1
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Isak Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
Bianca Popov GB Gym
2
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Bianca Popov GB Gym
Mikael Jokinen Gracie Barra Kouvola
3
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Elias Jokinen Gracie Barra Kouvola
Lilia Luukkonen GB Gym
4
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Felix Niemi Gracie Barra Kouvola
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
5
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Liam Ghemtio GB Gym
6
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
7
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Isabel Popov GB Gym
Sisu Hannula Total Center Lahti
8
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Rasmus Hukka MMA Imatra
9
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Lyana Malone GB Gym
Toivo Rousku Gracie Barra Kouvola
10
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Joakim Ojanen Takado
11
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Daniel Fernandez Iglesias Polar Jiu Jitsu Team
Oiva Rask Total Center Lahti
12
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
Roope Koivu Lahden Gentai
13
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Bianca Popov GB Gym
14
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
15
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Anton Hanski MMA Imatra
Elias Jokinen Gracie Barra Kouvola
16
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Miron Niemenmaa Orion's Belt
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
17
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Liam Ghemtio GB Gym
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
18
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
19
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Sisu Hannula Total Center Lahti
20
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
Amelia Hanski MMA Imatra
luka korhonen Hangon Hyrskyt
21
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Thiago Mikel Hipko
22
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Kristian Enbom Lahden Gentai
Aleksi Aho Total Center Lahti
23
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Pedro Damián Jover Rodríguez Orion's Belt
Lyana Malone GB Gym
24
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
25
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Pihla Schroderus Lahden Gentai
Daniel Fernandez Iglesias Polar Jiu Jitsu Team
26
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kasper Tiusanen Tampereen Jujutsukoulu
27
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Riikka Nieminen Gracie Barra Kouvola
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
28
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Milo Hertsa Barreto Helsinki
29
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
30
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Elias Jokinen Gracie Barra Kouvola
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
31
2010-2009 synt. -25 kg Bronze Fight
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Amelia Hanski MMA Imatra
32
2010-2009 synt. -25 kg Final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
luka korhonen Hangon Hyrskyt
33
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Hugo Alve Hipko
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
34
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oscar Ståhle Hipko
Mico Kilpinen Sisu Gym
35
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Lotta Luukkonen GB Gym
Veeti Kortelainen Total Center Lahti
36
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Aleksi Aho Total Center Lahti
37
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Pedro Damián Jover Rodríguez Orion's Belt
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
38
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Daniel Fernandez Iglesias Polar Jiu Jitsu Team
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
39
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
40
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Walkover
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Jokinen Gracie Barra Kouvola
41
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
42
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Pinja Määttänen Hipko
