1
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Max Eronen Barreto Helsinki
Rasmus Hukka MMA Imatra
2
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Ilona Piispa MMA Imatra
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
3
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Mikhail Efremov Orion's Belt
Luka Laurila Barreto Helsinki
4
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
luka korhonen Hangon Hyrskyt
Noa Lahti Barreto Helsinki
5
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Kasper Ahl MMA Imatra
Alexander Malikov Orion's Belt
6
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Walkover
Ervin Leibonen Orion's Belt
Milo Hertsa Barreto Helsinki
7
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
8
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Veikko Kiili Barreto Helsinki
Aino Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
9
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Moona Laitila Heracles
Max Strömnes GB Gym
10
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Lucas Pyrylä Barreto Helsinki
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
11
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Alexander Lehtmets Hipko
Leo Gebhard Barreto Helsinki
12
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Aarre Kangasvieri Barreto Helsinki
Rasmus Hukka MMA Imatra
13
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Minnea Serafin Barreto Helsinki
Artur Mayorov Orion's Belt
14
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
Ilona Piispa MMA Imatra
15
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Gabriel Pitkänen Pankration Gym
Mikhail Efremov Orion's Belt
16
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Tomas Välkkilä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
luka korhonen Hangon Hyrskyt
17
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Otto Gebhard Barreto Helsinki
Alexander Malikov Orion's Belt
18
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Aimo Hallivuori Barreto Helsinki
Milo Hertsa Barreto Helsinki
19
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Renne Fager Barreto Helsinki
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
20
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Veikko Kiili Barreto Helsinki
21
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
Moona Laitila Heracles
22
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Walkover
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
Lucas Pyrylä Barreto Helsinki
23
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Netta Kylmälä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alexander Lehtmets Hipko
24
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Walkover
Kristoffer Nommik Barreto Helsinki
Tuulia Savolainen MMA Imatra
25
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Walkover
Aapo Litja MMA Imatra
Martta Kainulainen MMA Imatra
26
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Rasmus Hukka MMA Imatra
Minnea Serafin Barreto Helsinki
27
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Ilona Piispa MMA Imatra
Gabriel Pitkänen Pankration Gym
28
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Tomas Välkkilä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alexander Malikov Orion's Belt
29
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Milo Hertsa Barreto Helsinki
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
30
2009-2008 synt. -25 kg Quarter-final
Walkover
Rene Roosioja Barreto Helsinki
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
31
2009-2008 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Max Kumlin Hipko
32
2009-2008 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Kira Karjalainen Orion's Belt
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
33
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
34
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Lucas Pyrylä Barreto Helsinki
Alexander Lehtmets Hipko
35
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Bronze Fight
Judges Decision
Kristoffer Nommik Barreto Helsinki
Martta Kainulainen MMA Imatra
36
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Tuulia Savolainen MMA Imatra
Aapo Litja MMA Imatra
37
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Alvari Vehmainen Takado
38
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Simi Liukka MMA Imatra
39
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Daniel Pitkänen Pankration Gym
40
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Judges Decision
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Sairanen Total Center Lahti
41
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Minnea Serafin Barreto Helsinki
Gabriel Pitkänen Pankration Gym
42
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Tomas Välkkilä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
43
2009-2008 synt. -25 kg Semi-final
Points
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
44
2009-2008 synt. -25 kg Semi-final
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
45
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
Lucas Pyrylä Barreto Helsinki
46
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Joakim Ojanen Takado
Alexander Lehtmets Hipko
47
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Damir Ismail Kadõmov Orion's Belt
Alvari Vehmainen Takado
48
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alyna Malone Orion's Belt
49
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Hugo Alve Hipko
Oliver Rautiala Takado
