1
Men Blue Belts -64kg 16th-final
Walkover
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
Miika Tamminen Heracles
2
Men Blue Belts -64kg 16th-final
Points
Jaska Nikulin Espoon Kehähait
Martin Jürisalu Team Scared &Paranoid
3
Men Blue Belts -64kg 16th-final
Walkover
Lauri Sipilä Heracles
Heikki Heliste Kombat Klubi Kouvola
4
Men Blue Belts -70kg 32nd-final
Armbar
Sampsa Honkaheimo Loop Jiu-Jitsu
Simo Penttilä Lahden Gentai
5
Men Blue Belts -70kg 32nd-final
Points
Pasi Mäkelä Kushin-Kan ry
Tommi Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
6
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Points
Sauli Putkonen Mikkelin Full Contact
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa
7
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Walkover
Rafał Babicz Alliance
Ivan Chumakov Gracie Barra Moscow
8
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Points
eerik hemmo Loop Jiu-Jitsu
Janne Kunnas GB Gym
9
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Points
Toni Huotari Loop Jiu-Jitsu
Jan Lindström Lohjan Kamppailukeskus
10
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Points
Matti Loukusa Combat Society
Aleksi Lohi Oulun Kamppailuklubi
11
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Collar Choke
Ioannis Kokolaras GRACIE BARRA GREECE
Ari Raunemaa F4Sport
12
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Points
Robert Halttunen Hipko
Kari Tarhonen Mikkelin Full Contact
13
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Points
Tomi Juopperi Loop Jiu-Jitsu
Jukka Kärkkäinen Lohjan Kamppailukeskus
14
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Points
Douglas Machado Helsinki Martial Art Center
Tomi Grönfors MMA Vantaa
15
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Choke
Mairon Lepik SBG Estonia
Hannu Karhu MMA Seinäjoki
16
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Walkover
Olli Viemerö Turun Ju-jutsuseura
Fitim Statovci Sports Academy No.1
17
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Points
Juuso Mikkola Turun Ju-jutsuseura
Tommi Juppi Helsingin Ju-jutsuklubi
18
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Judges Decision
Joonas Rössi Oulun Kamppailuklubi
Artem Sydorov Gracie Barra Ukraine
19
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Collar Choke
Teemu Laitinen Mikkelin Full Contact
Joni Kainulainen Brazilian Jiu-jitsu Academy
20
Men Blue Belts -76kg 32nd-final
Walkover
Tuomo Hartikainen MMA Vantaa
Andreas Sangolt Bergen Grappling
21
Men Blue Belts -64kg Quarter-final
Ankle Lock
Marko Oikarainen MMA Rovaniemi
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
22
Men Blue Belts -64kg Quarter-final
Armbar
Toni Isomäki MMA Imatra
jarno juutinen Oulun Kamppailuklubi
23
Men Blue Belts -64kg Quarter-final
Ankle Lock
Aleksi Toivonen Lahden Gentai
Jaska Nikulin Espoon Kehähait
24
Men Blue Belts -64kg Quarter-final
Points
Jussi Hörkkö Turun Ju-jutsuseura
Heikki Heliste Kombat Klubi Kouvola
25
Men Blue Belts -70kg 16th-final
Collar Choke
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Simo Penttilä Lahden Gentai
26
Men Blue Belts -70kg 16th-final
Points
Tommy Lindgren Sports Academy No.1
Gabor Torok Gracie Barra Hungary
27
Men Blue Belts -70kg 16th-final
Collar Choke
Riku Forsell Pankration Gym
