-final
Triangle
Tero Ahola Hipko
Tomi Himberg Polar Jiu Jitsu Team
147
Men White Belts -94.3 kg Bronze Fight
Bow and Arrow
Joni Lukin Total Center Lahti
Jorge Paredes Oulun Kamppailuklubi
148
Men White Belts -94.3 kg Final
RNC
Teemu Rieppo Helsingin Ju-jutsuklubi
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
149
Men White Belts +94,3kg Bronze Fight
Choke
Anssi Koivunen Tampereen Jujutsukoulu
Mikko Himanen Turun jujutsuseura, Alliance
150
Men White Belts +94,3kg Final
Guillotine
Johan Ståhle Hipko
Janne Turunen Combat Academy of Finland
151
Men Siniset + ylemmät vyöt -70 kg Bronze Fight
Choke
Tero Vyyryläinen Takado
Tero Juntunen Lahden Gentai
152
Men Siniset + ylemmät vyöt -70 kg Final
Armbar
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
153
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg Quarter-final
Points
Juha Karjalainen Total Center Lahti
Petri Aaltonen Polar Jiu Jitsu Team
154
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg Quarter-final
Points
Dick Söderholm Hilti Raasepori
Viktor Lönnblad Hilti fightcenter Åland
155
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg Quarter-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Kristoffer Berglund Hilti Raasepori
156
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg Quarter-final
Points
Ville Mankinen Finnfighters Gym
Tero Ahola Hipko
157
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg 16th-final
Points
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
Matti Auvinen Crest - Professional Fighting Center
158
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg 16th-final
Walkover
Ray Mollel Delariva Finland/Salini Sport Center
Henri Poikolainen Helsingin Ju-jutsuklubi
159
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg 16th-final
Bow and Arrow
Emil Ylén Lahden Gentai
Konsta Vilander Hilti Raasepori
160
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg 16th-final
Lock
Mikko Halkilahti Helsingin Ju-jutsuklubi
Viktor Wikström Hilti Raasepori
161
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg 16th-final
RNC
Sakke Suomalainen Crest Professional Fighting Center
Tuukka Repo Sisu Gym
162
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg 16th-final
Ankle Lock
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Joonas Lius Ahjo Training Center
163
Men Siniset + ylemmät vyöt +94,3 kg Quarter-final
Choke
Erik Tauriainen Sisu Gym
Jani Hurme Hilti Raasepori
164
Men Siniset + ylemmät vyöt +94,3 kg Quarter-final
Judges Decision
Vasco Fachada Jyväskylän Fight Club
Antti Halonen GB Gym
165
Men Siniset + ylemmät vyöt +94,3 kg Quarter-final
Walkover
Timo-Pekka Niiranen Hipko
Kasper Virtanen Polar Jiu Jitsu Team
166
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg Semi-final
Collar Choke
Juha Karjalainen Total Center Lahti
Dick Söderholm Hilti Raasepori
167
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg Semi-final
Points
Kristoffer Berglund Hilti Raasepori
Tero Ahola Hipko
168
Women White Belts -58.5 kg Semi-final
Points
Riikka Lamberg Takado
Hanna Laaksonen Polar Jiu Jitsu Team
169
Women White Belts -58.5 kg Semi-final
Collar Choke
Tiia Tiainen Ahjo Training Center
Nelli Suominen Turun Ju-jutsuseura
170
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Petri Ahola Hipko
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
171
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Ray Mollel Delariva Finland/Salini Sport Center
Emil Ylén Lahden Gentai
172
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg Quarter-final
Armbar
Tuomas Vesterlund MMA Rovaniemi
Mikko Halkilahti Helsingin Ju-jutsuklubi
173
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Tuukka Repo Sisu Gym
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
174
Men Siniset + ylemmät vyöt +94,3 kg Semi-final
Triangle
Janne Toivanen Sisu Gym
Jani Hurme Hilti Raasepori
175
Men Siniset + ylemmät vyöt +94,3 kg Semi-final
