1
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Artur Mayorov Orion's Belt
Liam Ghemtio GB Gym
2
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Walkover
Atte Kulmakka Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
3
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Heimo Vilmunen Takado
Mikhail Efremov Orion's Belt
4
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
Ervin Leibonen Orion's Belt
5
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Matias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Helmeri Riihelä Heracles
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
7
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
Stella Pohjankyrö Tampereen Jujutsukoulu
8
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Tomas Välkkilä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Max Strömnes GB Gym
9
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Joel Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
10
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Alexander Lehtmets Hipko
Veikko Kiili Barreto Helsinki
11
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Walkover
Lucas Pyrylä Barreto Helsinki
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
12
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg 16th-final
Points
Alexander Malikov Orion's Belt
Samuel Hirvinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
13
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
Artur Mayorov Orion's Belt
14
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Mikhail Efremov Orion's Belt
15
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Milo Hertsa Barreto Helsinki
Ervin Leibonen Orion's Belt
16
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Akseli Välimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
17
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Aino Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ahti Tuomainen Hipko
18
2009-2008 synt. -25 kg Semi-final
Judges Decision
Kira Karjalainen Orion's Belt
Sisu Hannula Total Center Lahti
19
2009-2008 synt. -25 kg Semi-final
Walkover
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
20
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Helmeri Riihelä Heracles
21
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
Max Strömnes GB Gym
22
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Veikko Kiili Barreto Helsinki
23
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
Alexander Malikov Orion's Belt
24
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jasper Härkönen MMA Imatra
25
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Iivari Törmälehto Takado
Aaro Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
26
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lyana Malone GB Gym
27
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Alvari Vehmainen Takado
28
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Joona Sairanen Total Center Lahti
Oscar Ståhle Hipko
29
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oliver Rautiala Takado
30
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
31
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
32
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Artur Mayorov Orion's Belt
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
33
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
34
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Helmeri Riihelä Heracles
Max Strömnes GB Gym
35
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
36
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Semi-final
Points
Rafael Pohjankyrö Tampereen Jujutsukoulu
Ahti Tuomainen Hipko
37
2009-2008 synt. -25 kg Bronze Fight
Walkover
Sisu Hannula Total Center Lahti
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
38
2009-2008 synt. -25 kg Final
Points
Kira Karjalainen Orion's Belt
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
39
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Jasper Härkönen MMA Imatra
Aaro Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
40
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alvari Vehmainen Takado
41
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
42
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
43
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Ervin Leibonen Orion's Belt
44
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Artur Mayorov Orion's Belt
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
45
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Helmeri Riihelä Heracles
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
46
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Judges Decision
Max Strömnes GB Gym
Joakim Ojanen Takado
47
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Aino Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ahti Tuomainen Hipko
48
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Otto Turunen Ahjo Training Center
49
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Leonid Fokin MMA Imatra
German Gildemann Orion's Belt
50
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
William Procopé Hipko
Ekku Kylmälä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
51
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Meri Salonen Heracles
52
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Leo Tuomainen Hipko
Aleksi Valtonen Takado
53
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Lucas Talvio Tampereen Jujutsukoulu
Jesse Jalonen Total Center Lahti
54
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Aurala MMA Imatra
55
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Tatu Keskitalo Heracles
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
56
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
57
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Aaro Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alvari Vehmainen Takado
58
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
59
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
60
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Anton Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
61
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Vili Aaltonen Tampereen Jujutsukoulu
Simi Liukka MMA Imatra
62
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
63
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
Aapo Haataja Barreto Helsinki
64
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Sani Albrecht Takado
