1
Women Värivyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
2
Women Valkoiset vyöt Open weight 16th-final
Americana
Sari Haimi MMA Team 300
Janina Nurmi Barreto Helsinki
3
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Atti Barreto Helsinki
4
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Konsta Koivisto GB Gym
5
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Walkover
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Panu Ihalainen Heracles
6
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Ville Rahkonen Heracles
7
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Choke
Taneli Ristola WFC Warriors
Janne Gustafsson Barreto Helsinki
8
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Endre Prágai Kokkolan Budo
9
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Armbar
Janne Haataja Barreto Helsinki
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
10
Men Valkoiset vyöt Open weight 16th-final
Walkover
Miguel Gouveia MMA Vantaa
Roope Uski MMA Team 300
11
Men Valkoiset vyöt Open weight 16th-final
Points
Santeri Posa Kamppailu Center
Jari Ylikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
12
Men Valkoiset vyöt Open weight 16th-final
Points
roni nevala Defence & Fight Club Heracles Valkeakoski
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
13
Men Valkoiset vyöt Open weight 16th-final
Judges Decision
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Mikko viertokangas BJJ Vaasa
14
Men Valkoiset vyöt Open weight 16th-final
Points
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
15
Women Värivyöt Open weight Semi-final
Points
Suvi Koikkalainen Takado
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
16
Women Värivyöt Open weight Semi-final
Points
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lulu Marins Ahjo Training Center
17
Women Valkoiset vyöt Open weight Quarter-final
Points
Heidi Baas BJJ Vaasa
Sari Haimi MMA Team 300
18
Women Valkoiset vyöt Open weight Quarter-final
Armbar
Henna Sirniö Heracles
Iiris Nyman Ahjo Training Center
19
Women Valkoiset vyöt Open weight Quarter-final
Walkover
katri vänttilä Heracles
Tímea Tipi Kokkolan Budo
20
Women Valkoiset vyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Neea Haataja Barreto Helsinki
Kirsi Ihalainen Heracles
21
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Triangle
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
22
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Ankle Lock
Konsta Koivisto GB Gym
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
23
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Triangle
Ville Rahkonen Heracles
Taneli Ristola WFC Warriors
24
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
25
Men Valkoiset vyöt Open weight Quarter-final
Points
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
Miguel Gouveia MMA Vantaa
26
Men Valkoiset vyöt Open weight Quarter-final
Kimura
Santeri Posa Kamppailu Center
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
27
Men Valkoiset vyöt Open weight Quarter-final
Kimura
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
28
Men Valkoiset vyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Sami Evilä Ahjo Training Center
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
29
Women Värivyöt Open weight Bronze Fight
Choke
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lulu Marins Ahjo Training Center
30
Women Värivyöt Open weight Final
Collar Choke
Suvi Koikkalainen Takado
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
31
Women Valkoiset vyöt Open weight Semi-final
Points
Heidi Baas BJJ Vaasa
Iiris Nyman Ahjo Training Center
32
Women Valkoiset vyöt Open weight Semi-final
Points
Tímea Tipi Kokkolan Budo
Neea Haataja Barreto Helsinki
33
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Ankle Lock
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
34
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Bow and Arrow
Ville Rahkonen Heracles
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
35
Men Valkoiset vyöt Open weight Semi-final
Kimura
Miguel Gouveia MMA Vantaa
Santeri Posa Kamppailu Center
36
Men Valkoiset vyöt Open weight Semi-final
Triangle
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
37
Women Valkoiset vyöt Open weight Bronze Fight
