1
2010-2009 synt. -25 kg Final
Points
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
Sisu Hannula Total Center Lahti
2
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Walkover
Rasmus Hukka MMA Imatra
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
3
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Walkover
Alexander Malikov Orion's Belt
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
4
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
5
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Walkover
Alyna Malone Orion's Belt
Fedor Petrov Team Strela
6
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Joona Sairanen Total Center Lahti
7
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Emma Moilanen MMA Imatra
8
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Julius Wirlander Ahjo Training Center
9
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Ivetta Pihlak Orion's Belt
10
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
RNC
Rasmus Rintee MMA Imatra
Matias Schroderus Lahden Gentai
11
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Rasmus Hukka MMA Imatra
12
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Alexander Malikov Orion's Belt
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
13
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Alyna Malone Orion's Belt
14
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
15
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Emma Moilanen MMA Imatra
16
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Julius Wirlander Ahjo Training Center
17
2006-2005 synt. -41 kg Bronze Fight
RNC
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Matias Schroderus Lahden Gentai
18
2006-2005 synt. -41 kg Final
Points
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Rasmus Rintee MMA Imatra
19
2010-2009 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Alexander Malikov Orion's Belt
20
2010-2009 synt. -35 kg Final
DQ
Rasmus Hukka MMA Imatra
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
21
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
22
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
23
2008-2007 synt. -40 kg Final
Judges Decision
Edvin Pihlak Orion's Belt
Emma Moilanen MMA Imatra
24
2008-2007 synt. +45 kg Final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Julius Wirlander Ahjo Training Center
25
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
RNC
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
26
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
27
2006-2005 synt. Tytöt Semi-final
Armbar
Janette Nurminen Total Center Lahti
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
28
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Judges Decision
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
29
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
30
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
RNC
Minja Lehtinen-obs Polar Jiu Jitsu Team
Sara Jokelainen Sisu Gym
31
2004-2003 synt. 70+ kg Semi-final
Omoplata
Ville Päiväniemi Hipko
Artem Morkovkin Orion's Belt
32
2004-2003 synt. 70+ kg Semi-final
Americana
Matias Behm Total Center Lahti
Matti Aurala MMA Imatra
33
2006-2005 synt. -53 kg Bronze Fight
RNC
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
34
2006-2005 synt. -53 kg Final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
35
2006-2005 synt. Tytöt Semi-final
Armbar
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Janette Nurminen Total Center Lahti
36
2004-2003 synt. -52 kg Bronze Fight
Triangle
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
37
2004-2003 synt. -52 kg Final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Pette Uski Barreto Helsinki
38
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Walkover
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minja Lehtinen-obs Polar Jiu Jitsu Team
39
2004-2003 synt. 70+ kg Bronze Fight
Americana
Artem Morkovkin Orion's Belt
Matias Behm Total Center Lahti
40
2004-2003 synt. 70+ kg Final
Armbar
Ville Päiväniemi Hipko
Matti Aurala MMA Imatra
41
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Points
max hynninen Sisu Gym
Henry Suntio Pankration Gym
42
