1
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Isak Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
Violetta Nikitina Orion's Belt
2
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
Atte Kulmakka Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
3
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Anton Hanski MMA Imatra
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
4
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Neo Kopakkala Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Laurila Tampereen Jujutsukoulu
5
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
6
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Aron Luoma Barreto Helsinki
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
7
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Elisa Oino Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
8
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Otto Kulmakka Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Violetta Nikitina Orion's Belt
9
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
luka korhonen Hangon Hyrskyt
Aleksej Kireev Orion's Belt
10
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Walkover
Sisu Hannula Total Center Lahti
Ervin Leibonen Orion's Belt
11
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Niilo Kopsa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Amelia Hanski MMA Imatra
12
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Lilia Luukkonen GB Gym
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
13
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Tiitus Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Vilen Nikitin Orion's Belt
14
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Walkover
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
15
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Jymy Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Laurila Tampereen Jujutsukoulu
16
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Isak Mäntymäki Tampereen Jujutsukoulu
Violetta Nikitina Orion's Belt
17
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
18
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Aron Luoma Barreto Helsinki
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
19
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Judges Decision
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Alexander Malikov Orion's Belt
20
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Ilja Törmälehto Takado
Kaspar Rajaranta Tampereen Jujutsukoulu
21
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
22
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Judges Decision
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
Eela Bäckman Hangon Hyrskyt
23
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
24
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Milo Hertsa Barreto Helsinki
25
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
26
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Kasper Tiusanen Tampereen Jujutsukoulu
27
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
Tiitus Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
28
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
Elias Laurila Tampereen Jujutsukoulu
29
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
Aron Luoma Barreto Helsinki
30
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
31
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
Kira Karjalainen Orion's Belt
luka korhonen Hangon Hyrskyt
32
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Amelia Hanski MMA Imatra
33
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Alexander Malikov Orion's Belt
Ilja Törmälehto Takado
34
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
35
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Milo Hertsa Barreto Helsinki
36
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Kasper Tiusanen Tampereen Jujutsukoulu
37
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Mila Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
Lotta Luukkonen GB Gym
38
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Vertti Salminen Total Center Lahti
39
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
40
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Lenni Lähderinne Action Sport Center
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
41
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Aino Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Enzo Francisco Väisänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
42
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Tiitus Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Laurila Tampereen Jujutsukoulu
43
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Judges Decision
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
Viljami Luoto Tampereen Jujutsukoulu
44
2010-2009 synt. -25 kg Bronze Fight
Walkover
luka korhonen Hangon Hyrskyt
Ervin Leibonen Orion's Belt
45
2010-2009 synt. -25 kg Final
Points
Kira Karjalainen Orion's Belt
Amelia Hanski MMA Imatra
46
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Alexander Malikov Orion's Belt
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
47
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
48
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Sani Albrecht Takado
Lotta Luukkonen GB Gym
49
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
Nooa Ekroth Sports Academy No. 1
50
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Judges Decision
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oliver Rautiala Takado
51
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Thiago Mikel Hipko
52
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Iivari Törmälehto Takado
Lenni Lähderinne Action Sport Center
53
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ahti Tuomainen Hipko
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
54
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Daniel Silevits Orion's Belt
Enzo Francisco Väisänen Porin Kamppailu-urheilukeskus
55
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Samuel Hänninen Proeliator Jiu-Jitsu
Pekko Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
56
