1
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Quarter-final
Points
Ilja Sanaia Orion's Belt
Erika Leibonen Orion's Belt
2
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sofia Liinavirta Lahden Gentai
3
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Miska Tuupola Tampereen Jujutsukoulu
Saveli Guiavganen Orion's Belt
4
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Lilia Luukkonen GB Gym
Kosmo Laasanen Tampereen Jujutsukoulu
5
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Devid Sanaia Sport Club Achilles
Joona Leppinen RNC Sport Club
6
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Eetu Viitanen Tampereen Jujutsukoulu
Miron Niemenmaa Orion's Belt
7
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Walkover
Eino Manninen Heracles
Bianca Popov GB Gym
8
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Anton Hanski MMA Imatra
Phillip Misjutin Orion's Belt
9
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg 16th-final
Points
Jymy Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Felix Niemi Gracie Barra Kouvola
10
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Marat Pakkanen Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
11
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Nooa Vaniala Barreto Helsinki
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
12
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Quarter-final
Points
Mattias Neuvonen Orion's Belt
Topi Kärnä Heracles
13
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Points
Timur Aminov Orion's Belt
Erika Leibonen Orion's Belt
14
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Semi-final
Walkover
Violetta Nikitina Orion's Belt
Miron Misjutin Orion's Belt
15
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Judges Decision
Vladislav Guiavganen Orion's Belt
Amelia Hanski MMA Imatra
16
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Walkover
Ilja Törmälehto Takado
Aatos Polviander Heracles
17
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Aleksi Aho Total Center Lahti
Veikka Laitinen Järvenpään Kehäkarhut
18
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Juho Koivuniemi Heracles
Joakim Ojanen Takado
19
2010-2009 synt. -30 kg 32nd-final
Points
Sohvi Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Alexander Malikov Orion's Belt
20
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Miska Tuupola Tampereen Jujutsukoulu
21
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Lilia Luukkonen GB Gym
Devid Sanaia Sport Club Achilles
22
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Miron Niemenmaa Orion's Belt
Bianca Popov GB Gym
23
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Quarter-final
Points
Anton Hanski MMA Imatra
Felix Niemi Gracie Barra Kouvola
24
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Bronze Fight
Points
Erika Leibonen Orion's Belt
Miron Misjutin Orion's Belt
25
2011 synt. ja nuoremmat -20 kg Final
Points
Timur Aminov Orion's Belt
Violetta Nikitina Orion's Belt
26
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
27
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Semi-final
Points
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
Mattias Neuvonen Orion's Belt
28
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Amelia Hanski MMA Imatra
29
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Aleksej Kireev Orion's Belt
Isabel Popov GB Gym
30
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Aatos Polviander Heracles
31
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Antti Isomäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Aho Total Center Lahti
32
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Judges Decision
Emil Sorel Gilmanov Orion's Belt
Joakim Ojanen Takado
33
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Oiva Rask Total Center Lahti
Kira Karjalainen Orion's Belt
34
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Walkover
Antti Multanen Gracie Barra Kouvola
Alexander Malikov Orion's Belt
35
2010-2009 synt. -30 kg 16th-final
Points
Niilo Kopsa Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sisu Hannula Total Center Lahti
36
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Devid Sanaia Sport Club Achilles
37
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Semi-final
Injury
Miron Niemenmaa Orion's Belt
Anton Hanski MMA Imatra
38
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Bronze Fight
Points
Rostislav Korotkiy Orion's Belt
Christian Alejandro Wennerholm Orion's Belt
39
2011 synt. ja nuoremmat -30 kg Final
Points
Eemeli Matilainen Total Center Lahti
Mattias Neuvonen Orion's Belt
40
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Vertti Salminen Total Center Lahti
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
41
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Hugo Alve Hipko
Tilta Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
42
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Lotta Luukkonen GB Gym
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
43
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Riia Kärnä Heracles
Tuukka Kauppinen GB Gym
44
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Walkover
Thiago Mikel Hipko