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Ankle Lock
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Justus Vesala MMA Imatra
43
2006-2005 synt. Tytöt Final
RNC
Sani. Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Janette Nurminen Total Center Lahti
44
2002-2001 synt. -76 kg Quarter-final
Ankle Lock
Juho Suvanto-obs MMA Imatra
Atte Lehtonen Sisu Gym
45
2004-2003 synt. Tytöt Final
RNC
Sara Jokelainen Sisu Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
46
Women Valkovyöt -64kg 16th-final
RNC
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
Anna Salmenkangas MMA Team 300
47
Women Valkovyöt -64kg 16th-final
Points
Hanie Pälli MMA Team 300
Nea Huttunen Polar Jiu Jitsu Team
48
Women Valkovyöt -64kg 16th-final
Walkover
Suvi Kuusisto Total Center Lahti
Heini Hautamäki Sisu Gym
49
2002-2001 synt. -64 kg Bronze Fight
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
50
2002-2001 synt. -64 kg Final
Choke
max hynninen Sisu Gym
Justus Vesala MMA Imatra
51
2002-2001 synt. -76 kg Semi-final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Juho Suvanto-obs MMA Imatra
52
2002-2001 synt. -76 kg Semi-final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
53
Women Valkovyöt -64kg Quarter-final
Kimura
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
54
Women Valkovyöt -64kg Quarter-final
Americana
Johanna Salo Heracles
Noora Koskinen MMA Team 300
55
Women Valkovyöt -64kg Quarter-final
Guillotine
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
Hanie Pälli MMA Team 300
56
Women Valkovyöt -64kg Quarter-final
Points
Tiia Kohtamäki Sisu Gym
Suvi Kuusisto Total Center Lahti
57
Men Valkovyöt -64kg Quarter-final
Ankle Lock
Akseli Ilkka MMA Team 300
Santeri Kangas Total Center Lahti
58
Men Valkovyöt -64kg Quarter-final
Walkover
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Arttu Ruutiainen Lahden Gentai
59
Men Valkovyöt -64kg Quarter-final
Americana
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Stefan Kok Skeletor Wrestling
60
Men Valkovyöt -64kg Quarter-final
Points
Tomi Kasper Ahjo Training Center
Justus Vesala MMA Imatra
61
2002-2001 synt. -76 kg Bronze Fight
Armbar
Juho Suvanto-obs MMA Imatra
Roope Uski MMA Team 300
62
2002-2001 synt. -76 kg Final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
63
Women Valkovyöt -64kg Semi-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Noora Koskinen MMA Team 300
64
Women Valkovyöt -64kg Semi-final
Points
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
Tiia Kohtamäki Sisu Gym
65
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Walkover
Henri Hyytinen Tampereen Jujutsukoulu
Yakup Keränen Tampereen Jujutsukoulu
66
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
RNC
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Antto Pakkanen MMA Lappeenranta
67
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Guillotine
Lauri Salonen Lahden Gentai
Klaus Falkenberg MMA Team 300
68
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Walkover
Hemmo Nyman Ahjo Training Center
Mika Räsänen Sisu Gym
69
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Armbar
Vlad Burian MMA Team 300
Juho Suvanto MMA Imatra
70
Men Valkovyöt -70kg 16th-final
Points
Atte Lehtonen Sisu Gym
Ville Leppinen RNC Sport Club
71
Women Valkovyöt -64kg Bronze Fight
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Tiia Kohtamäki Sisu Gym
72
Women Valkovyöt -64kg Final
Points
Noora Koskinen MMA Team 300
Tinja Lesonen Kuopion Gladiator Factory
73
Men Valkovyöt -64kg Semi-final
Armbar
Akseli Ilkka MMA Team 300
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
74
Men Valkovyöt -64kg Semi-final
Points
Stefan Kok Skeletor Wrestling
Justus Vesala MMA Imatra
75
Men Valkovyöt -70kg Quarter-final
Walkover
Julius Pelkonen Sisu Gym
Henri Hyytinen Tampereen Jujutsukoulu
76
Men Valkovyöt -70kg Quarter-final
Points
Antto Pakkanen MMA Lappeenranta
Klaus Falkenberg MMA Team 300
77
Men Valkovyöt -70kg Quarter-final
Points
Viktor Veräjänkorva WFC Warriors
Mika Räsänen Sisu Gym
78
Men Valkovyöt -70kg Quarter-final
Points
Vlad Burian MMA Team 300
Atte Lehtonen Sisu Gym
79
Women Valkovyöt +69kg Quarter-final
RNC
Sara Nummela MMA Team 300
Anne Joensuu Buli Jiu-Jitsu
80
Women Valkovyöt +69kg Quarter-final