Joonas Lehmonen Kombat Klubi Kouvola
28
Men Blue Belts -70kg 16th-final
Points
Jussi Repo Võimla SBGi
Mikko Alho Takado
29
Men Blue Belts -70kg 16th-final
Points
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
Tommi Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
30
Men Blue Belts -70kg 16th-final
Points
Mikko Särkkä Kombat Klubi Kouvola
Joonatan Voltti Helsingin Ju-jutsuklubi
31
Men Blue Belts -70kg 16th-final
Walkover
Tore Lasn 3D Treening
Toni Katava Heracles
32
Men Blue Belts -70kg 16th-final
Bow and Arrow
Sebastian Lindqvist Sports Academy No.1
Jim Hagström Takado
33
Men Blue Belts -76kg 16th-final
Bow and Arrow
Nils Tarvonen MMA Team 300
Sauli Putkonen Mikkelin Full Contact
34
Men Blue Belts -76kg 16th-final
Choke
Rafał Babicz Alliance
eerik hemmo Loop Jiu-Jitsu
35
Men Blue Belts -76kg 16th-final
Points
Toni Huotari Loop Jiu-Jitsu
Aleksi Lohi Oulun Kamppailuklubi
36
Men Blue Belts -76kg 16th-final
Points
Ioannis Kokolaras GRACIE BARRA GREECE
Robert Halttunen Hipko
37
Men Blue Belts -76kg 16th-final
Triangle
Jukka Kärkkäinen Lohjan Kamppailukeskus
Douglas Machado Helsinki Martial Art Center
38
Men Blue Belts -76kg 16th-final
Points
Mairon Lepik SBG Estonia
Fitim Statovci Sports Academy No.1
39
Men Blue Belts -76kg 16th-final
Judges Decision
Juuso Mikkola Turun Ju-jutsuseura
Artem Sydorov Gracie Barra Ukraine
40
Men Blue Belts -76kg 16th-final
Choke
Teemu Laitinen Mikkelin Full Contact
Tuomo Hartikainen MMA Vantaa
41
Men Blue Belts -64kg Semi-final
Points
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
Toni Isomäki MMA Imatra
42
Men Blue Belts -64kg Semi-final
Bow and Arrow
Aleksi Toivonen Lahden Gentai
Jussi Hörkkö Turun Ju-jutsuseura
43
Men Blue Belts -70kg Quarter-final
Collar Choke
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Tommy Lindgren Sports Academy No.1
44
Men Blue Belts -70kg Quarter-final
Points
Joonas Lehmonen Kombat Klubi Kouvola
Jussi Repo Võimla SBGi
45
Men Blue Belts -70kg Quarter-final
Collar Choke
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
Mikko Särkkä Kombat Klubi Kouvola
46
Men Blue Belts -70kg Quarter-final
Points
Tore Lasn 3D Treening
Jim Hagström Takado
47
Men Blue Belts -82.3kg 32nd-final
Choke
Kari Vartiainen MMA Vantaa
Marcos Burgos Oulun Kamppailuklubi
48
Men Blue Belts -82.3kg 32nd-final
Collar Choke
Tommi Pohjola Helsingin Ju-jutsuklubi
Aleksi Niittymies Tampereen Jujutsukoulu
49
Men Blue Belts -82.3kg 32nd-final
Collar Choke
Markus Tentke Pankration Gym
Kristjan Mäe GB Gym
50
Men Blue Belts -82.3kg 32nd-final
Armbar
Lauri Pääkkö Sotkamon Tsuyoi
Pyry Silvonen Kuopion Gladiator Factory
51
Men Blue Belts -82.3kg 32nd-final
Points
Jon Krogell Loop Jiu-Jitsu
Louis Glismann Checkmat
52
Men Blue Belts -82.3kg 32nd-final
Points
Ilari Matinolli Oulun Kamppailuklubi
Kim Kramer Fightworld Mascarenhas Team
53
Men Blue Belts -82.3kg 32nd-final
Walkover
Petri Itkonen Jyväskylän Fight Club
Ville Puuperä Pankration Gym
54
Men Blue Belts -82.3kg 32nd-final
Points
Teemu Pajunen Turun Ju-jutsuseura
Bartłomiej Kożuchowski Macaco Gold Team
55
Men Blue Belts -64kg Final
Choke
Toni Isomäki MMA Imatra
Aleksi Toivonen Lahden Gentai
56
Men Blue Belts -76kg Quarter-final
Points
Nils Tarvonen MMA Team 300
Rafał Babicz Alliance
57
Men Blue Belts -76kg Quarter-final
Choke
Aleksi Lohi Oulun Kamppailuklubi