Aino Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
45
2010-2009 synt. -35 kg 32nd-final
Points
Rasmus Hukka MMA Imatra
Samuel Hänninen Proeliator Jiu-Jitsu
46
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Isabel Popov GB Gym
47
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Aleksi Aho Total Center Lahti
48
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Injury
Joakim Ojanen Takado
Kira Karjalainen Orion's Belt
49
2010-2009 synt. -30 kg Quarter-final
Judges Decision
Alexander Malikov Orion's Belt
Sisu Hannula Total Center Lahti
50
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Bronze Fight
Judges Decision
Devid Sanaia Sport Club Achilles
Miron Niemenmaa Orion's Belt
51
2011 synt. ja nuoremmat -25 kg Final
Points
Viljami Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Anton Hanski MMA Imatra
52
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Riikka Nieminen Gracie Barra Kouvola
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
53
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Matilda Leander Hipko
Oliver Rautiala Takado
54
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Melinna Keckman Barreto Helsinki
Hugo Alve Hipko
55
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Eeli Salminen Heracles
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
56
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Pyry Palokangas Hipko
Tuukka Kauppinen GB Gym
57
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Oscar Ståhle Hipko
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
58
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Artem Morozov Sport Club Achilles
Thiago Mikel Hipko
59
2010-2009 synt. -35 kg 16th-final
Points
Veikko Kiili Barreto Helsinki
Rasmus Hukka MMA Imatra
60
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Ervin Leibonen Orion's Belt
61
2010-2009 synt. -30 kg Semi-final
Points
Joakim Ojanen Takado
Alexander Malikov Orion's Belt
62
2010-2009 synt. 35+ kg 16th-final
Points
Daniil Pribõlovski Orion's Belt
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
63
2010-2009 synt. 35+ kg 16th-final
Injury
Iivari Törmälehto Takado
Giga Aweek Total Center Lahti
64
2006-2005 synt. -47 kg T Quarter-final
Armbar
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
65
2006-2005 synt. +47 kg T Quarter-final
Armbar
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Sofi Fono CFO Grappling Team
66
2006-2005 synt. +47 kg T Quarter-final
Points
Meri Liivak Polar Jiu Jitsu Team
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
67
2006-2005 synt. +47 kg T Quarter-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
68
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
Joona Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oliver Rautiala Takado
69
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Hugo Alve Hipko
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
70
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Pyry Palokangas Hipko
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
71
2010-2009 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Thiago Mikel Hipko
Rasmus Hukka MMA Imatra
72
2010-2009 synt. -30 kg Bronze Fight
Points
Ervin Leibonen Orion's Belt
Alexander Malikov Orion's Belt
73
2010-2009 synt. -30 kg Final
Points
Miiko Hakkarainen Barreto Helsinki
Joakim Ojanen Takado
74
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Alpo Ketola MMA Imatra
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
75
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Otto Turunen Ahjo Training Center
76
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
ex-Daniel Silevits Orion's Belt
Iivari Törmälehto Takado
77
2010-2009 synt. 35+ kg Quarter-final
Points
Noah Fono CFO Grappling Team
Jan Kauppinen GB Gym
78
2006-2005 synt. -47 kg T Semi-final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
79
2006-2005 synt. -47 kg T Semi-final
Walkover
Neea Koskinen Jyväskylän Fight Club
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
80
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Oliver Rautiala Takado
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
81
2010-2009 synt. -35 kg Semi-final
Points
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Thiago Mikel Hipko
82
2006-2005 synt. +47 kg T Semi-final
Kimura
Silja Piironen MMA Imatra
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
83
2006-2005 synt. +47 kg T Semi-final
Judges Decision
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
84
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Milo Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksi Nurminen Total Center Lahti
85
2008-2007 synt. -35 kg 16th-final
Points
Matias Salmela Total Center Lahti
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
86
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Lev Alexandrov Orion's Belt
87
2010-2009 synt. 35+ kg Semi-final
Points
Iivari Törmälehto Takado
Noah Fono CFO Grappling Team
88
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Sebastian Eronen Barreto Helsinki
Teemu Heinonen Total Center Lahti
89
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Judges Decision
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Iivo Salminen Heracles
90
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