Pyry Mäkelä Lahden Gentai
43
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ilona Schroderus Lahden Gentai
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
44
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
45
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
46
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
daniel gladkov Sambo Hokuto BJJ
47
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Minea Liinavirta Lahden Gentai
Peppi Reiman Gracie Barra Kouvola
48
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
49
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
india korhonen Hangon Hyrskyt
Fedor Petrov Team Strela
50
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Pedro Damián Jover Rodríguez Orion's Belt
51
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Daniel Fernandez Iglesias Polar Jiu Jitsu Team
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
52
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Lasse-Matti Räihä GB Gym
Hugo Alve Hipko
53
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Mico Kilpinen Sisu Gym
Veeti Kortelainen Total Center Lahti
54
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Aleksi Virfvell Jyväskylän Fight Club
Pyry Mäkelä Lahden Gentai
55
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Emma Moilanen MMA Imatra
56
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Tyyne Manninen Hipko
57
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Niilo Landén Proeliator Jiu-Jitsu
Noah da Silva Lohjan Kamppailukeskus
58
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
59
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
60
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Peppi Reiman Gracie Barra Kouvola
61
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
DQ
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Fedor Petrov Team Strela
62
2010-2009 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Pedro Damián Jover Rodríguez Orion's Belt
Elias Viitanen Lohjan Kamppailukeskus
63
2010-2009 synt. -30 kg Final
Points
Thiago Mikel Hipko
Daniel Fernandez Iglesias Polar Jiu Jitsu Team
64
2010-2009 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Lasse-Matti Räihä GB Gym
Veeti Kortelainen Total Center Lahti
65
2010-2009 synt. -35 kg Final
Points
Hugo Alve Hipko
Mico Kilpinen Sisu Gym
66
2010-2009 synt. 35+ kg Final
Points
Pinja Määttänen Hipko
Pyry Mäkelä Lahden Gentai
67
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Olli Flood Total Center Lahti
Emma Moilanen MMA Imatra
68
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Walkover
Paavo Venho Finnfighters Gym
Sara Määttänen Hipko
69
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Edvin Pihlak Orion's Belt
70
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Noah da Silva Lohjan Kamppailukeskus
71
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
72
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
73
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Daniel Isar Sport Club Achilles
74
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Oliver Gustafsson Hipko
75
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Kuutti Saarenpää Gracie Barra Kouvola
76
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
77
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Walkover
Miro Tauru Proeliator Jiu-Jitsu
Matias Schroderus Lahden Gentai
78
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Rasmus Rintee MMA Imatra
79
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Onni Lindqvist Lahden Gentai
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
80
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
81
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Sara Määttänen Hipko
82
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Noah da Silva Lohjan Kamppailukeskus
83
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
84
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
85
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
German Gildemann Orion's Belt
86
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Henri Kantanen Hipko
87
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Americana
Nicolas Malmgren Gracie Barra Kouvola
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
88