50
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Edith Sorvali Barreto Helsinki
Joona Sairanen Total Center Lahti
51
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
52
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
53
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Valter Piccardi Ahjo Training Center
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
54
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Väinö Arveli Hipko
55
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Gabriel Pitkänen Pankration Gym
Tomas Välkkilä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
56
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Minnea Serafin Barreto Helsinki
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
57
2009-2008 synt. -25 kg Bronze Fight
Points
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
Sisu Hannula Total Center Lahti
58
2009-2008 synt. -25 kg Final
Judges Decision
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
59
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Alvari Vehmainen Takado
Alyna Malone Orion's Belt
60
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Joona Sairanen Total Center Lahti
61
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jarkko Kankaanpää Ahjo Training Center
62
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Joona Saarinen Hipko
63
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Pinja Määttänen Hipko
Onni Heilimö Finnfighters Gym
64
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
65
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ekku Kylmälä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
66
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Julia Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
67
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Otto Turunen Ahjo Training Center
Aapo Haataja Barreto Helsinki
68
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
69
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
70
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Leo Tuomainen Hipko
Jesse Jalonen Total Center Lahti
71
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Karri Kalske Finnfighters Gym
72
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Oliver Aho Barreto Helsinki
Tomi Nousiainen MMA Imatra
73
2009-2008 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Alvari Vehmainen Takado
Oliver Rautiala Takado
74
2009-2008 synt. -30 kg Final
Judges Decision
Alyna Malone Orion's Belt
Joona Sairanen Total Center Lahti
75
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lev Alexandrov Orion's Belt
76
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
77
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Alpo Ketola MMA Imatra
78
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
79
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Leonid Fokin MMA Imatra
Felix Sjöblom Ahjo Training Center
80
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Aleksi Valtonen Takado
Leo Tuomainen Hipko
81
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Ville Seppä MMA Imatra
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
82
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Tomi Nousiainen MMA Imatra
83
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Kasimir Perälä Tampereen Jujutsukoulu
84
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Tyyne Manninen Hipko
85
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
86
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Judges Decision
Viktor Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
petteri eberhardt Takado
87
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Walkover
Sara Määttänen Hipko
Neea Taskinen Giudici Team
88
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
india korhonen Hangon Hyrskyt
Paavo Venho Finnfighters Gym
89
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Lukas Mieskonen Polar Jiu Jitsu Team
90
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Veli Hallivuori Barreto Helsinki
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
91
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Walkover
Otso Ojaniemi Takado
Patrick Loobas Ahjo Training Center
92
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Onni Heilimö Finnfighters Gym
93
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Aapo Haataja Barreto Helsinki
94
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Injury
Leonid Fokin MMA Imatra
Aleksi Valtonen Takado
95
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
German Gildemann Orion's Belt
96
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Niklas Tompkin Barreto Helsinki
Emma Moilanen MMA Imatra
97
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Ivetta Pihlak Orion's Belt
98
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emil Ketola MMA Imatra
petteri eberhardt Takado
99
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Sebastian Eronen Barreto Helsinki
Neea Taskinen Giudici Team
100
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Paavo Venho Finnfighters Gym
101
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
102
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Veeti Harju Pankration Gym
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
103
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Teo Sarivaara Hipko
Patrick Loobas Ahjo Training Center
104
2009-2008 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Aapo Haataja Barreto Helsinki
105
2009-2008 synt. -35 kg Final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
106
2009-2008 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Aleksi Valtonen Takado
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
107
2009-2008 synt. 35+ kg Final
Points
Leonid Fokin MMA Imatra
German Gildemann Orion's Belt
108
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Jemina Matilainen Total Center Lahti
109
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Jesse Tuovinen Takado
Iida Suvanto MMA Imatra
110
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Joona Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Riina Myllylä Barreto Helsinki
111
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Sebastian Schachner Takado
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
112
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Arttu Rönkkö Takado
113
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
114
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
petteri eberhardt Takado
Sebastian Eronen Barreto Helsinki
115
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rasmus Rintee MMA Imatra
116
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Veeti Harju Pankration Gym
Teo Sarivaara Hipko
117
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Points
Vinnie Hakkarainen Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
118
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Eino Valtanen Polar Jiu Jitsu Team
119
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Points
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
Aaron Albrecht Takado
120
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Verneri Vehmainen Takado
121
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Riina Myllylä Barreto Helsinki
122
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
123
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
Arttu Rönkkö Takado
124
2007-2006 synt. +45 kg 16th-final
Points
Otto Säynäjärvi Ahjo Training Center
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
125
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
petteri eberhardt Takado
126
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Veeti Harju Pankration Gym
127
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Judges Decision
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
128
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Walkover
Hermanni Sarja Oulun Kamppailuklubi
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
129
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Henri Kantanen Hipko
130
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Aaron Albrecht Takado
131
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Triangle
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Miro Tauru Proeliator Jiu-Jitsu
132
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Walkover
Atte Kautonen MMA Imatra
Vilho Hinkkanen Barreto Helsinki
133
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Armbar
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Emil Grönholm Giudici Team
134
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Triangle
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Tilda Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
135
2005-2004 synt. -41 kg 16th-final
Points
Grigory Poryadin Orion's Belt
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
136
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
petteri eberhardt Takado
Veeti Harju Pankration Gym
137
2007-2006 synt. -35 kg Final
Judges Decision
Emma Moilanen MMA Imatra
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
138
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Riina Myllylä Barreto Helsinki
139
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
140
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
141
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Henri Kantanen Hipko
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
142
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Oliver Gustafsson Hipko
Otto Säynäjärvi Ahjo Training Center
143
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Nooa Niskanen Ahjo Training Center
Alex Väänänen Barreto Helsinki
144
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
145
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Artem Morkovkin Orion's Belt
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
146
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Luukas Järvinen Ahjo Training Center
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
147
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Atte Kautonen MMA Imatra
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
148
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
RNC
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
149
2005-2004 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Venla. Ylitalo Lahden Gentai
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
150
2007-2006 synt. -40 kg Bronze Fight
Injury
Matias Schroderus Lahden Gentai
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
151
2007-2006 synt. -40 kg Final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
152
2007-2006 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
153
2007-2006 synt. -45 kg Final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Henri Kantanen Hipko
154
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
Oliver Gustafsson Hipko
Nooa Niskanen Ahjo Training Center
155
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Artem Morkovkin Orion's Belt
156
