1
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin 16th-final
Points
Rajdeep Brar Tampereen Jujutsukoulu
Juho Ihalainen Heracles
2
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin 16th-final
Points
Eetu Miettinen Heracles
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
3
2002-2001 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Harman Brar Tampereen Jujutsukoulu
Chanon Alijärvi Takado
4
2002-2001 synt. (10-11v) -35kg Semi-final
Points
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Juuso Nieminen Heracles
5
2002-2001 synt. (10-11v) -45kg Semi-final
Points
Juha Tarvainen Tampereen Jujutsukoulu
hendrik tamm Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
6
2002-2001 synt. (10-11v) -45kg Semi-final
Judges Decision
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Salla Simola Finnfighters Gym
7
2000-1999 synt. (12-13v) -45kg Quarter-final
Points
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
Aarne Kivelä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
8
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin Quarter-final
Injury
Leevi Leiponen Heracles
Rajdeep Brar Tampereen Jujutsukoulu
9
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin Quarter-final
Points
Eetu Taatila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Matias Laitila Heracles
10
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin Quarter-final
Points
Vili Markkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
11
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin Quarter-final
Points
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sebastian Virtanen Heracles
12
2002-2001 synt. (10-11v) -35kg Bronze Fight
Points
Harman Brar Tampereen Jujutsukoulu
Juuso Nieminen Heracles
13
2002-2001 synt. (10-11v) -35kg Final
Points
Chanon Alijärvi Takado
Otto Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
14
2002-2001 synt. (10-11v) -45kg Bronze Fight
Points
hendrik tamm Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ukko-Pekka Koho Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
15
2002-2001 synt. (10-11v) -45kg Final
Points
Juha Tarvainen Tampereen Jujutsukoulu
Salla Simola Finnfighters Gym
16
2000-1999 synt. (12-13v) -45kg Semi-final
Judges Decision
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
17
2000-1999 synt. (12-13v) -45kg Semi-final
Points
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
joni kuismin Heracles
18
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin Semi-final
Points
Rajdeep Brar Tampereen Jujutsukoulu
Matias Laitila Heracles
19
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin Semi-final
Points
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
20
2000-1999 synt. (12-13v) -55kg Quarter-final
Collar Choke
Aleksi Mielty Tapanilan Erä
Vilho Koski Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
21
2000-1999 synt. (12-13v) -55kg Quarter-final
Judges Decision
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
vesa tuohioja Heracles
22
2000-1999 synt. (12-13v) +55kg Quarter-final
Armbar
Elina Friman Jyväskylän Fight Club
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
23
2000-1999 synt. (12-13v) +55kg Quarter-final
Points
Oliver Alakörkkö Loop Jiu-Jitsu
24
2000-1999 synt. (12-13v) -45kg Bronze Fight
Judges Decision
Saara Mälkki Tampereen Jujutsukoulu
Neea Paulasaari Tampereen Jujutsukoulu
25
2000-1999 synt. (12-13v) -45kg Final
Points
Eliel Sinnemäki Tampereen Jujutsukoulu
joni kuismin Heracles
26
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin Bronze Fight
Points
Rajdeep Brar Tampereen Jujutsukoulu
Henry Anttila Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
27
ennen 2002 synt. (<10v) Avoin Final
Points
Matias Laitila Heracles
Antti Kujala Tampereen Jujutsukoulu
28
2000-1999 synt. (12-13v) -55kg Semi-final
Points
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
Aleksi Mielty Tapanilan Erä
29
2000-1999 synt. (12-13v) -55kg Semi-final
RNC
Aatos Syvälä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
30
2000-1999 synt. (12-13v) +55kg Semi-final
Armbar
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
31
2000-1999 synt. (12-13v) +55kg Semi-final
Points
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oliver Alakörkkö Loop Jiu-Jitsu
32
1998-1997 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Points
Anni Friman Jyväskylän Fight Club
matti vepsä Heracles
33
1998-1997 synt. (14-15v) +58.5kg Quarter-final
Choke
Mika Nieminen Finnfighters Gym
Jan Matinniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
34
2000-1999 synt. (12-13v) -55kg Bronze Fight
Points
Sebastian Saariniemi Tampereen Jujutsukoulu
Aatos Syvälä Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
35
2000-1999 synt. (12-13v) -55kg Final
Americana
Aleksi Mielty Tapanilan Erä
Samuel Westerlund Finnfighters Gym
36
2000-1999 synt. (12-13v) +55kg Bronze Fight
Walkover
Topi Mäntyniemi Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Ossi Hakanen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
37
2000-1999 synt. (12-13v) +55kg Final
Points
Eetu Simola Järvenpään Kehäkarhut
Oliver Alakörkkö Loop Jiu-Jitsu
38
1998-1997 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Points
Tommi Tuomi Heracles
matti vepsä Heracles
39
1998-1997 synt. (14-15v) +58.5kg Semi-final
Points
Sini Salojärvi Jyväskylän Fight Club
Mika Nieminen Finnfighters Gym
40
1998-1997 synt. (14-15v) +58.5kg Bronze Fight
Armbar
Tommi Tuomi Heracles
Sini Salojärvi Jyväskylän Fight Club
41
1998-1997 synt. (14-15v) +58.5kg Final
Armbar
matti vepsä Heracles
Mika Nieminen Finnfighters Gym