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Americana
Oskari Kanervo Total Center Lahti
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
89
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Roni Toiviainen Gracie Barra Kouvola
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
90
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
91
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Matias Schroderus Lahden Gentai
Rasmus Rintee MMA Imatra
92
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
93
2008-2007 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Sara Määttänen Hipko
Noah da Silva Lohjan Kamppailukeskus
94
2008-2007 synt. -40 kg Final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
95
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Matias Behm Total Center Lahti
Veeti Risikko Sisu Gym
96
2008-2007 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
97
2008-2007 synt. +45 kg Final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Henri Kantanen Hipko
98
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Bow and Arrow
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
99
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Points
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
100
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
101
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
102
2006-2005 synt. -41 kg Bronze Fight
Americana
Matias Schroderus Lahden Gentai
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
103
2006-2005 synt. -41 kg Final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
104
2006-2005 synt. Tytöt Quarter-final
Points
Janette Nurminen Total Center Lahti
Minea Vienonen Sisu Gym
105
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Triangle
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Matias Behm Total Center Lahti
106
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Points
Emil Liinavirta Lahden Gentai
Robert Mustonen Total Center Lahti
107
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
RNC
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Eetu Pulkki Gracie Barra Kouvola
108
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
Choke
Aaro Ruisvaara Sali24
Pette Uski Barreto Helsinki
109
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
Points
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
110
2006-2005 synt. -47 kg Bronze Fight
Walkover
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
111
2006-2005 synt. -47 kg Final
Americana
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
112
2006-2005 synt. -53 kg Bronze Fight
Choke
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
113
2006-2005 synt. -53 kg Final
RNC
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
114
2006-2005 synt. Tytöt Semi-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Janette Nurminen Total Center Lahti
115
2006-2005 synt. Tytöt Semi-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
116
2006-2005 synt. +53 kg Bronze Fight
Points
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Robert Mustonen Total Center Lahti
117
2006-2005 synt. +53 kg Final
Bow and Arrow
Matias Behm Total Center Lahti
Emil Liinavirta Lahden Gentai
118
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Triangle
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
119
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
120
2004-2003 synt. -58 kg Quarter-final
Choke
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
121
2004-2003 synt. -58 kg Quarter-final
Choke
Juho Ihalainen Heracles
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
122
2004-2003 synt. -64 kg Quarter-final
Points
Jimi Nyman Sisu Gym
Justus Vesala MMA Imatra
123
2004-2003 synt. -70 kg Quarter-final
Points
Arseni Aznjuk Sambo Helsinki
Juho Suvanto-obs MMA Imatra
124
2004-2003 synt. 70+ kg Semi-final
Americana
Mikael Barkman Gracie Barra Kouvola
Matti Aurala MMA Imatra
125
2006-2005 synt. Tytöt Bronze Fight
Collar Choke
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
126
2006-2005 synt. Tytöt Final
RNC
Janette Nurminen Total Center Lahti
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
127
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minja Lehtinen-obs Polar Jiu Jitsu Team
128
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Points
Ada Gustafsson Hipko