Armbar
Heidi Baas BJJ Vaasa
Tímea Tipi Kokkolan Budo
38
Women Valkoiset vyöt Open weight Final
Armbar
Iiris Nyman Ahjo Training Center
Neea Haataja Barreto Helsinki
39
Men Värivyöt Open weight Bronze Fight
Points
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
40
Men Värivyöt Open weight Final
Judges Decision
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Ville Rahkonen Heracles
41
Men Valkoiset vyöt Open weight Bronze Fight
Points
Miguel Gouveia MMA Vantaa
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
42
Men Valkoiset vyöt Open weight Final
Points
Santeri Posa Kamppailu Center
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
269
Men Valkoiset vyöt -70 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Tanel Veskus Polar Jiu Jitsu Team
Ville Melkko Ahjo Training Center
270
Men Valkoiset vyöt -70 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
271
Men Valkoiset vyöt -70 kg Quarter-final
Walkover
Daniel Vuolle Espoon Kehähait
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
272
Men Valkoiset vyöt -70 kg Quarter-final
Armbar
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
Juuso Kuusinen Tampereen Jujutsukoulu
277
Men Valkoiset vyöt -76 kg 16th-final
Armbar
Julius Pelkonen Sisu Gym
Kasper Portin GB Gym
280
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg 16th-final
Walkover
Mauri-Matti Lahti MMA Team 300
Sami Hannula Total Center Lahti
281
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg 16th-final
Points
Konsta Korkiamäki Espoon Kehähait
Janne Heino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
282
Men Valkoiset vyöt -70 kg Semi-final
Judges Decision
Tanel Veskus Polar Jiu Jitsu Team
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
283
Men Valkoiset vyöt -70 kg Semi-final
Judges Decision
Daniel Vuolle Espoon Kehähait
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
286
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg 16th-final
Triangle
Jerri Laurikka Tampereen Jujutsukoulu
roni nevala Defence & Fight Club Heracles Valkeakoski
287
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg 16th-final
Points
Aatu Nurminen Tampereen Jujutsukoulu
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
288
Men Valkoiset vyöt -76 kg Quarter-final
Points
Mikko Kumpulainen Barreto Helsinki
Julius Pelkonen Sisu Gym
289
Men Valkoiset vyöt -76 kg Quarter-final
Judges Decision
Roope Uski MMA Team 300
Henri Kruus MMA Team 300
290
Men Valkoiset vyöt -76 kg Quarter-final
Collar Choke
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
291
Men Valkoiset vyöt -76 kg Quarter-final
Points
Eetu Aho BJJ Vaasa
Aulis Honkanen Crest - Professional Fighting Center
292
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Jere Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
Sami Hannula Total Center Lahti
293
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Mikko viertokangas BJJ Vaasa
Juho-Markus Moisio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
294
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
Konsta Korkiamäki Espoon Kehähait
295
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Tatu Korkiamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Arttu Mäntymäki MMA Seinäjoki
296
Men Valkoiset vyöt -70 kg Bronze Fight
Walkover
Tanel Veskus Polar Jiu Jitsu Team
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
297
Men Valkoiset vyöt -70 kg Final
Armbar
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Daniel Vuolle Espoon Kehähait
298
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg Quarter-final
Choke
Kalle Salonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jerri Laurikka Tampereen Jujutsukoulu
299
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Ari Strömmer Tampereen Jujutsukoulu
Santeri Posa Kamppailu Center
300
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Istvan Burgus Kokkolan Budo
Aatu Nurminen Tampereen Jujutsukoulu
301
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Jari Ylikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
302
Men Valkoiset vyöt -76 kg Semi-final
Collar Choke
Julius Pelkonen Sisu Gym
Henri Kruus MMA Team 300
303
Men Valkoiset vyöt -76 kg Semi-final
Points
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
Aulis Honkanen Crest - Professional Fighting Center