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Otto Turunen Ahjo Training Center
57
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Aleksi Virfvell Jyväskylän Fight Club
58
2010-2009 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
59
2010-2009 synt. -30 kg Final
Points
Alexander Malikov Orion's Belt
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
60
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Rafael Rajaranta Tampereen Jujutsukoulu
india korhonen Hangon Hyrskyt
61
2006-2005 synt. Tytöt -47 Quarter-final
Walkover
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Emma Moilanen MMA Imatra
62
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Lotta Luukkonen GB Gym
Nooa Ekroth Sports Academy No. 1
63
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Thiago Mikel Hipko
64
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Iivari Törmälehto Takado
Ahti Tuomainen Hipko
65
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Daniel Silevits Orion's Belt
Samuel Hänninen Proeliator Jiu-Jitsu
66
2006-2005 synt. Tytöt +47 Quarter-final
Choke
Maiju Aurala MMA Imatra
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
67
2006-2005 synt. Tytöt +47 Quarter-final
Bow and Arrow
Silja Piironen MMA Imatra
Mariana Paiva Amâncio Porin Kamppailu-urheilukeskus
68
2006-2005 synt. Tytöt +47 Quarter-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Eveliina Linikko Sisu Gym
69
2010-2009 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Aleksi Virfvell Jyväskylän Fight Club
70
2010-2009 synt. 35+ kg Final
Points
Otto Turunen Ahjo Training Center
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
71
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
india korhonen Hangon Hyrskyt
72
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Sairanen Total Center Lahti
73
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ilona Schroderus Lahden Gentai
74
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Maria Kotikumpu Polar Jiu Jitsu Team
75
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Nooa Ekroth Sports Academy No. 1
Thiago Mikel Hipko
76
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Iivari Törmälehto Takado
Daniel Silevits Orion's Belt
77
2006-2005 synt. Tytöt -47 Semi-final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ivetta Pihlak Orion's Belt
78
2006-2005 synt. Tytöt -47 Semi-final
Armbar
Iida Suvanto MMA Imatra
Minja Käyhkö Polar Jiu Jitsu Team
79
2006-2005 synt. Tytöt +47 Semi-final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Maiju Aurala MMA Imatra
80
2006-2005 synt. Tytöt +47 Semi-final
Collar Choke
Silja Piironen MMA Imatra
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
81
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
82
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
83
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
84
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
85
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eikka Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
86
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Niilo Landén Proeliator Jiu-Jitsu
87
2010-2009 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Nooa Ekroth Sports Academy No. 1
Daniel Silevits Orion's Belt
88
2010-2009 synt. -35 kg Final
Points
Thiago Mikel Hipko
Iivari Törmälehto Takado
89
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
india korhonen Hangon Hyrskyt
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
90
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Ilona Schroderus Lahden Gentai
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
91
2006-2005 synt. Tytöt -47 Bronze Fight
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Minja Käyhkö Polar Jiu Jitsu Team
92
2006-2005 synt. Tytöt -47 Final
Points
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Iida Suvanto MMA Imatra
93
2006-2005 synt. Tytöt +47 Bronze Fight
Choke
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Silja Piironen MMA Imatra
94
2006-2005 synt. Tytöt +47 Final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
95
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Juho Kortesuo Action Sport Center
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
96
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
97
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Eetu Soikkeli Action Sport Center
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
98
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Eikka Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
Tomi Nousiainen MMA Imatra
99
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
100
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Walkover
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emma Moilanen MMA Imatra
101
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
102
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
india korhonen Hangon Hyrskyt
Ilona Schroderus Lahden Gentai
103
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
104
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
Oliver Gustafsson Hipko
105
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Pietari Puska Total Center Lahti
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
106
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Emma Kari Hilti Raasepori
107
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Juho Kortesuo Action Sport Center
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
108
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Tomi Nousiainen MMA Imatra
109
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Rasmus Rintee MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
110
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Triangle
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Emil Ketola MMA Imatra
111
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Kimura
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Rasmus Jalonen Vantaan Kamppailukeskus
112
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
113
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Points
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
German Gildemann Orion's Belt
114
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Bow and Arrow
Ada Gustafsson Hipko