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
129
2004-2003 synt. -52 kg Bronze Fight
Points
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
130
2004-2003 synt. -52 kg Final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Pette Uski Barreto Helsinki
131
2004-2003 synt. -58 kg Semi-final
Armbar
Otto Pulkki Gracie Barra Kouvola
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
132
2004-2003 synt. -58 kg Semi-final
Walkover
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Juho Ihalainen Heracles
133
2004-2003 synt. -64 kg Semi-final
Armbar
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
Justus Vesala MMA Imatra
134
2004-2003 synt. -64 kg Semi-final
Triangle
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
135
2004-2003 synt. -70 kg Semi-final
Points
Lauri Salonen Lahden Gentai
Juho Suvanto-obs MMA Imatra
136
2004-2003 synt. -70 kg Semi-final
Points
Wiljami Mäki-Tulokas Sali24
Ville Päiväniemi Hipko
137
2004-2003 synt. 70+ kg Semi-final
Choke
Edvin Nikkanen AYUB TEAM
Mikael Barkman Gracie Barra Kouvola
138
2004-2003 synt. Tytöt Bronze Fight
Points
Minja Lehtinen-obs Polar Jiu Jitsu Team
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
139
2004-2003 synt. Tytöt Final
Armbar
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Ada Gustafsson Hipko
140
2002-2001 synt. -70 kg 16th-final
Points
Tero Teräväinen Lahden Gentai
Miro Karhumaa Heracles
141
2002-2001 synt. -70 kg 16th-final
Triangle
Jere Ahlqvist Heracles
Valo Kainulainen Takado
142
2004-2003 synt. -58 kg Bronze Fight
Walkover
Otto Pulkki Gracie Barra Kouvola
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
143
2004-2003 synt. -58 kg Final
Triangle
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
Juho Ihalainen Heracles
144
2004-2003 synt. -64 kg Bronze Fight
Americana
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
145
2004-2003 synt. -64 kg Final
RNC
Justus Vesala MMA Imatra
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
146
2004-2003 synt. -70 kg Bronze Fight
Choke
Lauri Salonen Lahden Gentai
Wiljami Mäki-Tulokas Sali24
147
2004-2003 synt. -70 kg Final
Triangle
Juho Suvanto-obs MMA Imatra
Ville Päiväniemi Hipko
148
2004-2003 synt. 70+ kg Final
Choke
Matti Aurala MMA Imatra
Mikael Barkman Gracie Barra Kouvola
149
2002-2001 synt. -76 kg Quarter-final
Points
Matti Aurala MMA Imatra
Edvin Nikkanen AYUB TEAM
150
2002-2001 synt. -70 kg Quarter-final
Armbar
Henry Suntio Pankration Gym
Tero Teräväinen Lahden Gentai
151
2002-2001 synt. -70 kg Quarter-final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
152
2002-2001 synt. -70 kg Quarter-final
Points
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Valo Kainulainen Takado
153
2002-2001 synt. -70 kg Quarter-final
Points
Chanon Alijärvi Takado
max hynninen Sisu Gym
154
Men Valkovyöt -64kg Semi-final
Choke
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Matias Behm Total Center Lahti
155
Men Valkovyöt -64kg Semi-final
Collar Choke
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Justus Vesala MMA Imatra
156
Women Valkovyöt -58.5kg Quarter-final
Armbar
Nea Huttunen Polar Jiu Jitsu Team
Johanna Salo Heracles
157
Women Valkovyöt -58.5kg Quarter-final
Triangle
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Hedwig Allika-Veskus 3D Treening
158
Women Valkovyöt -69kg Quarter-final
Points
Jenni Kivioja Sigma Jiu-Jitsu
Kirsi Ihalainen Heracles
159
Women Valkovyöt -69kg Quarter-final
Points
Maria Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Katri Bastman Ahjo Training Center
160
2002-2001 synt. -76 kg Semi-final
Points
Rico Marmor Delariva Finland/Salini Sport Center
Edvin Nikkanen AYUB TEAM
161
2002-2001 synt. -76 kg Semi-final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Mikael Barkman Gracie Barra Kouvola
162
2002-2001 synt. -70 kg Semi-final
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Roope Uski MMA Team 300
163
2002-2001 synt. -70 kg Semi-final
Points
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Chanon Alijärvi Takado
164
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Triangle
Miro Karhumaa Heracles
Henri Hyytinen Tampereen Jujutsukoulu
165
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Walkover
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
166
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Points
