1
Men Elite -76 kg Quarter-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Tomi Tonteri Vantaan Kamppailukeskus
2
Men Elite -76 kg Quarter-final
Points
Oskari Auvinen Hipko
Paulus Nivala Finnfighters Gym
3
Men Elite -76 kg Quarter-final
Points
Tuomas Kokkonen GB Gym
Miska Meronen Jyväskylän Fight Club
4
Men Elite -76 kg Quarter-final
Judges Decision
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
Maximiliano Lozano Combat Academy of Finland
5
Men Sinivyöt -64 kg Semi-final
Walkover
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Niko Koivisto Kokkolan Budo
6
Men Sinivyöt -70 kg Quarter-final
Kimura
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Roope Nuorento Ahjo Training Center
7
Men Sinivyöt -70 kg Quarter-final
Kimura
Aapo Kainulainen Barreto Helsinki
Miro Wallgren Sisugym
8
Men Sinivyöt -70 kg Quarter-final
Points
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
Simo Friman Loop Jiu-Jitsu
9
Women Valkovyöt -58,5 kg Semi-final
Points
Elli Puntila Helsingin Ju-jutsuklubi
Aino Sipilä GB Gym
10
Women Valkovyöt +69 kg Quarter-final
Points
Annu Piensoho
Kerttu Hulkkonen Pieksämäki Fight Club
11
Women Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Points
Niina Tiainen Helsingin Ju-jutsuklubi
Manvinder Sekhon Polar Jiu Jitsu Team
12
Women Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Triangle
Noora Virkkunen Sisu Gym
Aamu Kurjenpuu GB Gym
13
Women Valkovyöt -64 kg Quarter-final
Points
Anni Rytkölä Turun Ju-jutsuseura
Maija Hiltunen Polar Jiu Jitsu Team
14
Men Elite -76 kg Semi-final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Oskari Auvinen Hipko
15
Men Elite -76 kg Semi-final
Points
Tuomas Kokkonen GB Gym
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
16
Men Sinivyöt -64 kg Semi-final
Walkover
Tero Juntunen Lahden Gentai
Niko Koivisto Kokkolan Budo
17
Men Sinivyöt -70 kg Semi-final
Points
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Roope Nuorento Ahjo Training Center
18
Men Sinivyöt -70 kg Semi-final
Points
Miro Wallgren Sisugym
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
19
Women Valkovyöt -58,5 kg Semi-final
Collar Choke
Heli Romppainen Sisu Gym
Elli Puntila Helsingin Ju-jutsuklubi
20
Women Valkovyöt +69 kg Semi-final
Judges Decision
Emilia Mäkelä Turun Ju-jutsuseura
Annu Piensoho
21
Women Valkovyöt +69 kg Semi-final
Points
Tiina-Eeva Lindström Turun Ju-jutsuseura
Sanna Oldenburg Sali24
22
Women Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Manvinder Sekhon Polar Jiu Jitsu Team
23
Women Valkovyöt -64 kg Semi-final
Points
Aamu Kurjenpuu GB Gym
Maija Hiltunen Polar Jiu Jitsu Team
24
Men Valkovyöt -64 kg Semi-final
Armbar
Markus Perko Helsingin Ju-jutsuklubi
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
25
Men Elite -76 kg Bronze Fight
Points
Oskari Auvinen Hipko
Kim Lipsanen Gracie Barra Kouvola
26
Men Elite -76 kg Final
Points
Petri Moilanen Sigma Jiu-Jitsu
Tuomas Kokkonen GB Gym
27
Men Sinivyöt -64 kg Final
Ankle Lock
