1
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 32nd-final
Points
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
luka korhonen Hangon Hyrskyt
2
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Rasmus Hukka MMA Imatra
3
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Max Strömnes GB Gym
Joel Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
4
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Tomas Välkkilä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
5
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joakim Ojanen Takado
6
2010 synt. ja nuoremmat 30+ kg Final
Points
Ahti Tuomainen Hipko
Tuulia Savolainen MMA Imatra
7
2009-2008 synt. -25 kg Semi-final
Points
Kira Karjalainen Orion's Belt
Sisu Hannula Total Center Lahti
8
2009-2008 synt. -25 kg Semi-final
Points
Eela Bäckman Hangon Hyrskyt
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
9
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Lyana Malone GB Gym
Aaro Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
10
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Alvari Vehmainen Takado
Oscar Ståhle Hipko
11
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
12
2009-2008 synt. -30 kg 16th-final
Points
Hugo Alve Hipko
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
13
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
luka korhonen Hangon Hyrskyt
14
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Liam Ghemtio GB Gym
Ilona Piispa MMA Imatra
15
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Milo Hertsa Barreto Helsinki
16
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
Mikhail Efremov Orion's Belt
17
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Artur Mayorov Orion's Belt
18
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Emilia Karlsson Hangon Hyrskyt
Oiva Rask Total Center Lahti
19
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Veelis Bäckman Hangon Hyrskyt
Alexander Malikov Orion's Belt
20
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Max Strömnes GB Gym
22
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Judges Decision
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
Joakim Ojanen Takado
23
2009-2008 synt. -25 kg Bronze Fight
Judges Decision
Sisu Hannula Total Center Lahti
Eela Bäckman Hangon Hyrskyt
24
2009-2008 synt. -25 kg Final
Points
Kira Karjalainen Orion's Belt
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
25
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Aaro Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
26
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alvari Vehmainen Takado
27
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
28
2009-2008 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
29
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Liam Ghemtio GB Gym
30
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Mikhail Efremov Orion's Belt
31
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Oiva Rask Total Center Lahti
32
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Judges Decision
Alexander Malikov Orion's Belt
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
33
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Tommi Kuosmanen Barreto Helsinki
34
2010 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Max Strömnes GB Gym
Joakim Ojanen Takado
35
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Walkover
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Onni Heilimö Finnfighters Gym
36
2009-2008 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Alyna Malone Orion's Belt
37
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Aaro Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
38
2009-2008 synt. -30 kg Semi-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
39
2009-2008 synt. 35+ kg 32nd-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jesse Jalonen Total Center Lahti
40
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
41
2007-2006 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Ivan Aksenov Fortis (St. Petersburg)
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
42
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ervin Leibonen Orion's Belt
43
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Alexander Malikov Orion's Belt
44
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
45
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Points
Alma Leikas Takado
Ada Gustafsson Hipko
46
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Americana
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Miina Lindeman Pankration Gym
47
2005-2004 synt. Tytöt 16th-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
48
2009-2008 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
49
2009-2008 synt. -30 kg Final
Points
Aaro Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Sairanen Total Center Lahti
50
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Anton Hennola Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
51
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Judges Decision
Aaron Ahmed Barreto Helsinki
Joona Saarinen Hipko
52
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
53
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Simi Liukka MMA Imatra
Onni Piensoho Heracles
54
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ahti Huhtinen Hipko
Alpo Ketola MMA Imatra
55
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ekku Kylmälä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
56
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Aapo Haataja Barreto Helsinki
57
2009-2008 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
Pinja Määttänen Hipko
58
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
59
2010 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Alexander Malikov Orion's Belt
60
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Leo Tuomainen Hipko
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
61
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Walkover
Freija Rauvanto Heracles
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
62
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Judges Decision
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
William Procopé Hipko
63
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Oliver Aho Barreto Helsinki
Tomi Nousiainen MMA Imatra
64
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Judges Decision
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Viivi Lindström Hipko
65