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
65
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
66
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Pekko Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
67
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Leonid Fokin MMA Imatra
William Procopé Hipko
68
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Valtonen Takado
69
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Jesse Jalonen Total Center Lahti
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
70
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
71
2009-2008 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Alvari Vehmainen Takado
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
72
2009-2008 synt. -30 kg Final
Points
Aaro Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
73
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Alyna Malone Orion's Belt
74
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Vili Aaltonen Tampereen Jujutsukoulu
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
75
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
76
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Alpo Ketola MMA Imatra
77
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
78
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Viktor Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
Rasmus Rintee MMA Imatra
79
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Eikka Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
Cassandra Hietalahti Hipko
80
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emil Ketola MMA Imatra
Maksim Eremin Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
81
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Paavo Venho Finnfighters Gym
petteri eberhardt Takado
82
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Leonid Fokin MMA Imatra
Aleksi Valtonen Takado
83
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
84
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Matias Schroderus Lahden Gentai
85
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Walkover
Arttu Syysmäki Heracles
Samuel Nummela Tampereen Jujutsukoulu
86
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Elias Riihelä Heracles
87
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
88
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
89
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
90
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
91
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Cassandra Hietalahti Hipko
92
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Tyyne Manninen Hipko
Emil Ketola MMA Imatra
93
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Walkover
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Paavo Venho Finnfighters Gym
94
2009-2008 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Aleksi Valtonen Takado
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
95
2009-2008 synt. 35+ kg Final
Points
Leonid Fokin MMA Imatra
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
96
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
97
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Samuel Nummela Tampereen Jujutsukoulu
98
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Luca Ekman Tampereen Jujutsukoulu
Emma Moilanen MMA Imatra
99
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Judges Decision
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Edvin Pihlak Orion's Belt
100
2009-2008 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Onni Heilimö Finnfighters Gym
Aapo Haataja Barreto Helsinki
101
2009-2008 synt. -35 kg Final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
102
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Rasmus Rintee MMA Imatra
103
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Tyyne Manninen Hipko
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
104
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
105
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Walkover
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
106
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Points
Arvo Nukarinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
107
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
108
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
109
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Tomas Haapalainen RNC Sport Club
Oliver Gustafsson Hipko
110
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ivetta Pihlak Orion's Belt
111
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
112
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Tilda Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
113
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Romeo Ruponen MMA Team 300
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
114
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
115
2007-2006 synt. -35 kg Final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Tyyne Manninen Hipko
116
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
117
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Iida Suvanto MMA Imatra
118
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
119
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Judges Decision
Aaron Albrecht Takado
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
120
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
121
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Oliver Gustafsson Hipko
122
2007-2006 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
123
2007-2006 synt. -40 kg Final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Emma Moilanen MMA Imatra
124
2005-2004 synt. -41 kg Bronze Fight
DQ
Tilda Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
Romeo Ruponen MMA Team 300
125
2005-2004 synt. -41 kg Final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Tore Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
126
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Points
Samuli Pykälämaa Cardio combat Turku Ry
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
127
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Choke
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Justus Hiltunen MMA Imatra
128
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Joona Salonen Heracles
Emil Jokinen Barreto Helsinki
129
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Iida Suvanto MMA Imatra
130