Ilja Korneev Sambo Hokuto BJJ
91
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Aada Liukka MMA Imatra
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
92
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Walkover
Tyyne Manninen Hipko
daniel gladkov Sambo Hokuto BJJ
93
2008-2007 synt. -40 kg 16th-final
Points
Niilo Landén Proeliator Jiu-Jitsu
Ceasar Ceasar Barreto Helsinki
94
2010-2009 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Jasu Kuutsuo MMA Imatra
Santeri Rajakallio Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
95
2010-2009 synt. -35 kg Final
Points
Oliver Rautiala Takado
Thiago Mikel Hipko
96
2006-2005 synt. -47 kg T Bronze Fight
Walkover
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Neea Koskinen Jyväskylän Fight Club
97
2010-2009 synt. 35+ kg Bronze Fight
Points
Lev Alexandrov Orion's Belt
Iivari Törmälehto Takado
98
2010-2009 synt. 35+ kg Final
Points
Casper Jansson Hangon Hyrskyt
Noah Fono CFO Grappling Team
99
2006-2005 synt. -47 kg T Final
Points
Iida Suvanto MMA Imatra
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
100
2006-2005 synt. +47 kg T Bronze Fight
Points
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
101
2006-2005 synt. +47 kg T Final
Points
Silja Piironen MMA Imatra
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
102
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Judges Decision
india korhonen Hangon Hyrskyt
Aleksi Nurminen Total Center Lahti
103
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Ilona Schroderus Lahden Gentai
104
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Juuso Leppinen Heracles
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
105
2008-2007 synt. -35 kg Quarter-final
Points
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Alyna Malone Orion's Belt
106
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Sebastian Eronen Barreto Helsinki
107
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Injury
Miitu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
108
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Musa Baijduev Sambo Espoo ry.
Rico Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
109
2008-2007 synt. -40 kg Quarter-final
Points
Tyyne Manninen Hipko
Ceasar Ceasar Barreto Helsinki
110
2008-2007 synt. -45 kg 16th-final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Aisla Lehtinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
111
2008-2007 synt. -45 kg 16th-final
Points
Olli Flood Total Center Lahti
Emma Moilanen MMA Imatra
112
2008-2007 synt. -45 kg 16th-final
DQ
Daniel Isar Sport Club Achilles
Bella Ståhle Hipko
113
2008-2007 synt. -45 kg 16th-final
Points
Jennika Kivimäki Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Väinö Saarikivi Barreto Helsinki
114
2008-2007 synt. -45 kg 16th-final
Points
German Gildemann Ahjo Training Center
Jasmin Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
115
2008-2007 synt. -45 kg 16th-final
Points
Tomi Nousiainen MMA Imatra
Jemina Matilainen Total Center Lahti
116
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Aleksi Nurminen Total Center Lahti
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
117
2008-2007 synt. -35 kg Semi-final
Points
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
118
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
119
2008-2007 synt. -40 kg Semi-final
Points
Musa Baijduev Sambo Espoo ry.
Tyyne Manninen Hipko
120
2008-2007 synt. +45 kg 16th-final
Judges Decision
Iida Suvanto MMA Imatra
Julius Wirlander Ahjo Training Center
121
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Points
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Minja Lehtinen Combat Society
122
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Osku Sikk Gracie Barra Kouvola
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
123
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Bella Ståhle Hipko
124
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
Väinö Saarikivi Barreto Helsinki
125
2008-2007 synt. -45 kg Quarter-final
Points
German Gildemann Ahjo Training Center
Tomi Nousiainen MMA Imatra
126
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Walkover
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Tuomas Lehto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
127
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Americana
Emil Ketola MMA Imatra
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
128
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Points
Ibragim Baijduev Sambo Espoo ry.
Rasmus Jalonen Vantaan Kamppailukeskus
129
2006-2005 synt. -41 kg Quarter-final
Armbar
Rasmus Rintee MMA Imatra
Ada Salmela Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
130
2008-2007 synt. -35 kg Bronze Fight
Points
Joona Veijalainen Ahjo Training Center
Mimmu Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
131
2008-2007 synt. -35 kg Final
Points
Aleksi Nurminen Total Center Lahti
Oskari Luoto Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
132
2008-2007 synt. -40 kg Bronze Fight
Points
Mino Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Tyyne Manninen Hipko
133
2008-2007 synt. -40 kg Final
Points
Aleksanteri Hanski MMA Imatra
Musa Baijduev Sambo Espoo ry.