Jere Ahlqvist Heracles
Ville Leppinen RNC Sport Club
167
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Points
Teppo Puhakainen Heracles
Juho Suvanto MMA Imatra
168
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Ankle Lock
Valo Kainulainen Takado
Ari Karjalainen Lahden Gentai
169
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Bow and Arrow
Julius Pelkonen Sisu Gym
Juuso Kuusinen Tampereen Jujutsukoulu
170
Men Valkovyöt -64kg Bronze Fight
Choke
Matias Behm Total Center Lahti
Justus Vesala MMA Imatra
171
2002-2001 synt. -76 kg Bronze Fight
Points
Edvin Nikkanen AYUB TEAM
Mikael Barkman Gracie Barra Kouvola
172
2002-2001 synt. -76 kg Final
Armbar
Rico Marmor Delariva Finland/Salini Sport Center
Konsta Koivisto GB Gym
173
2002-2001 synt. -70 kg Bronze Fight
Points
Roope Uski MMA Team 300
Chanon Alijärvi Takado
174
2002-2001 synt. -70 kg Final
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
175
Men Valkovyöt -64kg Final
Armbar
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
176
Women Valkovyöt -58.5kg Semi-final
Triangle
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Nea Huttunen Polar Jiu Jitsu Team
177
Women Valkovyöt -58.5kg Semi-final
Choke
Õie Häätarõ Lahden Gentai
Hedwig Allika-Veskus 3D Treening
178
Women Valkovyöt -69kg Semi-final
Armbar
Emmi Pellinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jenni Kivioja Sigma Jiu-Jitsu
179
Women Valkovyöt -69kg Semi-final
Choke
Jenni Keskitalo Heracles
Katri Bastman Ahjo Training Center
180
Men Valkovyöt -70kg Quarter-final
Triangle
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Henri Hyytinen Tampereen Jujutsukoulu
181
Men Valkovyöt -70kg Quarter-final
Points
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
Ville Leppinen RNC Sport Club
182
Men Valkovyöt -70kg Quarter-final
Points
Mika Räsänen Sisu Gym
Teppo Puhakainen Heracles
183
Men Valkovyöt -70kg Quarter-final
Points
Ari Karjalainen Lahden Gentai
Julius Pelkonen Sisu Gym
184
Women Valkovyöt +69kg Quarter-final
Points
Emilia Mäkelä Turun Ju-jutsuseura
Tanja Salonen Heracles
185
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Aarne-Kari Ahti Gracie Barra Kouvola
Heikki Mäenpää Tampereen Jujutsukoulu
186
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
DQ
Atte Ovaska Sisu Gym
Jere Hämäläinen MMA Kuopio
187
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Matti Tuominen Ahjo Training Center
Jussi Pukkinen Savate Club Fight & Fitness ry
188
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Joni Lampen Sisu Gym
Vili Kervinen Rajamäen Kamppailukeskus
189
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Juho Hakkarainen Ahjo Training Center
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
190
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Bow and Arrow
Mikael Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Väisänen Sigma Jiu-Jitsu
191
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Miro Wallgren Sisugym
Sami Helakorpi Espoon Kehähait
192
Women Valkovyöt -58.5kg Bronze Fight
Armbar
Nea Huttunen Polar Jiu Jitsu Team
Õie Häätarõ Lahden Gentai
193
Women Valkovyöt -58.5kg Final
Triangle
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Hedwig Allika-Veskus 3D Treening
194
Women Valkovyöt -69kg Bronze Fight
Points
Emmi Pellinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Katri Bastman Ahjo Training Center
195
Women Valkovyöt -69kg Final
Points
Jenni Kivioja Sigma Jiu-Jitsu
Jenni Keskitalo Heracles
196
Men Valkovyöt -70kg Semi-final
Points
Henri Hyytinen Tampereen Jujutsukoulu
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
197
Men Valkovyöt -70kg Semi-final
Triangle
Mika Räsänen Sisu Gym
Julius Pelkonen Sisu Gym
198
Women Valkovyöt +69kg Semi-final
Points
Venla Nivala Hipko
Tanja Salonen Heracles
199
Women Valkovyöt +69kg Semi-final
Points
Nina Mustasilta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jenni Cederström Sisu Gym
200
Men Valkovyöt -76kg Quarter-final
Armbar
Kim Teikari Sisu Gym
Heikki Mäenpää Tampereen Jujutsukoulu
201
Men Valkovyöt -76kg Quarter-final
Points
Atte Ovaska Sisu Gym
Matti Tuominen Ahjo Training Center
202
Men Valkovyöt -76kg Quarter-final
Points
Joni Lampen Sisu Gym
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
203
Men Valkovyöt -76kg Quarter-final
Ankle Lock
Mika Väisänen Sigma Jiu-Jitsu