304
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Jere Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
Mikko viertokangas BJJ Vaasa
305
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Konsta Korkiamäki Espoon Kehähait
Arttu Mäntymäki MMA Seinäjoki
306
Men Valkoiset vyöt -94.3 kg Semi-final
Walkover
Lauri Voog Combat Society
Rene Seppänen Barreto Helsinki
307
Men Valkoiset vyöt -100.5 kg Quarter-final
Walkover
Kari Mononen Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Vaniala Barreto Helsinki
308
Men Valkoiset vyöt 100.5+ kg Semi-final
Points
Heikki Hesso Ahjo Training Center
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
309
Women Valkoiset vyöt -64 kg Quarter-final
Points
Sari Haimi MMA Team 300
Heidi Baas BJJ Vaasa
310
Women Valkoiset vyöt -64 kg Quarter-final
Points
Kirsi Ihalainen Heracles
Roosa Moisio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
311
Women Valkoiset vyöt -64 kg Quarter-final
Walkover
Maria Asunta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
312
Women Valkoiset vyöt -64 kg Quarter-final
Armbar
Iiris Nyman Ahjo Training Center
Janina Nurmi Barreto Helsinki
313
Men Valkoiset vyöt -76 kg Bronze Fight
Judges Decision
Henri Kruus MMA Team 300
Aulis Honkanen Crest - Professional Fighting Center
314
Men Valkoiset vyöt -76 kg Final
Points
Julius Pelkonen Sisu Gym
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
315
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg Bronze Fight
Points
Jere Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
Arttu Mäntymäki MMA Seinäjoki
316
Men Valkoiset vyöt -82.3 kg Final
Lock
Mikko viertokangas BJJ Vaasa
Konsta Korkiamäki Espoon Kehähait
317
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Jerri Laurikka Tampereen Jujutsukoulu
Santeri Posa Kamppailu Center
318
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg Semi-final
Choke
Istvan Burgus Kokkolan Budo
Jari Ylikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
319
Men Valkoiset vyöt -94.3 kg Semi-final
Walkover
Miguel Gouveia MMA Vantaa
Lauri Voog Combat Society
320
Men Valkoiset vyöt -100.5 kg Semi-final
Points
Sami Evilä Ahjo Training Center
Tuomas Vaniala Barreto Helsinki
321
Men Valkoiset vyöt -100.5 kg Semi-final
Choke
Miguel Gouveia MMA Vantaa
Rene Seppänen Barreto Helsinki
322
Men Valkoiset vyöt 100.5+ kg Semi-final
Points
Antti Rouvali WFC Warriors
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
323
Women Valkoiset vyöt -64 kg Semi-final
Armbar
Heidi Baas BJJ Vaasa
Roosa Moisio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
324
Women Valkoiset vyöt -64 kg Semi-final
Armbar
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Iiris Nyman Ahjo Training Center
325
Women Valkoiset vyöt -69 kg Semi-final
Points
Tímea Tipi Kokkolan Budo
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
326
Women Valkoiset vyöt -69 kg Semi-final
Choke
Henna Sirniö Heracles
Helmi Hämäläinen Barreto Helsinki
327
Women Valkoiset vyöt +69 kg Semi-final
Choke
Elina Rintee MMA Imatra
katri vänttilä Heracles
328
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg Bronze Fight
Triangle
Santeri Posa Kamppailu Center
Istvan Burgus Kokkolan Budo
329
Men Valkoiset vyöt -88.3 kg Final
Judges Decision
Jerri Laurikka Tampereen Jujutsukoulu
Jari Ylikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
330
Men Valkoiset vyöt -94.3 kg Final
Walkover
Rene Seppänen Barreto Helsinki
Lauri Voog Combat Society
331
Men Valkoiset vyöt -100.5 kg Bronze Fight
Collar Choke
Sami Evilä Ahjo Training Center
Rene Seppänen Barreto Helsinki
332
Men Valkoiset vyöt -100.5 kg Final
Points
Tuomas Vaniala Barreto Helsinki
Miguel Gouveia MMA Vantaa
333
Men Valkoiset vyöt 100.5+ kg Final
Americana
Heikki Hesso Ahjo Training Center
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
334
Women Valkoiset vyöt -64 kg Bronze Fight
Points
Roosa Moisio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
335
Women Valkoiset vyöt -64 kg Final
Triangle
Heidi Baas BJJ Vaasa
Iiris Nyman Ahjo Training Center
336
Women Valkoiset vyöt -69 kg Bronze Fight
Choke
Tímea Tipi Kokkolan Budo
Henna Sirniö Heracles
337
Women Valkoiset vyöt -69 kg Final
Bow and Arrow
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Helmi Hämäläinen Barreto Helsinki
