1
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Violetta Nikitina Orion's Belt
Ilja Sanaia Orion's Belt
2
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Santeri Vilmunen Takado
Jymy Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
3
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Heimo Vilmunen Takado
4
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Vilen Nikitin Orion's Belt
Anton Hanski MMA Imatra
5
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Aron Luoma Barreto Helsinki
6
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
7
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Tiitus Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
8
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Tuomas Sairanen Total Center Lahti
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
9
2006-2005 synt. Tytöt -47 Semi-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Iida Suvanto MMA Imatra
10
2006-2005 synt. Tytöt +47 Quarter-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
11
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Erika Leibonen Orion's Belt
Ilja Sanaia Orion's Belt
12
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Miron Niemenmaa Orion's Belt
Jymy Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
13
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Walkover
Devid Sanaia Orion's Belt
Lilia Luukkonen GB Gym
14
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Eino Manninen Heracles
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
15
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Walkover
Benjamin Parviainen Polar Jiu Jitsu Team
Anton Hanski MMA Imatra
16
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
Aleksej Kireev Orion's Belt
luka korhonen Hangon Hyrskyt
17
2010-2009 synt. -25 kg Semi-final
Points
Sisu Hannula Total Center Lahti
Amelia Hanski MMA Imatra
18
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
19
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
20
2006-2005 synt. Tytöt -47 Semi-final
Judges Decision
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ivetta Pihlak Orion's Belt
21
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Violetta Nikitina Orion's Belt
Erika Leibonen Orion's Belt
22
2006-2005 synt. Tytöt +47 Semi-final
Lapel Choke
Janette Nurminen Total Center Lahti
Maiju Aurala MMA Imatra
23
2006-2005 synt. Tytöt +47 Semi-final
Collar Choke
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Silja Piironen MMA Imatra
24
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Judges Decision
Miron Niemenmaa Orion's Belt
Devid Sanaia Orion's Belt
25
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anton Hanski MMA Imatra
26
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Alexander Malikov Orion's Belt
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
27
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
28
2010-2009 synt. -25 kg Bronze Fight
Points
luka korhonen Hangon Hyrskyt
Amelia Hanski MMA Imatra
29
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
30
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
31
2006-2005 synt. Tytöt -47 Final
Armbar
Iida Suvanto MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
32
2010-2009 synt. -25 kg Final
Points
Aleksej Kireev Orion's Belt
Sisu Hannula Total Center Lahti
33
2006-2005 synt. Tytöt +47 Bronze Fight
Bow and Arrow
Janette Nurminen Total Center Lahti
Silja Piironen MMA Imatra
34
2006-2005 synt. Tytöt +47 Final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
35
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Judges Decision
Miron Niemenmaa Orion's Belt
Anton Hanski MMA Imatra
36
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Devid Sanaia Orion's Belt
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
37
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Niilo Kopsa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
38
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Injury
Kira Karjalainen Orion's Belt
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
39
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Ilja Törmälehto Takado
Isabel Popov GB Gym
40
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aleksi Aho Total Center Lahti
Ervin Leibonen Orion's Belt
41
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
42
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Nelli Manninen Heracles
Arseni Pribõlovski Orion's Belt
43
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Judges Decision
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
44
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Veeti Vähätiitto Delariva Finland/Salini Sport Center
Oscar Ståhle Hipko
45
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Lenni Lähderinne Action Sport Center
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
46
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
47
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Eeli Salminen Heracles
Thiago Mikel Hipko
48
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
49
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Hugo Alve Hipko
Iivari Törmälehto Takado
50
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Helmeri Riihelä Heracles
Minka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
51
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
Melinna Keckman Barreto Helsinki
52
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
53
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Isabel Popov GB Gym
Aleksi Aho Total Center Lahti
54
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Nelli Manninen Heracles
55
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Aleksandra Jortikka Orion's Belt
Oscar Ståhle Hipko
56
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Alpo Ketola MMA Imatra
57
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Daniel Silevits Orion's Belt
Rasmus Jarva Takado
58
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Lotta Luukkonen GB Gym
Santeri Rajakallio Tampereen Jujutsukoulu
59
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Thiago Mikel Hipko
60
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
Iivari Törmälehto Takado
61
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Helmeri Riihelä Heracles
Erkka Silander Tampereen Jujutsukoulu
62
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eeli Lähderinne Action Sport Center
63
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Alyna Malone Orion's Belt
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
64
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Maria Kotikumpu Polar Jiu Jitsu Team
Juuso Leppinen Heracles
65
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
india korhonen Hangon Hyrskyt
66
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
Aleksi Aho Total Center Lahti
67
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Oscar Ståhle Hipko
68
2010-2009 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Rasmus Jarva Takado
69
2010-2009 synt. 35+ kg Final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Daniel Silevits Orion's Belt
70
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Lotta Luukkonen GB Gym
Thiago Mikel Hipko
71
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Iivari Törmälehto Takado
Helmeri Riihelä Heracles
72
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Sairanen Total Center Lahti
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
73
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
74
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juuso Leppinen Heracles
75
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Walkover
Sebastian Eronen Barreto Helsinki
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
76
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tyyne Manninen Hipko
77
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Walkover
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Elias Riihelä Heracles
78
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Points
petteri eberhardt Takado
Mika Aurala MMA Imatra
79
2008-2007 synt. -40 kg 32nd-final
Walkover
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pinja Määttänen Hipko
80
2010-2009 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Aleksi Aho Total Center Lahti
Oscar Ståhle Hipko
81
2010-2009 synt. -30 kg Final
Points
Arsenii Sishkov AURORA JIU JITSU
Joakim Ojanen Takado
82
2010-2009 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Lotta Luukkonen GB Gym
Helmeri Riihelä Heracles
83
2010-2009 synt. -35 kg Final
Points
Thiago Mikel Hipko
Iivari Törmälehto Takado
84
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
85
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
86
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Aapo Haataja Barreto Helsinki
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
87
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Injury
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
88
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tomi Nousiainen MMA Imatra
89
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Eetu Soikkeli Action Sport Center
Niilo Landén Proeliator Jiu-Jitsu
90
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Niilo Nurmi Tampereen Jujutsukoulu
petteri eberhardt Takado
91
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Iivo Salminen Heracles
92
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Pinja Määttänen Hipko
93
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Tuukka Harju Barreto Helsinki
Juho Kortesuo Action Sport Center
94
2008-2007 synt. -45 kg 16th-final
Points
Daniel Isar Sport Club Achilles
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
95
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Judges Decision
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
96
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
97
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Judges Decision
Oliver Rehtonen Ahjo Training Center
Oliver Gustafsson Hipko
98
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Walkover
Emma Kari Hilti Raasepori
Julius Wirlander Ahjo Training Center
99
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Leo Tuomainen Hipko
Iida Suvanto MMA Imatra
100
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
101
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Soikkeli Action Sport Center
102
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
petteri eberhardt Takado
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
103
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Juho Kortesuo Action Sport Center
104
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Daniel Isar Sport Club Achilles
105
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Sara Määttänen Hipko
106
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Bella Ståhle Hipko
Edvin Pihlak Orion's Belt
107
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Injury
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
108
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Judges Decision
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Oliver Gustafsson Hipko
109
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Julius Wirlander Ahjo Training Center
Iida Suvanto MMA Imatra
110
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Walkover
Rasmus Rintee MMA Imatra
Riku Hautala RNC Sport Club
111
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Judges Decision
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
112
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Emil Ketola MMA Imatra
113
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
RNC
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
114
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
115
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
116
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Judges Decision
German Gildemann Orion's Belt
Emma Moilanen MMA Imatra
117
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Points
Edvin Pihlak Orion's Belt
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
118
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Jesper Julin Oulun Kamppailuklubi
119
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Pavel Podkovin MMA Imatra
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
120
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Walkover
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
Tommi Hämäläinen Ahjo Training Center
121
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Bow and Arrow
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
122
2008-2007 synt. +45 kg Bronze Fight
Judges Decision
Oliver Gustafsson Hipko
Julius Wirlander Ahjo Training Center
123
2008-2007 synt. +45 kg Final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Iida Suvanto MMA Imatra
124
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Armbar
Rasmus Rintee MMA Imatra
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
125
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Kimura
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
126
2008-2007 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Luka Kaipomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
127
2008-2007 synt. -40 kg Final
Points
Lev Shlyakhtitsev Sambo Hokuto BJJ
Musa Baijduev Sambo Hokuto BJJ
128
2008-2007 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Eetu Nippala Hangon Hyrskyt
129
2008-2007 synt. -45 kg Final
Points
German Gildemann Orion's Belt
Edvin Pihlak Orion's Belt
130
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Judges Decision
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Pavel Podkovin MMA Imatra
131
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Americana
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
132
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Kimura
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samuel Korhonen RNC Sport Club
133
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
134
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
RNC
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Otso Ahvenainen RNC Sport Club
135
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Janette Nurminen Total Center Lahti
Silja Piironen MMA Imatra
136
2006-2005 synt. -41 kg Bronze Fight
Armbar
Rasmus Rintee MMA Imatra
Ivetta Pihlak Orion's Belt
137
2006-2005 synt. -41 kg Final
Armbar
Ibragim Baijduev Sambo Hokuto BJJ
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
138
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Artem Morkovkin Orion's Belt
Veeti Kurhela Sisu Gym
139
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Americana
Matias Behm Total Center Lahti
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
140
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Tomas Haapalainen RNC Sport Club
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
141
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Americana
Maiju Aurala MMA Imatra
Christian Uusitalo Hangon Hyrskyt
142
2006-2005 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Pavel Podkovin MMA Imatra
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
143
2006-2005 synt. -47 kg Final
Kimura
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Elias Koskinen Porin Kamppailu-urheilukeskus
144
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Judges Decision
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
145
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Points
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Silja Piironen MMA Imatra
146
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
Veeti Kurhela Sisu Gym
Matias Behm Total Center Lahti
147
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Maiju Aurala MMA Imatra
148
2006-2005 synt. -53 kg Bronze Fight
Kimura
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Silja Piironen MMA Imatra
149
2006-2005 synt. -53 kg Final
RNC
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
150
2006-2005 synt. +53 kg Bronze Fight
RNC
Veeti Kurhela Sisu Gym
Maiju Aurala MMA Imatra
151
2006-2005 synt. +53 kg Final
Americana
Matias Behm Total Center Lahti
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team