Miro Wallgren Sisugym
204
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
Points
Juha-Matti Nousiainen Tampereen Jujutsukoulu
Rami Kattilakoski Rajamäen Kamppailukeskus
205
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
Points
Jaakko Kaikuluoma Combat Academy of Finland
Aku Teutari Sigma Jiu-Jitsu
206
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
Points
Eero-Pertti Virtanen Heracles
Ilez Gorchkhanov Judoseura Targim
207
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
Armbar
Zelimkhan Karigov AYUB TEAM
Anton Stenroos Sisu Gym
208
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
Armbar
Dzhokhar Bataev AYUB TEAM
Sami Penttilä Turun Ju-jutsuseura
209
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
Bow and Arrow
Aatu Nurminen Tampereen Jujutsukoulu
Miro Kuokkanen Lahden Gentai
210
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
Lapel Choke
Timo Kääriäinen Lahden Gentai
Timo Vainionpää Takado
211
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
RNC
Leevi Ahola Kombat Klubi Kouvola
Petter Blomqvist Combat Academy of Finland
212
Men Valkovyöt -70kg Bronze Fight
Armbar
Henri Hyytinen Tampereen Jujutsukoulu
Julius Pelkonen Sisu Gym
213
Men Valkovyöt -70kg Final
Ankle Lock
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
Mika Räsänen Sisu Gym
214
Women Valkovyöt +69kg Bronze Fight
Triangle
Tanja Salonen Heracles
Nina Mustasilta Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
215
Women Valkovyöt +69kg Final
Judges Decision
Venla Nivala Hipko
Jenni Cederström Sisu Gym
216
Men Valkovyöt -76kg Semi-final
Points
Kim Teikari Sisu Gym
Matti Tuominen Ahjo Training Center
217
Men Valkovyöt -76kg Semi-final
Points
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
Miro Wallgren Sisugym
218
Men Valkovyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Juha-Matti Nousiainen Tampereen Jujutsukoulu
Jaakko Kaikuluoma Combat Academy of Finland
219
Men Valkovyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Ilez Gorchkhanov Judoseura Targim
Anton Stenroos Sisu Gym
220
Men Valkovyöt -82.3kg Quarter-final
Guillotine
Dzhokhar Bataev AYUB TEAM
Aatu Nurminen Tampereen Jujutsukoulu
221
Men Valkovyöt -82.3kg Quarter-final
Armbar
Timo Vainionpää Takado
Petter Blomqvist Combat Academy of Finland
222
Men Valkovyöt -88.3kg 16th-final
Choke
Jori Immonen Järvenpään Kehäkarhut
Matti Ahonen Kombat Klubi Kouvola
223
Men Valkovyöt -88.3kg 16th-final
Points
Elias Ruohomäki Ahjo Training Center
Romeo Thanveera MMA Imatra
224
Men Valkovyöt -100.5kg Semi-final
Points
Heikki Sinkkonen Kombat Klubi Kouvola
Evgeni Rozov Orion's Belt
225
Men Valkovyöt +100.5kg Quarter-final
Lapel Choke
Jarkko Jokinen MMA Joensuu
Roope Ruokolainen Defence & Fight Club Heracles Valkeakoski
226
Men Valkovyöt +100.5kg Quarter-final
Lapel Choke
Mikko Himanen Turun jujutsuseura, Alliance
Nicholas McGrath Heracles
227
Men Valkovyöt -76kg Bronze Fight
Points
Kim Teikari Sisu Gym
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
228
Men Valkovyöt -76kg Final
Points
Matti Tuominen Ahjo Training Center
Miro Wallgren Sisugym
229
Men Värivyöt -64kg Semi-final
Walkover
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
Henry Suntio Pankration Gym
230
Men Värivyöt -64kg Semi-final
Points
Valtteri Kivistö MMA Imatra
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
231
Men Valkovyöt -82.3kg Semi-final
Kimura
Juha-Matti Nousiainen Tampereen Jujutsukoulu
Anton Stenroos Sisu Gym
232
Men Valkovyöt -82.3kg Semi-final
Triangle
Dzhokhar Bataev AYUB TEAM
Timo Vainionpää Takado
233
Men Valkovyöt -88.3kg Quarter-final
Points
Roni Kangaskorte Lahden Gentai
Jori Immonen Järvenpään Kehäkarhut
234
Men Valkovyöt -88.3kg Quarter-final
Points
Joona Ruuhonen Tampereen Jujutsukoulu
Jarkko Nissi Crest - Professional Fighting Center
235
Men Valkovyöt -88.3kg Quarter-final
Triangle
Lauri Voog Combat Society
Elias Ruohomäki Ahjo Training Center
236
Men Valkovyöt -88.3kg Quarter-final
RNC
Jyri Jonninen Lahden Gentai
Anssi Kosonen Tampereen Jujutsukoulu
237
Men Valkovyöt -100.5kg Semi-final
Points
Sami Vevari Lahden Gentai
Evgeni Rozov Orion's Belt
238
Men Valkovyöt +100.5kg Semi-final
Choke
Harri Hietaranta Tampereen Jujutsukoulu
Roope Ruokolainen Defence & Fight Club Heracles Valkeakoski
239
Men Valkovyöt +100.5kg Semi-final
Ankle Lock
Matti Aurala MMA Imatra
