1
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Walkover
Sohvi Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Nicolas Hälinen Total Center Lahti
2
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Oiva Rask Total Center Lahti
luka korhonen Hangon Hyrskyt
3
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Onni Piensoho Heracles
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
4
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Jesse Jalonen Total Center Lahti
Otto Turunen Ahjo Training Center
5
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
7
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Jere Stolt Proeliator Jiu-Jitsu
8
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
9
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Walkover
Sohvi Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Oiva Rask Total Center Lahti
10
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Walkover
Nicolas Hälinen Total Center Lahti
luka korhonen Hangon Hyrskyt
11
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Walkover
Sisu Hannula Total Center Lahti
Onni Piensoho Heracles
12
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Joona Sairanen Total Center Lahti
13
2009-2008 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Otto Turunen Ahjo Training Center
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
14
2009-2008 synt. 35+ kg Final
Points
Jesse Jalonen Total Center Lahti
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
15
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
india korhonen Hangon Hyrskyt
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
16
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Patrick Loobas Ahjo Training Center
Ivetta Pihlak Orion's Belt
17
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Matias Schroderus Lahden Gentai
18
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Vili Saarinen Gracie Barra Kouvola
Edvin Pihlak Orion's Belt
19
2009-2008 synt. -30 kg Bronze Fight
Walkover
Sisu Hannula Total Center Lahti
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
20
2009-2008 synt. -30 kg Final
Points
Onni Piensoho Heracles
Joona Sairanen Total Center Lahti
21
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Walkover
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Julius Wirlander Ahjo Training Center
22
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Otto Säynäjärvi Ahjo Training Center
23
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Patrick Loobas Ahjo Training Center
24
2007-2006 synt. -35 kg Final
Points
india korhonen Hangon Hyrskyt
Ivetta Pihlak Orion's Belt
25
2007-2006 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Vili Saarinen Gracie Barra Kouvola
26
2007-2006 synt. -40 kg Final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Edvin Pihlak Orion's Belt
27
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Venla. Ylitalo Lahden Gentai
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
28
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Walkover
Matias Schroderus Lahden Gentai
Miro Tauru Proeliator Jiu-Jitsu
29
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Roni Toiviainen Gracie Barra Kouvola
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
30
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
31
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Otto Säynäjärvi Ahjo Training Center
32
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Sonja Schroderus Lahden Gentai
33
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Americana
Emil Liinavirta Lahden Gentai
Joona Salonen Heracles
34
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
35
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Daniel Suikki Lahden Gentai
Matias Schroderus Lahden Gentai
36
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Matias Behm Total Center Lahti
37
2007-2006 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Roni Toiviainen Gracie Barra Kouvola
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
38
2007-2006 synt. -45 kg Final
Points
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
39
2007-2006 synt. +45 kg Final
Points
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
40
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Armbar
Marcus Järveläinen Polar Jiu Jitsu Team
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
41
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Americana
Jessi Lehtonen Lahden Gentai
Joona Salonen Heracles
42
2005-2004 synt. -41 kg Bronze Fight
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Matias Schroderus Lahden Gentai
43
