1
Men Blue Belts -67.5kg 16th-final
RNC
Mikko Särkkä Kombat Klubi Kouvola
Mikko Alho Takado
2
Men Blue Belts -67.5kg 16th-final
RNC
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
Michal Czerniga Drysdale Jiu Jitsu
3
Men Blue Belts -67.5kg 16th-final
Triangle
Markku Varsanpää BJJ Vaasa
Kalle Vepsäläinen Crest - Professional Fighting Center
4
Men Blue Belts -67.5kg 16th-final
Points
Jim Hagström Takado
Nikke Voutilainen Total Center Lahti
5
Men Blue Belts -67.5kg 16th-final
DQ
Aleksi Kainulainen Finnfighters Gym
Jaak Rudov 3D Treening (SBGi)
6
Men Blue Belts -67.5kg 16th-final
RNC
Tommi Koistinen Loop Jiu-Jitsu
Yamato Yoshida Crest - Professional Fighting Center
7
Men Blue Belts -67.5kg 16th-final
Points
Mikko Gunnar BJJ Kouvola
Matti Hyvärinen Kuopion Gladiator Factory
8
Men Blue Belts -73.5kg Quarter-final
Guillotine
Tomi Juopperi Loop Jiu-Jitsu
Tuomas Kokkonen Jyväskylän Fight Club
9
Men Blue Belts -73.5kg Quarter-final
Ankle Lock
Mairon Lepik SBG Estonia
Sebastian Nybom MMA Kotka
10
Men Blue Belts -73.5kg Quarter-final
Points
Teemu Pajunen Turun Ju-jutsuseura
Simo Penttilä Lahden Gentai
11
Men Blue Belts -73.5kg Quarter-final
Ankle Lock
Aleksi Niittymies Tampereen Jujutsukoulu
Martin Orgusaar SBG Estonia
12
Men Blue Belts -67.5kg Quarter-final
Points
Marko Oikarainen MMA Rovaniemi
Mikko Alho Takado
13
Men Blue Belts -67.5kg Quarter-final
Points
Roni Perkiö Helsingin Paini-Miehet
Kalle Vepsäläinen Crest - Professional Fighting Center
14
Men Blue Belts -67.5kg Quarter-final
Choke
Jim Hagström Takado
Aleksi Kainulainen Finnfighters Gym
15
Men Blue Belts -67.5kg Quarter-final
Points
Tommi Koistinen Loop Jiu-Jitsu
Matti Hyvärinen Kuopion Gladiator Factory
16
Men Blue Belts -79.5kg 16th-final
Points
Tommy Vähänen BJJ Vaasa
Hannu Nylund Lahden Kamppailulajikeskus
17
Men Blue Belts -79.5kg 16th-final
RNC
Johannes Vanne Espoon Kehähait
Juha Erving BJJ Vaasa
18
Men Blue Belts -73.5kg Semi-final
Points
Tomi Juopperi Loop Jiu-Jitsu
Sebastian Nybom MMA Kotka
19
Men Blue Belts -73.5kg Semi-final
Points
Teemu Pajunen Turun Ju-jutsuseura
Aleksi Niittymies Tampereen Jujutsukoulu
20
Men Blue Belts -85.5kg Quarter-final
Points
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Teemu Laine Polar Jiu Jitsu Team
21
Men Blue Belts -85.5kg Quarter-final
Armbar
Ari Ylipalo Combat Society
Niklas af Enehielm GB Gym
22
Men Blue Belts -85.5kg Quarter-final
Guillotine
jaakko lindroos Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Heikki Mansikkamäki BJJ Vaasa
23
Men Blue Belts -85.5kg Quarter-final
Triangle
Kuura Kumpulainen Loop Jiu-Jitsu
Mika Meriläinen Hipko
24
Men Blue Belts -67.5kg Semi-final
Points
Mikko Alho Takado
Kalle Vepsäläinen Crest - Professional Fighting Center
25
Men Blue Belts -67.5kg Semi-final
Points
Aleksi Kainulainen Finnfighters Gym
Tommi Koistinen Loop Jiu-Jitsu
26
Men Blue Belts -73.5kg Final
Judges Decision
Sebastian Nybom MMA Kotka
Aleksi Niittymies Tampereen Jujutsukoulu
27
Men Blue Belts -79.5kg Quarter-final
Points
Kristjan Mäe GB Gym
Hannu Nylund Lahden Kamppailulajikeskus
28
Men Blue Belts -79.5kg Quarter-final
Points
Jarno Salin Takado
Toni Toivanen Monkey Grip
29
Men Blue Belts -79.5kg Quarter-final
Points
Jukka Kärkkäinen Lohjan Kamppailukeskus
Juha Erving BJJ Vaasa
30
Men Blue Belts -79.5kg Quarter-final
Points
Jaakko Töyli BJJ Vaasa
Miikka Lohimäki GB Gym
31
Men Blue Belts -85.5kg Semi-final
Americana
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Niklas af Enehielm GB Gym
32
Men Blue Belts -85.5kg Semi-final
Triangle
jaakko lindroos Nokian Kamppailu-Urheilijat ry
Mika Meriläinen Hipko