Mikko Himanen Turun jujutsuseura, Alliance
240
Men Värivyöt -64kg Bronze Fight
Points
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
241
Men Värivyöt -64kg Final
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Valtteri Kivistö MMA Imatra
242
Men Valkovyöt -82.3kg Bronze Fight
Armbar
Juha-Matti Nousiainen Tampereen Jujutsukoulu
Timo Vainionpää Takado
243
Men Valkovyöt -82.3kg Final
Points
Anton Stenroos Sisu Gym
Dzhokhar Bataev AYUB TEAM
244
Men Värivyöt -70kg Quarter-final
Armbar
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
Roope Uski MMA Team 300
245
Men Värivyöt -70kg Quarter-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Esa Vähäjylkkä Polar Jiu Jitsu Team
246
Men Värivyöt -70kg Quarter-final
Points
Chanon Alijärvi Takado
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
247
Men Värivyöt -70kg Quarter-final
Triangle
Olli Hildén Lahden Gentai
Miro Honkanen MMA Imatra
248
Men Valkovyöt -88.3kg Semi-final
Points
Jori Immonen Järvenpään Kehäkarhut
Joona Ruuhonen Tampereen Jujutsukoulu
249
Men Valkovyöt -88.3kg Semi-final
Choke
Lauri Voog Combat Society
Jyri Jonninen Lahden Gentai
250
Men Valkovyöt -100.5kg Final
Points
Heikki Sinkkonen Kombat Klubi Kouvola
Sami Vevari Lahden Gentai
251
Men Valkovyöt +100.5kg Bronze Fight
Choke
Harri Hietaranta Tampereen Jujutsukoulu
Mikko Himanen Turun jujutsuseura, Alliance
252
Men Valkovyöt +100.5kg Final
Choke
Roope Ruokolainen Defence & Fight Club Heracles Valkeakoski
Matti Aurala MMA Imatra
253
Women Värivyöt -64kg Quarter-final
Kimura
Hanne Hautakangas RNC Sport Club
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
254
Men Värivyöt -76kg 16th-final
Triangle
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Roope Ruutiainen Lahden Kamppailulajikeskus
255
Men Värivyöt -76kg 16th-final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Jyri Koponen Sisu Gym
256
Men Värivyöt -76kg 16th-final
Choke
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Aleksandr Cassén Orion's Belt
257
Men Värivyöt -76kg 16th-final
Points
Niko Lampen Sisu Gym
Ville Isokoski Lahden Gentai
258
Men Värivyöt -70kg Semi-final
Points
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
259
Men Värivyöt -70kg Semi-final
DQ
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Miro Honkanen MMA Imatra
260
Men Valkovyöt -88.3kg Bronze Fight
Points
Jori Immonen Järvenpään Kehäkarhut
Jyri Jonninen Lahden Gentai
261
Men Valkovyöt -88.3kg Final
Points
Joona Ruuhonen Tampereen Jujutsukoulu
Lauri Voog Combat Society
262
Women Värivyöt +69kg Quarter-final
Walkover
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miia Piironen Takado
263
Women Värivyöt +69kg Quarter-final
Armbar
Satu Jokela Finnfighters Gym
Emilia Lukkari Sigma Jiu-Jitsu
264
Women Värivyöt +69kg Quarter-final
Points
Sanna Temisevä Takado
Salla Simola Finnfighters Gym
265
Women Värivyöt -64kg Semi-final
Triangle
Ronja Kurka GB Gym
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
266
Women Värivyöt -64kg Semi-final
Walkover
Jenny Myllykoski Heracles
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
267
Men Värivyöt -76kg Quarter-final
Points
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
268
Men Värivyöt -76kg Quarter-final
Points
Otto Haapa-aho Monkey Grip
Konsta Koivisto GB Gym
269
Men Värivyöt -76kg Quarter-final
Choke
Kalle Arvelin Lahden Kamppailulajikeskus
Aleksandr Cassén Orion's Belt
270
Men Värivyöt -76kg Quarter-final
Points
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Ville Isokoski Lahden Gentai
271
Men Värivyöt -70kg Bronze Fight
Choke
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Miro Honkanen MMA Imatra
272
Men Värivyöt -70kg Final
Points
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
273
Women Värivyöt +69kg Semi-final
Points
Krista Latvala Ahjo Training Center
Miia Piironen Takado
274
Women Värivyöt +69kg Semi-final
Points
Satu Jokela Finnfighters Gym
Salla Simola Finnfighters Gym
275
Men Värivyöt -82.3kg Quarter-final
Walkover
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
Vesa Rockas Sisu Gym
276
Men Värivyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Aleksandr Gratschov Sisu Gym
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
277
Women Värivyöt -64kg Bronze Fight
Walkover
Mari Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jenny Myllykoski Heracles