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
115
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
116
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
117
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Judges Decision
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Henri Kantanen Hipko
118
2008-2007 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Juho Kortesuo Action Sport Center
Tomi Nousiainen MMA Imatra
119
2008-2007 synt. -40 kg Final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
120
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
Rasmus Rintee MMA Imatra
121
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
122
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Americana
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Minja Käyhkö Polar Jiu Jitsu Team
123
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
Matias Schroderus Lahden Gentai
124
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Pavel Podkovin MMA Imatra
125
2008-2007 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
German Gildemann Orion's Belt
126
2008-2007 synt. -45 kg Final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Tatu hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
127
2008-2007 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Miro Valtonen Tampereen Jujutsukoulu
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
128
2008-2007 synt. +45 kg Final
Judges Decision
Iida Suvanto MMA Imatra
Henri Kantanen Hipko
129
2004-2003 synt. Tytöt Bronze Fight
Triangle
Ada Gustafsson Hipko
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
130
2004-2003 synt. Tytöt Final
Bow and Arrow
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
131
2006-2005 synt. -41 kg Bronze Fight
Americana
Timofei Hinkonen Ahjo Training Center
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
132
2006-2005 synt. -41 kg Final
Armbar
Rasmus Rintee MMA Imatra
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
133
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Americana
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
134
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
RNC
Matias Schroderus Lahden Gentai
Pavel Podkovin MMA Imatra
135
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Armbar
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
136
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Triangle
Aaron Albrecht Takado
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
137
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Samuli Haapakari Tampereen Jujutsukoulu
138
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
ex-Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
139
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Choke
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
140
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
Armbar
Otto Airaksinen Tampereen Jujutsukoulu
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
141
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
Judges Decision
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
142
2004-2003 synt. -58 kg Semi-final
Armbar
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
Joona Salonen Heracles
143
2004-2003 synt. -58 kg Semi-final
Points
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
144
2006-2005 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Matias Schroderus Lahden Gentai
145
2006-2005 synt. -47 kg Final
Points
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Pavel Podkovin MMA Imatra
146
2004-2003 synt. -70 kg Semi-final
Points
Justus Vesala MMA Imatra
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
147
2004-2003 synt. -70 kg Semi-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Juho Suvanto MMA Imatra
148
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Choke
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
149
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
RNC
Silja Piironen MMA Imatra
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
150
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
Matias Behm Total Center Lahti
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
151
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Americana
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Maiju Aurala MMA Imatra
152
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Armbar
Pette Uski Barreto Helsinki
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
153
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Points
Justus Hiltunen MMA Imatra
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
154
2004-2003 synt. -58 kg Bronze Fight
Points
Joona Salonen Heracles
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
155
2004-2003 synt. -58 kg Final
Points
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
156
2002-2001 synt. -64 kg Quarter-final
Points
Roope Uski MMA Team 300
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
157
2004-2003 synt. -70 kg Bronze Fight
Armbar
Noa Louhivuori Loop Jiu-Jitsu
Eetu Miettinen Heracles
158
2004-2003 synt. -70 kg Final
Judges Decision
Justus Vesala MMA Imatra
Juho Suvanto MMA Imatra
159
2006-2005 synt. -53 kg Bronze Fight
Bow and Arrow
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Silja Piironen MMA Imatra
160
2006-2005 synt. -53 kg Final
Triangle
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
161
2006-2005 synt. +53 kg Bronze Fight
RNC
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Maiju Aurala MMA Imatra
162
2006-2005 synt. +53 kg Final
Choke
Matias Behm Total Center Lahti
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
163
2004-2003 synt. -52 kg Bronze Fight
Armbar
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Justus Hiltunen MMA Imatra
164
2004-2003 synt. -52 kg Final
RNC
Pette Uski Barreto Helsinki
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
165
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Roope Uski MMA Team 300
166
2002-2001 synt. -64 kg Semi-final
Points
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Juho Ihalainen Heracles
167
2002-2001 synt. -64 kg Bronze Fight
Armbar
Roope Uski MMA Team 300
Juho Ihalainen Heracles
168
2002-2001 synt. -64 kg Final
Points
Henry Suntio Pankration Gym
Veeti Maksimainen MMA Imatra