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Tero Juntunen Lahden Gentai
28
Men Sinivyöt -70 kg Bronze Fight
Triangle
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Miro Wallgren Sisugym
29
Men Sinivyöt -70 kg Final
Choke
Samuel Muuronen Crest - Professional Fighting Center
Mikko Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
30
Women Valkovyöt -58,5 kg Final
Injury
Aino Sipilä GB Gym
Elli Puntila Helsingin Ju-jutsuklubi
31
Women Valkovyöt +69 kg Bronze Fight
Points
Annu Piensoho
Sanna Oldenburg Sali24
32
Women Valkovyöt +69 kg Final
Choke
Emilia Mäkelä Turun Ju-jutsuseura
Tiina-Eeva Lindström Turun Ju-jutsuseura
33
Women Valkovyöt -64 kg Bronze Fight
RNC
Julia Nokelainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Aamu Kurjenpuu GB Gym
34
Women Valkovyöt -64 kg Final
Points
Manvinder Sekhon Polar Jiu Jitsu Team
Maija Hiltunen Polar Jiu Jitsu Team
35
Men Valkovyöt -64 kg Semi-final
Ankle Lock
Valtteri Puolakanaho Järvenpään Kehäkarhut
Markus Perko Helsingin Ju-jutsuklubi
36
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
Points
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
Henri Rosten Action Sport Center
37
Men Valkovyöt -70 kg Quarter-final
Kimura
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
Vili Mikkola Finnfighters Gym
38
Men Valkovyöt -76 kg 16th-final
Points
Colin Keegan Loop Jiu-Jitsu
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
39
Men Valkovyöt -76 kg 16th-final
Points
Saku Sarparanta GB Gym
Aleksi Kytöviita Finnfighters Gym
40
Men Valkovyöt -82,3 kg 16th-final
Points
Marko Karjalainen GB Gym
Olli Säkkinen Crest - Professional Fighting Center
41
Men Valkovyöt -82,3 kg 16th-final
Points
Lassi Louhiniitty Lahden Gentai
Anton Stenroos Sisu Gym
42
Men Valkovyöt -82,3 kg 16th-final
Walkover
Kim Teikari Sisu Gym
Koore Ketelimäki Savate Club Fight & Fitness ry
43
Men Valkovyöt -82,3 kg 16th-final
Points
Erik Söderlund Action Sport Center
Aki Laakso PP Jiujitsu Helsinki ry
44
Men Valkovyöt -82,3 kg 16th-final
Points
Miro Turunen GB Gym
Sami Penttilä Turun Ju-jutsuseura
45
Men Valkovyöt -82,3 kg 16th-final
Walkover
Atte Ovaska Sisu Gym
Aku Teutari Sigma Jiu-Jitsu
46
Men Valkovyöt -82,3 kg 16th-final
Walkover
Anssi Viljakainen Polar Jiu Jitsu Team
Joonas Söderlund MMA Vantaa
47
Men Valkovyöt -82,3 kg 16th-final
Points
Jani Mäenpää GB Gym
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
48
Men Valkovyöt -64 kg Final
Ankle Lock
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
Markus Perko Helsingin Ju-jutsuklubi
49
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Points
Henri Kärkkäinen Loop Jiu-Jitsu
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
50
Men Valkovyöt -70 kg Semi-final
Points
Emil Juntunen Polar Jiu Jitsu Team
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
51
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Walkover
Niko Rantala Polar Jiu Jitsu Team
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
52
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Walkover