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samu Nippala Hangon Hyrskyt
66
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Tuukka Harju Barreto Helsinki
Aleksi Valtonen Takado
67
2009-2008 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Meri Salonen Heracles
German Gildemann Orion's Belt
68
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Aaron Ahmed Barreto Helsinki
69
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Onni Piensoho Heracles
70
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Ahti Huhtinen Hipko
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
71
2009-2008 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
72
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Patrick Loobas Ahjo Training Center
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
73
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Viktor Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
74
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Injury
Otso Ojaniemi Takado
Rasmus Rintee MMA Imatra
75
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Paavo Venho Finnfighters Gym
niklas tompkin Barreto Helsinki
76
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
petteri eberhardt Takado
Ivan Aksenov Fortis (St. Petersburg)
77
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emil Ketola MMA Imatra
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
78
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Oiva Leikas Takado
79
2007-2006 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Tyyne Manninen Hipko
india korhonen Hangon Hyrskyt
80
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Points
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
81
2009-2008 synt. -35 kg Semi-final
Judges Decision
Ahti Huhtinen Hipko
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
82
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Leo Tuomainen Hipko
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
83
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tomi Nousiainen MMA Imatra
84
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Sanni Kudjoi Kushin-Kan ry
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
85
2009-2008 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Aleksi Valtonen Takado
German Gildemann Orion's Belt
86
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
87
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Paavo Venho Finnfighters Gym
88
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
petteri eberhardt Takado
Emil Ketola MMA Imatra
89
2007-2006 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Tyyne Manninen Hipko
90
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
RNC
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
91
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Judges Decision
Silja Piironen MMA Imatra
Ada Gustafsson Hipko
92
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Venla Viinikka Takado
Miina Lindeman Pankration Gym
93
2005-2004 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
94
2009-2008 synt. -35 kg Bronze Fight
Judges Decision
Aleksanteri Lindeman Pankration Gym
Ahti Huhtinen Hipko
95
2009-2008 synt. -35 kg Final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
96
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Tomi Nousiainen MMA Imatra
97
2009-2008 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
German Gildemann Orion's Belt
98
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
Rasmus Rintee MMA Imatra
99
2007-2006 synt. -35 kg Semi-final
Points
petteri eberhardt Takado
Tyyne Manninen Hipko
100
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Emma Kari Hilti Raasepori
101
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Sebastian Schachner Takado
102
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
103
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Emma Moilanen MMA Imatra
104
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Iida Suvanto MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
105
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Luca Ekman Tampereen Jujutsukoulu
Arttu Syysmäki Heracles
106
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
107
2007-2006 synt. -40 kg 16th-final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Sara Määttänen Hipko
108
2009-2008 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
109
2009-2008 synt. 35+ kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
German Gildemann Orion's Belt
110
2007-2006 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
Tyyne Manninen Hipko
111
2007-2006 synt. -35 kg Final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
petteri eberhardt Takado
112
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Silja Piironen MMA Imatra
113
2005-2004 synt. Tytöt Semi-final
Americana
Miina Lindeman Pankration Gym
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
114
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
115
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Matias Schroderus Lahden Gentai
116
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Judges Decision
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Arttu Syysmäki Heracles
117
2007-2006 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
118
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
119
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
120
2007-2006 synt. -45 kg 16th-final
Points
Jesse Tuovinen Takado
Edvin Pihlak Orion's Belt
121
2007-2006 synt. +45 kg 16th-final
Points
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
Nooa Niskanen Ahjo Training Center
122
2007-2006 synt. +45 kg 16th-final
Points
Tommi Savolainen Heracles
Oliver Gustafsson Hipko
123
2007-2006 synt. +45 kg 16th-final
Points
Veeti Kurhela Sisu Gym
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
124
2007-2006 synt. +45 kg 16th-final
Walkover
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Henri Kantanen Hipko
125
2007-2006 synt. +45 kg 16th-final
Points
Sebastian Praskovits Sambo Hokuto BJJ
Roni Toiviainen Gracie Barra Kouvola
126
2007-2006 synt. +45 kg 16th-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Artem Morkovkin Orion's Belt
127
2005-2004 synt. Tytöt Bronze Fight
Armbar
Silja Piironen MMA Imatra
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
128
2005-2004 synt. Tytöt Final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Miina Lindeman Pankration Gym
129
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
130
2007-2006 synt. -40 kg Semi-final
Points
Arttu Syysmäki Heracles