Ioannis Kokolaras GRACIE BARRA GREECE
58
Men Blue Belts -76kg Quarter-final
Collar Choke
Jukka Kärkkäinen Lohjan Kamppailukeskus
Fitim Statovci Sports Academy No.1
59
Men Blue Belts -76kg Quarter-final
Points
Juuso Mikkola Turun Ju-jutsuseura
Teemu Laitinen Mikkelin Full Contact
60
Men Blue Belts -70kg Semi-final
Points
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Joonas Lehmonen Kombat Klubi Kouvola
61
Men Blue Belts -70kg Semi-final
Armbar
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
Jim Hagström Takado
62
Men Blue Belts -82.3kg 16th-final
Points
Tommi Hovi Loop Jiu-Jitsu
Kari Vartiainen MMA Vantaa
63
Men Blue Belts -82.3kg 16th-final
Points
Jarno Salin Takado
Tommi Pohjola Helsingin Ju-jutsuklubi
64
Men Blue Belts -82.3kg 16th-final
Collar Choke
Markku Mutanen Barreto Helsinki
Kristjan Mäe GB Gym
65
Men Blue Belts -82.3kg 16th-final
Points
joonas jääskeläinen Lohjan Kamppailukeskus
Lauri Pääkkö Sotkamon Tsuyoi
66
Men Blue Belts -82.3kg 16th-final
Points
Jesse Vuorio GB Gym
Louis Glismann Checkmat
67
Men Blue Belts -82.3kg 16th-final
Lapel Choke
Janne Sinersaari BJJ Kouvola
Ilari Matinolli Oulun Kamppailuklubi
68
Men Blue Belts -82.3kg 16th-final
Triangle
Joni Stenholm Buli Jiu-Jitsu
Ville Puuperä Pankration Gym
69
Men Blue Belts -82.3kg 16th-final
Walkover
Oskari Loikkanen Takado
Teemu Pajunen Turun Ju-jutsuseura
70
Men Blue Belts -88.3kg 32nd-final
Choke
Teemu Laine Polar Jiu Jitsu Team
Max Bust Gracie Barra NL
71
Men Blue Belts -76kg Semi-final
Points
Nils Tarvonen MMA Team 300
Ioannis Kokolaras GRACIE BARRA GREECE
72
Men Blue Belts -76kg Semi-final
Points
Fitim Statovci Sports Academy No.1
Juuso Mikkola Turun Ju-jutsuseura
73
Men Blue Belts -94.3kg 16th-final
Points
Grzegorz Wydra G-MMA grudziadz
Marcus Forsberg Combat Society
74
Men Blue Belts -94.3kg 16th-final
Choke
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
Toni Lepistö Espoon Kehähait
75
Men Blue Belts -94.3kg 16th-final
Walkover
Tuomo Kiiskinen Loop Jiu-Jitsu
Anssi Juntunen Jujutsu Oulu
76
Men Blue Belts -94.3kg 16th-final
Judges Decision
Alari Arola GB Gym
Dan Ruben Hagen Team Trondheim BJJ
77
Men Blue Belts -94.3kg 16th-final
Points
Tommi Teittinen Combat Society
Jani Vertanen MMA Imatra
78
Men Blue Belts -70kg Final
Triangle
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
79
Men Blue Belts -82.3kg Quarter-final
Points
Kari Vartiainen MMA Vantaa
Tommi Pohjola Helsingin Ju-jutsuklubi
80
Men Blue Belts -82.3kg Quarter-final
Americana
Kristjan Mäe GB Gym
joonas jääskeläinen Lohjan Kamppailukeskus
81
Men Blue Belts -82.3kg Quarter-final
Armbar
Jesse Vuorio GB Gym
Janne Sinersaari BJJ Kouvola
82
Men Blue Belts -82.3kg Quarter-final
Armbar
Joni Stenholm Buli Jiu-Jitsu
Teemu Pajunen Turun Ju-jutsuseura
83
Men Blue Belts -88.3kg 16th-final
Armbar
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Max Bust Gracie Barra NL
84
Men Blue Belts -88.3kg 16th-final
Collar Choke
Jussi Ronkainen Lahden Gentai
Niko Lindholm GB Gym
85
Men Blue Belts -88.3kg 16th-final
Points
Jyri Nykäin Takado
Timann Schwamborn Frontline Academy
86
Men Blue Belts -88.3kg 16th-final
Points
Santeri Haikala Helsingin Paini-Miehet
Kyle Skiba Roger Gracie Academy
87
Men Blue Belts -88.3kg 16th-final
Points
Tero Toivonen Tampereen Jujutsukoulu