Savelij Kemppi Helsingin Ju-jutsuklubi
Kujtim Mziu Hipko
53
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Points
Miran Jumah Helsingin Ju-jutsuklubi
Aleksi Kytöviita Finnfighters Gym
54
Men Valkovyöt -76 kg Quarter-final
Guillotine
ville lappalainen Kuopion Gladiator Factory
Benjamin Sågfors Takado
55
Men Valkovyöt -82,3 kg Quarter-final
Triangle
Marko Karjalainen GB Gym
Anton Stenroos Sisu Gym
56
Men Valkovyöt -82,3 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Koore Ketelimäki Savate Club Fight & Fitness ry
Aki Laakso PP Jiujitsu Helsinki ry
57
Men Valkovyöt -82,3 kg Quarter-final
Points
Miro Turunen GB Gym
Atte Ovaska Sisu Gym
58
Men Valkovyöt -82,3 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Joonas Söderlund MMA Vantaa
Joni Hautala Loop Jiu-Jitsu
59
Men Valkovyöt -88,3 kg 16th-final
Walkover
niko Hartikainen Kokkolan Budo
Jouko Koskinen Helsingin Ju-jutsuklubi
60
Men Valkovyöt -88,3 kg 16th-final
Walkover
Tommi Tahvanainen MMA Vantaa
Walter Rybatzki Loop Jiu-Jitsu
61
Men Valkovyöt -70 kg Bronze Fight
Americana
Henri Kärkkäinen Loop Jiu-Jitsu
Emil Juntunen Polar Jiu Jitsu Team
62
Men Valkovyöt -70 kg Final
Bow and Arrow
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
Aleksi Kajander Tampereen Jujutsukoulu
63
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Points
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
Savelij Kemppi Helsingin Ju-jutsuklubi
64
Men Valkovyöt -76 kg Semi-final
Triangle
Aleksi Kytöviita Finnfighters Gym
ville lappalainen Kuopion Gladiator Factory
65
Men Valkovyöt -94,3 kg Semi-final
Injury
Elias Maliniemi GB Gym
Niko Lehtinen Loop Jiu-Jitsu
66
Men Valkovyöt -100,5 kg Final
Choke
Kasper Haikala Helsingin Ju-jutsuklubi
Niklas Karvinen MMA Vantaa
67
Men Valkovyöt -82,3 kg Semi-final
Points
Anton Stenroos Sisu Gym
Koore Ketelimäki Savate Club Fight & Fitness ry
68
Men Valkovyöt -82,3 kg Semi-final
Points
Atte Ovaska Sisu Gym
Joonas Söderlund MMA Vantaa
69
Men Valkovyöt -88,3 kg Quarter-final
Points
Marko Nieminen GB Gym
niko Hartikainen Kokkolan Budo
70
Men Valkovyöt -88,3 kg Quarter-final
Points
Tuomo Ylipekkala Finnfighters Gym
Arto Pastinen Polar Jiu Jitsu Team
71
Men Valkovyöt -88,3 kg Quarter-final
Points
Kasperi Elomaa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Walter Rybatzki Loop Jiu-Jitsu
72
Men Valkovyöt -88,3 kg Quarter-final
Choke
Lauri Voog Combat Society
Roni Kangaskorte Lahden Gentai
73
Men Valkovyöt +100,5 kg Semi-final
Collar Choke
Antti Salminen GB Gym
Teemu Uutela Pieksämäki Fight Club
74
Men Valkovyöt -76 kg Bronze Fight
Points
Savelij Kemppi Helsingin Ju-jutsuklubi
Aleksi Kytöviita Finnfighters Gym
75
Men Valkovyöt -76 kg Final
Lock
Juuso Pyyppönen Sisu Gym
ville lappalainen Kuopion Gladiator Factory
76
Men Valkovyöt -94,3 kg Semi-final
Walkover
Evgeni Rozov Orion's Belt
Niko Lehtinen Loop Jiu-Jitsu
77
Women Värivyöt -69 kg 16th-final
Walkover
Miia Piironen Takado
Katja Vironen Lohjan Kamppailukeskus
78
Men Valkovyöt -82,3 kg Bronze Fight
Americana