2005-2004 synt. -41 kg Final
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Daniel Suikki Lahden Gentai
44
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
Matias Behm Total Center Lahti
45
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Triangle
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
46
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Armbar
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Jessi Lehtonen. Lahden Gentai
47
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Sonja Schroderus Lahden Gentai
48
2005-2004 synt. -47 kg Bronze Fight
Armbar
Marcus Järveläinen Polar Jiu Jitsu Team
Jessi Lehtonen Lahden Gentai
49
2005-2004 synt. -47 kg Final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Joona Salonen Heracles
50
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Armbar
Henry Suntio Pankration Gym
Jimi Nyman Sisu Gym
51
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Triangle
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Elli Harju MMA Rovaniemi
52
2005-2004 synt. +53 kg Bronze Fight
Points
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
53
2005-2004 synt. +53 kg Final
DQ
Matias Behm Total Center Lahti
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
54
2005-2004 synt. Tytöt Bronze Fight
Armbar
Jessi Lehtonen. Lahden Gentai
Sonja Schroderus Lahden Gentai
55
2005-2004 synt. Tytöt Final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
56
2003-2002 synt. Tytöt Semi-final
Americana
Elli Harju Pankration Gym
Sonja Schroderus Lahden Gentai
57
2003-2002 synt. Tytöt Semi-final
Injury
Jessi Lehtonen Lahden Gentai
Myrskytuuli Mäkelä Sisu Gym
58
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Kimura
Juho Ihalainen Heracles
Henry Suntio Pankration Gym
59
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Kimura
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
60
Men White Belts -64 kg Semi-final
Choke
Arttu Rekola Järvenpään Kehäkarhut
Kaarle Salmela Ahjo Training Center
61
Men White Belts -64 kg Semi-final
RNC
Eerik Norvio GB Gym
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
62
Men White Belts -70 kg 16th-final
Choke
Teemu Pinonummi Total Center Lahti
Otto Haapa-aho Monkey Grip
63
Men Värivyöt -70 Quarter-final
Walkover
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Karim Ahmadi Oulun Kamppailuklubi
64
2003-2002 synt. Tytöt Bronze Fight
Kimura
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Jessi Lehtonen Lahden Gentai
65
2003-2002 synt. Tytöt Final
Armbar
Elli Harju Pankration Gym
Myrskytuuli Mäkelä Sisu Gym
66
2003-2002 synt. -58 kg Bronze Fight
Points
Juho Ihalainen Heracles
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
67
2003-2002 synt. -58 kg Final
Kimura
Henry Suntio Pankration Gym
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
68
Men White Belts -64 kg Bronze Fight
Bow and Arrow
Kaarle Salmela Ahjo Training Center
Eerik Norvio GB Gym
69
Men White Belts -64 kg Final
Bow and Arrow
Arttu Rekola Järvenpään Kehäkarhut
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
70
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Ankle Lock
Pekka Nummela Polar Jiu Jitsu Team
Otto Haapa-aho Monkey Grip
71
Men White Belts -70 kg Quarter-final
RNC
Tanel Veskus Polar Jiu Jitsu Team
Kristian Nuora Kombat Klubi Kouvola
72
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Armbar
Tommi Salonen Total Center Lahti
Julius Etholén MMA Kotka
73
Men White Belts -70 kg Quarter-final
Points
Juuso Karjalainen Lahden Gentai
Antti Pukkila Skeletor Wrestling
74
Men Värivyöt -70 Semi-final
Points
Veli-Matti Lindström Lahden Gentai
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
75
Men Värivyöt -70 Semi-final
Walkover
Andrea Patanè Crest - Professional Fighting Center
Tuomas Kokkonen GB Gym
76
Men Värivyöt -76 Quarter-final
Triangle
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Aleksi Björn Finnfighters Gym
77
Men Värivyöt -76 Quarter-final
Points
Ville Isokoski Lahden Gentai
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
78
Men Värivyöt -76 Quarter-final
Armbar
Joonas Elo Turun Ju-jutsuseura
Jaakko Näveri Total Center Lahti
79
Men Värivyöt -76 Quarter-final
Collar Choke
Lasse Rahkolin Sisu Gym
Mika Leikkola BJJ Kouvola
80
Men White Belts -70 kg Semi-final
Points
Otto Haapa-aho Monkey Grip
Tanel Veskus Polar Jiu Jitsu Team
81
Men White Belts -70 kg Semi-final
Points
Julius Etholén MMA Kotka
Juuso Karjalainen Lahden Gentai
82
Men Värivyöt -70 Bronze Fight
Walkover
Veli-Matti Lindström Lahden Gentai
Andrea Patanè Crest - Professional Fighting Center
83
Men Värivyöt -70 Final
Walkover
