1
Men Sinivöiset -67,5 kg Quarter-final
Points
Jim Hagström Takado
Tommi Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
2
Men Sinivöiset -67,5 kg Quarter-final
Walkover
Simo Penttilä Lahden Gentai
Mikko Gunnar BJJ Kouvola
3
Men Sinivöiset -73,5 kg 16th-final
Choke
Miikka Numminen Kushin-Kan ry
Aleksi Kainulainen Finnfighters Gym
4
Men Sinivöiset -73,5 kg 16th-final
Walkover
Joni Virtanen Polar Jiu Jitsu Team
Jyri Mikkilä Polar Jiu Jitsu Team
5
Men Sinivöiset -79,5 kg 16th-final
Points
Oskari Loikkanen Takado
Jani Salmi GB Gym
6
Men Sinivöiset -79,5 kg 16th-final
Triangle
Aleksi Niittymies Tampereen Jujutsukoulu
Tommy Vähänen BJJ Vaasa
7
Men Sinivöiset -85,5 kg Quarter-final
Triangle
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Markus Ryhänen Polar Jiu Jitsu Team
8
Men Sinivöiset -85,5 kg Quarter-final
Triangle
Tero Toivonen Tampereen Jujutsukoulu
Ari Ylipalo Combat Society
9
Men Sinivöiset -85,5 kg Quarter-final
Walkover
Kuura Kumpulainen Loop Jiu-Jitsu
Lauri Taalikka WFC Warriors
10
Men Sinivöiset -67,5 kg Semi-final
Points
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
Tommi Pulkkanen Sigma Jiu-Jitsu
11
Men Sinivöiset -67,5 kg Semi-final
DQ
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
Mikko Gunnar BJJ Kouvola
12
Men Sinivöiset -73,5 kg Quarter-final
Armbar
Juuso Mikkola Turun Ju-jutsuseura
Aleksi Kainulainen Finnfighters Gym
13
Men Sinivöiset -73,5 kg Quarter-final
Guillotine
Tomi Juopperi Loop Jiu-Jitsu
Tommi Räsänen Hangon Hyrskyt
14
Men Sinivöiset -73,5 kg Quarter-final
Choke
Nils Tarvonen MMA Team 300
Jyri Mikkilä Polar Jiu Jitsu Team
15
Men Sinivöiset -73,5 kg Quarter-final
Points
Tommi Juppi Helsingin Ju-jutsuklubi
Ville Niemelä BJJ Vaasa
16
Men Sinivöiset -79,5 kg Quarter-final
Choke
Janne Sinersaari BJJ Kouvola
Jani Salmi GB Gym
17
Men Sinivöiset -79,5 kg Quarter-final
Armbar
Teemu Pajunen Turun Ju-jutsuseura
ville karhunen Sports Academy No.1
18
Men Sinivöiset -79,5 kg Quarter-final
Points
Joni Stenholm Buli Jiu-Jitsu
Aleksi Niittymies Tampereen Jujutsukoulu
19
Men Sinivöiset -79,5 kg Quarter-final
Points
Jarno Salin Takado
jaakko lindroos Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
20
Men Sinivöiset -67,5 kg Final
Points
Erno Elgland Jyväskylän Fight Club
Mikko Gunnar BJJ Kouvola
21
Men Sinivöiset -73,5 kg Semi-final
Guillotine
Juuso Mikkola Turun Ju-jutsuseura
Tomi Juopperi Loop Jiu-Jitsu
22
Men Sinivöiset -73,5 kg Semi-final
Points
Nils Tarvonen MMA Team 300
Tommi Juppi Helsingin Ju-jutsuklubi
23
Men Sinivöiset -85,5 kg Semi-final
Points
Harri Wallenius Loop Jiu-Jitsu
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
24
Men Sinivöiset -85,5 kg Semi-final
Walkover
Tero Toivonen Tampereen Jujutsukoulu
Kuura Kumpulainen Loop Jiu-Jitsu
25
Men Sinivöiset -79,5 kg Semi-final
Points
Janne Sinersaari BJJ Kouvola
Teemu Pajunen Turun Ju-jutsuseura
26
Men Sinivöiset -79,5 kg Semi-final
Points
Joni Stenholm Buli Jiu-Jitsu
jaakko lindroos Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
27
Men Sinivöiset -91,5 kg Quarter-final
Choke
Vesa Lindén F4Sport
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
28
Men Sinivöiset -97,5 kg Semi-final
Points
Tommy Turunen Turun Ju-jutsuseura
Perparim Salihu RNC Sport Club
29
Men Sinivöiset -73,5 kg Final
Choke
Tomi Juopperi Loop Jiu-Jitsu
Nils Tarvonen MMA Team 300
30
Men Sinivöiset +97,5 kg Semi-final
Kimura
Joni Heinonen Polar Jiu Jitsu Team
Rami Blomqvist Finnfighters Gym
31
Men Sinivöiset +97,5 kg Semi-final
Points
Mika Sonntag Lohjan Kamppailukeskus
Tatu Immonen Finnfighters Gym
32
Men Sinivöiset -85,5 kg Final
Choke
Harri Wallenius Loop Jiu-Jitsu
Tero Toivonen Tampereen Jujutsukoulu
33
Men Sinivöiset -79,5 kg Final
Choke
Janne Sinersaari BJJ Kouvola
jaakko lindroos Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
34
Men Sinivöiset -91,5 kg Semi-final
DQ
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
35
Men Sinivöiset -91,5 kg Semi-final
Points
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
Niki Blomqvist Hilti Raasepori
36
Men Sinivöiset -97,5 kg Semi-final
Points
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Perparim Salihu RNC Sport Club
37
Men Elite -67,5 kg Semi-final
Choke
Ekke Leinonen Kushin-Kan ry
Miikka Kauppinen NHB Iisalmi
38
Men Sinivöiset +97,5 kg Final
Guillotine
Rami Blomqvist Finnfighters Gym
Tatu Immonen Finnfighters Gym
39
Men Elite -79,5 kg Semi-final
Walkover
Teemu Packalen Finnfighters Gym
Jussi Makela MMA Vantaa
40
Men Elite -79,5 kg Semi-final
Walkover
Sakari Räsänen Helsingin Ju-jutsuklubi
Jonne Ihander Turun Ju-jutsuseura
41
Men Elite -85,5 kg Semi-final
Points
Tero Pyylampi Tampereen Jujutsukoulu
Ari Ketonen Turun Ju-jutsuseura
42
Men Elite -85,5 kg Semi-final
Points
Christian Lindström Finnfighters Gym
Jukka-Pekka Väisänen Combat Society
43
Men Sinivöiset -91,5 kg Final
Choke
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
44
Men Sinivöiset -97,5 kg Final
Choke
Tommy Turunen Turun Ju-jutsuseura
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
45
Men Elite -67,5 kg Semi-final
Choke
Severi Nenonen Total Center Lahti
Miikka Kauppinen NHB Iisalmi
46
Men Elite -91,5 kg Final
Points
Juha Råman Polar Jiu Jitsu Team
Markku Tapiola Gracie Barra Kouvola
47
Men Elite -79,5 kg Final
Kimura
Teemu Packalen Finnfighters Gym
Sakari Räsänen Helsingin Ju-jutsuklubi
48
Men Elite -97,5 kg Semi-final
Points
Toni Haanpää Hipko
Teo Viitala Polar Jiu Jitsu Team
49
Men Elite -85,5 kg Final
Choke
Tero Pyylampi Tampereen Jujutsukoulu
Jukka-Pekka Väisänen Combat Society
50
Women Valkovöiset -66,5 kg Semi-final
Points
Suvi Telivuo Hipko
Jenny Huikuri Total Center Lahti
51
Women Valkovöiset -66,5 kg Semi-final
RNC
Heidi Oehlandt Turun Ju-jutsuseura
Salla Ylistö MMA Vantaa
52
Men Elite -67,5 kg Final
Points
Ekke Leinonen Kushin-Kan ry
Severi Nenonen Total Center Lahti
53
Men Elite -97,5 kg Semi-final
Armbar
Juha Käki DOJO ry.
Teo Viitala Polar Jiu Jitsu Team
54
Women Valkovöiset -66,5 kg Final
Points
Jenny Huikuri Total Center Lahti
Heidi Oehlandt Turun Ju-jutsuseura
55
Men Elite -97,5 kg Final
Points
Toni Haanpää Hipko
Juha Käki DOJO ry.