RNC
Kaisa Kerminen MMA Team 300
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
81
Women Valkovyöt +69kg Quarter-final
Walkover
Sanni Kiviluoma MMA Team 300
Jenni Kivioja Sigma Jiu-Jitsu
82
Men Valkovyöt -64kg Bronze Fight
Points
Akseli Ilkka MMA Team 300
Stefan Kok Skeletor Wrestling
83
Men Valkovyöt -64kg Final
Points
Otso Virolainen Polar Jiu Jitsu Team
Justus Vesala MMA Imatra
84
Men Valkovyöt -70kg Semi-final
Points
Julius Pelkonen Sisu Gym
Antto Pakkanen MMA Lappeenranta
85
Men Valkovyöt -70kg Semi-final
Points
Mika Räsänen Sisu Gym
Atte Lehtonen Sisu Gym
86
Men Valkovyöt -76kg 32nd-final
Walkover
Felix Lindfors GB Gym
Pekka Nuutinen MMA Team 300
87
Men Valkovyöt -76kg 32nd-final
Choke
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Tuomas Lappalainen Polar Jiu Jitsu Team
88
Men Valkovyöt -76kg 32nd-final
Walkover
Axel Helling Helsingin Ju-jutsuklubi
Atte Ovaska Sisu Gym
89
Women Valkovyöt +69kg Semi-final
Points
Sofia Kenkkilä MMA Team 300
Sara Nummela MMA Team 300
90
Women Valkovyöt +69kg Semi-final
Points
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
Sanni Kiviluoma MMA Team 300
91
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
DQ
Miro Kuokkanen Lahden Gentai
Per Sipola MMA Team 300
92
Men Valkovyöt -82.3kg 16th-final
Points
Olli Huvinen MMA Kotka
Aku Teutari Sigma Jiu-Jitsu
93
Men Valkovyöt -70kg Bronze Fight
Antto Pakkanen MMA Lappeenranta
Atte Lehtonen Sisu Gym
94
Men Valkovyöt -70kg Final
DQ
Julius Pelkonen Sisu Gym
Mika Räsänen Sisu Gym
95
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Walkover
Vili Kervinen Rajamäen Kamppailukeskus
Pekka Nuutinen MMA Team 300
96
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Jere Hämäläinen MMA Kuopio
Anton Stenroos Sisu Gym
97
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Aulis Honkanen Crest - Professional Fighting Center
Tommi Toikkanen Sports Academy No. 1
98
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Guillotine
Miro Wallgren Sisugym
Heikki Mäenpää Tampereen Jujutsukoulu
99
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Kim Teikari Sisu Gym
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
100
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Guillotine
Kasper Portin GB Gym
Juha-Pekka Suurhasko Lahden Gentai
101
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Matti Räikkönen BJJ Kouvola
Axel Helling Helsingin Ju-jutsuklubi
102
Men Valkovyöt -76kg 16th-final
Points
Aku Nyyssönen Tampereen Jujutsukoulu
Mika Väisänen Sigma Jiu-Jitsu
103
Women Valkovyöt +69kg Bronze Fight
Points
Sofia Kenkkilä MMA Team 300
Sanni Kiviluoma MMA Team 300
104
Women Valkovyöt +69kg Final
Points
Sara Nummela MMA Team 300
Chamia Chabbi Tampereen Jujutsukoulu
105
Men Valkovyöt -82.3kg Quarter-final
Guillotine
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
Miro Kuokkanen Lahden Gentai
106
Men Valkovyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Tero Keränen Sisu Gym
Eero-Pertti Virtanen Heracles
107
Men Valkovyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Rami Kattilakoski Rajamäen Kamppailukeskus
Olli Huvinen MMA Kotka
108
Men Valkovyöt -82.3kg Quarter-final
Americana
Oskari Kolari Total Center Lahti
Anttoni Koivulehto MMA Team 300
109
Men Valkovyöt -76kg Quarter-final
Kimura
Pekka Nuutinen MMA Team 300
Anton Stenroos Sisu Gym
110
Men Valkovyöt -76kg Quarter-final
Points
Tommi Toikkanen Sports Academy No. 1
Miro Wallgren Sisugym
111
Men Valkovyöt -76kg Quarter-final
Points
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Kasper Portin GB Gym
112
Men Valkovyöt -76kg Quarter-final
Guillotine
Axel Helling Helsingin Ju-jutsuklubi
Mika Väisänen Sigma Jiu-Jitsu
113
Men Valkovyöt -88.3kg Semi-final
Choke
Roni Kangaskorte Lahden Gentai
Joona Ruuhonen Tampereen Jujutsukoulu
114
Men Valkovyöt -88.3kg Semi-final
Walkover
Romeo Thanveera MMA Imatra
kaius kettunen RNC Sport Club
115
Men Valkovyöt -82.3kg Semi-final
Guillotine
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
Tero Keränen Sisu Gym
116
Men Valkovyöt -82.3kg Semi-final
RNC
Olli Huvinen MMA Kotka
Oskari Kolari Total Center Lahti
117
Men Valkovyöt +100.5kg Quarter-final
Walkover
Evgeni Rozov Orion's Belt
Roope Ruokolainen Defence & Fight Club Heracles Valkeakoski
