1
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -52 kg 16th-final
Points
Juho Kuparinen Heracles
Joona Heinonen Oulun Kamppailuklubi
2
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -52 kg 16th-final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Joona Salonen Heracles
3
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -58 kg Semi-final
Points
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Eero Perttula Loop Jiu-Jitsu
4
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -58 kg Semi-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Miko Vuoma Oulun Kamppailuklubi
5
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -64 kg Semi-final
Points
Antti Oksa Polar Jiu Jitsu Team
Ville Päiväniemi Hipko
6
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -64 kg Semi-final
Points
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Juho Ihalainen Heracles
7
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -70 kg Semi-final
Points
Martti Härkönen CFO Grappling Team
Wiljami Mäki-Tulokas Sali24
8
Men Pojat 2004-2003 syntyneet 70+ kg Semi-final
Points
Aleksi Kallio Action Sport Center
Matti Aurala MMA Imatra
9
Men Pojat 2004-2003 syntyneet 70+ kg Semi-final
Walkover
Leevi Aho Oulun Kamppailuklubi
Kirill Zuravlev MMA Imatra
10
Women Tytöt 2004-2003 syntyneet 47+ kg Semi-final
Armbar
Ameliina Hovi Pankration Gym
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
11
Women Tytöt 2004-2003 syntyneet 47+ kg Semi-final
Walkover
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miina Lindeman Pankration Gym
12
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -52 kg Quarter-final
Triangle
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Juho Kuparinen Heracles
13
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -52 kg Quarter-final
Walkover
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
Grigory Poryadin Orion's Belt
14
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -52 kg Quarter-final
Triangle
Justus Hiltunen MMA Imatra
Pette Uski Barreto Helsinki
15
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -52 kg Quarter-final
Armbar
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
Aaro Ruisvaara Sali24
16
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -58 kg Final
Armbar
Mikael Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
17
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -64 kg Final
Bow and Arrow
Ville Päiväniemi Hipko
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
18
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -70 kg Semi-final
Armbar
Juho Suvanto MMA Imatra
Wiljami Mäki-Tulokas Sali24
19
Men Pojat 2004-2003 syntyneet 70+ kg Final
Points
Matti Aurala MMA Imatra
Leevi Aho Oulun Kamppailuklubi
20
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -64 kg Quarter-final
Points
Myrsky Alatalo Barreto Helsinki
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
21
Women Tytöt 2004-2003 syntyneet 47+ kg Final
RNC
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
22
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -70 kg Quarter-final
Triangle
Jere Ahlqvist Heracles
Sabauun Khan Porin Kamppailu-urheilukeskus
23
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -70 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Miro Karhumaa Heracles
24
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -52 kg Semi-final
Armbar
Juho Kuparinen Heracles
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
25
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -52 kg Semi-final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
26
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -76 kg Semi-final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Otto Espo Barreto Helsinki
27
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -76 kg Semi-final
Choke
Joe Liimatainen GB Gym
Roope Uski MMA Team 300
28
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -70 kg Final