Koore Ketelimäki Savate Club Fight & Fitness ry
Atte Ovaska Sisu Gym
79
Men Valkovyöt -82,3 kg Final
Triangle
Anton Stenroos Sisu Gym
Joonas Söderlund MMA Vantaa
80
Women Värivyöt +69 kg Semi-final
Armbar
Salla Simola Finnfighters Gym
Kerttu Kouki Loop Jiu-Jitsu
81
Women Värivyöt +69 kg Semi-final
Points
Hanna Heikkilä Function X Jiu Jitsu
Minna Yrjölä Sali24
82
Men Valkovyöt -88,3 kg Semi-final
Points
Marko Nieminen GB Gym
Tuomo Ylipekkala Finnfighters Gym
83
Men Valkovyöt -88,3 kg Semi-final
Ankle Lock
Walter Rybatzki Loop Jiu-Jitsu
Roni Kangaskorte Lahden Gentai
84
Men Valkovyöt +100,5 kg Semi-final
Points
Akseli Kaasalainen MMA Vantaa
Antti Salminen GB Gym
85
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Walkover
Joel Selesvuo MMA Vantaa
Petri Saarentaus Crest - Professional Fighting Center
86
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Triangle
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
Timo Soikkeli Action Sport Center
87
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Judges Decision
Jani Meriläinen MMA Team 300
Kari Jolkkonen GB Gym
88
Men Sinivyöt -76 kg 16th-final
Armbar
Antti Kajaste Takado
Julius Pelkonen Sisu Gym
89
Men Valkovyöt -94,3 kg Final
Collar Choke
Elias Maliniemi GB Gym
Evgeni Rozov Orion's Belt
90
Women Värivyöt -69 kg Quarter-final
Walkover
Satu Jokela Finnfighters Gym
Miia Piironen Takado
91
Women Värivyöt -69 kg Quarter-final
Triangle
Suvi Koikkalainen Takado
Emilia Lukkari Sigma Jiu-Jitsu
92
Women Värivyöt -69 kg Quarter-final
Armbar
Satu Lamminpää Loop Jiu-Jitsu
Emilia Hovi Porin Kamppailu-urheilukeskus
93
Women Värivyöt -69 kg Quarter-final
Points
Sanna Temisevä Takado
Mette Säisä Finnfighters Gym
94
Men Valkovyöt -88,3 kg Bronze Fight
Triangle
Tuomo Ylipekkala Finnfighters Gym
Walter Rybatzki Loop Jiu-Jitsu
95
Men Valkovyöt -88,3 kg Final
Kimura
Marko Nieminen GB Gym
Roni Kangaskorte Lahden Gentai
96
Men Valkovyöt +100,5 kg Final
Americana
Teemu Uutela Pieksämäki Fight Club
Akseli Kaasalainen MMA Vantaa
97
Women Värivyöt +69 kg Bronze Fight
Points
Kerttu Kouki Loop Jiu-Jitsu
Minna Yrjölä Sali24
98
Women Värivyöt +69 kg Final
Collar Choke
Salla Simola Finnfighters Gym
Hanna Heikkilä Function X Jiu Jitsu
99
Men Sinivyöt -76 kg Quarter-final
Points
Josef Gullmets Buli Jiu-Jitsu
Joel Selesvuo MMA Vantaa
100
Men Sinivyöt -76 kg Quarter-final
Armbar
Konsta Koivisto GB Gym
Walter Karlsson Vantaan Kamppailukeskus
101
Men Sinivyöt -76 kg Quarter-final
Walkover
Lemar Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
Kari Jolkkonen GB Gym
102
Men Sinivyöt -76 kg Quarter-final
Walkover
Joni Lipiäinen Loop jiujitsu
Julius Pelkonen Sisu Gym
103
Women Värivyöt -69 kg Semi-final
Judges Decision
Miia Piironen Takado
Suvi Koikkalainen Takado
104
Women Värivyöt -69 kg Semi-final
Triangle
Satu Lamminpää Loop Jiu-Jitsu
Sanna Temisevä Takado
105
Men Sinivyöt -82,3 kg 16th-final
DQ
Patricio Diaz-Abasta PP Jiujitsu Helsinki ry
Akram Farah Hipko
106
Men Sinivyöt -82,3 kg 16th-final
Walkover
Aapo Hakala PP Jiujitsu Helsinki ry
