1
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -65kg Quarter-final
Mika Räsänen Sisu Gym
Jukka Knuutinen MMA Team 300
2
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -65kg Quarter-final
Miika Tuominen MMA Team 300
Nuuti Keinänen Kuopion Gladiator Factory
3
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -70kg Quarter-final
Jesper Jääskeläinen Polar Jiu Jitsu Team
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
4
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -70kg Quarter-final
Atte Sinkkonen MMA Joensuu
Paavo Rantanen MMA Imatra
5
Women Kaikki Avoin Avoin Semi-final
Mirka Korhola MMA Team 300
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
6
Women Kaikki Avoin Avoin Semi-final
Sofia Niva Kuopion Gladiator Factory
Taru Laitinen MMA Team 300
7
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -76kg Quarter-final
Anssi Juopperi Crest - Professional Fighting Center
Mikael Sormunen RNC Sport Club
8
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -65kg Semi-final
Stefan Kok Skeletor Wrestling
Fighter from the fight number 1
9
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -65kg Semi-final
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Fighter from the fight number 2
10
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -70kg Semi-final
Arttu Pönni Delariva Finland
Fighter from the fight number 3
11
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -70kg Semi-final
Petri Tuomainen Kuopion Gladiator Factory
Fighter from the fight number 4
12
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -83kg Quarter-final
Jere Hämäläinen MMA Kuopio
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
13
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -83kg Quarter-final
Kari-Antti Kitunen Skeletor Wrestling
Jose Airaksinen MMA Kuopio
14
Women Kaikki Avoin Avoin Bronze Fight
Fighter from the fight number 5
Fighter from the fight number 6
15
Women Kaikki Avoin Avoin Final
Fighter from the fight number 5
Fighter from the fight number 6
16
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -65kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 8
Fighter from the fight number 9
17
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -65kg Final
Fighter from the fight number 8
Fighter from the fight number 9
18
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -70kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 10
Fighter from the fight number 11
19
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -70kg Final
Fighter from the fight number 10
Fighter from the fight number 11
20
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -76kg Semi-final
Joni Lipiäinen Loop jiujitsu
Fighter from the fight number 7
21
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -76kg Semi-final
Joona Kotaluoto MMA Team 300
Harri Mönkkönen MMA Kuopio
22
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -83kg Semi-final
Juha Vuorinen Kuopion Gladiator Factory
Fighter from the fight number 12
23
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -83kg Semi-final
Olli Lahtinen Jyväskylän Fight Club
Fighter from the fight number 13
24
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -91kg Semi-final
Timo Peuhkuri Kuopion Gladiator Factory
Santeri Peltonen MMA Imatra
25
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet +100kg Semi-final
Ari Norrbacka Kuopion Gladiator Factory
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
26
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -65kg Semi-final
Jarno Kinnunen Kuopion Gladiator Factory
Janne Lipiäinen Barreto Helsinki
27
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -70kg Quarter-final
PETRI JUHOLA Polar Jiu Jitsu Team
Simo Penttila Lahden Gentai
28
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -70kg Quarter-final
Karri Itkonen GB Gym
Ismo Manninen MMA Team 300
29
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -70kg Quarter-final
Antti Kosunen Kuopion Gladiator Factory
Juuso Karjalainen Lahden Gentai
30
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -76kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 20
Fighter from the fight number 21
31
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -76kg Final
Fighter from the fight number 20
Fighter from the fight number 21
32
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -83kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 22
Fighter from the fight number 23
33
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -83kg Final
Fighter from the fight number 22
Fighter from the fight number 23
34
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -91kg Semi-final
Jussi Saarela MMA Kuopio
Fighter from the fight number
35
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet +100kg Semi-final
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Fighter from the fight number
36
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -65kg Semi-final
Herkko Lokka MMA Kuopio
Fighter from the fight number
37
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -70kg Semi-final
Olli Toikkanen Kuopion Gladiator Factory
Fighter from the fight number 27
38
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -70kg Semi-final
Fighter from the fight number 28
Fighter from the fight number 29
39
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -76kg Quarter-final
Ariel Cohen Studio Juju
Iiro Panula Skeletor Wrestling
40
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -76kg Quarter-final
Kristian Juoperi Tampereen Jujutsukoulu
Abdullah El-nachar Delariva Finland/Salini Sport Center
41
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet -91kg Final
Fighter from the fight number 24
Fighter from the fight number 34
42
Men Beginner alle 2 vuotta treenanneet +100kg Final
Fighter from the fight number 25
Fighter from the fight number 35
43
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -65kg Final
Fighter from the fight number 26
Fighter from the fight number 36
44
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -83kg Quarter-final
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Timo Perho Sisu Gym
45
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -83kg Quarter-final
Tuomas Niiranen Tampereen Jujutsukoulu
Niko Rotko Skeletor Wrestling
46
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -83kg Quarter-final
Kalle Laukkanen Barreto Helsinki
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
47
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -70kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 37
Fighter from the fight number 38
48
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -70kg Final
Fighter from the fight number 37
Fighter from the fight number 38
49
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -76kg Semi-final
Jimi Miettinen MMA Joensuu
Fighter from the fight number 39
50
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -76kg Semi-final
Tuomo Koho Skeletor Wrestling
Fighter from the fight number 40
51
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -100kg Quarter-final
Juha Leino Ippon Loimaa
Jussi Turunen Kuopion Gladiator Factory
52
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -100kg Quarter-final
Juho Sormunen Kingpin Grappling
Tuomas Simola Lahden Gentai
53
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -83kg Semi-final
Petteri Vuorinen MMA Seinäjoki
Fighter from the fight number 44
54
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -83kg Semi-final
Fighter from the fight number 45
Fighter from the fight number 46
55
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet +100kg Semi-final
Teemu Sikanen Kuopion Gladiator Factory
Henri Tolvanen MMA Joensuu
56
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -76kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 49
Fighter from the fight number 50
57
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -76kg Final
Fighter from the fight number 49
Fighter from the fight number 50
58
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -100kg Semi-final
Sampo Kemppainen Kuopion Gladiator Factory
Fighter from the fight number 51
59
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -100kg Semi-final
Teemu Jäntti MMA Vantaa
Fighter from the fight number 52
60
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -83kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 53
Fighter from the fight number 54
61
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -83kg Final
Fighter from the fight number 53
Fighter from the fight number 54
62
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet +100kg Semi-final
Jesse Miettinen MMA Joensuu
Fighter from the fight number
63
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -100kg Bronze Fight
Fighter from the fight number 58
Fighter from the fight number 59
64
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet -100kg Final
Fighter from the fight number 58
Fighter from the fight number 59
65
Men Pro yli 2 vuotta treenanneet +100kg Final
Fighter from the fight number 55
Fighter from the fight number 62