Bow and Arrow
Martti Härkönen CFO Grappling Team
Juho Suvanto MMA Imatra
29
Men Pojat 2002-2001 syntyneet 76+ kg Quarter-final
Points
Henry Viitala Polar Jiu Jitsu Team
Juho Kivimäki Proeliator Jiu-Jitsu
30
Men Pojat 2002-2001 syntyneet 76+ kg Quarter-final
Triangle
Jaakko Rautiainen Pieksämäki Fight Club
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
31
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -64 kg Semi-final
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Sakari Vanhanen Sigma Jiu-Jitsu
32
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -64 kg Semi-final
Points
Chanon Alijärvi Takado
Jonne Moilanen Lohjan Kamppailukeskus
33
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -70 kg Semi-final
Armbar
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Jere Ahlqvist Heracles
34
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -70 kg Semi-final
Armbar
Benjamin Murto Helsingin Ju-jutsuklubi
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
35
Men Pojat 2004-2003 syntyneet -52 kg Final
Triangle
Juho Kuparinen Heracles
Juuso Hirvonen Polar Jiu Jitsu Team
36
Women Tytöt 2002-2001 syntyneet 58+ kg Quarter-final
Points
Manvinder Sekhon Polar Jiu Jitsu Team
Neea Haataja Barreto Helsinki
37
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -76 kg Final
Points
Konsta Koivisto GB Gym
Joe Liimatainen GB Gym
38
Men Valkovöiset seniorit -70 kg Final
Ankle Lock
Joonas Rentola Hipko
Lauri Laiho Sisu Gym
39
Men Pojat 2002-2001 syntyneet 76+ kg Semi-final
Collar Choke
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Juho Kivimäki Proeliator Jiu-Jitsu
40
Men Pojat 2002-2001 syntyneet 76+ kg Semi-final
Ankle Lock
Maksim Fokin MMA Imatra
Vertti Hämäläinen Loop Jiu-Jitsu
41
Men Valkovöiset seniorit -76 kg Quarter-final
Points
Peter Lönnblad Hipko
Pauli Nurmenkari Loop Jiu-Jitsu
42
Men Valkovöiset seniorit -76 kg Quarter-final
Points
Mikko Osara Function X Jiu Jitsu
Jarno Arho Turun Ju-jutsuseura
43
Men Valkovöiset seniorit -76 kg Quarter-final
Points
Mikko Hämäläinen Turun Ju-jutsuseura
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
44
Men Valkovöiset seniorit -76 kg Quarter-final
Collar Choke
Teemu Saukonoja Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Hämäläinen Gracie Barra Kouvola
45
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -64 kg Final
Judges Decision
Henry Suntio Pankration Gym
Chanon Alijärvi Takado
46
Men Pojat 2002-2001 syntyneet -70 kg Final
Triangle
Renny Poutanen Barreto Helsinki
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
47
Women Tytöt 2002-2001 syntyneet 58+ kg Semi-final
Kimura
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Haataja Barreto Helsinki
48
Women Tytöt 2002-2001 syntyneet 58+ kg Semi-final
Collar Choke
Salla Simola Finnfighters Gym
Sara Jokelainen Sisu Gym
49
Men Valkovöiset seniorit -82.3 kg Quarter-final
Points
Janne Heino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Teemu Kuusinen Polar Jiu Jitsu Team
50
Men Valkovöiset seniorit -82.3 kg Quarter-final
Points
Sampo Saarivirta Gracie Barra Kouvola
Jussi Heikkonen Polar Jiu Jitsu Team
51
Men Valkovöiset seniorit -82.3 kg Quarter-final
Points
Timo Vainionpää Takado
Janne Laaksonen MMA Vantaa
52
Men Pojat 2002-2001 syntyneet 76+ kg Final
Points
Fisnik Neziri Loop Jiu-Jitsu
Maksim Fokin MMA Imatra
53
Men Valkovöiset seniorit -76 kg Semi-final
Points
Pauli Nurmenkari Loop Jiu-Jitsu
Jarno Arho Turun Ju-jutsuseura
54
Men Valkovöiset seniorit -76 kg Semi-final
Armbar
Rasmus Lindqvist Barreto Helsinki
Tuomas Hämäläinen Gracie Barra Kouvola
55
Men Valkovöiset seniorit -88.3 kg Quarter-final
Points
marko talonen Tampereen Jujutsukoulu
Petri Mälkki Lohjan Kamppailukeskus
56
Men Valkovöiset seniorit -88.3 kg Quarter-final
Judges Decision
Mikko Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
57
Men Valkovöiset seniorit -88.3 kg Quarter-final
Choke
Juho Sipilä Total Center Lahti