Taneli Espo Finnfighters Gym
107
Men Elite -70 kg Semi-final
Armbar
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
Aleksandr Cassén Orion's Belt
108
Men Elite -70 kg Semi-final
Ankle Lock
Ville Isokoski Lahden Gentai
Mika Atti Barreto Helsinki
109
Men Elite -82,3 kg Quarter-final
Points
Oskari Toikonniemi PP Jiujitsu Helsinki ry
Lasse Rahkolin Sisu Gym
110
Men Sinivyöt -88,3 kg 16th-final
Judges Decision
Tero Salonen Finnfighters Gym
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
111
Men Sinivyöt -88,3 kg 16th-final
Walkover
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Tiera Laitinen GB Gym
112
Men Sinivyöt -88,3 kg 16th-final
Walkover
Ruslan Karppinen Hipko
Pasi Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
113
Men Sinivyöt -88,3 kg 16th-final
Points
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
Juho Ronkainen Oulun Kamppailuklubi
114
Men Sinivyöt -88,3 kg 16th-final
Armbar
Miika Puisto Takado
Juuda Tamminen Hipko
115
Women Värivyöt -69 kg Bronze Fight
Points
Miia Piironen Takado
Sanna Temisevä Takado
116
Women Värivyöt -69 kg Final
Judges Decision
Suvi Koikkalainen Takado
Satu Lamminpää Loop Jiu-Jitsu
117
Men Sinivyöt -76 kg Semi-final
Ankle Lock
Josef Gullmets Buli Jiu-Jitsu
Konsta Koivisto GB Gym
118
Men Sinivyöt -76 kg Semi-final
Armbar
Kari Jolkkonen GB Gym
Julius Pelkonen Sisu Gym
119
Men Sinivyöt -82,3 kg Quarter-final
Walkover
Miika Lohtander Sport academy no.1
Akram Farah Hipko
120
Men Sinivyöt -82,3 kg Quarter-final
Armbar
Aku Peltola PP Jiujitsu Helsinki ry
Max Tervilä GB Gym
121
Men Sinivyöt -82,3 kg Quarter-final
Walkover
Thomas Tuomi Loop Jiu-Jitsu
Aapo Hakala PP Jiujitsu Helsinki ry
122
Men Sinivyöt -82,3 kg Quarter-final
Judges Decision
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Juko-Ilmari Hakala PP Jiujitsu Helsinki ry
123
Men Elite -70 kg Bronze Fight
Points
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Mika Atti Barreto Helsinki
124
Men Elite -70 kg Final
Omoplata
Tuomas Heiskari Loop Jiu-Jitsu
Ville Isokoski Lahden Gentai
125
Men Elite -82,3 kg Semi-final
Points
Tuomas Hänninen Jyväskylän Fight Club
Oskari Toikonniemi PP Jiujitsu Helsinki ry
126
Men Elite -82,3 kg Semi-final
Collar Choke
Vitalii Sergeev Strela Team
Joni Haataja BJJ Kouvola
127
Men Sinivyöt -88,3 kg Quarter-final
Points
Jonas Ojala Loop Jiu-Jitsu
Tero Salonen Finnfighters Gym
128
Men Sinivyöt -88,3 kg Quarter-final
Points
Tiera Laitinen GB Gym
Ruslan Karppinen Hipko
129
Men Sinivyöt -88,3 kg Quarter-final
Collar Choke
Teemu Jäntti MMA Vantaa
Ville Tunttunen Tampereen Jujutsukoulu
130
Men Sinivyöt -88,3 kg Quarter-final
Points
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
Juuda Tamminen Hipko
131
Men Sinivyöt -76 kg Bronze Fight
Points
Josef Gullmets Buli Jiu-Jitsu
Kari Jolkkonen GB Gym
132
Men Sinivyöt -76 kg Final
Ankle Lock
Konsta Koivisto GB Gym
Julius Pelkonen Sisu Gym
133
Men Sinivyöt -82,3 kg Semi-final
Armbar
Akram Farah Hipko
Aku Peltola PP Jiujitsu Helsinki ry
134
Men Sinivyöt -82,3 kg Semi-final
