1
Men ammattilaiset -76,9kg 32nd-final
Points
Josi Kokkonen MMA Kuopio
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
2
Men ammattilaiset -76,9kg 32nd-final
Walkover
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
Tommy Vähänen BJJ Vaasa
3
Men ammattilaiset -76,9kg 32nd-final
Walkover
Renne Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
Jimi Miettinen MMA Joensuu
4
Men ammattilaiset -76,9kg 32nd-final
RNC
Tommi Heikkinen Loop Jiu-Jitsu
Nikke Lahtinen Submission Tampere
5
Men ammattilaiset -76,9kg 32nd-final
Guillotine
Roope Nuorento Ahjo Training Center
Mats Norrgård MMA Team 300
6
Men ammattilaiset -76,9kg 32nd-final
Points
Eemil Ordell Combat Juju
Santeri Luoma Helsingin Paini-Miehet
7
Men ammattilaiset -76,9kg 32nd-final
Points
Olli Huvinen MMA Kotka
Oskari Auvinen Hipko
8
Men ammattilaiset -76,9kg 32nd-final
Knee Bar
Simo-Sakari Sepponen MMA Team 300
Topias Rekola Finnfighters Gym
9
Men ammattilaiset -87,9kg 16th-final
Lock
Kalle Jokela Sisu Gym
Mikko Tella Function X Jiu Jitsu
10
Men ammattilaiset -87,9kg 16th-final
Points
Riku Leinonen BJJ Vaasa
Mika Pennanen Turun Ju-jutsuseura
11
Men ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Points
Tuomas Kokkonen GB Gym
Anton Ukkola Oulun Kamppailuklubi
12
Men ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Judges Decision
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
Tommy Vähänen BJJ Vaasa
13
Men ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Lock
Severi Nenonen Total Center Lahti
Renne Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
14
Men ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Points
Jari Illikainen Ahjo Training Center
Tommi Heikkinen Loop Jiu-Jitsu
15
Men ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Choke
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Roope Nuorento Ahjo Training Center
16
Men ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Points
Markku Mutanen Barreto Helsinki
Eemil Ordell Combat Juju
17
Men ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Points
Toni Toivanen Monkey Grip
Oskari Auvinen Hipko
18
Men ammattilaiset -76,9kg 16th-final
Lock
Eetu Wallius Tampereen Jujutsukoulu
Topias Rekola Finnfighters Gym
19
Men ammattilaiset -87,9kg Quarter-final
Judges Decision
Tuomas Simola Lahden Gentai
Mikko Tella Function X Jiu Jitsu
20
Men ammattilaiset -87,9kg Quarter-final
RNC
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Otto Saari GB Gym
21
Men ammattilaiset -87,9kg Quarter-final
Lock
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Riku Leinonen BJJ Vaasa
22
Men ammattilaiset -87,9kg Quarter-final
Walkover
Sami Knihtilä MMA Joensuu
Matias Virta Finnfighters Gym
23
Women ammattilaiset -60kg 16th-final
Points
Hanna Santavuori Finnfighters Gym
Veera Nykänen GB Gym
24
Men ammattilaiset -65kg 16th-final
Points
Toufan Ahmafi BJJ Vaasa
Turo Jalava Mma Team 300
25
Men ammattilaiset -76,9kg Quarter-final
Judges Decision
Tuomas Kokkonen GB Gym
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
26
Men ammattilaiset -76,9kg Quarter-final
Points
Severi Nenonen Total Center Lahti
Jari Illikainen Ahjo Training Center
27
Men ammattilaiset -76,9kg Quarter-final
RNC
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Markku Mutanen Barreto Helsinki
28
Men ammattilaiset -76,9kg Quarter-final
Ankle Lock
Toni Toivanen Monkey Grip
Eetu Wallius Tampereen Jujutsukoulu
29
Women ammattilaiset +60kg Quarter-final
Kimura
Heli Niemi Sigma Jiu-Jitsu
Elina Tolonen Jyväskylän Fight Club
30
Women ammattilaiset +60kg Quarter-final
Armbar
Varpu Rinne Finnfighters Gym
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
31
Women ammattilaiset +60kg Quarter-final
Lock
Milla Haapala Finnfighters Gym
Suvi Koikkalainen Takado
32
Men ammattilaiset -87,9kg Semi-final
Points
Tuomas Simola Lahden Gentai
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
33
Men ammattilaiset -87,9kg Semi-final
RNC
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Matias Virta Finnfighters Gym
34
Women ammattilaiset -60kg Quarter-final
Points
Outi Karhuvaara Finnfighters Gym
Veera Nykänen GB Gym
35
Women ammattilaiset -60kg Quarter-final
Points
Riikka Lamberg Takado
Maria Tikka MMA Rovaniemi
36
Women ammattilaiset -60kg Quarter-final
Points
Maiju Suotama MMA Imatra
Taru Laitinen MMA Team 300
37
Women ammattilaiset -60kg Quarter-final
Points
Heidi Kuusisto Oulun Kamppailuklubi
Anna Jylhä Kuopion Gladiator Factory
38