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Tuomas Kokkonen GB Gym
84
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Walkover
Joni Lipiäinen Loop jiujitsu
Tommi Myller WFC Warriors
85
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Points
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
Teemu Helin Tampereen Jujutsukoulu
86
Men White Belts -76 kg Quarter-final
Walkover
Roope Uski MMA Team 300
Jonne Ylisirniö Helsingin Paini-Miehet
87
Men Värivyöt -76 Semi-final
Armbar
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
88
Men Värivyöt -76 Semi-final
Collar Choke
Joonas Elo Turun Ju-jutsuseura
Lasse Rahkolin Sisu Gym
89
Men White Belts -70 kg Bronze Fight
Points
Tanel Veskus Polar Jiu Jitsu Team
Juuso Karjalainen Lahden Gentai
90
Men White Belts -70 kg Final
Collar Choke
Otto Haapa-aho Monkey Grip
Julius Etholén MMA Kotka
91
Women Värivyöt -69 Quarter-final
Points
Laura Andersson Loop Jiu-Jitsu
Krista Latvala Ahjo Training Center
92
Men White Belts -76 kg Semi-final
Walkover
Mikael Sormunen RNC Sport Club
Tommi Myller WFC Warriors
93
Men White Belts -76 kg Semi-final
Points
Teemu Helin Tampereen Jujutsukoulu
Roope Uski MMA Team 300
94
Women White Belts 69+ kg Quarter-final
Choke
Õie Häätarõ Lahden Gentai
Sanna Laakkonen Polar Jiu Jitsu Team
95
Men Värivyöt -76 Bronze Fight
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Lasse Rahkolin Sisu Gym
96
Men Värivyöt -76 Final
Bow and Arrow
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Joonas Elo Turun Ju-jutsuseura
97
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Points
Ismo Liimatainen Ahjo Training Center
Henri Lauronen Vantaan Kamppailukeskus
98
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Walkover
Patrick Perkowsky Loop Jiu-Jitsu
Vilhelm Bengs Crest - Professional Fighting Center
99
Men White Belts -82.3 kg 16th-final
Points
Paavo Nyländen Lahden Gentai
Janne Laaksonen MMA Vantaa
100
Men White Belts -76 kg Bronze Fight
Walkover
Tommi Myller WFC Warriors
Teemu Helin Tampereen Jujutsukoulu
101
Men White Belts -76 kg Final
Choke
Mikael Sormunen RNC Sport Club
Roope Uski MMA Team 300
102
Women Värivyöt -69 Semi-final
Points
Taru Laitinen MMA Team 300
Krista Latvala Ahjo Training Center
103
Women Värivyöt -69 Semi-final
Points
Satu Jokela Finnfighters Gym
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
104
Women White Belts 69+ kg Semi-final
Points
Piia Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Sanna Laakkonen Polar Jiu Jitsu Team
105
Women White Belts 69+ kg Semi-final
Points
Hanna Laaksonen Polar Jiu Jitsu Team
Tiia Nikunen BJJ Kouvola
106
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Ibrahim ghassan Altuhafi Altuhafi Espoon Kehähait
Ismo Liimatainen Ahjo Training Center
107
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Choke
Teemu Haakana Gracie Barra Kouvola
Mikko Pautamo Kombat Klubi Kouvola
108
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Injury
Sami Hannula Total Center Lahti
Vilhelm Bengs Crest - Professional Fighting Center
109
Men White Belts -82.3 kg Quarter-final
Points
Michael Myllyniemi Tampereen Jujutsukoulu
Paavo Nyländen Lahden Gentai
110
Women Värivyöt -69 Bronze Fight
Americana
Taru Laitinen MMA Team 300
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
111
Women Värivyöt -69 Final
Points
Krista Latvala Ahjo Training Center
Satu Jokela Finnfighters Gym
112
Women White Belts 69+ kg Bronze Fight
Points
Piia Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Tiia Nikunen BJJ Kouvola
113
Women White Belts 69+ kg Final
Armbar
Sanna Laakkonen Polar Jiu Jitsu Team
Hanna Laaksonen Polar Jiu Jitsu Team
114
Men Värivyöt -82,3 Quarter-final
Bow and Arrow
Ville Rahkonen Heracles
Janne Kuusela Sisu Gym
115
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Collar Choke
Ibrahim ghassan Altuhafi Altuhafi Espoon Kehähait
Teemu Haakana Gracie Barra Kouvola
116
Men White Belts -82.3 kg Semi-final
Triangle
Vilhelm Bengs Crest - Professional Fighting Center
Michael Myllyniemi Tampereen Jujutsukoulu
117
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Armbar
Harri Eho Järvenpään Kehäkarhut
Topias Akkanen Gracie Barra Kouvola
118
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Oskari Vainio ippon loimaa
Shadi Jamil Lahden Gentai
119
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
DQ
Endre Prágai Kokkolan Budo
Olli Lahtinen Jyväskylän Fight Club
120
Men White Belts -88.3 kg Quarter-final
Points
Santeri Posa Kamppailu Center
Ville Räty Polar Jiu Jitsu Team
121
Men Värivyöt -82,3 Semi-final
Choke
Samu Hämäläinen BJJ Kouvola
Ville Rahkonen Heracles
122
Men Värivyöt -82,3 Semi-final
Points
Kimmo Nieminen Sisu Gym
