1
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Walkover
Daniil Kolomainen Orion's Belt
Bianca Popov GB Gym
2
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Santeri Vilmunen Takado
Violetta Nikitina Orion's Belt
3
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Walkover
Vilen Nikitin Orion's Belt
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
4
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Jood Elbouri Barreto Helsinki
Kira Jansson Hangon Hyrskyt
5
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
Eino Manninen Heracles
6
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
Heimo Vilmunen Takado
7
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Walkover
Veelis Bäckman Hangon Hyrskyt
Anton Hanski MMA Imatra
8
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Devid Sanaia Orion's Belt
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
9
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
10
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Lilia Luukkonen GB Gym
Miron Niemenmaa Orion's Belt
11
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Liam Ghemtio GB Gym
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
12
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Walkover
Eemeli Musakka Heracles
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
13
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
14
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Mikael Porval Orion's Belt
Aron Luoma Barreto Helsinki
15
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Bronze Fight
Walkover
Bianca Popov GB Gym
Violetta Nikitina Orion's Belt
16
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Daniil Kolomainen Orion's Belt
Santeri Vilmunen Takado
17
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
Jood Elbouri Barreto Helsinki
18
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
19
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Anton Hanski MMA Imatra
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
20
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
Miron Niemenmaa Orion's Belt
21
2010-2009 synt. -25 kg 16th-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Amelia Hanski MMA Imatra
22
2010-2009 synt. -25 kg 16th-final
Points
Isabel Popov GB Gym
luka korhonen Hangon Hyrskyt
23
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Liam Ghemtio GB Gym
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
24
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Aron Luoma Barreto Helsinki
25
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Eero Pyyhtiä Heracles
26
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Aimo Hallivuori Barreto Helsinki
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
27
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Lyana Malone GB Gym
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
28
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Walkover
Pedro Damián Jover Rodríguez Orion's Belt
Thiago Mikel Hipko
29
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
August Tukiainen Polar Jiu Jitsu Team
Max Strömnes GB Gym
30
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Milo Hertsa Barreto Helsinki
Lenni Varis MMA Imatra
31
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Max Eronen Barreto Helsinki
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
32
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Voutilainen Kirill-Kristian Orion's Belt
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
33
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Rasmus Hukka MMA Imatra
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
34
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Walkover
Kasper Tiusanen Tampereen Jujutsukoulu
Alexander Malikov Orion's Belt
35
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Tuukka Kauppinen GB Gym
36
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
37
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
38
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
Aron Luoma Barreto Helsinki
39
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Liam Ghemtio GB Gym
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
40
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Arseni Pribõlovski Orion's Belt
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
41
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Eela Bäckman Hangon Hyrskyt
Kira Karjalainen Orion's Belt
42
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Aleksej Kireev Orion's Belt
luka korhonen Hangon Hyrskyt
43
2010-2009 synt. -25 kg Quarter-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Sisu Hannula Total Center Lahti
44
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Judges Decision
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
45
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
46
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Maisa Serafim Da Silva Barreto Helsinki
Thiago Mikel Hipko
47
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Judges Decision
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Max Strömnes GB Gym
48
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Remu Saukkonen Hipko
Lenni Varis MMA Imatra
49
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
50
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
51
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Alexander Malikov Orion's Belt
Joakim Ojanen Takado
52
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Points
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
53
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Leevi Poikonen Jyväskylän Fight Club
Veeti Poikonen Jyväskylän Fight Club
54
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Kira Karjalainen Orion's Belt
55
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
Aleksej Kireev Orion's Belt
Sisu Hannula Total Center Lahti
56
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Veikko Kiili Barreto Helsinki
57
2010-2009 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Jan Kauppinen GB Gym
Lev Alexandrov Orion's Belt
58
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Judges Decision
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
59
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Max Strömnes GB Gym
