1
2010 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
Veelis Bäckman Hangon Hyrskyt
2
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Max Eronen Barreto Helsinki
3
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
luka korhonen Hangon Hyrskyt
4
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Walkover
Artur Mayorov Orion's Belt
Alec Lindblom Sotkamon Tsuyoi
5
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Martta Kainulainen MMA Imatra
Reko Härkönen CFO Grappling Team
6
2009-2008 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
7
2009-2008 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Kira Karjalainen Orion's Belt
Sisu Hannula Total Center Lahti
8
2009-2008 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
9
2009-2008 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
Eela Bäckman Hangon Hyrskyt
10
2009-2008 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Kaapo Hakala Finnfighters Gym
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
11
2009-2008 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Alvari Vehmainen Takado
12
2009-2008 synt. -30 kg 32nd-final
Walkover
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
13
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
14
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Mikhail Efremov Orion's Belt
15
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Gabriel Pitkänen Pankration Gym
Ervin Leibonen Orion's Belt
16
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
Alec Lindblom Sotkamon Tsuyoi
17
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Walkover
August Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
Martta Kainulainen MMA Imatra
18
2009-2008 synt. -25 kg Semi-final
Points
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sisu Hannula Total Center Lahti
19
2009-2008 synt. -25 kg Semi-final
Injury
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
20
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Sani Albrecht Takado
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Luca Lindblom Sotkamon Tsuyoi
Simi Liukka MMA Imatra
22
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Joona Sairanen Total Center Lahti
23
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Pinja Määttänen Hipko
Aatu Valli Takado
24
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Oiva Väinölä Porin Kamppailu-urheilukeskus
Alvari Vehmainen Takado
25
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Daniel Pitkänen Pankration Gym
Hugo Alve Hipko
26
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
27
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
28
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joakim Ojanen Takado
29
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Alec Lindblom Sotkamon Tsuyoi
30
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Reko Härkönen CFO Grappling Team
August Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
31
2009-2008 synt. -25 kg Bronze Fight
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
32
2009-2008 synt. -25 kg Final
Points
Veikka Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
33
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aapo Haataja Barreto Helsinki
34
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Luca Lindblom Sotkamon Tsuyoi
35
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Pinja Määttänen Hipko
36
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Alvari Vehmainen Takado
Hugo Alve Hipko
37
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Injury
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
38
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Walkover
Vilho Naskali Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
39
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
40
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ervin Leibonen Orion's Belt
41
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Joakim Ojanen Takado
Alec Lindblom Sotkamon Tsuyoi
42
2007-2006 synt. -35 kg 64th-final
Points
Emil Ketola MMA Imatra
Lumi Haraholma Tampereen Jujutsukoulu
43
2007-2006 synt. -35 kg 64th-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
44
2007-2006 synt. -35 kg 64th-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Paavo Venho Finnfighters Gym
45
2007-2006 synt. -35 kg 64th-final
Points
Miska Suominen Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
46
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
47
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Alvari Vehmainen Takado
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
48
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Otto Turunen Ahjo Training Center
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
49
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
50
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Viljami Mäenpää Porin Kamppailu-urheilukeskus
51
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Noah Fono CFO Grappling Team
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
52
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
53
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Joona Saarinen Hipko
Onni Heilimö Finnfighters Gym
54
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Ekku Kylmälä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
55
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Judges Decision
Ville Seppä MMA Imatra
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
56
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
57
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Karri Kalske Finnfighters Gym
Aleksi Valtonen Takado
58
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
59
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
DQ
Daniel Isar Sport Club Achilles
Viivi Lindström Hipko
60
2009-2008 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Alvari Vehmainen Takado
61
2009-2008 synt. -30 kg Final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
62
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
63
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Noah Fono CFO Grappling Team
64
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
Onni Heilimö Finnfighters Gym
65
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Ville Seppä MMA Imatra
66
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Vili Passila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Ketola MMA Imatra
67
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
india korhonen Hangon Hyrskyt
68
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
69
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
Patrick Loobas Ahjo Training Center
70
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Lukas Mieskonen Polar Jiu Jitsu Team