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
131
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
132
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Judges Decision
Aaron Albrecht Takado
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
133
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Riina Myllylä Barreto Helsinki
134
2007-2006 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Edvin Pihlak Orion's Belt
135
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Nooa Niskanen Ahjo Training Center
136
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Tommi Savolainen Heracles
Veeti Kurhela Sisu Gym
137
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Points
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
138
2007-2006 synt. +45 kg Quarter-final
Judges Decision
Sebastian Praskovits Sambo Hokuto BJJ
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
139
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Points
Eetu Hopponen Järvenpään Kehäkarhut
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
140
2007-2006 synt. -40 kg Bronze Fight
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
141
2007-2006 synt. -40 kg Final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Arttu Syysmäki Heracles
142
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
RNC
Justus Hiltunen MMA Imatra
Nina Palomäki Espoon kehähait - Suomen kamppailuopisto
143
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
RNC
Grigory Poryadin Orion's Belt
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
144
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Emil Jokinen Barreto Helsinki
145
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Walkover
Hugo Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
Joona Salonen Heracles
146
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Walkover
Emil Liinavirta Lahden Gentai
Roni Tuovinen Takado
147
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Silja Piironen MMA Imatra
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
148
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Walkover
Tommy Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
Juho Kuparinen Heracles
149
2005-2004 synt. -47 kg 16th-final
Triangle
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
150
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
151
2007-2006 synt. -45 kg Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Edvin Pihlak Orion's Belt
152
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
Veeti Kurhela Sisu Gym
153
2007-2006 synt. +45 kg Semi-final
Points
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Sebastian Praskovits Sambo Hokuto BJJ
154
2005-2004 synt. -41 kg Semi-final
Points
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
Eetu Hopponen Järvenpään Kehäkarhut
155
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Asko Nikula Oulun Kamppailuklubi
Pette Uski Barreto Helsinki
156
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Triangle
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Alma Leikas Takado
157
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Walkover
Eetu Fraktman Takado
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
158
2005-2004 synt. -53 kg Quarter-final
Triangle
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
159
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Americana
Justus Hiltunen MMA Imatra
Grigory Poryadin Orion's Belt
160
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
RNC
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Joona Salonen Heracles
161
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
RNC
Roni Tuovinen Takado
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
162
2005-2004 synt. -47 kg Quarter-final
Choke
Tommy Vähäkuopus Polar Jiu Jitsu Team
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
163
2007-2006 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
Edvin Pihlak Orion's Belt
164
2007-2006 synt. -45 kg Final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Riina Myllylä Barreto Helsinki
165
2007-2006 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Veeti Kurhela Sisu Gym
Sebastian Praskovits Sambo Hokuto BJJ
166
2007-2006 synt. +45 kg Final
Points
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
167
2005-2004 synt. -41 kg Final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Toni Kudjoi Kushin-Kan ry
168
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
169
2005-2004 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
170
2005-2004 synt. +53 kg 16th-final
Armbar
Ivan Rogozin Delariva Finland/Salini Sport Center
Juho Suvanto MMA Imatra
171
2005-2004 synt. +53 kg 16th-final
Walkover
Gabriel Santos Barreto Helsinki
Maiju Aurala MMA Imatra
172
2005-2004 synt. +53 kg 16th-final
Walkover
Matias Behm Total Center Lahti
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
173
2005-2004 synt. +53 kg 16th-final
Points
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
174
2005-2004 synt. +53 kg 16th-final
Bow and Arrow
Milo Kinnunen Sisu Gym
Miina Lindeman Pankration Gym
175
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Triangle
Justus Hiltunen MMA Imatra
Joona Salonen Heracles
176
2005-2004 synt. -47 kg Semi-final
Triangle
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
177
2005-2004 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
178
2005-2004 synt. -53 kg Final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
179
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Venla Viinikka Takado
Juho Suvanto MMA Imatra
180
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Maiju Aurala MMA Imatra
Matias Behm Total Center Lahti
181
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Matti Aurala MMA Imatra
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
182
2005-2004 synt. +53 kg Quarter-final
Walkover
Justus Räikkönen Takado
Milo Kinnunen Sisu Gym
183
2005-2004 synt. -47 kg Bronze Fight
Triangle
Justus Hiltunen MMA Imatra
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
184
2005-2004 synt. -47 kg Final
Judges Decision
Joona Salonen Heracles
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
185
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Matias Behm Total Center Lahti
186
2005-2004 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
Matti Aurala MMA Imatra
Milo Kinnunen Sisu Gym
187
2005-2004 synt. +53 kg Bronze Fight
Bow and Arrow
Matias Behm Total Center Lahti
Milo Kinnunen Sisu Gym
188
2005-2004 synt. +53 kg Final
Armbar
Juho Suvanto MMA Imatra
Matti Aurala MMA Imatra