60
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Judges Decision
Lenni Varis MMA Imatra
Alfa Keitaanniemi Tampereen Jujutsukoulu
61
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Joakim Ojanen Takado
62
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Maria Kotikumpu Polar Jiu Jitsu Team
63
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Benjamin Elo Ahjo Training Center
64
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
daniel gladkov Sambo Hokuto BJJ
petteri eberhardt Takado
65
2008-2007 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Niilo Landén Proeliator Jiu-Jitsu
66
2010-2009 synt. -25 kg Bronze Fight
Points
Kira Karjalainen Orion's Belt
Aleksej Kireev Orion's Belt
67
2010-2009 synt. -25 kg Final
Points
Minnea Serafim da silva Barreto Helsinki
Sisu Hannula Total Center Lahti
68
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Elin Österholm Hangon Hyrskyt
Alpo Ketola MMA Imatra
69
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Oscar Ståhle Hipko
Pihla Schroderus Lahden Gentai
70
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
71
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Melinna Keckman Barreto Helsinki
Hugo Alve Hipko
72
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Ahti Tuomainen Hipko
Iivari Törmälehto Takado
73
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Pekko Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
Maya Tullinen Barreto Helsinki
74
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Lotta Luukkonen GB Gym
Nooa Ekroth Sports Academy No. 1
75
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Viljo Kauppinen Hipko
Alvari Vehmainen Takado
76
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Thiago Mikel Hipko
77
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Lenni Varis MMA Imatra
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
78
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Walkover
Otto Turunen Ahjo Training Center
Lev Alexandrov Orion's Belt
79
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Atro Juneja Takado
Pinja Määttänen Hipko
80
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Lasse-Matti Räihä GB Gym
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
81
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Aleksi Valtonen Takado
Noah Fono CFO Grappling Team
82
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Oscar Ståhle Hipko
83
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Hugo Alve Hipko
84
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Iivari Törmälehto Takado
Pekko Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
85
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Nooa Ekroth Sports Academy No. 1
Alvari Vehmainen Takado
86
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
87
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Emil Hämäläinen Barreto Helsinki
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
88
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Minea Liinavirta Lahden Gentai
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
89
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Olavi Huuhtanen Tampereen Jujutsukoulu
india korhonen Hangon Hyrskyt
90
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Judges Decision
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
petteri eberhardt Takado
91
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Patrick Loobas Ahjo Training Center
Ilona Schroderus Lahden Gentai
92
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Alyna Malone Orion's Belt
93
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Walkover
Samu Laasonen Barreto Helsinki
Nikita Kogan Orion's Belt
94
2010-2009 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Lenni Varis MMA Imatra
95
2010-2009 synt. -30 kg Final
Points
Thiago Mikel Hipko
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
96
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Oliver Rautiala Takado
97
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Pekko Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
Alvari Vehmainen Takado
98
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Pinja Määttänen Hipko
99
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Noah Fono CFO Grappling Team
100
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Emil Hämäläinen Barreto Helsinki
101
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
india korhonen Hangon Hyrskyt
102
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Patrick Loobas Ahjo Training Center
103
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
Nikita Kogan Orion's Belt
104
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Viktor Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
105
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Sara Määttänen Hipko
Eetu Soikkeli Action Sport Center
106
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
107
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Niko Kiviranta Polar Jiu Jitsu Team
Tuukka Harju Barreto Helsinki
108
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Luca Ekman Tampereen Jujutsukoulu
109
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Aapo Pyyhtiä Heracles
110
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Juho Kortesuo Action Sport Center
Aapo Haataja Barreto Helsinki
111
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Tyyne Manninen Hipko
112
2010-2009 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Pekko Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
113
2010-2009 synt. -35 kg Final
Points
Oliver Rautiala Takado
Alvari Vehmainen Takado
114
2010-2009 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Noah Fono CFO Grappling Team
115
2010-2009 synt. 35+ kg Final
Points
Pinja Määttänen Hipko
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
116
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
india korhonen Hangon Hyrskyt
117
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Patrick Loobas Ahjo Training Center
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
118
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Iivo Salminen Heracles
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
119
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Sara Määttänen Hipko
120
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Eeli Lähderinne Action Sport Center
Tomi Nousiainen MMA Imatra
121
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tuukka Harju Barreto Helsinki
122
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
123
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Emma Moilanen MMA Imatra
124
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aapo Haataja Barreto Helsinki
125
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Eikka Palmroth Tampereen Jujutsukoulu
Tyyne Manninen Hipko
126
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Verneri Vehmainen Takado
127
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Daniel Isar Sport Club Achilles
Iida Suvanto MMA Imatra
128
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
india korhonen Hangon Hyrskyt
Patrick Loobas Ahjo Training Center
129
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Elias Nurkkala Tampereen Jujutsukoulu
130
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Oliver Aho Barreto Helsinki
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
131
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Oliver Gustafsson Hipko
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
132
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Nooa Niskanen Ahjo Training Center
133
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
134
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
135
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Emma Moilanen MMA Imatra
136
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Tyyne Manninen Hipko
137
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Points
Pietari Puska Total Center Lahti
Edvin Pihlak Orion's Belt
138
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Points
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Iida Suvanto MMA Imatra
139
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Points
Rasmus Rintee MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
140
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Kimura
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Emil Ketola MMA Imatra
141
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Armbar
Arttu Rönkkö Takado
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
142
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Points
Pavel Podkovin MMA Imatra
niklas tompkin Barreto Helsinki
143
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Armbar
Matias Schroderus Lahden Gentai
Jaromyr Derkach Combat Society
144
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Points
Ibragim Bajiduev AYUB TEAM
Rasmus Jalonen Vantaan Kamppailukeskus
145
2006-2005 synt. -41 kg 16th-final
Judges Decision
Leevi Lindroos Polar Jiu Jitsu Team
Miro Tauru Proeliator Jiu-Jitsu
146
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tomi Nousiainen MMA Imatra
147
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Tyyne Manninen Hipko
148
2008-2007 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Pietari Puska Total Center Lahti
Tatu Hietamäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
149
2008-2007 synt. -45 kg Final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Iida Suvanto MMA Imatra
150
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
151
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Judges Decision
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Julius Wirlander Ahjo Training Center
152
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Collar Choke
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Rasmus Rintee MMA Imatra
153
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
154
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Pavel Podkovin MMA Imatra
Matias Schroderus Lahden Gentai
155
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Ibragim Bajiduev AYUB TEAM
Miro Tauru Proeliator Jiu-Jitsu
156
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
157
2008-2007 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Tyyne Manninen Hipko
158
2008-2007 synt. -40 kg Final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
159
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Collar Choke
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
160
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Americana
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Riina Myllylä Barreto Helsinki
161
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
RNC
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
162
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Kimura
Silja Piironen MMA Imatra
Leevi Holmström Heracles
163
2008-2007 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Julius Wirlander Ahjo Training Center
164
2008-2007 synt. +45 kg Final
Points
Henri Kantanen Hipko
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
165
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Points
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
166
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Pavel Podkovin MMA Imatra
Ibragim Bajiduev AYUB TEAM
167
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Americana
Minja Käyhkö Polar Jiu Jitsu Team
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
168
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Choke
Tilda Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
169
2006-2005 synt. +53 kg 16th-final
Collar Choke
Sofi Fono CFO Grappling Team
Emil Liinavirta Lahden Gentai
170
2006-2005 synt. Tytöt -47 Quarter-final
Collar Choke
Minja Käyhkö Polar Jiu Jitsu Team
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
171
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Riina Myllylä Barreto Helsinki
172
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Choke
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Silja Piironen MMA Imatra
173
2006-2005 synt. Tytöt +47 16th-final
Points
Sofi Fono CFO Grappling Team
Riina Myllylä Barreto Helsinki
174
2004-2003 synt. -52 kg 16th-final
Armbar
Justus Hiltunen MMA Imatra
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
175
2004-2003 synt. -58 kg Quarter-final
Points
jere asp Tampereen Jujutsukoulu
German Petenberg Barreto Helsinki
176
2004-2003 synt. -58 kg Quarter-final
Americana
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
Eemeli Leppälä Polar Jiu Jitsu Team
177
2004-2003 synt. -58 kg Quarter-final
Points
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
Juho Ihalainen Heracles
178
2006-2005 synt. -41 kg Bronze Fight
Armbar
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pavel Podkovin MMA Imatra
179
2006-2005 synt. -41 kg Final
Armbar
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
Ibragim Bajiduev AYUB TEAM
180
2006-2005 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Minja Käyhkö Polar Jiu Jitsu Team
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
181
2006-2005 synt. -47 kg Final
Americana
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tilda Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
182
2006-2005 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Silja Piironen MMA Imatra
183
2006-2005 synt. -53 kg Final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
184
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Aleksi Haataja Barreto Helsinki
Sofi Fono CFO Grappling Team
185
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Americana
Iiris Niskanen Ahjo Training Center
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
186
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Americana
Artem Morkovkin Orion's Belt
Maiju Aurala MMA Imatra
187
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Matias Behm Total Center Lahti
Kaapo Kvick Heracles
188
2006-2005 synt. Tytöt -47 Semi-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
189
2006-2005 synt. Tytöt -47 Semi-final
Triangle
Tilda Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
Ivetta Pihlak Orion's Belt
190
2006-2005 synt. Tytöt +47 Quarter-final
Points
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Riina Myllylä Barreto Helsinki
191
2006-2005 synt. Tytöt +47 Quarter-final
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Silja Piironen MMA Imatra
192
2006-2005 synt. Tytöt +47 Quarter-final
Armbar
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
193
2006-2005 synt. Tytöt +47 Quarter-final
Judges Decision
Maiju Aurala MMA Imatra
Iiris Niskanen Ahjo Training Center
194
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
Triangle
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
195
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
Points
Joona Salonen Heracles
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
196
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
Points
Pette Uski Barreto Helsinki
Roope Ollikainen Porin Kamppailu-urheilukeskus
197
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
Armbar
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Juho Kuparinen Heracles
198
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
Sofi Fono CFO Grappling Team
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
199
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
Maiju Aurala MMA Imatra
Matias Behm Total Center Lahti
200
2006-2005 synt. Tytöt -47 Bronze Fight
Points
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
Tilda Lohmann Polar Jiu Jitsu Team
201
2006-2005 synt. Tytöt -47 Final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
202
2006-2005 synt. Tytöt +47 Semi-final
Points
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
203
2006-2005 synt. Tytöt +47 Semi-final
RNC
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Iiris Niskanen Ahjo Training Center
204
2004-2003 synt. -58 kg Semi-final
Armbar
Maksim Filippov Orion's Belt
German Petenberg Barreto Helsinki
205
2004-2003 synt. -58 kg Semi-final
Armbar
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
206
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Points
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Joona Salonen Heracles
207
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Triangle
Pette Uski Barreto Helsinki
Juho Kuparinen Heracles
208
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Triangle
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Sonja Schroderus Lahden Gentai
209
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
210
2006-2005 synt. +53 kg Bronze Fight
Choke
Sofi Fono CFO Grappling Team
Maiju Aurala MMA Imatra
211
2006-2005 synt. +53 kg Final
Armbar
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Matias Behm Total Center Lahti
212
2002-2001 synt. -70 kg 16th-final
Armbar
Jere Ahlqvist Heracles
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
213
2006-2005 synt. Tytöt +47 Bronze Fight
Triangle
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Iiris Niskanen Ahjo Training Center
214
2006-2005 synt. Tytöt +47 Final
RNC
Riina Myllylä Barreto Helsinki
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
215
2004-2003 synt. -58 kg Bronze Fight
Armbar
Maksim Filippov Orion's Belt
jesse asp Tampereen Jujutsukoulu
216
2004-2003 synt. -58 kg Final
Points
German Petenberg Barreto Helsinki
Sebastian Sonntag Polar Jiu Jitsu Team
217
2004-2003 synt. -52 kg Bronze Fight
Triangle
Joona Salonen Heracles
Pette Uski Barreto Helsinki
218
2004-2003 synt. -52 kg Final
Walkover
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Juho Kuparinen Heracles
219
2004-2003 synt. Tytöt Bronze Fight
Points
Sonja Schroderus Lahden Gentai
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
220
2004-2003 synt. Tytöt Final
Points
Minja Lehtinen Polar Jiu Jitsu Team
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
221
2002-2001 synt. Tytöt Final
Points
Neea Haataja Barreto Helsinki
Sara Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
222
2002-2001 synt. -70 kg Quarter-final
Armbar
Justus Vesala MMA Imatra
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
223
2002-2001 synt. -70 kg Quarter-final
Points
Chanon Alijärvi Takado
Roope Uski MMA Team 300
224
2002-2001 synt. -70 kg Quarter-final
DQ
Juho Suvanto MMA Imatra
max hynninen Sisu Gym
225
2002-2001 synt. -70 kg Quarter-final
Points
Veeti Maksimainen MMA Imatra
Miro Karhumaa Heracles
226
2002-2001 synt. -70 kg Semi-final
Bow and Arrow
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Roope Uski MMA Team 300
227
2002-2001 synt. -70 kg Semi-final
Points
Juho Suvanto MMA Imatra
Veeti Maksimainen MMA Imatra
228
2002-2001 synt. -70 kg Bronze Fight
Collar Choke
Roope Uski MMA Team 300
Veeti Maksimainen MMA Imatra
229
2002-2001 synt. -70 kg Final
Armbar
Rasmus Myllylä Barreto Helsinki
Juho Suvanto MMA Imatra