Kuura Kumpulainen Loop Jiu-Jitsu
88
Men Blue Belts -88.3kg 16th-final
Points
Teemu Toropainen Function X Jiu Jitsu
Joachim Sveinson Frontline Academy
89
Men Blue Belts -88.3kg 16th-final
Points
Pasi Eronen Tornion Jujutsuseura
Joonas Korja Gracie Barra Kouvola
90
Men Blue Belts -88.3kg 16th-final
Kimura
Ari Ylipalo Combat Society
Jouko Loikkanen Tampereen Jujutsukoulu
91
Men Blue Belts -76kg Final
Points
Ioannis Kokolaras GRACIE BARRA GREECE
Fitim Statovci Sports Academy No.1
92
Men Blue Belts -94.3kg Quarter-final
Armbar
Harri Wallenius Loop Jiu-Jitsu
Marcus Forsberg Combat Society
93
Men Blue Belts -94.3kg Quarter-final
Choke
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
Anssi Juntunen Jujutsu Oulu
94
Men Blue Belts -94.3kg Quarter-final
Choke
Ilmari Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
Dan Ruben Hagen Team Trondheim BJJ
95
Men Blue Belts -94.3kg Quarter-final
Kimura
Ville Saari Total Center Lahti
Tommi Teittinen Combat Society
96
Men Blue Belts -82.3kg Semi-final
Armbar
Tommi Pohjola Helsingin Ju-jutsuklubi
Kristjan Mäe GB Gym
97
Men Blue Belts -82.3kg Semi-final
Armbar
Janne Sinersaari BJJ Kouvola
Teemu Pajunen Turun Ju-jutsuseura
98
Men Blue Belts -100.5kg 16th-final
Points
Mika Herranen Helsinki Martial Art Center
jukka kiiveri Lahden Gentai
99
Men Blue Belts +100.5kg Quarter-final
Walkover
Elias Korhonen Jyväskylän Fight Club
Joni Heinonen Polar Jiu Jitsu Team
100
Men Blue Belts +100.5kg Quarter-final
Points
Marcin Buksiński G-MMA grudziadz
Mika Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
101
Men Blue Belts -88.3kg Quarter-final
Lapel Choke
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Jussi Ronkainen Lahden Gentai
102
Men Blue Belts -88.3kg Quarter-final
Points
Timann Schwamborn Frontline Academy
Santeri Haikala Helsingin Paini-Miehet
103
Men Blue Belts -88.3kg Quarter-final
Points
Kuura Kumpulainen Loop Jiu-Jitsu
Joachim Sveinson Frontline Academy
104
Men Blue Belts -88.3kg Quarter-final
Points
Pasi Eronen Tornion Jujutsuseura
Jouko Loikkanen Tampereen Jujutsukoulu
105
Men Elite -70kg Quarter-final
Points
Aleksi Tolin MMA Vantaa
Ekke Leinonen Kushin-Kan ry
106
Men Elite -70kg Quarter-final
Points
Haitham Ahmed Hipko
Thiago Viana MMA Imatra
107
Men Blue Belts -94.3kg Semi-final
Armbar
Harri Wallenius Loop Jiu-Jitsu
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
108
Men Blue Belts -94.3kg Semi-final
Injury
Ilmari Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
Ville Saari Total Center Lahti
109
Men Elite -76kg Quarter-final
Points
Jyri Kakko Polar Jiu Jitsu Team
Samu Hämäläinen BJJ Kouvola
110
Men Elite -76kg Quarter-final
Judges Decision
Jarkko Hanninen RNC Sport Club
Robson Ekhem Checkmat Prana Bjj
111
Men Elite -76kg Quarter-final
Walkover
Sami Narikka Combat Society
Fernando Paulon BTT
112
Men Elite -76kg Quarter-final
Points
Sakari Räsänen Helsingin Ju-jutsuklubi
Anders Heydorn Hilti Stockholm
113
Men Blue Belts -82.3kg Final
Points
Tommi Pohjola Helsingin Ju-jutsuklubi
Janne Sinersaari BJJ Kouvola
114
Men Blue Belts -100.5kg Quarter-final
Points
Esa Rintala Takado
jukka kiiveri Lahden Gentai
115
Men Blue Belts -100.5kg Quarter-final
Armbar
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Timo Korhonen Heracles
116
Men Blue Belts -100.5kg Quarter-final
Walkover