33
Men Blue Belts -67.5kg Final
Points
Mikko Alho Takado
Aleksi Kainulainen Finnfighters Gym
34
Men Blue Belts -91.5kg Quarter-final
Armbar
Ville Saari Total Center Lahti
Teemu Toropainen Function X Jiu Jitsu
35
Men Blue Belts -91.5kg Quarter-final
Walkover
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
Sebastian Mäkinen Finnfighters Gym
36
Men Blue Belts -79.5kg Semi-final
Guillotine
Kristjan Mäe GB Gym
Jarno Salin Takado
37
Men Blue Belts -79.5kg Semi-final
RNC
Juha Erving BJJ Vaasa
Jaakko Töyli BJJ Vaasa
38
Men Blue Belts -97.5kg Semi-final
Points
Krzysztof Gerke G-MMA grudziadz
Jaan Hanson Finnfighters Gym
39
Men Blue Belts -85.5kg Final
Points
Jaakko Vilander Polar Jiu Jitsu Team
Mika Meriläinen Hipko
40
Men Blue Belts +97.5kg Quarter-final
Choke
Rami Blomqvist Finnfighters Gym
Roope Savander Espoon Kehähait
41
Men Blue Belts +97.5kg Quarter-final
Walkover
Janne Kärhä MMA Imatra
Jaakko Mattila Turun Ju-jutsuseura
42
Men Blue Belts -91.5kg Semi-final
Americana
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Ville Saari Total Center Lahti
43
Men Blue Belts -91.5kg Semi-final
Points
Olli Varje Polar Jiu Jitsu Team
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
44
Men Blue Belts -79.5kg Final
Points
Kristjan Mäe GB Gym
Juha Erving BJJ Vaasa
45
Men Blue Belts -97.5kg Semi-final
Walkover
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Krzysztof Gerke G-MMA grudziadz
46
Men Elite -67.5kg Semi-final
RNC
Severi Nenonen Total Center Lahti
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
47
Men Elite -67.5kg Semi-final
Walkover
Ekke Leinonen Kushin-Kan ry
Tero Tamminen Finnfighters Gym
48
Men Blue Belts +97.5kg Semi-final
Ankle Lock
Tommy Turunen Turun Ju-jutsuseura
Rami Blomqvist Finnfighters Gym
49
Men Blue Belts +97.5kg Semi-final
Points
Marcin Buksiński G-MMA grudziadz
Janne Kärhä MMA Imatra
50
Men Blue Belts -91.5kg Final
Walkover
Jesse Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
Otto Kuikka Helsingin Paini-Miehet
51
Men Elite -73.5kg Quarter-final
Judges Decision
Jorgen Matsi VÕIMLA (SBGi)
Ville Manninen Heracles
52
Men Blue Belts -97.5kg Final
RNC
Jaan Hanson Finnfighters Gym
Riku Urholin Porin Kamppailu-urheilukeskus
53
Men Elite -79.5kg Semi-final
RNC
Jarkko Hanninen RNC Sport Club
Ville Heikkonen Polar Jiu Jitsu Team
54
Men Elite -79.5kg Semi-final
Points
Samu Hämäläinen BJJ Kouvola
Jussi Makela MMA Vantaa
55
Men Elite -67.5kg Final
RNC
Riku Hapulahti Finnfighters Gym
Ekke Leinonen Kushin-Kan ry
56
Men Blue Belts +97.5kg Final
Points
Tommy Turunen Turun Ju-jutsuseura
Janne Kärhä MMA Imatra
57
Men Elite -85.5kg Quarter-final
Walkover
Harri Wallenius Loop Jiu-Jitsu
Tuomo Peltoniemi MMA Seinäjoki
58
Men Elite -73.5kg Semi-final
Points
Juuso Mikkola Turun Ju-jutsuseura
Jorgen Matsi VÕIMLA (SBGi)
59
Men Elite -73.5kg Semi-final
RNC
Lasse Hassinen Polar Jiu Jitsu Team
Ronald Stimmer 3D Treening (SBGi)
60
Women White Belts -56.5kg Final
Points
Jonna Ijäs Finnfighters Gym
Liisi Vaht 3D Treening
61
Men Elite -79.5kg Final
Points
Ville Heikkonen Polar Jiu Jitsu Team
Jussi Makela MMA Vantaa
62
Women White Belts -66.5kg Final
Points
Tiina Elomaa MMA Imatra
Suvi-Tuulikki Mansikkamäki BJJ Vaasa
63
Men Elite -85.5kg Semi-final
Points
Juha Käki DOJO ry.
Tuomo Peltoniemi MMA Seinäjoki
64
Men Elite -85.5kg Semi-final
Armbar
Christian Lindström Finnfighters Gym
Priit Mihkelson 3D Treening (SBGi)
65
Men Elite -73.5kg Final
Points
Juuso Mikkola Turun Ju-jutsuseura
Ronald Stimmer 3D Treening (SBGi)
66
Men Elite -85.5kg Final
Points
Juha Käki DOJO ry.
Priit Mihkelson 3D Treening (SBGi)