338
Women Valkoiset vyöt +69 kg Semi-final
Choke
Neea Haataja Barreto Helsinki
Elina Rintee MMA Imatra
339
Men Värivyöt -64 kg Semi-final
Walkover
Niko Koivisto Kokkolan Budo
Jesse Kuusi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
340
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Mika Atti Barreto Helsinki
341
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Armbar
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Matias Niva Ahjo Training Center
342
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Walkover
Mikko Hyvärinen Brazilian Jiu-jitsu Academy
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
343
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Triangle
Juhani Mikkonen Takado
Saku Kuparinen Heracles
344
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Miika Puisto Takado
Endre Prágai Kokkolan Budo
345
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Armbar
Taneli Ristola WFC Warriors
Panu Ihalainen Heracles
346
Men Värivyöt -94.3 kg Semi-final
Walkover
Samu Mahkonen Polar Jiu Jitsu Team
Janne Gustafsson Barreto Helsinki
347
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
348
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Tero Mäkelä MMA Seinäjoki
349
Women Valkoiset vyöt +69 kg Final
Points
katri vänttilä Heracles
Neea Haataja Barreto Helsinki
350
Men Värivyöt -64 kg Semi-final
Walkover
Samu Alén Polar Jiu Jitsu Team
Jesse Kuusi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
351
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Collar Choke
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Konsta Koivisto GB Gym
352
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Lock
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
353
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
354
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Janne Haataja Barreto Helsinki
Ville Rahkonen Heracles
355
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Choke
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Juhani Mikkonen Takado
356
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Wrist Lock
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Miika Puisto Takado
357
Men Värivyöt -94.3 kg Bronze Fight
Walkover
Taneli Ristola WFC Warriors
Samu Mahkonen Polar Jiu Jitsu Team
358
Men Värivyöt -94.3 kg Final
Points
Panu Ihalainen Heracles
Janne Gustafsson Barreto Helsinki
359
Men Värivyöt 100.5+ kg Bronze Fight
Walkover
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
Tero Mäkelä MMA Seinäjoki
360
Men Värivyöt -64 kg Final
Armbar
Niko Koivisto Kokkolan Budo
Samu Alén Polar Jiu Jitsu Team
361
Men Värivyöt 100.5+ kg Final
Walkover
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
362
Men Värivyöt -76 kg Bronze Fight
Choke
Konsta Koivisto GB Gym
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
363
Men Värivyöt -76 kg Final
Judges Decision
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
364
Men Värivyöt -82.3 kg Bronze Fight
Choke
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Janne Haataja Barreto Helsinki
365
Men Värivyöt -82.3 kg Final
Points
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ville Rahkonen Heracles
366
Men Värivyöt -88.3 kg Bronze Fight
Choke
Juhani Mikkonen Takado
Miika Puisto Takado
367
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Judges Decision
Petrus Haverinen Kuopion Gladiator Factory
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
368
Women Värivyöt -64 kg Quarter-final
Armbar
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
369
Women Värivyöt -64 kg Quarter-final
Walkover
Ronja Kurka GB Gym
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
370
Women Värivyöt +69 kg Final
Points
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lulu Marins Ahjo Training Center
371
Women Värivyöt -64 kg Semi-final
Kimura
Suvi Koikkalainen Takado
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
372
Women Värivyöt -64 kg Semi-final
Points
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Ronja Kurka GB Gym
373
Women Värivyöt -64 kg Bronze Fight
Armbar
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
Ronja Kurka GB Gym
374
Women Värivyöt -64 kg Final
Points
Suvi Koikkalainen Takado
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu