123
Men Valkovyöt 94.3kg+ Quarter-final
Armbar
Mika Hämäläinen Tampereen Jujutsukoulu
Kari Heinonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
124
Men Valkovyöt -94.3 kg 16th-final
Walkover
Heikki Sankala Tampereen Jujutsukoulu
niko Hartikainen Kokkolan Budo
125
Men Valkovyöt -94.3 kg 16th-final
Points
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
126
Men Valkovyöt -94.3 kg 16th-final
Bow and Arrow
Matti Pajamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Markus Martikainen Polar Jiu Jitsu Team
127
Men Valkovyöt -94.3 kg 16th-final
Points
Henri Ruottunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Greger Huikuri Sports Academy No.1
128
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
DQ
Janne Heino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joni Bäckman Jyväskylän Fight Club
129
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Aatu Nurminen Tampereen Jujutsukoulu
Anton Stenroos Sisu Gym
130
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Henri Kruus MMA Team 300
Juho Torppa Kokkolan Budo
131
Men Valkovyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
Joona Lohtander Oulun Kamppailuklubi
132
Men Valkovyöt 94.3kg+ Semi-final
Armbar
Matti Aurala MMA Imatra
Mika Hämäläinen Tampereen Jujutsukoulu
133
Men Valkovyöt 94.3kg+ Semi-final
Points
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
Janne Hakkarainen Finnfighters Gym
134
Men Valkovyöt -94.3 kg Quarter-final
Choke
Roni Kangaskorte Finnfighters Gym
Heikki Sankala Tampereen Jujutsukoulu
135
Men Valkovyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
atte jokinen Gracie Barra Varkaus
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
136
Men Valkovyöt -94.3 kg Quarter-final
Armbar
Mikko Puuronen Helsingin Ju-jutsuklubi
Markus Martikainen Polar Jiu Jitsu Team
137
Men Valkovyöt -94.3 kg Quarter-final
Points
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Henri Ruottunen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
138
Men Valkovyöt -82.3 kg Semi-final
Walkover
Janne Heino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anton Stenroos Sisu Gym
139
Men Valkovyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Juho Torppa Kokkolan Budo
Joona Lohtander Oulun Kamppailuklubi
140
Men Valkovyöt 94.3kg+ Final
Points
Matti Aurala MMA Imatra
Janne Hakkarainen Finnfighters Gym
141
Men Valkovyöt -76 kg 16th-final
Points
Mika Väisänen Sigma Jiu-Jitsu
Atte Lehtonen Sisu Gym
142
Men Valkovyöt -76 kg 16th-final
Points
Juho Turtinen Oulun Kamppailuklubi
Mikael Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
143
Men Valkovyöt -76 kg 16th-final
Lock
Sabauun Khan MMA Vantaa
Anssi Seppo Tampereen Jujutsukoulu
144
Men Valkovyöt -76 kg 16th-final
Collar Choke
Kasper Portin GB Gym
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
145
Men Valkovyöt -76 kg 16th-final
Points
Niko Rantala F4Sport
Christian Nikkanen Crest - Professional Fighting Center
146
Men Valkovyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Heikki Sankala Tampereen Jujutsukoulu
Mika Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
147
Men Valkovyöt -94.3 kg Semi-final
Points
Markus Martikainen Polar Jiu Jitsu Team
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
148
Men Valkovyöt -82.3 kg Final
Points
Anton Stenroos Sisu Gym
Joona Lohtander Oulun Kamppailuklubi
149
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Walkover
Jarno Laine MMA Team 300
Atte Lehtonen Sisu Gym
150
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Points
Mikael Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sabauun Khan MMA Vantaa
151
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Points
Jarno Hirvikoski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
152
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Points
Timo Mehto Jyväskylän Fight Club
Niko Rantala F4Sport
153
Men Valkovyöt -70 kg 16th-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Emil Juntunen Polar Jiu Jitsu Team
154
Men Valkovyöt -94.3 kg Final
Armbar
Heikki Sankala Tampereen Jujutsukoulu
Markus Martikainen Polar Jiu Jitsu Team
155
Men Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Triangle
Juho Ihalainen Oulun Kamppailuklubi
Valtteri Puolakanaho Järvenpään Kehäkarhut
156
Men Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Walkover
Alvin Rosnell Turun Ju-jutsuseura
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
157
Men Värivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Points
Mika Salomaa Loop Jiu-Jitsu
Mikko Pouru Finnfighters Gym
158
Men Värivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Points
Miika Laiho Loimaan Kamppailu-Urheilijat
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
159
Men Värivyöt 100.5+ kg Quarter-final
Points
Aku Salminen MMA Team 300
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
160
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Points
Atte Lehtonen Sisu Gym
Sabauun Khan MMA Vantaa
161
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Points
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
Timo Mehto Jyväskylän Fight Club
162
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
DQ
Flokart Blaku Polar Jiu Jitsu Team
Juho Suvanto MMA Imatra
163
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
Judges Decision
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
Lauri Salonen Lahden Gentai
164
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
Kimura
Juuso Kuusinen Tampereen Jujutsukoulu
Martin Lehtomaa Turun Ju-jutsuseura
165
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
Points
Justus Vesala MMA Imatra
max hynninen Sisu Gym
166
Men Valkovyöt -64 kg Semi-final
Triangle
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Juho Ihalainen Oulun Kamppailuklubi
167
Men Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Markus Perko Helsingin Ju-jutsuklubi
Alvin Rosnell Turun Ju-jutsuseura
168
Men Valkovyöt -76 kg Final
Points
Atte Lehtonen Sisu Gym
Rainer Leikkonen Tampereen Jujutsukoulu
169
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Armbar
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
Mika Salomaa Loop Jiu-Jitsu
170
Men Värivyöt 100.5+ kg Semi-final
Armbar
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
171
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
172
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Points
Martin Lehtomaa Turun Ju-jutsuseura
max hynninen Sisu Gym
173
Men Värivyöt -100.5 kg 16th-final
Choke
Sam Backlund Barreto Helsinki
Victor Knieling Finnfighters Gym
174
Men Valkovyöt -64 kg Final
Choke
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Alvin Rosnell Turun Ju-jutsuseura
175
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Walkover
Marko Sievälä Heracles
Mikko Hyvärinen Brazilian Jiu-jitsu Academy
176
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Choke
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Miika Puisto Takado
177
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Vesa Rockas Sisu Gym
Lassi Waismaa Buli Jiu-Jitsu
178
Men Värivyöt -88.3 kg Quarter-final
Points
Niki Kahila BJJ Kouvola
Erkka Pehkonen Tampereen Jujutsukoulu
179
Men Valkovyöt -70 kg Final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
max hynninen Sisu Gym
180
Men Värivyöt 100.5+ kg Final
Choke
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
181
Men Värivyöt -100.5 kg Quarter-final
Armbar
Tuomas Vaniala Barreto Helsinki
Sam Backlund Barreto Helsinki
182
Men Värivyöt -100.5 kg Quarter-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Janne Kotiranta Kamppailu Center
183
Men Värivyöt -100.5 kg Quarter-final
Walkover
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
184
Men Värivyöt -100.5 kg Quarter-final
Lapel Choke
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Miguel Gouveia MMA Vantaa
185
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Points
Marko Sievälä Heracles
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
186
Men Värivyöt -88.3 kg Semi-final
Choke
Lassi Waismaa Buli Jiu-Jitsu
Niki Kahila BJJ Kouvola
187
Men Värivyöt -82.3 kg 16th-final
Bow and Arrow
Balazs Feher DOJO ry.
Sami Mappes Oulun Kamppailuklubi
188
Men Värivyöt -82.3 kg 16th-final
Walkover
Alessandro Ardini Lahden Gentai
Jussi Makela MMA Vantaa
189
Men Värivyöt -76 kg 16th-final
Choke
Arttu Nordvall Tampereen Jujutsukoulu
Renny Poutanen Barreto Helsinki
190
Men Värivyöt -76 kg 16th-final
Armbar
Toni Lipsanen BJJ Kouvola
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
191
Men Värivyöt -100.5 kg Semi-final
Armbar
Tuomas Vaniala Barreto Helsinki
Janne Kotiranta Kamppailu Center
192
Men Värivyöt -100.5 kg Semi-final
Points
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
193
Men Värivyöt -88.3 kg Final
Choke
Mikko Eerola Tampereen Jujutsukoulu
Lassi Waismaa Buli Jiu-Jitsu
194
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Ville Hyttinen Kamppailu Center
Balazs Feher DOJO ry.
195
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Anssi Juopperi Buli Jiu-Jitsu
Mikko viertokangas BJJ Vaasa
196
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Points
Oskari Loikkanen Takado
Alessandro Ardini Lahden Gentai
197
Men Värivyöt -82.3 kg Quarter-final
Choke
Janne Haataja Barreto Helsinki
Saku Kuparinen Heracles
198
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Arttu Nordvall Tampereen Jujutsukoulu
199
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Kim Lipsanen BJJ Kouvola
Niko Koskelainen Crest - Professional Fighting Center
200
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Paulus Nivala Finnfighters Gym
Toni Lipsanen BJJ Kouvola
201
Men Värivyöt -76 kg Quarter-final
Walkover
Petri Aaltonen F4Sport
Konsta Koivisto GB Gym
202
Men Värivyöt -100.5 kg Final
Points
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
203
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Armbar
Balazs Feher DOJO ry.
Anssi Juopperi Buli Jiu-Jitsu
204
Men Värivyöt -82.3 kg Semi-final
Points
Oskari Loikkanen Takado
Janne Haataja Barreto Helsinki
205
Men Värivyöt -70 kg 16th-final
Ankle Lock
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
206
Men Värivyöt -64 kg Quarter-final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Niko Koivisto Kokkolan Budo
207
Men Värivyöt -64 kg Quarter-final
Walkover
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
208
Men Värivyöt -64 kg Quarter-final
Walkover
Samu Alén Monkey Grip Jiu Jitsu
Tero Juntunen Vieskan Voima
209
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Kim Lipsanen BJJ Kouvola
210
Men Värivyöt -76 kg Semi-final
Ankle Lock
Toni Lipsanen BJJ Kouvola
Konsta Koivisto GB Gym
211
Men Värivyöt -82.3 kg Final
Choke
Balazs Feher DOJO ry.
Oskari Loikkanen Takado
212
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Points
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
213
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Points
Niko Bonsdorff Kokkolan Budo
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
214
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Points
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
215
Men Värivyöt -70 kg Quarter-final
Ankle Lock
Ville Isokoski Lahden Gentai
Jesse Kuusi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
216
Men Värivyöt -64 kg Semi-final
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Niko Koivisto Kokkolan Budo
217
Men Värivyöt -64 kg Semi-final
Choke
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Tero Juntunen Vieskan Voima
218
Men Värivyöt -76 kg Final
Points
Kim Lipsanen BJJ Kouvola
Konsta Koivisto GB Gym
219
Women Valkovyöt 64kg+ Quarter-final
Walkover
Sanna Oldenburg Sali24
Aurora Väisänen RNC Sport Club
220
Women Valkovyöt 64kg+ Quarter-final
Points
Tuulia Wiklund Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Meira Ylitalo Kokkolan Budo
221
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Ankle Lock
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
222
Men Värivyöt -70 kg Semi-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Ville Isokoski Lahden Gentai
223
Women Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Points
Manvinder Sekhon Polar Jiu Jitsu Team
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
224
Women Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Points
Maija Hiltunen Polar Jiu Jitsu Team
Taru Rajaniemi Kokkolan Budo
225
Women Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Riina Stén Buli Jiu-Jitsu
226
Men Värivyöt -64 kg Final
Ankle Lock
Niko Koivisto Kokkolan Budo
Tero Juntunen Vieskan Voima
227
Women Valkovyöt 64kg+ Semi-final
Points
Emmi Pellinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aurora Väisänen RNC Sport Club
228
Women Valkovyöt 64kg+ Semi-final
Points
Elina Rintee MMA Imatra
Meira Ylitalo Kokkolan Budo
229
Men Värivyöt -70 kg Final
Ankle Lock
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
230
Women Värivyöt 64kg+ Quarter-final
Points
Satu Jokela Finnfighters Gym
Minna Yrjölä Sali24
231
Women Värivyöt 64kg+ Quarter-final
Bow and Arrow
Salla Simola Finnfighters Gym
Kaisa-Leena Arola Oulun Kamppailuklubi
232
Women Värivyöt 64kg+ Quarter-final
Choke
Johanna Lähteinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anni Salo Finnfighters Gym
233
Women Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Hanna Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
Manvinder Sekhon Polar Jiu Jitsu Team
234
Women Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Maija Hiltunen Polar Jiu Jitsu Team
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
235
Women Valkovyöt 64kg+ Final
Points
Emmi Pellinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Meira Ylitalo Kokkolan Budo
236
Women Värivyöt -64 kg Quarter-final
Wrist Lock
Emilia Hovi Heracles
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
237
Women Värivyöt -64 kg Quarter-final
Walkover
Ronja Kurka GB Gym
Kira Karjalainen Orion's Belt
238
Women Värivyöt 64kg+ Semi-final
Wrist Lock
Neea Haataja Barreto Helsinki
Satu Jokela Finnfighters Gym
239
Women Värivyöt 64kg+ Semi-final
Choke
Salla Simola Finnfighters Gym
Anni Salo Finnfighters Gym
240
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Ankle Lock
Roni Kangaskorte Finnfighters Gym
Kasper Frans Kristian Kovanen Tampereen Jujutsukoulu
241
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Armbar
Flokart Blaku Polar Jiu Jitsu Team
Valtteri Puolakanaho Järvenpään Kehäkarhut
242
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Judges Decision
Mika Hämäläinen Tampereen Jujutsukoulu
max hynninen Sisu Gym
243
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Triangle
Timo Mehto Jyväskylän Fight Club
Juho Turtinen Oulun Kamppailuklubi
244
Men Valkovyöt Open weight 16th-final
Judges Decision
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
Christian Nikkanen Crest - Professional Fighting Center
245
Women Valkovyöt -64 kg Final
Armbar
Manvinder Sekhon Polar Jiu Jitsu Team
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
246
Women Värivyöt 64kg+ Final
Bow and Arrow
Satu Jokela Finnfighters Gym
Salla Simola Finnfighters Gym
247
Women Värivyöt -64 kg Semi-final
Points
Sanna Temisevä Takado
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
248
Women Värivyöt -64 kg Semi-final
Bow and Arrow
Heidi Baas BJJ Vaasa
Ronja Kurka GB Gym
249
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Victor Knieling Finnfighters Gym
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
250
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Points
Veli-Matti Tuominen Tampereen Jujutsukoulu
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
251
Men Värivyöt Open weight 16th-final
Choke
Miika Laiho Loimaan Kamppailu-Urheilijat
Sami Mappes Oulun Kamppailuklubi
252
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Ankle Lock
Atte Lehtonen Sisu Gym
Roni Kangaskorte Finnfighters Gym
253
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Points
Flokart Blaku Polar Jiu Jitsu Team
max hynninen Sisu Gym
254
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Choke
Anton Stenroos Sisu Gym
Juho Turtinen Oulun Kamppailuklubi
255
Men Valkovyöt Open weight Quarter-final
Choke
Matti Pajamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Antti Joki Tampereen Jujutsukoulu
256
Women Värivyöt -64 kg Final
Kimura
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ronja Kurka GB Gym
257
Women Naiset avoin 1 16th-final
Points
Anni Salo Finnfighters Gym
Kaisa-Leena Arola Oulun Kamppailuklubi
258
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Walkover
Mika Salomaa Loop Jiu-Jitsu
Victor Knieling Finnfighters Gym
259
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Points
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Mikko viertokangas BJJ Vaasa
260
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Knee Bar
Vesa Rockas Sisu Gym
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
261
Men Värivyöt Open weight Quarter-final
Wrist Lock
Paulus Nivala Finnfighters Gym
Miika Laiho Loimaan Kamppailu-Urheilijat
262
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Roni Kangaskorte Finnfighters Gym
max hynninen Sisu Gym
263
Men Valkovyöt Open weight Semi-final
Points
Anton Stenroos Sisu Gym
Matti Pajamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
264
Women Naiset avoin 1 Quarter-final
Points
Emilia Hovi Heracles
Anni Salo Finnfighters Gym
265
Women Naiset avoin 1 Quarter-final
Bow and Arrow
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Salla Simola Finnfighters Gym
266
Women Naiset avoin 1 Quarter-final
Armbar
Tuulia Wiklund Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ronja Kurka GB Gym
267
Women Naiset avoin 1 Quarter-final
Points
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Satu Jokela Finnfighters Gym
268
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Choke
Mika Salomaa Loop Jiu-Jitsu
Mikko Pouru Finnfighters Gym
269
Men Värivyöt Open weight Semi-final
Points
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Paulus Nivala Finnfighters Gym
270
Men Valkovyöt Open weight Bronze Fight
Points
Roni Kangaskorte Finnfighters Gym
Matti Pajamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
271
Men Valkovyöt Open weight Final
Triangle
max hynninen Sisu Gym
Anton Stenroos Sisu Gym
272
Women Naiset avoin 1 Semi-final
Bow and Arrow
Emilia Hovi Heracles
Salla Simola Finnfighters Gym
273
Women Naiset avoin 1 Semi-final
Points
Ronja Kurka GB Gym
Satu Jokela Finnfighters Gym
274
Men Värivyöt Open weight Bronze Fight
Choke
Mika Salomaa Loop Jiu-Jitsu
Paulus Nivala Finnfighters Gym
275
Men Värivyöt Open weight Final
Choke
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
276
Women Naiset avoin 1 Bronze Fight
DQ
Emilia Hovi Heracles
Ronja Kurka GB Gym
277
Women Naiset avoin 1 Final
Points
Salla Simola Finnfighters Gym
Satu Jokela Finnfighters Gym