Oskari Loikkanen Takado
123
Men White Belts -82.3 kg Bronze Fight
Choke
Ibrahim ghassan Altuhafi Altuhafi Espoon Kehähait
Vilhelm Bengs Crest - Professional Fighting Center
124
Men White Belts -82.3 kg Final
Points
Teemu Haakana Gracie Barra Kouvola
Michael Myllyniemi Tampereen Jujutsukoulu
125
Men Värivyöt -88,3 Quarter-final
Walkover
Joonas Ylänne GB Gym
Vesa Rockas Sisu Gym
126
Men Värivyöt -88,3 Quarter-final
Bow and Arrow
Jani Sommarberg BJJ Kouvola
Juha Piirainen Sisu Gym
127
Men Värivyöt -88,3 Quarter-final
Walkover
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
Otto Saari GB Gym
128
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Choke
Topias Akkanen Gracie Barra Kouvola
Shadi Jamil Lahden Gentai
129
Men White Belts -88.3 kg Semi-final
Lock
Olli Lahtinen Jyväskylän Fight Club
Ville Räty Polar Jiu Jitsu Team
130
Men Värivyöt -82,3 Bronze Fight
Points
Ville Rahkonen Heracles
Kimmo Nieminen Sisu Gym
131
Men Värivyöt -82,3 Final
Ankle Lock
Samu Hämäläinen BJJ Kouvola
Oskari Loikkanen Takado
132
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Points
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miguel Gouveia MMA Vantaa
133
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Armbar
Akseli Sakkara Kombat Klubi Kouvola
Jani Valkeavirta Polar Jiu Jitsu Team
134
Men White Belts -94.3 kg Quarter-final
Triangle
Aleksi Karjalainen MMA Rovaniemi
Samuli Heikkilä Tampereen Jujutsukoulu
135
Men Värivyöt -88,3 Semi-final
Choke
Joonas Lius Ahjo Training Center
Vesa Rockas Sisu Gym
136
Men Värivyöt -88,3 Semi-final
Choke
Jani Sommarberg BJJ Kouvola
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
137
Men White Belts -88.3 kg Bronze Fight
Walkover
Shadi Jamil Lahden Gentai
Olli Lahtinen Jyväskylän Fight Club
138
Men White Belts -88.3 kg Final
Points
Topias Akkanen Gracie Barra Kouvola
Ville Räty Polar Jiu Jitsu Team
139
Men Värivyöt -94,3 Quarter-final
Walkover
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
140
Men Värivyöt -94,3 Quarter-final
Choke
Ari Ylipalo Combat Society
Jami Merenmies Sali24
141
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Collar Choke
Jaakko Ruponen Sali24
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
142
Men White Belts -94.3 kg Semi-final
Triangle
Jani Valkeavirta Polar Jiu Jitsu Team
Samuli Heikkilä Tampereen Jujutsukoulu
143
Men Värivyöt -88,3 Bronze Fight
Americana
Joonas Lius Ahjo Training Center
Niki Kahila Tampereen Jujutsukoulu
144
Men Värivyöt -88,3 Final
Choke
Vesa Rockas Sisu Gym
Jani Sommarberg BJJ Kouvola
145
Men White Belts -100.5 kg Semi-final
RNC
Karri Sirviö Sisu Gym
Sami Lindman MMA Kotka
146
Men Värivyöt -94,3 Semi-final
Points
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
147
Men Värivyöt -94,3 Semi-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Jami Merenmies Sali24
148
Men Värivyöt +94,3 Quarter-final
Points
Kalle Jokela Sisu Gym
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
149
Men Värivyöt +94,3 Quarter-final
Points
Juha Leino Ippon Loimaa
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
150
Men Värivyöt +94,3 Quarter-final
Points
Kasper Virtanen Polar Jiu Jitsu Team
Erik Tauriainen Sisu Gym
151
Men White Belts -94.3 kg Bronze Fight
Choke
Jaakko Ruponen Sali24
Jani Valkeavirta Polar Jiu Jitsu Team
152
Men White Belts -94.3 kg Final
Choke
Oliver Jokinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samuli Heikkilä Tampereen Jujutsukoulu
153
Men White Belts -100.5 kg Semi-final
Armbar
Oleg Pihlak Orion's Belt
Karri Sirviö Sisu Gym
154
Men Värivyöt -94,3 Bronze Fight
Points
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
Janne Toivanen Sisu Gym
155
Men Värivyöt -94,3 Final
Collar Choke
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Jami Merenmies Sali24
156
Men Värivyöt +94,3 Semi-final
Walkover
Miika Laiho Sali24
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
157
Men Värivyöt +94,3 Semi-final
Choke
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Kasper Virtanen Polar Jiu Jitsu Team
158
Men White Belts 100.5+ kg Semi-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Evgeni Rozov Orion's Belt
159
Men White Belts -100.5 kg Final
Points
Sami Lindman MMA Kotka
Oleg Pihlak Orion's Belt
160
Men Värivyöt +94,3 Bronze Fight
Walkover
Miika Laiho Sali24
Kasper Virtanen Polar Jiu Jitsu Team
161
Men Värivyöt +94,3 Final
Injury
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
162
Men White Belts 100.5+ kg Semi-final
Armbar
Perttu Ruokola Polar Jiu Jitsu Team
Evgeni Rozov Orion's Belt
163
Men White Belts 100.5+ kg Final
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Evgeni Rozov Orion's Belt