134
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Judges Decision
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
Emma Moilanen MMA Imatra
135
2008-2007 synt. -45 kg Semi-final
Points
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
German Gildemann Ahjo Training Center
136
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Emma Kari Hilti Raasepori
Iida Suvanto MMA Imatra
137
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Kuutti Saarenpää Gracie Barra Kouvola
Oliver Gustafsson Hipko
138
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Pietari Puska Total Center Lahti
139
2008-2007 synt. +45 kg Quarter-final
Points
Ronja Nurmesniemi Polar Jiu Jitsu Team
Jesse Tuovinen Takado
140
2004-2003 synt. Tytöt Semi-final
Triangle
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Minta Mäkinen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
141
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Triangle
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
142
2006-2005 synt. -41 kg Semi-final
Points
Ibragim Baijduev Sambo Espoo ry.
Rasmus Rintee MMA Imatra
143
2006-2005 synt. -47 kg 16th-final
Armbar
Otso Ahvenainen RNC Sport Club
Emmi Luoma-Nirva Lahden Gentai
144
2006-2005 synt. -47 kg 16th-final
Triangle
Edvin Pihlak Orion's Belt
Anni Koivuniemi Heracles
145
2006-2005 synt. -47 kg 16th-final
Collar Choke
Onni Lindqvist Sigma Jiu-Jitsu
Jesper Julin MMA Team 300
146
2006-2005 synt. -47 kg 16th-final
Points
Matias Schroderus Lahden Gentai
Isla Fono Oulun Kamppailuklubi
147
2006-2005 synt. -47 kg 16th-final
Walkover
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
Mico Talsi Polar Jiu Jitsu Team
148
2008-2007 synt. -45 kg Bronze Fight
Points
Emma Moilanen MMA Imatra
Jaaron Maunonen Proeliator Jiu-Jitsu
149
2008-2007 synt. -45 kg Final
Points
Eemeli Vuorio Barreto Helsinki
German Gildemann Ahjo Training Center
150
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Judges Decision
Emma Kari Hilti Raasepori
Oliver Gustafsson Hipko
151
2008-2007 synt. +45 kg Semi-final
Points
Henri Kantanen Hipko
Jesse Tuovinen Takado
152
2004-2003 synt. Tytöt Final
Triangle
Minja Lehtinen Combat Society
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
153
2006-2005 synt. -41 kg Bronze Fight
Points
Kevin Jansson Hangon Hyrskyt
Ibragim Baijduev Sambo Espoo ry.
154
2006-2005 synt. -41 kg Final
Armbar
Otto Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Rasmus Rintee MMA Imatra
155
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Americana
Pavel Podkovin MMA Imatra
Otso Ahvenainen RNC Sport Club
156
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Triangle
Edvin Pihlak Orion's Belt
Jesper Julin MMA Team 300
157
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Points
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Matias Schroderus Lahden Gentai
158
2006-2005 synt. -47 kg Quarter-final
Armbar
Riku Hautala RNC Sport Club
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
159
2006-2005 synt. -53 kg 16th-final
Judges Decision
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Samuel Korhonen RNC Sport Club
160
2006-2005 synt. +53 kg 16th-final
RNC
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
Emil Liinavirta Lahden Gentai
161
2006-2005 synt. +53 kg 16th-final
Points
Maiju Aurala MMA Imatra
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
162
2006-2005 synt. +53 kg 16th-final
Walkover
Eetu Tolonen Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Veeti Kurhela Sisu Gym
163
2006-2005 synt. +53 kg 16th-final
Armbar
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
Milo Laakso Total Center Lahti
164
2008-2007 synt. +45 kg Bronze Fight
Points
Oliver Gustafsson Hipko
Jesse Tuovinen Takado
165
2008-2007 synt. +45 kg Final
Points
Emma Kari Hilti Raasepori
Henri Kantanen Hipko
166
2004-2003 synt. -52 kg Quarter-final
Triangle
Eetu Pulkki Gracie Barra Kouvola
Justus Hiltunen MMA Imatra
167