Tommi Lindeman Hipko
58
Women Tytöt 2002-2001 syntyneet 58+ kg Final
Armbar
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Salla Simola Finnfighters Gym
59
Men Valkovöiset seniorit -94.3 kg Semi-final
Choke
Jari Rönkkö Oulun Kamppailuklubi
Tommi Eskelinen Polar Jiu Jitsu Team
60
Men Valkovöiset seniorit -82.3 kg Semi-final
Armbar
Rami Kattilakoski Rajamäen Kamppailukeskus
Janne Heino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
61
Men Valkovöiset seniorit -82.3 kg Semi-final
Choke
Sampo Saarivirta Gracie Barra Kouvola
Timo Vainionpää Takado
62
Men Valkovöiset seniorit 100.5+ kg Semi-final
Choke
Aki Kuusisto Gracie Barra Kouvola
Juha Stenius Polar Jiu Jitsu Team
63
Men Valkovöiset seniorit 100.5+ kg Semi-final
Walkover
Markku Metsälä WFC Warriors
Peeka Tiitinen Nurmijärven Kamppailijat
64
Men Valkovöiset seniorit -76 kg Final
Points
Jarno Arho Turun Ju-jutsuseura
Tuomas Hämäläinen Gracie Barra Kouvola
65
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -70 kg Semi-final
Walkover
Petri Kolehmainen Turun Ju-jutsuseura
Aleksandr Cassén Orion's Belt
66
Men Valkovöiset seniorit -88.3 kg Semi-final
Points
Esa Laitala Polar Jiu Jitsu Team
Petri Mälkki Lohjan Kamppailukeskus
67
Men Valkovöiset seniorit -88.3 kg Semi-final
Judges Decision
Mikko Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Tommi Lindeman Hipko
68
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -76 kg Quarter-final
Points
Janne Kunnas GB Gym
Timo Soikkeli Action Sport Center
69
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -76 kg Quarter-final
Ankle Lock
Jarno Vepsäläinen Helsingin Ju-jutsuklubi
Juha Härkönen Heracles
70
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -76 kg Quarter-final
Walkover
Mika Kananen Heracles
Olli Hartikainen GB Gym
71
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -76 kg Quarter-final
Judges Decision
Jouni Siren Crest - Professional Fighting Center
Tero Markkanen Pieksämäki Fight Club
72
Men Valkovöiset seniorit -82.3 kg Final
Lock
Rami Kattilakoski Rajamäen Kamppailukeskus
Timo Vainionpää Takado
73
Men Valkovöiset seniorit -94.3 kg Semi-final
Choke
Juho-Ville Saarela Turun Ju-jutsuseura
Tommi Eskelinen Polar Jiu Jitsu Team
74
Men Valkovöiset seniorit 100.5+ kg Final
Points
Juha Stenius Polar Jiu Jitsu Team
Markku Metsälä WFC Warriors
75
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -70 kg Semi-final
Walkover
Sami Silvennoinen Heracles
Petri Kolehmainen Turun Ju-jutsuseura
76
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg 16th-final
Points
Tuomo Nerg Loop Jiu-Jitsu
Joona Louhivuori Hipko
77
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg 16th-final
Armbar
Janne Haataja Barreto Helsinki
Kalle Arvelin Lahden Kamppailulajikeskus
78
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg 16th-final
Points
Niko Tuominen Function X Jiu Jitsu
Tatu Piispanen GB Gym
79
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg 16th-final
Ankle Lock
Antti Innanen Helsingin Ju-jutsuklubi
Juha Peltonen Polar Jiu Jitsu Team
80
Men Valkovöiset seniorit -88.3 kg Final
Points
Petri Mälkki Lohjan Kamppailukeskus
Tommi Lindeman Hipko
81
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -76 kg Semi-final
Armbar
Janne Kunnas GB Gym
Juha Härkönen Heracles
82
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -76 kg Semi-final
Points
Olli Hartikainen GB Gym
Jouni Siren Crest - Professional Fighting Center
83
Men Valkovöiset seniorit -94.3 kg Final
Americana
Jari Rönkkö Oulun Kamppailuklubi
Juho-Ville Saarela Turun Ju-jutsuseura
84
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -88.3 kg Quarter-final
Points
Harri Kuparinen Heracles
Juha Mäkinen Gracie Barra Kouvola
85
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -88.3 kg Quarter-final
Points
Tero Salonen Finnfighters Gym
Jarkko Hänninen Pieksämäki Fight Club
86
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -70 kg Final
Points