Guillotine
Antti Halonen GB Gym
Kasper Virtanen Polar Jiu Jitsu Team
176
Women White Belts -64 kg 16th-final
Points
Salla Simola-obs Hangon Hyrskyt
Iiris Nyman Ahjo Training Center
177
Women White Belts -64 kg 16th-final
Points
Nadja Heikkilä MMA Rovaniemi
Susanne Suvanto Ahjo Training Center
178
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg Bronze Fight
Points
Dick Söderholm Hilti Raasepori
Tero Ahola Hipko
179
Men Siniset + ylemmät vyöt -76 kg Final
Points
Juha Karjalainen Total Center Lahti
Kristoffer Berglund Hilti Raasepori
180
Women White Belts -58.5 kg Bronze Fight
Points
Riikka Lamberg Takado
Nelli Suominen Turun Ju-jutsuseura
181
Women White Belts -58.5 kg Final
Points
Hanna Laaksonen Polar Jiu Jitsu Team
Tiia Tiainen Ahjo Training Center
182
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg Semi-final
Triangle
Petri Ahola Hipko
Emil Ylén Lahden Gentai
183
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Mikko Halkilahti Helsingin Ju-jutsuklubi
Tuukka Repo Sisu Gym
184
Women White Belts -69 kg 16th-final
Points
Johanna Koskinen Polar Jiu Jitsu Team
Venla Nivala Hipko
185
Men Siniset + ylemmät vyöt +94,3 kg Bronze Fight
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Kasper Virtanen Polar Jiu Jitsu Team
186
Men Siniset + ylemmät vyöt +94,3 kg Final
Points
Jani Hurme Hilti Raasepori
Antti Halonen GB Gym
187
Women White Belts -64 kg Quarter-final
Triangle
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
Iiris Nyman Ahjo Training Center
188
Women White Belts -64 kg Quarter-final
Points
Clarissa Tonteri Vantaan Kamppailukeskus
Tiia Soinsaari Jyväskylän Fight Club
189
Women White Belts -64 kg Quarter-final
Armbar
Johanna Bäckman Finnfighters Gym
Susanne Suvanto Ahjo Training Center
190
Women White Belts -64 kg Quarter-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mette Säisä Finnfighters Gym
191
Women White Belts 69+ kg Quarter-final
Lock
Anna Marjo Jyväskylän Fight Club
Piia Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
192
Women White Belts 69+ kg Quarter-final
Americana
Nea Rantala Sali24
Xena Wecksten Hipko
193
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg Bronze Fight
Points
Emil Ylén Lahden Gentai
Tuukka Repo Sisu Gym
194
Men Siniset + ylemmät vyöt -88.3 kg Final
Bow and Arrow
Petri Ahola Hipko
Mikko Halkilahti Helsingin Ju-jutsuklubi
195
Women White Belts -69 kg Quarter-final
Choke
Siiri Mikola Takado
Venla Nivala Hipko
196
Women White Belts -69 kg Quarter-final
Points
Lulu Marins Ahjo Training Center
Jenni Kivioja Sigma Jiu-Jitsu
197
Women White Belts -69 kg Quarter-final
Walkover
Katja Vironen Lohjan Kamppailukeskus
Tiuku-Mari Toivanen MMA Team 300
198
Women White Belts -69 kg Quarter-final
Points
Maria Apple Ormenita Vantaan Kamppailukeskus
Sanna Laakkonen Polar Jiu Jitsu Team
199
Women White Belts -64 kg Semi-final
Armbar
Iiris Nyman Ahjo Training Center
Tiia Soinsaari Jyväskylän Fight Club
200
Women White Belts -64 kg Semi-final
Choke
Johanna Bäckman Finnfighters Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
201
Women White Belts 69+ kg Semi-final
Points
Heli Salo Polar Jiu Jitsu Team
Anna Marjo Jyväskylän Fight Club
202
Women White Belts 69+ kg Semi-final
Armbar
Janina Järvinen Ahjo Training Center
Nea Rantala Sali24
203
Women Siniset + ylemmät vyöt -64 kg Quarter-final
Triangle
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
204
Women Siniset + ylemmät vyöt +64 kg Quarter-final
Points
Roosa Kemppilä MMA Team 300
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
205
Women Siniset + ylemmät vyöt +64 kg Quarter-final
Points
Hanna Heikkilä Function X Jiu Jitsu
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
206
Women Siniset + ylemmät vyöt +64 kg Quarter-final
Points
Tytti Laaksonen Jyväskylän Fight Club
Krista Latvala Ahjo Training Center
207
Women White Belts -69 kg Semi-final
Points
Venla Nivala Hipko