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Triangle
Pavel Podkovin MMA Imatra
Edvin Pihlak Orion's Belt
168
2006-2005 synt. -47 kg Semi-final
Armbar
Ivetta Pihlak Orion's Belt
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
169
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
RNC
Janette Nurminen Sigma Jiu-Jitsu
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
170
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Collar Choke
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Silja Piironen MMA Imatra
171
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Kristian Österberg Polar Jiu Jitsu Team
Leevi Holmström Heracles
172
2006-2005 synt. -53 kg Quarter-final
Points
Olivia Hyöty Tampereen Jujutsukoulu
Roni Tuovinen Takado
173
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Matias Behm Total Center Lahti
jonathan häkkinen Delariva Finland/Salini Sport Center
174
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Armbar
Artem Morkovkin Orion's Belt
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
175
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Points
Sofi Fono CFO Grappling Team
Veeti Kurhela Sisu Gym
176
2006-2005 synt. +53 kg Quarter-final
Triangle
Kaapo Kvick Heracles
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
177
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Armbar
Minja Lehtinen Combat Society
Eetu Pulkki Gracie Barra Kouvola
178
2004-2003 synt. -52 kg Semi-final
Walkover
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
179
2006-2005 synt. -47 kg Bronze Fight
Points
Pavel Podkovin MMA Imatra
Ossi Takala Sigma Jiu-Jitsu
180
2006-2005 synt. -47 kg Final
Triangle
Edvin Pihlak Orion's Belt
Ivetta Pihlak Orion's Belt
181
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
182
2006-2005 synt. -53 kg Semi-final
Armbar
Leevi Holmström Heracles
Roni Tuovinen Takado
183
2004-2003 synt. -58 kg Semi-final
Walkover
Maksim Filippov Orion's Belt
Pette Uski Barreto Helsinki
184
2004-2003 synt. -58 kg Semi-final
Triangle
Joona Salonen Heracles
Otto Pulkki Gracie Barra Kouvola
185
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Triangle
Matias Behm Total Center Lahti
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
186
2006-2005 synt. +53 kg Semi-final
Armbar
Veeti Kurhela Sisu Gym
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
187
2004-2003 synt. -70 kg Quarter-final
Walkover
Justus Vesala MMA Imatra
Ville Väinölä Gracie Barra Kouvola
188
2004-2003 synt. -70 kg Quarter-final
Choke
Eetu Miettinen Heracles
Ville Päiväniemi Hipko
189
2004-2003 synt. -52 kg Bronze Fight
Walkover
Eetu Pulkki Gracie Barra Kouvola
Waltteri Heikkinen Polar Jiu Jitsu Team
190
2004-2003 synt. -52 kg Final
Points
Minja Lehtinen Combat Society
Emilia Bäckström Hangon Hyrskyt
191
2004-2003 synt. 70+ kg Final
Choke
Matti Aurala MMA Imatra
Mikael Barkman Gracie Barra Kouvola
192
2006-2005 synt. -53 kg Bronze Fight
Points
Olli Nikula Oulun Kamppailuklubi
Leevi Holmström Heracles
193
2006-2005 synt. -53 kg Final
RNC
Sani Brännfors Oulun Kamppailuklubi
Roni Tuovinen Takado
194
2004-2003 synt. -58 kg Bronze Fight
Walkover
Maksim Filippov Orion's Belt
Otto Pulkki Gracie Barra Kouvola
195
2004-2003 synt. -58 kg Final
Kimura
Pette Uski Barreto Helsinki
Joona Salonen Heracles
196
2006-2005 synt. +53 kg Bronze Fight
Armbar
Sebastian Bastman Ahjo Training Center
Veeti Kurhela Sisu Gym
197
2006-2005 synt. +53 kg Final
Bow and Arrow
Matias Behm Total Center Lahti
Jasper Nordlund Polar Jiu Jitsu Team
198
2004-2003 synt. -70 kg Semi-final
Points
Kairo Häätarõ Lahden Gentai
Justus Vesala MMA Imatra
199
2004-2003 synt. -70 kg Semi-final
Points
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola
Eetu Miettinen Heracles
200
2004-2003 synt. -70 kg Bronze Fight
Armbar
Kairo Häätarõ Lahden Gentai
Eetu Miettinen Heracles
201
2004-2003 synt. -70 kg Final
Armbar
Justus Vesala MMA Imatra
Lauri Lavonen Gracie Barra Kouvola