Men ammattilaiset -76,9kg Semi-final
Points
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
Jari Illikainen Ahjo Training Center
39
Men ammattilaiset -76,9kg Semi-final
Points
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Eetu Wallius Tampereen Jujutsukoulu
40
Men ammattilaiset -65kg Quarter-final
Lock
Ismo Manninen MMA Team 300
Toufan Ahmafi BJJ Vaasa
41
Men ammattilaiset -65kg Quarter-final
Kimura
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Miika Tuominen MMA Team 300
42
Men ammattilaiset -65kg Quarter-final
Armbar
Saku Ronkainen Ahjo Training Center
Arttu Virtala Porin Kamppailu-urheilukeskus
43
Men ammattilaiset -65kg Quarter-final
Ankle Lock
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
Tomi Kasper Ahjo Training Center
44
Men ammattilaiset -87,9kg Bronze Fight
Lock
Joonas Uusi-Autti Jyväskylän Fight Club
Matias Virta Finnfighters Gym
45
Men ammattilaiset -87,9kg Final
Guillotine
Tuomas Simola Lahden Gentai
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
46
Women ammattilaiset -60kg Semi-final
Walkover
Outi Karhuvaara Finnfighters Gym
Riikka Lamberg Takado
47
Women ammattilaiset -60kg Semi-final
Points
Maiju Suotama MMA Imatra
Anna Jylhä Kuopion Gladiator Factory
48
Women ammattilaiset +60kg Semi-final
Points
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Heli Niemi Sigma Jiu-Jitsu
49
Women ammattilaiset +60kg Semi-final
Points
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
Milla Haapala Finnfighters Gym
50
Men ammattilaiset -76,9kg Bronze Fight
Lock
Jari Illikainen Ahjo Training Center
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
51
Men ammattilaiset -76,9kg Final
Guillotine
Jarmo Petäjäjärvi Oulun Kamppailuklubi
Eetu Wallius Tampereen Jujutsukoulu
52
Men ammattilaiset -65kg Semi-final
Lock
Ismo Manninen MMA Team 300
Aleksandr Cassén Orion's Belt
53
Men ammattilaiset -65kg Semi-final
Points
Arttu Virtala Porin Kamppailu-urheilukeskus
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
54
Men ammattilaiset -98,9kg Quarter-final
Judges Decision
Ville Vaheri Helsingin Paini-Miehet
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
55
Men ammattilaiset -98,9kg Quarter-final
Walkover
Jussi Wacklin DOJO ry.
Mikko Harju Porin Kamppailu-urheilukeskus
56
Men ammattilaiset -98,9kg Quarter-final
Points
Juha Leino Ippon Loimaa
Sami Raijas Sisu Gym
57
Women ammattilaiset -60kg Bronze Fight
Walkover
Riikka Lamberg Takado
Anna Jylhä Kuopion Gladiator Factory
58
Women ammattilaiset -60kg Final
Points
Outi Karhuvaara Finnfighters Gym
Maiju Suotama MMA Imatra
59
Women ammattilaiset +60kg Bronze Fight
Points
Laura Rättyä GG Jiu-Jitsu
Emma Reunanen Loop Jiu-Jitsu
60
Women ammattilaiset +60kg Final
Points
Heli Niemi Sigma Jiu-Jitsu
Milla Haapala Finnfighters Gym
61
Men ammattilaiset +99,9kg Quarter-final
Choke
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Mikko Pouru Finnfighters Gym
62
Men ammattilaiset +99,9kg Quarter-final
Judges Decision
Sam Backlund Barreton Helsinki
Aleksi Virta Finnfighters Gym
63
Men ammattilaiset +99,9kg Quarter-final
Lock
Pekka Mutanen Kuopion Gladiator Factory
Antti Elo Heracles
64
Men ammattilaiset +99,9kg Quarter-final
Kimura
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
Saku Kovanen Combat Society
65
Men ammattilaiset -65kg Bronze Fight
Points
Aleksandr Cassén Orion's Belt
Waltteri Myötyri Crest - Professional Fighting Center
66
Men ammattilaiset -65kg Final
Points
Ismo Manninen MMA Team 300
Arttu Virtala Porin Kamppailu-urheilukeskus
67
Men ammattilaiset -98,9kg Semi-final
Choke
Miika Suvanto Finnfighters Gym
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
68
Men ammattilaiset -98,9kg Semi-final
Ankle Lock
Jussi Wacklin DOJO ry.
Sami Raijas Sisu Gym
69
Men ammattilaiset +99,9kg Semi-final
Judges Decision
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Aleksi Virta Finnfighters Gym
70
Men ammattilaiset +99,9kg Semi-final
Ankle Lock
Pekka Mutanen Kuopion Gladiator Factory
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling
71
Men ammattilaiset -98,9kg Bronze Fight
Lock
Mattias Kasurinen Polar Jiu Jitsu Team
Sami Raijas Sisu Gym
72
Men ammattilaiset -98,9kg Final
RNC
Miika Suvanto Finnfighters Gym
Jussi Wacklin DOJO ry.
73
Men ammattilaiset +99,9kg Bronze Fight
Knee Bar
Aleksi Virta Finnfighters Gym
Pekka Mutanen Kuopion Gladiator Factory
74
Men ammattilaiset +99,9kg Final
Points
Heikki Jussila Helsingin Paini-Miehet
Onni Kauppinen Skeletor Wrestling