Jenni Kivioja Sigma Jiu-Jitsu
208
Women White Belts -69 kg Semi-final
Armbar
Katja Vironen Lohjan Kamppailukeskus
Sanna Laakkonen Polar Jiu Jitsu Team
209
Men Siniset + ylemmät vyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Jari-Pekka Mikkola MMA Rovaniemi
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
210
Men Siniset + ylemmät vyöt -82.3 kg Quarter-final
RNC
Tatu Piispanen GB Gym
Tobias Lindgren Hilti Raasepori
211
Women White Belts -64 kg Bronze Fight
Points
Tiia Soinsaari Jyväskylän Fight Club
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
212
Women White Belts -64 kg Final
Points
Iiris Nyman Ahjo Training Center
Johanna Bäckman Finnfighters Gym
213
Women White Belts 69+ kg Bronze Fight
Collar Choke
Heli Salo Polar Jiu Jitsu Team
Nea Rantala Sali24
214
Women White Belts 69+ kg Final
Bow and Arrow
Anna Marjo Jyväskylän Fight Club
Janina Järvinen Ahjo Training Center
215
Women Siniset + ylemmät vyöt -64 kg Semi-final
Kimura
Suvi Koikkalainen Takado
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
216
Women Siniset + ylemmät vyöt -64 kg Semi-final
Armbar
Minna Grusander Finnfighters Gym
Piatta Rulja GB Gym
217
Women Siniset + ylemmät vyöt +64 kg Semi-final
Armbar
Päivi Aittamaa Sali24
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
218
Women Siniset + ylemmät vyöt +64 kg Semi-final
Points
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Krista Latvala Ahjo Training Center
219
Women White Belts -69 kg Bronze Fight
Points
Jenni Kivioja Sigma Jiu-Jitsu
Sanna Laakkonen Polar Jiu Jitsu Team
220
Women White Belts -69 kg Final
Bow and Arrow
Venla Nivala Hipko
Katja Vironen Lohjan Kamppailukeskus
221
Men Siniset + ylemmät vyöt -82.3 kg Semi-final
Ankle Lock
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
222
Men Siniset + ylemmät vyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Jonas Smeds Buli Jiu-Jitsu
Tobias Lindgren Hilti Raasepori
223
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg 16th-final
Points
Wille Väärä Crest - Professional Fighting Center
Jan Inberg Hipko
224
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg 16th-final
Choke
Timo Perho Sisu Gym
Ari Ylipalo Combat Society
225
Women Siniset + ylemmät vyöt -64 kg Bronze Fight
Armbar
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
Piatta Rulja GB Gym
226
Women Siniset + ylemmät vyöt -64 kg Final
Triangle
Suvi Koikkalainen Takado
Minna Grusander Finnfighters Gym
227
Women Siniset + ylemmät vyöt +64 kg Bronze Fight
Points
Sanna Hyytiäinen MMA Team 300
Krista Latvala Ahjo Training Center
228
Women Siniset + ylemmät vyöt +64 kg Final
Armbar
Päivi Aittamaa Sali24
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
229
Men Siniset + ylemmät vyöt -82.3 kg Bronze Fight
Points
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
Jonas Smeds Buli Jiu-Jitsu
230
Men Siniset + ylemmät vyöt -82.3 kg Final
Armbar
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Tobias Lindgren Hilti Raasepori
231
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Christian Lindström Finnfighters Gym
Jan Inberg Hipko
232
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
233
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Niki Blomqvist Hilti Raasepori
Timo Perho Sisu Gym
234
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Ari Heinänen Ahjo Training Center
Mikko Mutanen Hipko
235
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Christian Lindström Finnfighters Gym
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
236
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg Semi-final
Choke
Niki Blomqvist Hilti Raasepori
Mikko Mutanen Hipko
237
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg Bronze Fight
Armbar
Ilari Peuraniemi Oulun Kamppailuklubi
Niki Blomqvist Hilti Raasepori
238
Men Siniset + ylemmät vyöt -94.3 kg Final
Collar Choke
Christian Lindström Finnfighters Gym
Mikko Mutanen Hipko