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
71
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Daniel Rantala Total Center Lahti
Luca Ekman Tampereen Jujutsukoulu
72
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
73
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Tyyne Manninen Hipko
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
74
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
75
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Adrian Canta Barreto Helsinki
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
76
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Viktor Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
77
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Sara Määttänen Hipko
Kasimir Perälä Tampereen Jujutsukoulu
78
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Emma Kari Hilti Raasepori
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
79
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
petteri eberhardt Takado
80
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
81
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Ronny Lindholm Turun Ju-jutsuseura
Eemeli Vanhatupa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
82
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
83
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
Lev Alexandrov Orion's Belt
84
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Karri Kalske Finnfighters Gym
85
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Injury
German Gildemann Orion's Belt
Viivi Lindström Hipko
86
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emil Ketola MMA Imatra
Vilho Silvennoinen Heracles
87
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
88
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Luca Ekman Tampereen Jujutsukoulu
89
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
90
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
91
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Viktor Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
Sara Määttänen Hipko
92
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emma Moilanen MMA Imatra
93
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Ronny Lindholm Turun Ju-jutsuseura
94
2009-2008 synt. -35 kg Bronze Fight
Walkover
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Lev Alexandrov Orion's Belt
95
2009-2008 synt. -35 kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
96
2009-2008 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Karri Kalske Finnfighters Gym
Viivi Lindström Hipko
97
2009-2008 synt. 35+ kg Final
Points
Juho Jaatinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
German Gildemann Orion's Belt
98
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Rino Vask Sambo Helsinki
Aaron Albrecht Takado
99
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Injury
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Samuli Harkonen Oulun Kamppailuklubi
100
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Jemina Matilainen Total Center Lahti
101
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
Magomed Ugurchiev Sambo Helsinki
102
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Oliver Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
Arttu Rönkkö Takado
103
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
104
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Iida Suvanto MMA Imatra
105
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Viktor Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
106
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Edvin Pihlak Orion's Belt
107
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Points
Elton Hole Polar Jiu Jitsu Team
Henri Kantanen Hipko
108
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Walkover
Alex Väänänen Barreto Helsinki
Veeti Kurhela Sisu Gym
109
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
110
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Tomas Haapalainen RNC Sport Club
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
111
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Artem Morkovkin Orion's Belt
112
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Aaron Albrecht Takado
113
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Verneri Vehmainen Takado
114
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Jesse Tuovinen Takado
Magomed Ugurchiev Sambo Helsinki
115
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Arttu Rönkkö Takado
116
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Iida Suvanto MMA Imatra
117
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Judges Decision
Rasmus Rintee MMA Imatra
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
118
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Miko Kuitunen Barreto Helsinki
Henri Kantanen Hipko
119
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
120
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Walkover
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
121
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
122
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
Veeti Kurhela Sisu Gym
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
123
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
124
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Riina Myllylä Barreto Helsinki
125
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Judges Decision
Magomed Ugurchiev Sambo Helsinki
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
126
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Walkover
Paavo Heilimö Finnfighters Gym
Venla. Ylitalo Lahden Gentai
127
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Choke
Emma Naskali Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Justus Hiltunen MMA Imatra
128
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Points
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
129
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Rasmus Rintee MMA Imatra
130
2007-2006 synt. -35 kg Final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
131
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Julius Wirlander Ahjo Training Center
132
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
133
2007-2006 synt. +45 kg Bronze Fight
Walkover
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
134
2007-2006 synt. +45 kg Final
Points
Veeti Kurhela Sisu Gym
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
135
2007-2006 synt. -40 kg Bronze Fight
Judges Decision
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
136
2007-2006 synt. -40 kg Final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Magomed Ugurchiev Sambo Helsinki
137
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Venla. Ylitalo Lahden Gentai
138