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Sami Silvennoinen Heracles
87
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg Quarter-final
Choke
Vitaliy Inyushkin Sport Club Achilles
Joona Louhivuori Hipko
88
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg Quarter-final
Triangle
Saku Kuparinen Heracles
Janne Haataja Barreto Helsinki
89
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg Quarter-final
Points
Aleksandr Gratschov Sisu Gym
Tatu Piispanen GB Gym
90
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg Quarter-final
Points
Olli Andersson Hipko
Antti Innanen Helsingin Ju-jutsuklubi
91
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -94.3 kg 16th-final
Judges Decision
Kari Sipiläinen Gracie Barra Kouvola
Kaj Ekroth Polar Jiu Jitsu Team
92
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -76 kg Final
Points
Juha Härkönen Heracles
Olli Hartikainen GB Gym
93
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -100.5 kg Quarter-final
Choke
Kim Ekholm Polar Jiu Jitsu Team
Jarno Rämä Gracie Barra Kouvola
94
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -88.3 kg Semi-final
Triangle
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Harri Kuparinen Heracles
95
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -88.3 kg Semi-final
Points
Mikko Väänänen Loop Jiu-Jitsu
Tero Salonen Finnfighters Gym
96
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu 100.5+ kg Quarter-final
Points
Mika Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Sami Heikkilä Nurmijärven Kamppailijat
97
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu 100.5+ kg Quarter-final
Points
Risto Pajula BJJ Vaasa
Tero Mäkelä MMA Seinäjoki
98
Women Naiset avoin Avoin Semi-final
Collar Choke
Piia Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Saija Tarvainen Takado
99
Women Naiset avoin Avoin Semi-final
Points
Niina Aaltonen Ahjo Training Center
Minna Yrjölä Sali24
100
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg Semi-final
Choke
Vitaliy Inyushkin Sport Club Achilles
Janne Haataja Barreto Helsinki
101
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg Semi-final
Points
Tatu Piispanen GB Gym
Olli Andersson Hipko
102
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -94.3 kg Quarter-final
Triangle
Kennet Mattsson MMA Team 300
Kaj Ekroth Polar Jiu Jitsu Team
103
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -94.3 kg Quarter-final
Points
Jarkko Majuri Barreto Helsinki
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
104
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -94.3 kg Quarter-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Ari Ylipalo Combat Society
105
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -94.3 kg Quarter-final
Collar Choke
Mikko Pulkki Gracie Barra Kouvola
Christian Lindström Finnfighters Gym
106
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -88.3 kg Final
Wrist Lock
Tony Bäckman Hangon Hyrskyt
Mikko Väänänen Loop Jiu-Jitsu
107
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -100.5 kg Semi-final
Points
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
Kim Ekholm Polar Jiu Jitsu Team
108
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -100.5 kg Semi-final
Points
Jani Ranta Takado
Ari Kangas Polar Jiu Jitsu Team
109
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu 100.5+ kg Semi-final
Points
Jani Hurme Hilti Raasepori
Mika Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
110
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu 100.5+ kg Semi-final
Bow and Arrow
Juha Aho Oulun Kamppailuklubi
Tero Mäkelä MMA Seinäjoki
111
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -82.3 kg Final
Points
Vitaliy Inyushkin Sport Club Achilles
Tatu Piispanen GB Gym
112
Women Naiset avoin Avoin Final
Bow and Arrow
Saija Tarvainen Takado
Minna Yrjölä Sali24
113
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -94.3 kg Semi-final
Choke
Kennet Mattsson MMA Team 300