278
Women Värivyöt -64kg Final
Bow and Arrow
Ronja Kurka GB Gym
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
279
Men Värivyöt -76kg Semi-final
Collar Choke
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Konsta Koivisto GB Gym
280
Men Värivyöt -76kg Semi-final
Collar Choke
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Ville Isokoski Lahden Gentai
281
Men Värivyöt -88.3kg Quarter-final
Points
Santeri Posa Kamppailu Center
Ruslan Karppinen Hipko
282
Men Värivyöt -88.3kg Quarter-final
Walkover
Santeri Peltonen MMA Imatra
Saku Kuparinen Heracles
283
Men Värivyöt -88.3kg Quarter-final
Choke
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tatu Verta RNC Sport Club
284
Women Värivyöt +69kg Bronze Fight
Points
Miia Piironen Takado
Satu Jokela Finnfighters Gym
285
Women Värivyöt +69kg Final
Points
Krista Latvala Ahjo Training Center
Salla Simola Finnfighters Gym
286
Men Värivyöt -82.3kg Semi-final
Armbar
Jussi Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
287
Men Värivyöt -82.3kg Semi-final
Walkover
Toni Toivanen Monkey Grip
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
288
Men Värivyöt -94.3kg Quarter-final
Walkover
Panu Ihalainen Heracles
Mikko Timonen Loop Jiu-Jitsu
289
Men Värivyöt -100.5kg 16th-final
Walkover
Samu Mahkonen Polar Jiu Jitsu Team
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
290
Men Värivyöt -76kg Bronze Fight
Ankle Lock
Konsta Koivisto GB Gym
Ville Isokoski Lahden Gentai
291
Men Värivyöt -76kg Final
Points
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Aleksandr Cassén Orion's Belt
292
Men Värivyöt -88.3kg Semi-final
Walkover
Jonas Ojala Loop Jiu-Jitsu
Santeri Posa Kamppailu Center
293
Men Värivyöt -88.3kg Semi-final
Points
Santeri Peltonen MMA Imatra
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
294
Men Värivyöt +100.5kg Quarter-final
Walkover
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Miika Laiho Sali24
295
Men Värivyöt +100.5kg Quarter-final
Walkover
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Olli Koho Ahjo Training Center
296
Men Värivyöt -82.3kg Bronze Fight
Walkover
Jussi Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Toni Toivanen Monkey Grip
297
Men Värivyöt -82.3kg Final
Choke
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
298
Men Värivyöt -94.3kg Semi-final
Points
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Mikko Timonen Loop Jiu-Jitsu
299
Men Värivyöt -94.3kg Semi-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
300
Men Värivyöt -100.5kg Quarter-final
Walkover
Mikko Mutanen Hipko
Samu Mahkonen Polar Jiu Jitsu Team
301
Men Värivyöt -100.5kg Quarter-final
Choke
Jani Ranta Takado
Sami Raijas Sisu Gym
302
Men Värivyöt -100.5kg Quarter-final
Walkover
Esa-Pekka Seppälä Sali24
Janne Turunen Combat Academy of Finland
303
Men Värivyöt -100.5kg Quarter-final
Points
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
304
Men Värivyöt -88.3kg Bronze Fight
Walkover
Santeri Posa Kamppailu Center
Santeri Peltonen MMA Imatra
305
Men Värivyöt -88.3kg Final
Guillotine
Jonas Ojala Loop Jiu-Jitsu
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
306
Men Värivyöt +100.5kg Semi-final
Walkover
Heikki Hesso Ahjo Training Center
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
307
Men Värivyöt +100.5kg Semi-final
Armbar
Jeremias Kuivalainen Lahden Kamppailulajikeskus
Mikko Pouru Finnfighters Gym
308
Men Värivyöt -94.3kg Bronze Fight
Points
Mikko Timonen Loop Jiu-Jitsu
Janne Toivanen Sisu Gym
309
Men Värivyöt -94.3kg Final
Triangle
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Aleksi Toiviainen Ahjo Training Center
310
Men Värivyöt -100.5kg Semi-final
Points
Mikko Mutanen Hipko
Sami Raijas Sisu Gym
311
Men Värivyöt -100.5kg Semi-final
Armbar
Janne Turunen Combat Academy of Finland
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
312
Men Värivyöt +100.5kg Bronze Fight
Walkover
Heikki Hesso Ahjo Training Center
Mikko Pouru Finnfighters Gym
313
Men Värivyöt +100.5kg Final
Bow and Arrow
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Jeremias Kuivalainen Lahden Kamppailulajikeskus
314
Men Värivyöt -100.5kg Bronze Fight
Triangle
Sami Raijas Sisu Gym
Janne Turunen Combat Academy of Finland
315
Men Värivyöt -100.5kg Final
Points
Mikko Mutanen Hipko
Tommi Karihtala Finnfighters Gym