Tommy Turunen Turun Ju-jutsuseura
Tommi Sohlberg Hipko
117
Men Blue Belts -100.5kg Quarter-final
Judges Decision
Heikki Katajamäki Tampereen Jujutsukoulu
Otto Kumpulainen Sisu Gym
118
Men Blue Belts -88.3kg Semi-final
Armbar
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Timann Schwamborn Frontline Academy
119
Men Blue Belts -88.3kg Semi-final
Points
Joachim Sveinson Frontline Academy
Pasi Eronen Tornion Jujutsuseura
120
Men Blue Belts +100.5kg Semi-final
Triangle
Hermann Mäki Takado
Joni Heinonen Polar Jiu Jitsu Team
121
Men Blue Belts +100.5kg Semi-final
Judges Decision
Janne Laine Turun Ju-jutsuseura
Marcin Buksiński G-MMA grudziadz
122
Men Blue Belts -94.3kg Final
Lapel Choke
Harri Wallenius Loop Jiu-Jitsu
Ilmari Leppänen Tampereen Jujutsukoulu
123
Men Elite -70kg Semi-final
Points
Greger Forsell Polar Jiu Jitsu Team
Ekke Leinonen Kushin-Kan ry
124
Men Elite -70kg Semi-final
Points
Tuomas Tammilehto Oulun Kamppailuklubi
Haitham Ahmed Hipko
125
Men Elite -76kg Semi-final
Points
Jyri Kakko Polar Jiu Jitsu Team
Robson Ekhem Checkmat Prana Bjj
126
Men Elite -76kg Semi-final
Points
Sami Narikka Combat Society
Sakari Räsänen Helsingin Ju-jutsuklubi
127
Men Elite -82.3kg Quarter-final
Armbar
Saku Burke RNC Sport Club
Sebastian Brosche Frontline Academy
128
Men Elite -82.3kg Quarter-final
Points
Joonas Kakko F4Sport
Malte Frid-Nielsen Mascarenhas Bjj
129
Men Elite -82.3kg Quarter-final
Kimura
Antti Mannila Loop Jiu-Jitsu
Petar Pecija Gracie Barra Hungary
130
Men Blue Belts -100.5kg Semi-final
Armbar
Esa Rintala Takado
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
131
Men Blue Belts -100.5kg Semi-final
Points
Tommi Sohlberg Hipko
Otto Kumpulainen Sisu Gym
132
Men Blue Belts -88.3kg Final
Points
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Joachim Sveinson Frontline Academy
133
Men Elite -88.3kg Quarter-final
Triangle
Tero Pyylampi Tampereen Jujutsukoulu
Martin Moen Frontline Academy
134
Men Elite -88.3kg Quarter-final
Triangle
Christian Lindström Finnfighters Gym
Willem Peters Gracie Barra NL
135
Men Elite -88.3kg Quarter-final
Points
Juha Käki DOJO ry.
Joseph Karim Frontline Academy
136
Men Elite -88.3kg Quarter-final
Lapel Choke
Ville Heikkonen Polar Jiu Jitsu Team
Alan Do Nascimento Checkmat Prana JJ
137
Men Blue Belts +100.5kg Final
Points
Hermann Mäki Takado
Janne Laine Turun Ju-jutsuseura
138
Men Elite -70kg Final
Points
Greger Forsell Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Tammilehto Oulun Kamppailuklubi
139
Men Elite -76kg Final
Points
Robson Ekhem Checkmat Prana Bjj
Sakari Räsänen Helsingin Ju-jutsuklubi
140
Men Elite -94.3kg Quarter-final
Collar Choke
Jaakko Sundberg Tampereen Jujutsukoulu
Jyri Manninen Buli Jiu-Jitsu
141
Men Elite -94.3kg Quarter-final
Armbar
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Marcin Kaszkowiak Mascarenhas Team
142
Men Elite -94.3kg Quarter-final
Points
Antti Karpakka Fighters' House Savonlinna
Tomi Kaarela Oulun Kamppailuklubi
143
Men Elite -94.3kg Quarter-final
Points
Juha Råman Polar Jiu Jitsu Team
Iran Mascarenhas Mascarenhas Team
144
Men Blue Belts -100.5kg Final
Collar Choke
Esa Rintala Takado
Otto Kumpulainen Sisu Gym
145
Men Elite -82.3kg Semi-final
RNC
Hannu Soveri Polar Jiu Jitsu Team
Sebastian Brosche Frontline Academy
146