Walkover
Aapo Hakala PP Jiujitsu Helsinki ry
Renny Poutanen Barreto Helsinki
135
Men Sinivyöt -94,3 kg Quarter-final
Walkover
Elmo Mäensivu GG Jiu-Jitsu
Mikko Hakala Action Sport Center
136
Men Sinivyöt -94,3 kg Quarter-final
Points
Joni Puranen Rajamäen Kamppailukeskus
Juho Kaikko Loop Jiu-Jitsu
137
Men Sinivyöt -94,3 kg Quarter-final
Ankle Lock
Lauri Mattila Loop Jiu-Jitsu
Kalle Jaakola Action Sport Center
138
Men Sinivyöt -94,3 kg Quarter-final
Walkover
Janne Gustafsson Barreto Helsinki
Miguel Gouveia MMA Vantaa
139
Men Elite -82,3 kg Bronze Fight
Ankle Lock
Oskari Toikonniemi PP Jiujitsu Helsinki ry
Joni Haataja BJJ Kouvola
140
Men Elite -82,3 kg Final
Points
Tuomas Hänninen Jyväskylän Fight Club
Vitalii Sergeev Strela Team
141
Men Sinivyöt -88,3 kg Semi-final
Points
Jonas Ojala Loop Jiu-Jitsu
Tiera Laitinen GB Gym
142
Men Sinivyöt -88,3 kg Semi-final
Armbar
Teemu Jäntti MMA Vantaa
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
143
Men Sinivyöt +100,5 kg Semi-final
Collar Choke
Mikko Pouru Finnfighters Gym
Leo Laaksonen Ahjo Training Center
144
Men Sinivyöt -82,3 kg Bronze Fight
Injury
Akram Farah Hipko
Aapo Hakala PP Jiujitsu Helsinki ry
145
Men Sinivyöt -82,3 kg Final
Points
Aku Peltola PP Jiujitsu Helsinki ry
Renny Poutanen Barreto Helsinki
146
Men Elite -88,3 kg Final
Points
Otto Hirvinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Sami-Pekka Takaluoma Takado
147
Men Sinivyöt -94,3 kg Semi-final
Points
Elmo Mäensivu GG Jiu-Jitsu
Joni Puranen Rajamäen Kamppailukeskus
148
Men Sinivyöt -94,3 kg Semi-final
Injury
Lauri Mattila Loop Jiu-Jitsu
Miguel Gouveia MMA Vantaa
149
Men Elite -94,3 kg Semi-final
Walkover
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
Janne Kotiranta Kamppailu Center
150
Men Elite -94,3 kg Semi-final
Walkover
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
Janne Toivanen Sisu Gym
151
Men Elite -100,5 kg Semi-final
Walkover
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
Jani Ranta Takado
152
Men Sinivyöt -88,3 kg Bronze Fight
Choke
Tiera Laitinen GB Gym
Lassi Waismaa Loop Jiu-Jitsu
153
Men Sinivyöt -88,3 kg Final
Choke
Jonas Ojala Loop Jiu-Jitsu
Teemu Jäntti MMA Vantaa
154
Men Sinivyöt +100,5 kg Semi-final
Judges Decision
Miika Laiho Sali24
Mikko Pouru Finnfighters Gym
155
Men Sinivyöt -94,3 kg Bronze Fight
Triangle
Joni Puranen Rajamäen Kamppailukeskus
Lauri Mattila Loop Jiu-Jitsu
156
Men Sinivyöt -94,3 kg Final
Kimura
Elmo Mäensivu GG Jiu-Jitsu
Miguel Gouveia MMA Vantaa
157
Men Elite -94,3 kg Bronze Fight
Janne Kotiranta Kamppailu Center
Janne Toivanen Sisu Gym
158
Men Elite -94,3 kg Final
Judges Decision
Tomi Lindholm Sigma Jiu-Jitsu
Tommi Karihtala Finnfighters Gym
159
Men Elite -100,5 kg Semi-final
Walkover
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa
Jarkko Suojoki Polar Jiu Jitsu Team
160
Men Sinivyöt +100,5 kg Final
Armbar
Leo Laaksonen Ahjo Training Center
Miika Laiho Sali24
161
Men Elite -100,5 kg Final
Armbar
Jani Ranta Takado
Aleksi Ruuskanen MMA Vantaa