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Aaron Albrecht Takado
131
2007-2006 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Oliver Gustafsson Hipko
132
2007-2006 synt. +45 kg Final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
133
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
134
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Juho Kuparinen Heracles
Sofi Fono CFO Grappling Team
135
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Points
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pette Uski Barreto Helsinki
136
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Jasu Ristimäki Finnfighters Gym
137
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Sonja Schroderus Lahden Gentai
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
138
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Silja Piironen MMA Imatra
139
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Justus Hiltunen MMA Imatra
140
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Grigory Poryadin Orion's Belt
Joona Salonen Heracles
141
2007-2006 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Aaron Albrecht Takado
142
2007-2006 synt. -45 kg Final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
143
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Walkover
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Gabriel Santos Barreto Helsinki
144
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
RNC
Matias Behm Total Center Lahti
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
145
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Walkover
Milo Kinnunen Sisu Gym
Maiju Aurala MMA Imatra
146
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Juho Kuparinen Heracles
147
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Points
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
148
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Walkover
Miina Lindeman Pankration Gym
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
149
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Stella Korpua Tampereen Jujutsukoulu
150
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Maiju Aurala MMA Imatra
151
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Ada Gustafsson Hipko
152
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Armbar
Silja Piironen MMA Imatra
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
153
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Collar Choke
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
154
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Joona Salonen Heracles
155
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Collar Choke
Matti Aurala MMA Imatra
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
156
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Bow and Arrow
Matias Behm Total Center Lahti
Maiju Aurala MMA Imatra
157
2005-2004 synt. -53 kg Bronze Fight
Kimura
Juho Kuparinen Heracles
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
158
2005-2004 synt. -53 kg Final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
obs-Tuukka Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
159
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Americana
Soni Fono Oulun Kamppailuklubi
Miina Lindeman Pankration Gym
160
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Maiju Aurala MMA Imatra
161
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Ada Gustafsson Hipko
162
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
163
2003-2002 synt. -52 kg Semi-final
Points
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
164
2003-2002 synt. -52 kg Semi-final
Points
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
German Petenberg Barreto Helsinki
165
2005-2004 synt. -47 kg Bronze Fight
Choke
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
166
2005-2004 synt. -47 kg Final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Joona Salonen Heracles
167
2005-2004 synt. +53 kg Bronze Fight
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Maiju Aurala MMA Imatra
168
2005-2004 synt. +53 kg Final
Points
Matti Aurala MMA Imatra
Matias Behm Total Center Lahti
169
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Armbar
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Juho Ihalainen Heracles
170
2003-2002 synt. -58 kg Semi-final
Americana
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
Henry Suntio Pankration Gym
171
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Americana
Miina Lindeman Pankration Gym
Maiju Aurala MMA Imatra
172
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Triangle
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
173
2003-2002 synt. -64 kg Semi-final
Judges Decision
Chanon Alijärvi Takado
Justus Vesala MMA Imatra
174
2003-2002 synt. -64 kg Semi-final
Collar Choke
Eetu Miettinen Heracles
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
175
2003-2002 synt. -52 kg Bronze Fight
Points
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
176
2003-2002 synt. -52 kg Final
Points
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
German Petenberg Barreto Helsinki
177
2003-2002 synt. 70+ kg Final
Armbar
Roope Uski MMA Team 300
Maksim Fokin MMA Imatra
178
2001-2000 synt. Valk. -76 kg Semi-final
Points
Eetu Aho BJJ Vaasa
Valtteri Kivistö MMA Imatra
179
2001-2000 synt. Valk. -76 kg Semi-final
Armbar
rico marmor Delariva Finland/Salini Sport Center
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
180
2003-2002 synt. -58 kg Bronze Fight
Armbar
Juho Ihalainen Heracles
Touko Ollila Polar Jiu Jitsu Team
181
2003-2002 synt. -58 kg Final
Triangle
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Henry Suntio Pankration Gym
182
2005-2004 synt. Tytöt Bronze Fight
Armbar
Maiju Aurala MMA Imatra
Sonja Schroderus Lahden Gentai
183
2005-2004 synt. Tytöt Final
Armbar
Miina Lindeman Pankration Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
184
2003-2002 synt. -64 kg Bronze Fight
Armbar
Chanon Alijärvi Takado
Eetu Miettinen Heracles
185
2003-2002 synt. -64 kg Final
Points
Justus Vesala MMA Imatra
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
186
2003-2002 synt. Tytöt Final
Walkover
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Haataja Barreto Helsinki
187
2001-2000 synt. Valk. -76 kg Bronze Fight
Points
Valtteri Kivistö MMA Imatra
rico marmor Delariva Finland/Salini Sport Center
188
2001-2000 synt. Valk. -76 kg Final
Bow and Arrow
Eetu Aho BJJ Vaasa
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki