1
2010-2009 synt. -25 kg 16th-final
Walkover
luka korhonen Hangon Hyrskyt
Artur Mayorov Orion's Belt
2
2010-2009 synt. -25 kg 16th-final
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Aleksej Kireev Orion's Belt
3
2010-2009 synt. -25 kg 16th-final
Points
Matias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Eela Bäckman Hangon Hyrskyt
4
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
5
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alvari Vehmainen Takado
6
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
7
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Hugo Alve Hipko
Tuukka Kauppinen GB Gym
8
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Lyana Malone GB Gym
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
9
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Walkover
Saga Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
Rasmus Hukka MMA Imatra
10
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Milo Hertsa Barreto Helsinki
Joakim Ojanen Takado
11
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Aleksi Aho Total Center Lahti
luka korhonen Hangon Hyrskyt
12
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Arseni Pribõlovski Orion's Belt
Ervin Leibonen Orion's Belt
13
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Sisu Hannula Total Center Lahti
14
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Kira Karjalainen Orion's Belt
Matias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
15
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Miron Niemenmaa Orion's Belt
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
16
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Walkover
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
17
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
18
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Walkover
Ilmari Evälahti MMA Imatra
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
19
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Alvari Vehmainen Takado
20
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Remu Saukkonen Hipko
21
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oiva Rask Total Center Lahti
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
22
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
Hugo Alve Hipko
23
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
24
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Thiago Mikel Hipko
25
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Max Strömnes GB Gym
Saga Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
26
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Oscar Ståhle Hipko
Joakim Ojanen Takado
27
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
luka korhonen Hangon Hyrskyt
Ervin Leibonen Orion's Belt
28
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Kira Karjalainen Orion's Belt
29
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
30
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
Ilmari Evälahti MMA Imatra
31
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Vili Aaltonen Tampereen Jujutsukoulu
32
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Walkover
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Niilo Landén Proeliator Jiu-Jitsu
33
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Nella Lehikoinen Polar Jiu Jitsu Team
34
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
35
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
Hugo Alve Hipko
36
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Judges Decision
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Thiago Mikel Hipko
37
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Max Strömnes GB Gym
Joakim Ojanen Takado
38
2010-2009 synt. -25 kg Bronze Fight
Points
luka korhonen Hangon Hyrskyt
Sisu Hannula Total Center Lahti
39
2010-2009 synt. -25 kg Final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Kira Karjalainen Orion's Belt
40
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
Ilmari Evälahti MMA Imatra
41
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
42
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vili Aaltonen Tampereen Jujutsukoulu
43
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Jasper Vainikka MMA Imatra
44
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
india korhonen Hangon Hyrskyt
Joona Sairanen Total Center Lahti
45
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juho Kortesuo Action Sport Center
46
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Eetu Soikkeli Action Sport Center
Niilo Landén Proeliator Jiu-Jitsu
47
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alyna Malone Orion's Belt
48
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
49
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Patrick Loobas Ahjo Training Center
50
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Hugo Alve Hipko
51
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Max Strömnes GB Gym
52
2006-2005 synt. Tytöt-47kg Quarter-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
53
2006-2005 synt. Tytöt-47kg Quarter-final
Armbar
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
54
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Liam Ghemtio GB Gym
Mikael Porval Orion's Belt
55
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
mitja poutanen MMA Imatra
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
56
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Leon Fono Oulun Kamppailuklubi
57
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jasper Vainikka MMA Imatra
58
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
59
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Eetu Soikkeli Action Sport Center
Alyna Malone Orion's Belt
60
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Injury
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
61
2010-2009 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Hugo Alve Hipko
Max Strömnes GB Gym
62
2010-2009 synt. -30 kg Final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Thiago Mikel Hipko
63
2006-2005 synt. Tytöt-47kg Semi-final
Judges Decision
Silja Piironen MMA Imatra
Riina Myllylä Barreto Helsinki
64
2006-2005 synt. Tytöt-47kg Semi-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
65
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
Liam Ghemtio GB Gym
66
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Mattias Neuvonen Orion's Belt
67
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
68
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ahti Huhtinen Hipko
Otto Arkivuo Proeliator Jiu-Jitsu
69
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Judges Decision
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Sairanen Total Center Lahti
70
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
71
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
72
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Kalle Lassila Jyväskylän Fight Club
German Gildemann Orion's Belt
73
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
Meri Salonen Heracles
74
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Nino Saari Total Center Lahti
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
75
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
76
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Jaakko Väisänen Jyväskylän Fight Club
77
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Sara Määttänen Hipko
Emma Moilanen MMA Imatra
78
2006-2005 synt. Tytöt-47kg Bronze Fight
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
79
2006-2005 synt. Tytöt-47kg Final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
80
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Judges Decision
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alyna Malone Orion's Belt
81