Men Elite -82.3kg Semi-final
RNC
Malte Frid-Nielsen Mascarenhas Bjj
Antti Mannila Loop Jiu-Jitsu
147
Men Elite -100.5kg Semi-final
Points
Robert Tomingas Võimla HiltiBjj
Teemu Aittamaa Sali24
148
Men Elite -88.3kg Semi-final
Points
Tero Pyylampi Tampereen Jujutsukoulu
Willem Peters Gracie Barra NL
149
Men Elite -88.3kg Semi-final
Points
Joseph Karim Frontline Academy
Alan Do Nascimento Checkmat Prana JJ
150
Men Elite +100.5kg Semi-final
Points
Mikko Takalo GB Gym
Ilari Grönholm MMA Vantaa
151
Women White Belts -58.5kg Quarter-final
Points
Laura Korhonen Sports Academy No.1
Tuuli Sedman VÕIMLA (SBGi)
152
Women White Belts -69kg 16th-final
Armbar
Madeline Putz Loop Jiu-Jitsu
Sanna Haimi Tampereen Jujutsukoulu
153
Women White Belts -69kg 16th-final
Points
Salla Ylistö MMA Vantaa
Tiina Iivanainen Combat Society
154
Women White Belts -69kg 16th-final
Points
Minna Lehtinen Lahden Gentai
Tytti Laaksonen Jyväskylän Fight Club
155
Men Elite -94.3kg Semi-final
Walkover
Jyri Manninen Buli Jiu-Jitsu
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
156
Men Elite -94.3kg Semi-final
Points
Tomi Kaarela Oulun Kamppailuklubi
Iran Mascarenhas Mascarenhas Team
157
Women White Belts +69kg Semi-final
Armbar
Heidi Oehlandt Turun Ju-jutsuseura
Sini Salojärvi Jyväskylän Fight Club
158
Women White Belts +69kg Semi-final
Walkover
Marjaana Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
Anna Bernard Finnfighters gym
159
Men Elite -82.3kg Final
Armbar
Sebastian Brosche Frontline Academy
Malte Frid-Nielsen Mascarenhas Bjj
160
Men Elite -100.5kg Semi-final
Points
Daniel Azevedo Cia Paulista
Robert Tomingas Võimla HiltiBjj
161
Men Elite -88.3kg Final
Points
Tero Pyylampi Tampereen Jujutsukoulu
Alan Do Nascimento Checkmat Prana JJ
162
Men Elite +100.5kg Semi-final
Collar Choke
Markus Pettinen Hipko
Mikko Takalo GB Gym
163
Women White Belts -58.5kg Semi-final
Walkover
Suvi Telivuo Hipko
Tuuli Sedman VÕIMLA (SBGi)
164
Women White Belts -58.5kg Semi-final
Points
Susanna Nikkanen Loop Jiu-Jitsu
Adelina Leino Turun Ju-jutsuseura
165
Women White Belts -69kg Quarter-final
Armbar
Katja Piiponniemi Lahden Gentai
Madeline Putz Loop Jiu-Jitsu
166
Women White Belts -69kg Quarter-final
Points
Roosa Ahonen Turun Ju-jutsuseura
Elina Friman Jyväskylän Fight Club
167
Women White Belts -69kg Quarter-final
Judges Decision
Henna Toivanen Tampereen Jujutsukoulu
Salla Ylistö MMA Vantaa
168
Women White Belts -69kg Quarter-final
Points
Anni Friman Jyväskylän Fight Club
Minna Lehtinen Lahden Gentai
169
Men Elite -94.3kg Final
Points
Jyri Manninen Buli Jiu-Jitsu
Iran Mascarenhas Mascarenhas Team
170
Women White Belts +69kg Final
Points
Heidi Oehlandt Turun Ju-jutsuseura
Marjaana Ylitalo Tampereen Jujutsukoulu
171
Men Elite -100.5kg Final
Walkover
Teemu Aittamaa Sali24
Daniel Azevedo Cia Paulista
172
Men Elite +100.5kg Final
Choke
Ilari Grönholm MMA Vantaa
Markus Pettinen Hipko
173
Women White Belts -58.5kg Final
Choke
Tuuli Sedman VÕIMLA (SBGi)
Susanna Nikkanen Loop Jiu-Jitsu
174
Women White Belts -69kg Semi-final
Points
Madeline Putz Loop Jiu-Jitsu
Roosa Ahonen Turun Ju-jutsuseura
175
Women White Belts -69kg Semi-final
Points
Salla Ylistö MMA Vantaa
Anni Friman Jyväskylän Fight Club
176
Women White Belts -69kg Final
Points
Roosa Ahonen Turun Ju-jutsuseura
Salla Ylistö MMA Vantaa