1
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 32nd-final
Points
Jesse Rautio Sports Academy No.1
Joonatan Joensuu GB Gym
2
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 32nd-final
Points
Vertti Rantamäki Proeliator Jiu-Jitsu
Kalle Syrenius Heracles
3
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 32nd-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Alexandra Nikkinen GB Gym
4
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 32nd-final
Points
Markus Kapanen Hangon Hyrskyt
Glenn Johansson Sports Academy No.1
5
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 32nd-final
Points
Patrik Stenberg GB Gym
Juho Ihalainen Heracles
6
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 32nd-final
Walkover
Sebastian Virtanen Heracles
Jonatan Michaeli Hangon Hyrskyt
7
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 32nd-final
Points
Leevi Leiponen Heracles
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
8
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 32nd-final
Points
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Joika Partti GB Gym
9
2002-2001 syntyneet -35kg Semi-final
Points
Eero Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Salla Simola Finnfighters Gym
10
2002-2001 syntyneet -35kg Semi-final
Points
Juuso Nieminen Heracles
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
11
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 16th-final
Points
Matias Laitila Heracles
Joonatan Joensuu GB Gym
12
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 16th-final
Points
Vili Markkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vertti Rantamäki Proeliator Jiu-Jitsu
13
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 16th-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
14
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 16th-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Markus Kapanen Hangon Hyrskyt
15
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 16th-final
Points
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juho Ihalainen Heracles
16
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 16th-final
Points
Benjamin Flinck Sports Academy No.1
Sebastian Virtanen Heracles
17
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
18
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin 16th-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
19
2002-2001 syntyneet -45kg 16th-final
Walkover
hendrik tamm Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Veeti Liimatainen Proeliator Jiu-Jitsu
20
2002-2001 syntyneet -35kg Final
Walkover
Salla Simola Finnfighters Gym
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
2002-2001 syntyneet +45kg Final
Points
Jasu Tervanen GB Gym
Rasmus Björs GB Gym
22
2000-1999 syntyneet -45kg Quarter-final
Collar Choke
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
23
2000-1999 syntyneet -45kg Quarter-final
Points
Jani Laamanen Combat Society
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
24
2000-1999 syntyneet -45kg Quarter-final
Collar Choke
Joel Numminen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
joni kuismin Heracles
25
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin Quarter-final
Points
Matias Laitila Heracles
Vertti Rantamäki Proeliator Jiu-Jitsu
26
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin Quarter-final
Points
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
27
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin Quarter-final
Points
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sebastian Virtanen Heracles
28
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin Quarter-final
Points
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
29
2002-2001 syntyneet -45kg Quarter-final
Points
henry viitala Combat Society
hendrik tamm Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
30
2002-2001 syntyneet -45kg Quarter-final
Judges Decision
Erik Nordman Hangon Hyrskyt
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
31
2002-2001 syntyneet -45kg Quarter-final
Points
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juha Tarvainen Tampereen Jujutsukoulu
32
2002-2001 syntyneet -45kg Quarter-final
Points
Edwin Knichter Hangon Hyrskyt
Pinja Kangas GB Gym
33
2000-1999 syntyneet -45kg Semi-final
Points
Aarne Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
34
2000-1999 syntyneet -45kg Semi-final
Points
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
joni kuismin Heracles
35
2000-1999 syntyneet -55kg 16th-final
Collar Choke
Aleksi Mielty Tapanilan Erä
vilho koski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
36
2000-1999 syntyneet +55kg Quarter-final
Points
Elina Friman Jyväskylän Fight Club
Oliver Alakörkkö Loop Jiu-Jitsu
37
2000-1999 syntyneet +55kg Quarter-final
Choke
Anton Söderholm Sports Academy No.1
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
38
2000-1999 syntyneet +55kg Quarter-final
Armbar
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
Jesperi Rantamäki Proeliator Jiu-Jitsu
39
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin Semi-final
Points
Vertti Rantamäki Proeliator Jiu-Jitsu
Estella Hole Polar Jiu Jitsu Team
40
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin Semi-final
Points
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
41
2002-2001 syntyneet -45kg Semi-final
Points
hendrik tamm Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Roope Silander Tampereen Jujutsukoulu
42
2002-2001 syntyneet -45kg Semi-final
Points
Juha Tarvainen Tampereen Jujutsukoulu
Edwin Knichter Hangon Hyrskyt
43
2000-1999 syntyneet -45kg Final
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
joni kuismin Heracles
44
2000-1999 syntyneet -55kg Quarter-final
Lapel Choke
Jemina Kemppainen Proeliator Jiu-Jitsu
Aleksi Mielty Tapanilan Erä
45
2000-1999 syntyneet -55kg Quarter-final
Walkover
Joona Partanen Takado
46
2000-1999 syntyneet -55kg Quarter-final
Collar Choke
Jere Raumala Combat Society
vesa tuohioja Heracles
47
2000-1999 syntyneet -55kg Quarter-final
Armbar
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
tuomas teittinen Combat Society
48
2000-1999 syntyneet +55kg Semi-final
Collar Choke
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oliver Alakörkkö Loop Jiu-Jitsu
49
2000-1999 syntyneet +55kg Semi-final
Armbar
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
50
2003 ja myöhemmin syntyneet Avoin Final
Points
Vertti Rantamäki Proeliator Jiu-Jitsu
Kaisa Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
51
2002-2001 syntyneet -45kg Final
Points
hendrik tamm Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juha Tarvainen Tampereen Jujutsukoulu
52
2000-1999 syntyneet -55kg Semi-final
Armbar
Aleksi Mielty Tapanilan Erä
53
2000-1999 syntyneet -55kg Semi-final
Choke
vesa tuohioja Heracles
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
54
2000-1999 syntyneet +55kg Final
Points
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
55
2000-1999 syntyneet -55kg Final
Points
Samuel Westerlund Finnfighters Gym