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
82
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Liam Ghemtio GB Gym
Mattias Neuvonen Orion's Belt
83
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
84
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Aino Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alpo Ketola MMA Imatra
85
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Ahti Tuomainen Hipko
Iivari Törmälehto Takado
86
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Veikko Kiili Barreto Helsinki
Ahti Huhtinen Hipko
87
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Lotta Luukkonen GB Gym
88
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Tyyne Manninen Hipko
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
89
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
90
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
91
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Emma Moilanen MMA Imatra
92
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Walkover
Emil Ketola MMA Imatra
niklas tompkin Barreto Helsinki
93
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Armbar
Vilho Silvennoinen Heracles
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
94
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Miro Tauru Proeliator Jiu-Jitsu
95
2006-2005 synt. Tytöt+47kg Semi-final
Collar Choke
Sofi Fono CFO Grappling Team
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
96
2006-2005 synt. Tytöt+47kg Semi-final
Armbar
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Maiju Aurala MMA Imatra
97
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Iivari Törmälehto Takado
98
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Ahti Huhtinen Hipko
Oliver Rautiala Takado
99
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Luca Ekman Tampereen Jujutsukoulu
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
100
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
101
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
William Procopé Hipko
Edvin Pihlak Orion's Belt
102
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
German Gildemann Orion's Belt
103
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emma Moilanen MMA Imatra
104
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Ketola MMA Imatra
105
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Triangle
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
106
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
Vilho Silvennoinen Heracles
107
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
108
2010-2009 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Oliver Rautiala Takado
109
2010-2009 synt. -35 kg Final
Points
Iivari Törmälehto Takado
Ahti Huhtinen Hipko
110
2006-2005 synt. Tytöt+47kg Bronze Fight
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Maiju Aurala MMA Imatra
111
2006-2005 synt. Tytöt+47kg Final
Points
Sofi Fono CFO Grappling Team
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
112
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Walkover
Iida Suvanto MMA Imatra
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
113
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Points
Verneri Vehmainen Takado
Edvin Pihlak Orion's Belt
114
2008-2007 synt. -40 kg Bronze Fight
Judges Decision
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emma Moilanen MMA Imatra
115
2008-2007 synt. -40 kg Final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
116
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
117
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Points
Vilho Silvennoinen Heracles
Rasmus Rintee MMA Imatra
118
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Pinja Määttänen Hipko
119
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Lotta Väisänen Jyväskylän Fight Club
Noah Fono CFO Grappling Team
120
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Aleksi Valtonen Takado
Jan Kauppinen GB Gym
121
2006-2005 synt. -47 kg 16th-final
RNC
Leevi Holmström Heracles
Emil Jokinen Barreto Helsinki
122
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Samu Härkönen MMA Imatra
123
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Leo Tuomainen Hipko
124
2008-2007 synt. -45 kg Bronze Fight
Walkover
Iida Suvanto MMA Imatra
Verneri Vehmainen Takado
125
2008-2007 synt. -45 kg Final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Edvin Pihlak Orion's Belt
126
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
127
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
128
2006-2005 synt. -41 kg Bronze Fight
Triangle
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vilho Silvennoinen Heracles
129
2006-2005 synt. -41 kg Final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Rasmus Rintee MMA Imatra
130
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Otto Turunen Ahjo Training Center
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
131
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Noah Fono CFO Grappling Team
Aleksi Valtonen Takado
132
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Jokinen Barreto Helsinki
133
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Kimura
Silja Piironen MMA Imatra
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
134
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Walkover
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
135
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Walkover
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
Arvo Nukarinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
136
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Viivi Lindström Hipko
Samu Härkönen MMA Imatra
137
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Julius Wirlander Ahjo Training Center
138
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Asko Nikula Oulun Kamppailuklubi
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
139
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Judges Decision
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
140
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Kaapo Kvick Heracles
141
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
142
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Collar Choke
Sofi Fono CFO Grappling Team
Artem Morkovkin Orion's Belt
143
2010-2009 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Otto Turunen Ahjo Training Center
Aleksi Valtonen Takado
144
2010-2009 synt. 35+ kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Noah Fono CFO Grappling Team
145
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Silja Piironen MMA Imatra
146
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
147
2008-2007 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Viivi Lindström Hipko
Julius Wirlander Ahjo Training Center
148
2008-2007 synt. +45 kg Final
Points
Samu Härkönen MMA Imatra
Henri Kantanen Hipko
149
2006-2005 synt. -53 kg Bronze Fight
Armbar
Asko Nikula Oulun Kamppailuklubi
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
150
2006-2005 synt. -53 kg Final
Judges Decision
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
151
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Bow and Arrow
Matias Behm Total Center Lahti
Maiju Aurala MMA Imatra
152
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Judges Decision
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Sofi Fono CFO Grappling Team
153
2006-2005 synt. -47 kg Bronze Fight
Collar Choke
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
154
2006-2005 synt. -47 kg Final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
155
2006-2005 synt. +53 kg Bronze Fight
Choke
Maiju Aurala MMA Imatra
Sofi Fono CFO Grappling Team
156
2006-2005 synt. +53 kg Final
Armbar
Matias Behm Total Center Lahti
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team