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Walkover
Leevi Mieskonen Polar Jiu Jitsu Team
Juho Kuparinen Heracles
157
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Justus Hiltunen MMA Imatra
Roni Tuovinen Takado
158
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Bow and Arrow
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Sofi Fono CFO Grappling Team
159
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Points
Joona Salonen Heracles
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
160
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Arttu Raatikainen Takado
161
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Points
Samuli Pykälämaa Cardio combat Turku Ry
Marcus Järveläinen Polar Jiu Jitsu Team
162
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Choke
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Sonja Schroderus Lahden Gentai
163
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
164
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
165
2007-2006 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Oliver Gustafsson Hipko
Artem Morkovkin Orion's Belt
166
2007-2006 synt. +45 kg Final
Injury
Nooa Niskanen Ahjo Training Center
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
167
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Walkover
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Jimi Salama Barreto Helsinki
168
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Kimura
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
169
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Pette Uski Barreto Helsinki
Eero Perttula Loop Jiu-Jitsu
170
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Judges Decision
Kerkko Kalske Finnfighters Gym
Leevi Mieskonen Polar Jiu Jitsu Team
171
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Roni Tuovinen Takado
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
172
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Joona Salonen Heracles
Silja Piironen MMA Imatra
173
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Marcus Järveläinen Polar Jiu Jitsu Team
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
174
2005-2004 synt. -41 kg Bronze Fight
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
175
2005-2004 synt. -41 kg Final
Points
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
176
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Americana
Miina Lindeman Pankration Gym
Matti Aurala MMA Imatra
177
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
RNC
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
Joni Nykänen MMA Imatra
178
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
RNC
Matias Behm Total Center Lahti
Gabriel Santos Barreto Helsinki
179
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
180
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Pette Uski Barreto Helsinki
181
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Walkover
Sofi Fono. CFO Grappling Team
Iiris Niskanen Ahjo Training Center
182
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Judges Decision
Maiju Aurala MMA Imatra
Evi Sarivaara Hipko
183
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Armbar
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
184
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
RNC
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Ada Gustafsson Hipko
185
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Points
Kerkko Kalske Finnfighters Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
186
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
RNC
Joona Salonen Heracles
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
187
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
Matti Aurala MMA Imatra
188
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
RNC
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
Matias Behm Total Center Lahti
189
2003-2002 synt. -52 kg Quarter-final
Points
German Petenberg Barreto Helsinki
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
190
2003-2002 synt. -52 kg Quarter-final
Walkover
Joonas Haikulainen MMA Imatra
santeri laine Finnfighters Gym
191
2003-2002 synt. -52 kg Quarter-final
Walkover
Nicolas Holm Sali24
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
192
2005-2004 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Pette Uski Barreto Helsinki
193
2005-2004 synt. -53 kg Final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
194
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Triangle
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Sofi Fono. CFO Grappling Team
195
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Walkover
Miina Lindeman Pankration Gym
Evi Sarivaara Hipko
196
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
RNC
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
197
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Triangle
Silja Piironen MMA Imatra
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
198
2005-2004 synt. -47 kg Bronze Fight
Walkover
Kerkko Kalske Finnfighters Gym
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
199
2005-2004 synt. -47 kg Final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Joona Salonen Heracles
200
2005-2004 synt. +53 kg Bronze Fight
RNC
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
Matias Behm Total Center Lahti
201
2005-2004 synt. +53 kg Final
Armbar
Matti Aurala MMA Imatra
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
202
2003-2002 synt. -52 kg Semi-final
Walkover
Gukho Yakhiev GB Gym
German Petenberg Barreto Helsinki