118
Men Valkovyöt -76kg Semi-final
Points
Anton Stenroos Sisu Gym
Tommi Toikkanen Sports Academy No. 1
119
Men Valkovyöt -76kg Semi-final
Points
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
Axel Helling Helsingin Ju-jutsuklubi
120
Men Värivyöt -64kg Semi-final
Walkover
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
Henry Suntio Pankration Gym
121
Men Värivyöt -64kg Semi-final
Points
Valtteri Kivistö MMA Imatra
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
122
Men Valkovyöt -88.3kg Bronze Fight
Roni Kangaskorte Lahden Gentai
kaius kettunen RNC Sport Club
123
Men Valkovyöt -82.3kg Bronze Fight
Americana
Tero Keränen Sisu Gym
Oskari Kolari Total Center Lahti
124
Men Valkovyöt -82.3kg Final
Points
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
Olli Huvinen MMA Kotka
125
Men Valkovyöt -88.3kg Final
RNC
Joona Ruuhonen Tampereen Jujutsukoulu
Romeo Thanveera MMA Imatra
126
Men Valkovyöt -76kg Bronze Fight
Points
Anton Stenroos Sisu Gym
Axel Helling Helsingin Ju-jutsuklubi
127
Men Valkovyöt -76kg Final
Choke
Tommi Toikkanen Sports Academy No. 1
Riku Liukkonen MMA Lappeenranta
128
Men Valkovyöt +100.5kg Semi-final
Walkover
Harri Hietaranta Tampereen Jujutsukoulu
Roope Ruokolainen Defence & Fight Club Heracles Valkeakoski
129
Men Valkovyöt +100.5kg Semi-final
RNC
Juho Karhula Lahden Gentai
Matti Aurala MMA Imatra
130
Men Värivyöt -64kg Bronze Fight
Walkover
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
Kalle-Anton Marjanen MMA Vantaa
131
Men Värivyöt -64kg Final
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Valtteri Kivistö MMA Imatra
132
Women Värivyöt -64kg Semi-final
Points
Assi Savolainen MMA Vantaa
Veera Nykänen GB Gym
133
Women Värivyöt -64kg Semi-final
Judges Decision
Ronja Kurka GB Gym
Jenny Myllykoski Heracles
134
Men Värivyöt -70kg Quarter-final
Points
Antti Kuusinen Sigma Jiu-Jitsu
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
135
Men Värivyöt -70kg Quarter-final
Walkover
Miro Honkanen MMA Imatra
Olli Hildén Lahden Gentai
136
Men Värivyöt -70kg Quarter-final
Kimura
Severi Nenonen Total Center Lahti
Petri Blomqvist Sali24
137
Men Värivyöt -70kg Quarter-final
Points
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Aleksei Kyllenen MMA Kotka
138
Men Valkovyöt +100.5kg Bronze Fight
Walkover
Harri Hietaranta Tampereen Jujutsukoulu
Matti Aurala MMA Imatra
139
Men Valkovyöt +100.5kg Final
Points
Roope Ruokolainen Defence & Fight Club Heracles Valkeakoski
Juho Karhula Lahden Gentai
140
Women Värivyöt -64kg Bronze Fight
Armbar
Assi Savolainen MMA Vantaa
Jenny Myllykoski Heracles
141
Women Värivyöt -64kg Final
Points
Veera Nykänen GB Gym
Ronja Kurka GB Gym
142
Women Värivyöt +69kg Quarter-final
Walkover
Miia Piironen Takado
Reeta Rinkinen MMA Team 300
143
Women Värivyöt +69kg Quarter-final
Points
Sanna Kattelus MMA Team 300
Sanna Temisevä Takado
144
Men Värivyöt -70kg Semi-final
RNC
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Miro Honkanen MMA Imatra
145
Men Värivyöt -70kg Semi-final
Kimura
Severi Nenonen Total Center Lahti
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
146
Men Värivyöt -76kg 16th-final
Triangle
Erik Smolokurov Combat Academy of Finland
Kalle Arvelin Lahden Kamppailulajikeskus
147
Men Värivyöt -76kg 16th-final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
148
Men Värivyöt -76kg 16th-final
Walkover
Toni Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
149
Men Värivyöt -76kg 16th-final
Points
Simo-Sakari Sepponen MMA Team 300
Renny Poutanen Barreto Helsinki
150
Women Värivyöt +69kg Semi-final
Armbar
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
Miia Piironen Takado
151
Women Värivyöt +69kg Semi-final
Points
Mirva Vainio Takado
Sanna Kattelus MMA Team 300
152
Men Värivyöt -70kg Bronze Fight
RNC
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
153
Men Värivyöt -70kg Final
Points
Miro Honkanen MMA Imatra
Severi Nenonen Total Center Lahti
154
Men Värivyöt -76kg Quarter-final
Points
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Erik Smolokurov Combat Academy of Finland
155
Men Värivyöt -76kg Quarter-final
Points
Jyri Koponen Sisu Gym
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
156
Men Värivyöt -76kg Quarter-final