Jarkko Majuri Barreto Helsinki
114
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -94.3 kg Semi-final
Points
Janne Toivanen Sisu Gym
Christian Lindström Finnfighters Gym
115
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -100.5 kg Final
Points
Anssi Lehtonen Tampereen Jujutsukoulu
Ari Kangas Polar Jiu Jitsu Team
116
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu 100.5+ kg Final
Points
Mika Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Juha Aho Oulun Kamppailuklubi
117
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu -94.3 kg Final
Judges Decision
Kennet Mattsson MMA Team 300
Christian Lindström Finnfighters Gym
118
Men Valkovöiset seniorit Open weight 16th-final
Lock
Tuomas Hämäläinen Gracie Barra Kouvola
Mikko Kainulainen Polar Jiu Jitsu Team
119
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight 16th-final
Bow and Arrow
Jarno Rämä Gracie Barra Kouvola
Kaj Ekroth Polar Jiu Jitsu Team
120
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight 16th-final
Armbar
Mikko Muranen Oulun Kamppailuklubi
Risto Pajula BJJ Vaasa
121
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight 16th-final
Choke
Janne Toivanen Sisu Gym
Jani Hurme Hilti Raasepori
122
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight 16th-final
Bow and Arrow
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
Mikko Pulkki Gracie Barra Kouvola
123
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight 16th-final
Points
Harri Kuparinen Heracles
Jani Ranta Takado
124
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight 16th-final
Armbar
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Aleksandr Gratschov Sisu Gym
125
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight 16th-final
Points
Kari Sipiläinen Gracie Barra Kouvola
Mikko Väänänen Loop Jiu-Jitsu
126
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight 16th-final
Kimura
Tero Salonen Finnfighters Gym
Kim Ekholm Polar Jiu Jitsu Team
127
Men Valkovöiset seniorit Open weight Quarter-final
Armbar
Jarno Arho Turun Ju-jutsuseura
Tuomas Hämäläinen Gracie Barra Kouvola
128
Men Valkovöiset seniorit Open weight Quarter-final
Points
Esa Laitala Polar Jiu Jitsu Team
Mikko Hämäläinen Turun Ju-jutsuseura
129
Men Valkovöiset seniorit Open weight Quarter-final
Judges Decision
Juha Stenius Polar Jiu Jitsu Team
Pauli Selkee Tampereen Jujutsukoulu
130
Men Valkovöiset seniorit Open weight Quarter-final
Collar Choke
Juho-Ville Saarela Turun Ju-jutsuseura
Teemu Kuusinen Polar Jiu Jitsu Team
131
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight Quarter-final
Points
Kaj Ekroth Polar Jiu Jitsu Team
Risto Pajula BJJ Vaasa
132
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight Quarter-final
Points
Jani Hurme Hilti Raasepori
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
133
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight Quarter-final
Points
Harri Kuparinen Heracles
Aleksandr Cassén Orion's Belt
134
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight Quarter-final
Points
Kari Sipiläinen Gracie Barra Kouvola
Kim Ekholm Polar Jiu Jitsu Team
135
Men Valkovöiset seniorit Open weight Semi-final
Armbar
Jarno Arho Turun Ju-jutsuseura
Mikko Hämäläinen Turun Ju-jutsuseura
136
Men Valkovöiset seniorit Open weight Semi-final
Points
Juha Stenius Polar Jiu Jitsu Team
Juho-Ville Saarela Turun Ju-jutsuseura
137
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight Semi-final
Choke
Kaj Ekroth Polar Jiu Jitsu Team
Jani Hurme Hilti Raasepori
138
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight Semi-final
Triangle
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Kim Ekholm Polar Jiu Jitsu Team
139
Men Valkovöiset seniorit Open weight Final
Points
Jarno Arho Turun Ju-jutsuseura
Juha Stenius Polar Jiu Jitsu Team
140
Men Värivöiset seniorit (sini-, pu Open weight Final
Armbar
Jani Hurme Hilti Raasepori
Aleksandr Cassén Orion's Belt