203
2003-2002 synt. -52 kg Semi-final
Kimura
Joonas Haikulainen MMA Imatra
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
204
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Points
Juho Ihalainen Heracles
Artem Filatov Orion's Belt
205
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Kimura
Henry Suntio Pankration Gym
Veeti Maksimainen MMA Imatra
206
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Triangle
Jimi Nyman Sisu Gym
Elli Harju MMA Rovaniemi
207
2003-2002 synt. -58 kg Quarter-final
Collar Choke
Justus Vesala MMA Imatra
Eelis Viitanen Hipko
208
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Miina Lindeman Pankration Gym
209
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Armbar
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
210
2003-2002 synt. -64 kg Quarter-final
Walkover
Chanon Alijärvi Takado
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
211
2003-2002 synt. 70+ kg Quarter-final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
212
2003-2002 synt. Tytöt Quarter-final
Armbar
Tiia Takkinen MMA Imatra
Myrskytuuli Mäkelä Sisu Gym
213
2003-2002 synt. Tytöt Quarter-final
RNC
Elli Harju Pankration Gym
Hertta Jurkkola Lahden Kamppailulajikeskus
214
2003-2002 synt. -52 kg Bronze Fight
Walkover
Gukho Yakhiev GB Gym
Joonas Haikulainen MMA Imatra
215
2003-2002 synt. -52 kg Final
Armbar
German Petenberg Barreto Helsinki
Topias Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
216
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Armbar
Juho Ihalainen Heracles
Henry Suntio Pankration Gym
217
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Points
Jimi Nyman Sisu Gym
Eelis Viitanen Hipko
218
2001-2000 -58 Quarter-final
Points
Ville Kemppainen Takado
Valtteri Tuhkanen MMA Kotka
219
2005-2004 synt. Tytöt Bronze Fight
Bow and Arrow
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
220
2005-2004 synt. Tytöt Final
Americana
Miina Lindeman Pankration Gym
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
221
2003-2002 synt. -64 kg Semi-final
Walkover
Adam Lianov Barreto Helsinki
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
222
2003-2002 synt. -64 kg Semi-final
Armbar
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Ville Päiväniemi Hipko
223
2003-2002 synt. 70+ kg Semi-final
Bow and Arrow
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
224
2003-2002 synt. 70+ kg Semi-final
Bow and Arrow
Elias Sakah Barreto Helsinki
Maksim Fokin MMA Imatra
225
2003-2002 synt. Tytöt Semi-final
Points
Selene Leinonen Barreto Helsinki
Tiia Takkinen MMA Imatra
226
2003-2002 synt. Tytöt Semi-final
Points
Neea Haataja Barreto Helsinki
Hertta Jurkkola Lahden Kamppailulajikeskus
227
2003-2002 synt. -58 kg Bronze Fight
Points
Juho Ihalainen Heracles
Eelis Viitanen Hipko
228
2003-2002 synt. -58 kg Final
Armbar
Henry Suntio Pankration Gym
Jimi Nyman Sisu Gym
229
2001-2000 -58 Semi-final
Armbar
Abdrazzak Bakkali Harrak Barreto Helsinki
Valtteri Tuhkanen MMA Kotka
230
2001-2000 -58 Semi-final
Walkover
Ken Romah Barreto Helsinki
tommi nuutinen MMA Vantaa
231
2001-2000 -64 Quarter-final
Walkover
Othman Ghannou Barreto Helsinki
Valtteri Kivistö MMA Imatra
232
2003-2002 synt. -64 kg Bronze Fight
Walkover
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Ville Päiväniemi Hipko
233
2003-2002 synt. -64 kg Final
Walkover
Adam Lianov Barreto Helsinki
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
234
2003-2002 synt. 70+ kg Bronze Fight
Points
Leevi Puikkonen Barreto Helsinki
Elias Sakah Barreto Helsinki
235
2003-2002 synt. 70+ kg Final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Maksim Fokin MMA Imatra
236
2003-2002 synt. Tytöt Bronze Fight
DQ
Selene Leinonen Barreto Helsinki
Hertta Jurkkola Lahden Kamppailulajikeskus
237
2003-2002 synt. Tytöt Final
Points
Tiia Takkinen MMA Imatra
Neea Haataja Barreto Helsinki
238
2001-2000 -70 Quarter-final
Points
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Imran Amagov Barreto Helsinki
239
2001-2000 -70 Quarter-final
Points
Max Hynninen Barreto Helsinki
Miko Schadewitz MMA Imatra
240
2001-2000 -58 Bronze Fight
Walkover
Abdrazzak Bakkali Harrak Barreto Helsinki
Ken Romah Barreto Helsinki
241
2001-2000 -58 Final
Armbar
Valtteri Tuhkanen MMA Kotka
tommi nuutinen MMA Vantaa
242
2001-2000 -64 Semi-final
Points
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Valtteri Kivistö MMA Imatra
243
2001-2000 -64 Semi-final
Triangle
Roni Luukkanen MMA Imatra
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
244
2001-2000 +76 Final
Walkover
Aleksi Björn Finnfighters Gym
Oskari Vainio ippon loimaa
245
2001-2000 tytöt Semi-final
Collar Choke
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Xena Wecksten Hipko
246
2001-2000 -70 Semi-final
Walkover
Otto Espo Barreto Helsinki
Imran Amagov Barreto Helsinki
247
2001-2000 -70 Semi-final
Choke
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Miko Schadewitz MMA Imatra
248
2001-2000 -64 Bronze Fight
Armbar
Valtteri Kivistö MMA Imatra
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
249
2001-2000 -64 Final
Points
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Roni Luukkanen MMA Imatra
250
2001-2000 tytöt Semi-final
Bow and Arrow
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus
251
2001-2000 -70 Bronze Fight
Walkover
Otto Espo Barreto Helsinki
Miko Schadewitz MMA Imatra
252
2001-2000 -70 Final
RNC
Imran Amagov Barreto Helsinki
Roope Nuorento Ahjo Training Center
253
2001-2000 tytöt Final
Armbar
Xena Wecksten Hipko
Kaisa Suominen Porin Kamppailu-urheilukeskus