Points
Otto Haapa-aho Monkey Grip
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
157
Men Värivyöt -76kg Quarter-final
Points
Jani Hägg Sigma Jiu-Jitsu
Simo-Sakari Sepponen MMA Team 300
158
Women Värivyöt +69kg Bronze Fight
Points
Miia Piironen Takado
Mirva Vainio Takado
159
Women Värivyöt +69kg Final
Points
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
Sanna Kattelus MMA Team 300
160
Men Värivyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Toni Toivanen Monkey Grip
Aleksandr Gratschov Sisu Gym
161
Men Värivyöt -82.3kg Quarter-final
Walkover
Vesa Rockas Sisu Gym
Tony Kiander MMA Imatra
162
Men Värivyöt -82.3kg Quarter-final
Walkover
Petteri Vuorinen MMA Seinäjoki
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
163
Men Värivyöt -82.3kg Quarter-final
Points
Kimmo Nieminen Sisu Gym
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
164
Men Värivyöt -76kg Semi-final
Triangle
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
165
Men Värivyöt -76kg Semi-final
Points
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
Jani Hägg Sigma Jiu-Jitsu
166
Men Värivyöt -88.3kg 16th-final
Walkover
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jonas Ojala Loop Jiu-Jitsu
167
Men Värivyöt -100.5kg Quarter-final
Walkover
Taneli Ristola WFC Warriors
Samu Mahkonen Polar Jiu Jitsu Team
168
Men Värivyöt -100.5kg Quarter-final
Points
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Tuukka Repo Sisu Gym
169
Men Värivyöt -100.5kg Quarter-final
Points
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Aarni Karjalainen Tampereen Jujutsukoulu
170
Men Värivyöt -100.5kg Quarter-final
Points
Juha Leino Ippon Loimaa
Sami Raijas Sisu Gym
171
Men Värivyöt -82.3kg Semi-final
RNC
Toni Toivanen Monkey Grip
Tony Kiander MMA Imatra
172
Men Värivyöt -82.3kg Semi-final
Points
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
173
Men Värivyöt -76kg Bronze Fight
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Jani Hägg Sigma Jiu-Jitsu
174
Men Värivyöt -76kg Final
Judges Decision
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Jussi Sirenius Loop Jiu-Jitsu
175
Men Värivyöt -88.3kg Quarter-final
Guillotine
Santeri Peltonen MMA Imatra
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
176
Men Värivyöt -88.3kg Quarter-final
Choke
Miguel Gouveia MMA Vantaa
Henri Lintula Sisu Gym
177
Men Värivyöt -88.3kg Quarter-final
Judges Decision
Antti Toiviainen MMA Imatra
Sami Knihtilä MMA Joensuu
178
Men Värivyöt -88.3kg Quarter-final
Kimura
Tatu Verta RNC Sport Club
Santeri Posa Kamppailu Center
179
Men Värivyöt -82.3kg Bronze Fight
Points
Tony Kiander MMA Imatra
Juuso Lahtela Oulun Kamppailuklubi
180
Men Värivyöt -82.3kg Final
Guillotine
Toni Toivanen Monkey Grip
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
181
Men Värivyöt -100.5kg Semi-final
Choke
Taneli Ristola WFC Warriors
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
182
Men Värivyöt -100.5kg Semi-final
Points
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Sami Raijas Sisu Gym
183
Men Värivyöt +100.5kg Quarter-final
Walkover
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Heikki Hesso Ahjo Training Center
184
Men Värivyöt -88.3kg Semi-final
Points
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Henri Lintula Sisu Gym
185
Men Värivyöt -88.3kg Semi-final
Points
Antti Toiviainen MMA Imatra
Santeri Posa Kamppailu Center
186
Men Värivyöt -100.5kg Bronze Fight
Points
Taneli Ristola WFC Warriors
Sami Raijas Sisu Gym
187
Men Värivyöt -100.5kg Final
Points
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
188
Men Värivyöt +100.5kg Semi-final
Points
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
189
Men Värivyöt +100.5kg Semi-final
Walkover
Olli Koho Ahjo Training Center
Miika Laiho Sali24
190
Men Värivyöt -88.3kg Bronze Fight
Points
Oliver Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Santeri Posa Kamppailu Center
191
Men Värivyöt -88.3kg Final
Points
Henri Lintula Sisu Gym
Antti Toiviainen MMA Imatra
192
Men Värivyöt +100.5kg Bronze Fight
Walkover
Mika Salomaa Tampereen Jujutsukoulu
Miika Laiho Sali24
193
Men Värivyöt +100.5kg Final
Points
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
Olli Koho Ahjo Training Center