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Kalle Kähärä Takado
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
139
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Muhammad Sakalov Sambo Helsinki
Justus Hiltunen MMA Imatra
140
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Miro Tauru Proeliator Jiu-Jitsu
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
141
2005-2004 synt. -47 kg 32nd-final
Walkover
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Leevi Mieskonen Polar Jiu Jitsu Team
142
2005-2004 synt. -47 kg 32nd-final
Armbar
Silja Piironen MMA Imatra
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
143
2007-2006 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
144
2007-2006 synt. -45 kg Final
Judges Decision
Henri Kantanen Hipko
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
145
2005-2004 synt. -53 kg 16th-final
Americana
Eero Perttula Loop Jiu-Jitsu
Elmo Mertanen RNC Sport Club
146
2005-2004 synt. -53 kg 16th-final
Points
Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
147
2005-2004 synt. -53 kg 16th-final
Points
Jimi Salama Barreto Helsinki
Ivan Rogozin Delariva Finland/Salini Sport Center
148
2005-2004 synt. -53 kg 16th-final
Americana
Miina Lindeman Pankration Gym
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
149
2005-2004 synt. -53 kg 16th-final
Points
Matias Behm Total Center Lahti
Pette Uski Barreto Helsinki
150
2005-2004 synt. -53 kg 16th-final
Americana
Ville Leino Takado
Juuso Kanttura Turun Ju-jutsuseura
151
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
152
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Points
Justus Hiltunen MMA Imatra
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
153
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Points
Juho Kuparinen Heracles
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
154
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sofi Fono CFO Grappling Team
155
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Points
Hilla Järviö Oulun Kamppailuklubi
Kerkko Kalske Finnfighters Gym
156
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Triangle
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Arttu Raatikainen Takado
157
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
158
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Points
Marcus Järveläinen Polar Jiu Jitsu Team
Kuutti Jaakkola Tampereen Jujutsukoulu
159
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Roni Tuovinen Takado
Risto Yliniemi RNC Sport Club
160
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Asko Nikula Oulun Kamppailuklubi
Joona Salonen Heracles
161
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
RNC
Michal Wrobel Turun Ju-jutsuseura
Eero Perttula Loop Jiu-Jitsu
162
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Americana
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Ivan Rogozin Delariva Finland/Salini Sport Center
163
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Miina Lindeman Pankration Gym
164
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
RNC
Matias Behm Total Center Lahti
Juuso Kanttura Turun Ju-jutsuseura
165
2005-2004 synt. -41 kg Bronze Fight
Armbar
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
166
2005-2004 synt. -41 kg Final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Justus Hiltunen MMA Imatra
167
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Juho Kuparinen Heracles
Sofi Fono CFO Grappling Team
168
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Kerkko Kalske Finnfighters Gym
Arttu Raatikainen Takado
169
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Kuutti Jaakkola Tampereen Jujutsukoulu
170
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Judges Decision
Roni Tuovinen Takado
Joona Salonen Heracles
171
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
jesse pörsti Porin Kamppailu-urheilukeskus
Matti Aurala MMA Imatra
172
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Martti Härkönen CFO Grappling Team
Oliver Laine Takado
173
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Walkover
Juho Suvanto MMA Imatra
Markus Lehtonen Turun Ju-jutsuseura
174
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Milo Kinnunen Sisu Gym
Maiju Aurala MMA Imatra
175
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Eero Perttula Loop Jiu-Jitsu
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
176
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Matias Behm Total Center Lahti
177
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Points
Miina Lindeman Pankration Gym
Silja Piironen MMA Imatra
178
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Ada Gustafsson Hipko
179
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
180
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Armbar
Juho Kuparinen Heracles
Kerkko Kalske Finnfighters Gym
181
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Joona Salonen Heracles
182
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Americana
Matti Aurala MMA Imatra
Martti Härkönen CFO Grappling Team
183
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Milo Kinnunen Sisu Gym
184
2005-2004 synt. -53 kg Bronze Fight
Armbar
Eero Perttula Loop Jiu-Jitsu
Matias Behm Total Center Lahti
185
2005-2004 synt. -53 kg Final
Bow and Arrow
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
186
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Americana
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Miina Lindeman Pankration Gym
187
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Walkover
Hilla Järviö. Oulun Kamppailuklubi
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
188
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Sofi Fono CFO Grappling Team
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
189
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Ida Kurhela RNC Sport Club
Maiju Aurala MMA Imatra
190
2005-2004 synt. -47 kg Bronze Fight
Triangle
Kerkko Kalske Finnfighters Gym
Joona Salonen Heracles
191
2005-2004 synt. -47 kg Final
Armbar
Juho Kuparinen Heracles
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
192
2005-2004 synt. +53 kg Bronze Fight
RNC
Martti Härkönen CFO Grappling Team
Milo Kinnunen Sisu Gym
193
2005-2004 synt. +53 kg Final
Points
Matti Aurala MMA Imatra
Juho Suvanto MMA Imatra
194
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Choke
Miina Lindeman Pankration Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
195
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Maiju Aurala MMA Imatra
196
2005-2004 synt. Tytöt Bronze Fight
Points
Miina Lindeman Pankration Gym
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
197
2005-2004 synt. Tytöt Final
Armbar
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Maiju Aurala MMA Imatra