1
Men Masters +35v. -76 kg Final
Jouko Kähkönen Mikkelin Full Contact
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
2
Women Kaikki vyöt 69+ kg Semi-final
Sanna Sahiluoto MMA Joensuu
Emilia Lång MMA Rovaniemi
3
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Antti-Kalle Karasti MMA Rovaniemi
Eduard Vieru Mikkelin Full Contact
4
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Nuutti Lind MMA Rovaniemi
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
5
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Tommi Myller WFC Warriors
Juuso Kursu MMA Rovaniemi
6
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Niko Koivisto Kokkolan Budo
7
Men Valkovyöt -94.3 kg Quarter-final
Jussi Kitinoja Function X Jiu Jitsu
Kari Mononen Polar Jiu Jitsu Team
8
Men Valkovyöt -94.3 kg Quarter-final
Olli Keisala Jyväskylän Fight Club
Anssi Viljakainen Polar Jiu Jitsu Team
9
Men Valkovyöt -94.3 kg Quarter-final
Atte Jokinen Gracie Barra Varkaus
Joonatan Haapanen MMA Rovaniemi
10
Women Kaikki vyöt 69+ kg Semi-final
Noora Åhlgrén MMA Joensuu
Fighter from the fight number
11
Men Sinivyöt + ylemmät -76 kg Quarter-final
Mikhail Remshu Polar Jiu Jitsu Team
Waltteri Sepponen Function X Jiu Jitsu
12
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Fighter from the fight number 3
Fighter from the fight number 4
13
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Fighter from the fight number 5
Fighter from the fight number 6
14
Men Sinivyöt + ylemmät -82.3 kg Quarter-final
Pekka Vuori Jyväskylän Fight Club
Ville Matikainen MMA Joensuu
15
Men Sinivyöt + ylemmät -82.3 kg Quarter-final
Jimi Miettinen MMA Joensuu
Simo Sipinen Pieksämäki Fight Club
16
Men Sinivyöt + ylemmät -82.3 kg Quarter-final
alan barriquel MMA Rovaniemi
Matti Laukkarinen Jyväskylän Fight Club
17
Women Kaikki vyöt 69+ kg Final
Fighter from the fight number 2
Fighter from the fight number 10
18
Men Valkovyöt -94.3 kg Semi-final
Janne Hiltunen MMA Joensuu
Fighter from the fight number 7
19
Men Valkovyöt -94.3 kg Semi-final
Fighter from the fight number 8
Fighter from the fight number 9
20
Men Valkovyöt -76 kg Final
Fighter from the fight number 12
Fighter from the fight number 13
21
Men Sinivyöt + ylemmät -76 kg Semi-final
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
Fighter from the fight number 11
22
Men Sinivyöt + ylemmät -76 kg Semi-final
Olli Toikkanen Kuopion Gladiator Factory
Sami Sorjonen Jyväskylän Fight Club
23
Men Sinivyöt + ylemmät -82.3 kg Semi-final
Ville Niskanen Kuopion Gladiator Factory
Fighter from the fight number 14
24
Men Sinivyöt + ylemmät -82.3 kg Semi-final
Fighter from the fight number 15
Fighter from the fight number 16
25
Men Sinivyöt + ylemmät -88.3 kg Quarter-final
Atte Laitinen Proeliator Jiu-Jitsu
Jarkko Hänninen Pieksämäki Fight Club
26
Men Sinivyöt + ylemmät -88.3 kg Quarter-final
Antero Liimatainen Jyväskylän Fight Club
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
27
Men Valkovyöt -94.3 kg Final
Fighter from the fight number 18
Fighter from the fight number 19
28
Men Sinivyöt + ylemmät 100.5+ kg Final
Teemu Jäntti MMA Vantaa
Juho Rämö Ahjo Training Center
29
Men Sinivyöt + ylemmät -76 kg Final
Fighter from the fight number 21
Fighter from the fight number 22
30
Men Sinivyöt + ylemmät -82.3 kg Final
Fighter from the fight number 23
Fighter from the fight number 24
31
Men Sinivyöt + ylemmät -88.3 kg Semi-final
Juhani Mikkonen Takado
Fighter from the fight number 25
32
Men Sinivyöt + ylemmät -88.3 kg Semi-final
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Fighter from the fight number 26
33
Men Sinivyöt + ylemmät -88.3 kg Final
Fighter from the fight number 31
Fighter from the fight number 32